LT   EN   RU  
2019 m. rugsėjo 23 d., pirmadienis Straipsniai.lt - Teminis naujienų ir straipsnių katalogas
  2009 metų horoskopas
Didysis 2009 metų horoskopas. Skorpionams.

2008-12-07 | Skorpionams prasidės įtemptas planų ir tikslų, kurių susikaupė, kol Plutonas keliavo Šiaulio ženklu, įgyvendinimo periodas. Turėsite jautriau reaguoti į laiko dvasią atitinkančias tendencijas ir tapti ta jėga, kuri formuoja sąlygas ir aplinkybes. Metų pradžia bus įtempta dėl nenuspėjamų įvykių gausos. Turėsite žvelgti ir žengti tik pirmyn, nors trukdys senos skolos, siejančios jus su reikalais, kurių nespėjote sutvarkyti 2008-siais. Nuo sausio 11 d. iki mėnesio pabaigos Merkurijus bus grįžtamojoje fazėje. Neįprasta įvykių eiga tuo metu reikalaus nemeluoti pirmiausia sau, turėsite daug peno apmąstymams. Vasarį gali iškilti sunkumų, susijusių su finansais arba nekilnojamuoju turtu. Į jas reaguokite lanksčiai, ir sprendimas ateis savaime. Jeigu mėginsite atkakliai ginti savo poziciją, situacija gali komplikuotis. Kovą ir balandį daugelis dalykų vyks jums už nugaros. Geriausia reaguoti tik į akivaizdžius pokyčius. Šiuo laikotarpiu rasite galimybę padidinti darbo efektyvumą ir baigti planuoti viską, ko ketinate imtis netolimoje ateityje. Gegužę jus gali erzinti neprotingos aplinkinių iniciatyvos. Bet jums sveika kartais supykti, tai padeda atsikratyti susikaupusios įtampos. Palankus mėnuo intensyviai sportuoti, kad prasidėjus vasarai nereikėtų krimstis dėl savo išvaizdos. Birželį užplūdę jausmai padarys jus lengvai pažeidžiamą. Įvykiai suksis apie tai, ko jūs labiausiai norite. Turėsite galimybę gauti trokštamus dalykus, jeigu būsite pasirengę kai ko atsisakyti.

Lankomumo reitingasKomentarų: 1

plačiau >>

Didysis 2009 metų horoskopas. Šauliams.

2008-12-06 | Dvylika metų trukusi Plutono viešnagė Šaulio ženkle daugumai Šaulių padėjo sudėlioti prioritetus ir atsirinkti tikrąsias vertybes. 2008 - 2009 m. sandūroje Plutonas pereis į Ožiaragio ženklą, ir visiems Šauliams idėjų formavimo laikotarpį pakeis metas, kai būtina pradėti lieti būsimos gerovės pamatus. 2009-siais turėsite padėti kertinį akmenį veikloje, kuri suteiks jums galimybę įgyti stabilumo ir pasitikėjimo savimi. Jupiterio sąjunga su Merkurijumi 2009-jų išvakarėse simboliškai pabrėš permainų laiko pradžią - gausite netikėtą pasiūlymą arba padarysite neįprastą sprendimą. Jeigu patys numatote reikšmingus savo gyvenimo įvykius, tuo metu pradėkite įgyvendinti svarbiausius planus. Sausį susirūpinkite savo finansais, nes galite netekti galimybės dalyvauti svarbiame darbe. Atkreipkite dėmesį į keistus aplinkybių sutapimus - labai tikėtina, kad likimo ženklai jus skatins imtis to, apie ką dar prieš pusmetį negalėjote net svajoti. Vasario viduryje įvyks Jupiterio ir Marso sąjunga Vandenio ženkle. Tai palankus laikas rinktis naują veiklos kryptį, keisti darbovietę. Nuo vasario iki birželio pradžios Venera bus Avino ženkle - tai ypač palankus metas užmegzti naujus ryšius ir romantiškas pažintis. Gerai pasidarbuokite (žiemą karjeros reikaluose, pavasarį - meilės srityje), kad pasiektumėte maksimalų efektą. Birželį Jupiteris Vandenio ženkle formuos trigubą sąjungą su Neptūnu ir Chironu.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Didysis 2009 metų horoskopas. Ožiaragiams.

2008-12-05 | Pagrindinis Ožiaragių horoskopo akcentas bus Saturno perėjimas į grįžtamąją fazę naujametę 2009 m. naktį. Tuo metu, nepaisant šventinio šurmulio, vertėtų bent keletą minučių pabūti vienumoje, suvokti, kad vyksta jūsų gyvenimo posūkis. Pajuskite naują virsmą, prisiminkite, ko negalėjote ar nespėjote padaryti besibaigiančiais metais. Praeities ir ateities sandūroje formuojasi pagrindinės ateinančių metų gairės. Galite gauti įdomios informacijos, kuri paskatins imtis naujos veiklos. Tai pasakytina ir apie sausį bei vasarį, kai tikslai atrodys dar realesni ir praktiškesni. Saturnas grįžtamojoje fazėje bus iki gegužės paskutinės savaitės, todėl žiemos ir pavasario laikotarpiu geriausiaplėsti ar tobulinti jau užbaigtus darbus. Balandį jūsų konkurentai mėgins sudaryti dirbtinių kliūčių ir regzti intrigas. Ramiai dirbkite savo darbą, bet informacijos neignoruokite, laiku atsakykite į laiškus ir neatšaukite numatytų susitikimų. Netrukus įvykiai pasuks netikėta linkme ir bus geriausia, jeigu jūs būsite jų sūkuryje. Gegužė - palankus mėnuo atnaujinti namų aplinką ir santykius su artimaisiais. Būtinai iš anksto apgalvokite, ką turėsite suremontuoti, ką įsigyti, ko ir už ką atsiprašyti. Pirmąjį vasaros mėnesį jausis grįžtamojo Merkurijaus įtaka, tai tinkamiausias laikas gerai pailsėti. Birželio 21 d. jūsų ženklą valdantis Saturnas Jautyje sudarys tikslius aspektus su Venera ir Marsu.

Lankomumo reitingasKomentarų: 2

plačiau >>

Didysis 2009 metų horoskopas. Vandeniams.

2008-12-04 | Kartais praeities įvykiai įsiveržia į mūsų gyvenimą, sujaukdami būsimus planus ir pakoreguodami esamus. 2009-siais Vandeniams turės įtakos labai įdomios planetų kombinacijos, kartais išmušdamos tvirtą pagrindą iš po kojų, o kartais išmušdamos tvirtą pagrindą iš po kojų, o kartais siūlydamos tai, apie ką net nesvajojote. Jupiteris, kuris sausį įžengs į Vandenį ir bus jame visus metus, suteiks jums unikalią galimybę pakeisti savo gyvenimą, paspartinti reikiamus įvykius ir aktyviai dalyvauti jus dominančioje veikloje. Užplūs naujų idėjų ir naujų pažinčių srautas, atverdamas svaiginančias galimybes. Įdėmiai jas ištirkite, bet nesusiviliokite bendra perspektyva, kol neįvertinsite visų smulkmenų, galimybių pasiekti tikslus ir jums teksiančių krūvių. Sausį stenkitės per daug neatsipalaiduoti. Šiais metais Saturnas bus Mergelės ženkle ir, jeigu Jupiteris įžiebs laimės laimės žiburius, tai darbuotis teks stebimiems Saturno. Mergelė - santūrumo ir kruopštumo ženklas, tad naujos idėjos neturi trukdyti praktinei veiklai. Vasarį pajusite jėgų antplūdį. Planetų paradas Vandenio ženkle gali pažadinti jūsų avantiūrinius polinkius. Visus metus jums darys įtaką triguba Jupiterio, Saturno ir Chirono sąjunga. Atkreipkite dėmesį į vasario 17 - 18 d. ir būtinai pasinaudokite atsiradusia galimybe. Tas pats pasakytina ir apie pirmąją kovo savaitę. Jeigu panorėsite užmegzti naujus santykius, darykite tai subtiliai! Įdėmiai klausykitės, ir sužinosite daug naujo apie jus dominantį žmogų.

Lankomumo reitingasKomentarų: 4

plačiau >>

Didysis 2009 metų horoskopas. Žuvims.

2008-12-03 | Rudojo Jaučio metai Žuvims pateiks daug paslaptingų aplinkybių ir pokyčių, kurie socialiniame ir buitiniame lygmenyje gali daug ką sukomplikuoti ir supainioti, bet dėl to gyvenimas pasidarys neįtikėtinai įdomus. Žuvų globėjas Neptūnas nuo balandžio iki gruodžio bus sąjungoje su Jupiteriu ir Chironu Vandenio ženkle, todėl gali atsinaujinti seni sunkumai, negalavimai ir troškimai. Metų pradžioje netikėtai atskleisite kažkokią jaudinančią paslaptį. Nuo antrosios sausio savaitės grįžtamasis Merkurijus bus Vandenyje, o mėnesio pabaigoje šiame ženkle atsidurs dar kelios planetos. Tą laiką išnaudokite asmeniniams reikalams tvarkyti ir pramogoms, skaitykite, keliaukite, sportuokite. Arba pradėkite jogos pratybas, nes šiais metais jausite poreikį semtis transcendentinio patyrimo. Vasario 11 - 12 d. Saulė jungsis su Neptūnu, vasario 11 d. Mėnulis kirs Saturno ir Urano opoziciją. Tai pasirinkimo momentas ir atskaitos taškas visų metų įvykių virtinėje, galbūt svarbiausias 2009-siais. Geriausia paklusti situacijos logikai ir įsiklausyti į vidinį balsą, kuris patars, kaip turite elgtis. Nuo kovo 6d. Venera bus grįžtamojoje fazėje, balandžio 11 - 24 d. ji keliaus Žuvų ženklu. Tuo metu galite turėti emocinio pobūdžio sunkumų ir finansinių rūpesčių. Netinkamas laikas sudaryti santuoką, pirkti brangius daiktus ir keisti savo įvaizdį ar išvaizdą. Gegužę ir birželį Venera judės kartu su Marsu, ir šis tandemas pateiks neprognozuojamą aistrų, emocijų ir troškimų žaismą.

Lankomumo reitingasKomentarų: 1

plačiau >>

Populiariausių straipsnių Top-100
   
 
     
Prisijunk prie gerbėjų rato Google Plus! Mūsų jau 500. Skelbk informaciją, dalinkis naujienomis. Būk matomas!