LT   EN   RU  
2021 m. balandžio 21 d., trečiadienis Straipsniai.lt - Teminis naujienų ir straipsnių katalogas
  Žiniasklaida
  Žiniasklaida
Lankomumo reitingas Publikuota: 2005-05-11
Žurnalistai atsisakė žurnalistikos studentų dovanotos anties
Žurnalistikos studentai uostamiesčio žiniasklaidoje dirbančius žurnalistus privertė prisiminti mokyklos laikus. Į renginį „Žurnalistika žaliems“ pakviesti žurnalistai prieš studentų auditoriją vaidino, šoko, dainavo, kūrė eilėraščius ir ėmėsi dar neįprastesnių užduočių.

Žurnalistikos studentų surengtas renginys buvo skirtas Komunikacijos katedros 5 metų jubiliejui ir žurnalistų profesinei šventei paminėti.

„Balticum TV“ žurnalistė Giedrė Vaičekauskienė po renginio stebėjosi, kaip studentai privertė ją sugrįžti į mokyklos laikus ir prisiminti renginiuose, žiburėliuose, „LIK’uose“ reikalingą kūrybiškumą bei išradingumą.

Televizijos žurnalistė nesidrovėjo vaidinti lesbietės, kaip Dmitrijaus Nagijevo laidos „Langai“ herojė, improvizavo laikraščio reklamos tema, dainavo žurnalistų himną ir šoko studentų parodytą meškų šokį. Į panašias avantiūras įsivėlė ir kiti renginyje dalyvavę žurnalistai - dienraščio „Klaipėda“ žurnalistė Reda Baltinaitė, radijos stoties „9“ laidų vedėjas Aleksandras Burovas, „Vakarų ekspreso“ žurnalistė Giedrė Norvilaitė ir „Balticum TV“ žinių redaktorė bei televizijos laidos „Rezonansas“ vedėja Dalia Grikšaitė.

Žurnalistai rungėsi su dar dviem komandomis, sudarytomis iš universiteto dėstytojų bei žurnalistikos pirmakursių. Viktorinos dalyviai turėjo sugalvoti komandos pavadinimą, šūkį bei himną, sukurti reklamą laikraščiui, dalyvauti atrankoje į radijo stoties vedėjo vietą, improvizuoti vienos iš televizijos laidų tema bei atsakinėti į su profesija susijusius klausimus.

Po daugiau nei dešim-ties rungčių paaiškėjo, kad daugiausiai balsų surinko ir pirmąją viktorinos „Žurnalistika žaliems“ vietą laimėjo žurnalistų profesionalų komanda.

Laimėję pagrindinį prizą – žalią nupeštą antį, profesionalai sutriko. Kadangi visi jie yra labai užimti žmonės, retai besilepinantys namuose gaminta vakariene, viktorinos nugalėtojai antį padovanojo „alkaniems studentams“. Vėliau renginio organizatoriai išsikepė antį universiteto valgykloje ir užkandžiaudami antienos gabaliukais atšventė Spaudos dieną.

Šaltinis

Griežtai draudžiama Straipsniai.lt paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo. Cituojant būtina aiški nuoroda į Straipsniai.lt kaip informacijos šaltinį.

Atsitiktinės gairės:    Užsienyje (2)    Turizmas (151)    Tatuiruotės (7)    Vitaminai (2)    Ekologiškas maistas (2)    Skolininkai (12)    Wing Tsun (14)    Interneto dienoraščiai (2)    Pramoginiai šokiai (2)    Nusikaltimai (6)    Mobilūs ryšiai (193)    Žmogaus teisės (52)    Novelės (102)    Logistika (12)    Skorpionas (7)    Bibilija (10)    Runkeliai (18)    Kinų horoskopas (14)    Depresija (29)    Pasakos (60)    Fantastika (21)    Telekomunikacijos (188)    Klubai (8)    Elektroninės muzikos grupės (3)    Metalas (22)    Savivaldybių rinkimai (9)    Arbata (10)    Konspiracija (2)    Zodiako ženklai (88)    Savižudybė (12)    Kompiuterių virusai (52)    Darbo partija (4)    NSO (33)    Labradoras (2)    Interneto dizainas (5)    Hipiai (9)    Drabužiai (41)    Civilinė sauga (7)    Mitingai (5)    Restoranai (5)    Kazimiera Prunskienė (13)    Politikai (183)    Krizė (59)    Lengvosios muzikos grupės (27)    Rinkimai (23)    Pelės (5)    Menas būti kartu (2)    Katarai (2)    Kreditai (2)    Seimo Pirmininkas (2)
1. Žurnalisto Gintaro Visocko byla susidomėjo tarptautinė organizacija “Reporteriai be sienų”
2. Žurnalisto Gintaro Visocko skundą nagrinės Strasbūro teismas
3. Užsakomoji žurnalistika
4. Kas apmokės kampaniją?
5. Tas saldus negatyvizmas
6. Prasideda registracija į žiniasklaidos apdovanojimus "Nmedia 2007"
7. LŽS pozicija: žiniasklaidos verslo tarpusavio kova virsta kova be taisyklių
8. Žurnalisto akreditacija – gaišatis ar būtinybė?
9. Ekspertų nuomone, Nepilnamečių apsaugos nuo neigiamo viešosios informacijos poveikio įstatymo pakeitimų neužtenka
10. LŽS ir Žmogaus teisių stebėjimo institutas įžvelgia viešosios informacijos cenzūrą
   
 
     
Prisijunk prie gerbėjų rato Google Plus! Mūsų jau 500. Skelbk informaciją, dalinkis naujienomis. Būk matomas!