LT   EN   RU  
2021 m. rugsėjo 22 d., trečiadienis Straipsniai.lt - Teminis naujienų ir straipsnių katalogas
  Žirgų sportas
  Sportas > Žirgų sportas
Lankomumo reitingas Publikuota: 2006-06-12
Visuotinė pagarba ir meilė - žirgui
Į geriausių JAV sportininkų sąrašą nuo šiol galima įtraukti ir žirgo vardą, nes visa šalis eina iš proto dėl traumą patyrusio ristūno.

Geriausiam JAV žirgui Barbaro plūste plūsta siuntiniai su vaisiais ir gėlės. Tai ristūnas, laimėjęs prestižines Kentukio lenktynes. Jis laimėjo visas šešias varžybas, o startuodamas septintosiose nesėkmingai griuvo ir net 3 vietose susilaužė koją.

Dėmesys - lyg karaliui

Populiaraus žirgo nesėkmė itin sujaudino amerikiečius. Prie Georgo Widenerio ligoninės, skirtos dideliems gyvūnams, pagrindinio įėjimo ir intensyvios priežiūros palatos jie prinešė rožių ir obuolių, įvairiausių atviručių, į ligoninę plūsta ristūną palaikantys paprasti ir elektroniniai laiškai. Vaisių būta tiek daug, kad juos teko išdalyti kitiems žirgams.

"Aš tokių dalykų dar niekada nesu matęs. Sakytum, čia būtų gydomas karalius", - stebėjosi ligoninės apsaugos pareigūnas. Barbaro dabar tikrai prilygsta karaliui.

Kai kas meilę žirgui išreiškė kitaip - palaikymo šūkiais išmargino savo automobilius.

"Tai turėtų teigiamai paveikti visą žirgų sportą", - sakė Barbaro savininkas Roy'us Jacksonas. Jis negalėjo paaiškinti tokios amerikiečių meilės savo žirgui.

Svajoja apie palikuonis

Svaiginama Barbaro karjera lenktynių trasose jau baigta, todėl dabar visi tikisi, kad ristūnui pavyks pratęsti savo giminę ir ateityje aistruoliai galės sirgti už jo palikuonis. Tai gali būti ir geras pajamų šaltinis Barbaro savininkams. Už teisę susilaukti palikuonių nuo praeityje garsaus žirgo Gudriojo Džonio jo savininkai gavo 40 mln. dolerių.

Tiesa, kol kas neaišku, ar Barbaro po traumos galės pratęsti savo giminę.

"Kad tai sužinotume, reikia daug laiko, - teigė ristūną gydantis Deanas Richardsonas. - Jei jis ir toliau taip sparčiai gis, galimas daiktas, jau kitais metais galės turėti palikuonių. Reikia laukti".

Neseniai veterinarai pranešė, kad Barbaro sveiksta ir jau pradeda vaikščioti.

"Mano vienintelė viltis - kad likusį gyvenimą jis gyventų be skausmo. Tikimės išvysti mažųjų Barbarų - tai bus jo pasididžiavimas", - sakė žirgo savininkas.

Šaltinis

Griežtai draudžiama Straipsniai.lt paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo. Cituojant būtina aiški nuoroda į Straipsniai.lt kaip informacijos šaltinį.

Atsitiktinės gairės:    Kornreksai (3)    Hipiai (9)    Kompiuteriniai žaidimai (270)    Ištikimybė (4)    Amerikos lietuviai (7)    Kitos šventės (7)    Ekologiški produktai (2)    Pagalba ir prevencija (124)    Valdas Adamkus (11)    Vartotojai (29)    Britų trumpaplaukės katės (2)    Programos (61)    Sportas (180)    Vadovavimas (185)    Lotynų šokiai (5)    Šventasis Pranciškus (3)    Turizmo agentūros (10)    Tibetas (10)    Kūdikio maitinimas (3)    Duomenų apsauga (3)    Kačių veislės (25)    Šaudymas iš lanko (2)    Telekomunikacijos (188)    Internetas (184)    Geografija (22)    Samsung (3)    Elektroninės muzikos grupės (3)    Velniai (9)    Romas (3)    Technologijos (1819)    Skamp (16)    Auklėjimas (7)    Runkeliai (18)    Lietuva (2)    Sąmokslo teorijos (19)    Viskis (8)    Žala sveikatai (16)    Pankiškos muzikos grupės (15)    Švietimas (1281)    Ožiaragis (7)    Spiritizmas (4)    Žemės ūkis (33)    Automobiliai (41)    Įžymūs žmonės (68)    Kovo 8 (3)    Windows (7)    Krašto apsauga (27)    Modemai (8)    Šamanai (7)    Ekonomika (5)
   
 
     
Prisijunk prie gerbėjų rato Google Plus! Mūsų jau 500. Skelbk informaciją, dalinkis naujienomis. Būk matomas!