LT   EN   RU  
2021 m. gegužės 11 d., antradienis Straipsniai.lt - Teminis naujienų ir straipsnių katalogas
  Žydai
  Bendruomenės > Žydai
Lankomumo reitingas Publikuota: 2005-03-15 Spausdinti Spausdinti
S.Alperavičius pasigenda valdžios dėmesio

Lietuvos žydų bendruomenės (LŽB) pirmininkas Simonas Alperavičius stebisi Lietuvos valdžios nenoru bendradarbiauti su jo vadovaujama organizacija. Jis apgailestauja nebuvęs pakviestas kartu su prezidentu Valdu Adamkumi vykti į Izraelį.

"Pirmiausia, ten bus kalbama apie žydų bendruomenės reikalus, bet tie, kurie jai Lietuvoje atstovauja, nedalyvaus. Antra, mes (Lietuvos žydų bendruomenė - red.) geriau nei bet kas žinome tuos reikalus", - savo poziciją LŽ vakar aiškino Alperavičius.

Jo teigimu, prezidentui Valdui Adamkui su aukštais Izraelio pareigūnais teks kalbėtis ne tik apie žydų turto restitucijos, Lietuvos pilietybės grąžinimo, holokausto problemas, bet ir apie pensijas buvusiems mūsų šalies piliečiams, emigravusiems į Izraelį.

Kita vertus, Alperavičius pripažįsta, kad nesikreipė į Prezidentūrą ir nesiprašė įtraukiamas į delegaciją. "Nemėgstu būti įkyrus, galbūt pati valdžia turėtų tokius dalykus suprasti. Jei man nepasiūlė, nemaniau esant reikalinga save piršti. Galbūt kai kurie kolegos dabar mane dėl to kaltina", - teigė jis

Plačiau apie tai skaitykite "Lietuvos žiniose"

Šaltinis

Griežtai draudžiama Straipsniai.lt paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo. Cituojant būtina aiški nuoroda į Straipsniai.lt kaip informacijos šaltinį.

Atsitiktinės gairės:    Interneto dienoraščiai (2)    Telekomunikacijos (188)    Alus (22)    Sportas (8)    Radvilos (32)    Projektavimas (7)    Ištikimybė (4)    Rasos (2)    Striptizas (8)    Miestai (14)    Vaizdo sistemos (34)    Pyktis (6)    Kailiniai (15)    Mityba (43)    Skaneriai (5)    Nusikaltimai (6)    Kompiuterinis saugumas (43)    Kaziuko mugė (3)    Dalia Grybauskaitė (16)    Airija (9)    Z.Jurgelevičiaus rubrika (23)    Bankrotas (2)    Arūnas Valinskas (4)    Žmogaus klonavimas (2)    Astrologija (27)    Kietieji diskai (17)    Šamanai (7)    Grybai (3)    Naršyklės (7)    Džiaugsmas (2)    Sveikata (313)    Velykos (10)    Atleidimo svarba (2)    Prevencija (14)    Vadyba (89)    Optinis ryšys (12)    Nealkoholiniai gėrimai (12)    Kitos šventės (7)    Korupcija (22)    IT parodos (10)    Prezidento rinkimai 2009 (12)    Vilniaus bendruomenės (4)    Amerikos lietuviai (7)    Avinas (7)    Vaistai (15)    Dieta (33)    Auklės (3)    Ekologija (15)    Spauda (3)    Ekonomika (5)
1. Chanuka - suspindėjusios šviesos stebuklas
2. Vilniuje atkuriami istorinio žydų kvartalo fragmentai
3. Žydų kultūros paveldo dieną – nemokamos ekskursijos Vilniuje ir Kaune
4. Senąjį Testamentą hebrajiškai galima skaityti ir kompaktinėje plokštelėje
5. V.Adamkus pritaria pilietybės suteikimui litvakams
6. XX šimtmečiui baigiantis, arba “Laiškas bičiuliui žydui”
7. Vaikas liko gyvas. O mes?
8. Emigrantus iš buvusios Sovietų Sąjungos vilioja Izraelis
9. Žydai ieško nacių aukso
10. Klausimus kelianti konferencija
   
 
     
Prisijunk prie gerbėjų rato Google Plus! Mūsų jau 500. Skelbk informaciją, dalinkis naujienomis. Būk matomas!