LT   EN   RU  
2021 m. sausio 16 d., šeštadienis Straipsniai.lt - Teminis naujienų ir straipsnių katalogas
  Astrologija
Likimai danguje

2003-03-31 | Gal astrologija – tik akių dūmimas, ir patiklus žmogus veltui lauks didžiulės meilės ar finansinės sėkmės? Astrologę SONDRĄ ŠULIJIENĘ provokuoja žurnalistė skeptikė. Dėl amžių sandūros dabar padidėjo susidomėjimas astrologija, mistiniais reiškiniais bei visokiausiomis pranašystėmis... Manau, kad ne amžių sandūra sukėlė tokį susidomėjimą mistiniais vaizdiniais, o žmonių sumaterialėjimas. Niekuo netikintys, pasinėrę į kasdienius rūpesčius, jie ieško atsvaros sielai, kuri iš nevilties blaškosi kūne. O skelbiamos pranašystės apie pasaulio pabaigą nekompromituoja ir astrologų luomo?

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Apie senojo Zodiako kilmę

2003-03-31 | Bene visi mūsų dienraščiai, pradedant tais solidžiaisiais, baigiant bulvariniais, turi įsivedę astrologijos skyrelius. Neatsilieka ir TV programos. Tarsi grįžtume į viduramžius... Neramaus mūsų laikmečio bruožas: gal žvaigždės paguos, pažadės netikėtą sėkmę, suteiks vilties... Domėjimasis astrologija, kitokiais ateities būrimais, pranašystėmis apskritai yra psichologinis ir socialinis reiškinys, ypač iškilus visuomenės sukrėtimų, gyvenimo nestabilumo ir netikrumo metais. O pati astrologija? Tai nėra joks mokslas šiuolaikine šios sąvokos prasme, tačiau šiaip jau ganėtinai įdomus kultūros fenomenas. Žinoma, horoskopuose esama tam tikro racionalaus grūdo, tūkstantmečiais kauptos patirties apie kosmoso ir Žemės saitus. Tad dažnas smalsuolis klausinėja astronomų: ar tiesa, kad kasmetinė Saulės kelionė dvylikos žvaigždynų juosta bei planetų padėtis dangaus skliaute lemia žmogaus dalią?

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Ateities seklių kontoros

2003-03-31 | Nuspręsta: einu pas astrologus! Tik kur? Naudingiausias informacijos šaltinis www.visalietuva.lt tylėjo kaip priešo šnipas, patekęs į nelaisvę: pagal pateiktą paklausimą jokių įrašų nerasta. Telefonų knygoje buvo skiltis "Arkliai" ir "Asmens sargybiniai", tačiau astrologų - nė kvapo. Pagaliau www.seklys.lt radau garsios astrologės ir poetės Angelinos Zalatorienės elektroninio pašto adresą. Nieko nepadarysi - informacinės technologijos veikia ir ezoterinę broliją! Tačiau be reikalo džiaugiausi: elektroniniu paštu nusiuntusi laiškutį gavau atsakymą, jog visi reikalai tvarkomi per padėjėją Mariją, kuriai reikia skambinti (brrr!) pirmadienį, 8 valandą… "Žinokite tikslią gimimo datą bei vietą. Ir nevėluokite, - buvau įspėta, - nes vietų neliks." Nustatau žadintuvą septintai valandai, aštuntą kaip paklusni mokinukė verčiu iš miego nepažįstamąją Mariją. Visos aukos veltui: sausio mėnesį vietų nebėra, skambinkite pirmą vasario pirmadienį - vėl aštuntą.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Vedybos, meilė ir astrologija

2003-03-31 | Niekas neabejoja, kad pavasaris - meilės metas. Prabunda gamta, prabunda ir žmonių jausmai, nes mes jaučiame didesnę Marso ir Veneros - planetų, veikiančių susižavėjimo ir meilės jausmus,- įtaką. Būtent šios planetos padeda išsirinkti bendrakeleivį, suręsti plaustus ir valteles, kuriais paskui tenka plaukti gyvenimo upe. Nuo to, kokį laivelį - tvirtą, patikimą, o gal greitosiomis sulipdytą - mes įsitaisysime, priklausys, ar kartu išgyvensime kelias dešimtis, ar tik kelerius metus. Kelionės dviese sėkmę įtakoja ir planetų išsidėstymas tuo momentu, kai nusprendėte atlikti pirmą reikšmingą veiksmą - susižadėti ar įforminti santuoką. Jei planetos yra išsidėstę palankiai, jau galime tikėtis, kad sąjunga bus tvirta. Taigi astrologija išskiria palankias ir nepalankias santuokos užmezgimui dienas. Deja, jos ne visada sutampa su įprastomis jungtuvėms savaitgalio dienomis.

Lankomumo reitingasKomentarų: 1

plačiau >>

Jürgen Kuberski - Astrologija

2003-03-31 | Astrologijos istorija mažiausiai 5000 metų senumo. Ji atsirado kartu su asirų–babiloniečių religija Mesopotamijoje. Žvaigždės ir planetos buvo laikomos dieviškomis jėgomis. Jos buvo stebimos, norint sudaryti kalendorių ir sužinoti dievų valią. Ankstyvaisiais laikais astrologija nebuvo griežtai atskirta nuo astronomijos – mokslinio žvaigždžių stebėjimo. (Astronominės žinios senovės Graikijoje pasiekė labai aukštą mokslinį lygį.) Antikoje astrologijos išmanymas buvo gero išsilavinimo požymis. Visų pirma ji buvo kaip pagrindinė nuoroda į kosmoso harmoniją, vėliau – kaip priemonė ateičiai atskleisti. Nors astrologija senosios pirmųjų šimtmečių Bažnyčios buvo atmesta, viduramžiais ji pasiekė visuotinį pripažinimą – tiek bažnytinių garsenybių kaip Tomo Akviniečio ir Melanchtono, tiek tokių astronomų kaip Kopernikas ir Kepleris, kurie užsiiminėjo astrologija. Astrologijos klestėjimas XV ir XVI šimtmetyje baigėsi, kai ją sukritikavo racionalizmas. Tačiau naujaisiais laikais astrologija vėl džiaugėsi visuotiniu populiarumu.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Sveikata pagal Zodiaką

2003-03-31 | Liūtas pasižymi didžiuliu energetiniu potencialu ir puikiu imunitetu. Nors šio ženklo žmonių ligų forma dažnai būna sunki, jų sveikata greitai atsigauna. Kadangi šis ženklas atsakingas už širdį, stuburo dalį , esančią prie krūtinės, nugarą ir tulžį, Liūtus dažnai neramina tachikardija, aterosklerozė, aneurizma, reumatiniai negalavimai ir nugaros ligos. Net jei Liūtas jaučiasi blogai, jis vis tiek gerai atrodo (sveikas raudonis ir žibančios akys), todėl gydytojai į šio ženklo žmones dažnai žvelgia nepatikliai. Pagrindinė taisyklė Liūtams – reguliuoti energijos sąnaudas, ugdyti savyje taktiškumą ir apdairumą, vengti pernelyg didelio pasitikėjimo savimi, skubotumo ir stiprių susijaudinimų. Teigiamai veikia poilsis gamtoje, popietinis miegas, nugaros gimnastika.

Lankomumo reitingasKomentarų: 2

plačiau >>

Mėnulio ciklai ir jų poveikis žmogaus organizmui

2003-03-31 | Nagrinėjant gamtoje vykstančius ciklinius procesus būtina deramai išnagrinėti ir įvertinti Mėnulio ciklus. Mėnulio judėjimo cikliškumas pasireiškia tuo, kad jis periodiškai sukasi apie Žemės ir Mėnulio baricentrą, bei judėdamas savo trajektorija keičia savo regimąjį pavidalą. Kiekvienas žino apie keturias Mėnulio fazes – jaunatį, priešpilnį, pilnatį bei delčią, tačiau ne visi gerai numano Mėnulio ciklo daromą įtaką Žemei, jos gyvajai ir negyvajai gamtai. Turbūt daugumos supratimas apie kažkokį Mėnulio poveikį apsiriboja tuo, kad žinoma, jog Mėnulis sukelia potvynius bei atoslūgius. Reikia pasakyti, kad iš tiesų viskas yra kur kas sudėtingiau.

Lankomumo reitingasKomentarų: 1

plačiau >>

Astrologija - nuorodos

2003-03-31 | Nesvarbu, ar astrologiją vertinate rimtai, ar jos prognozes skaitote tik laisvalaikiu - šios "Interneto" vietos suteiks jums puikią progą apie save ir savo žvaigždes sužinoti daugiau. Naujųjų amžių balsai - čia rasite gana išsamią įvairių pranašysčių skiltį bei jų atskleidimo priemonių rinkinuką - Tarot kortų kalades, runų, laimingų skaičių kalkuliatorių ir, aišku, astrologinį kalendorių, kuriame sužymėti svarbūs įvykiai, nutiksiantys per kelias artimiausias savaites.

Lankomumo reitingasKomentarų: 1

plačiau >>

Kategoriškas įspėjimas dėl artimos LT ateities

2003-02-25 | Šį pranešimą norėčiau pavadinti ne visai eiliniu, vienu iš daugelio svetainės tekstų jos ištikimiems lankytojams; atsižvelgiant į temos pavadinimą, tai būtų savotiškai atviras laiškas įtakingiems šalies politiniams sluoksniams, jų rinkėjams bei žiniasklaidai, tam tikra prasme taip pat prisiimančiai dalį atsakomybės už svarbios informacijos laiku pateikimą ir budrumą stebint svarbius visuomeninius politinius procesus. Tikėdamasis, kad jis vienokiu ar kitokiu būdu visus juos pasieks, pereinu prie pranešimo dėstymo.

Lankomumo reitingasKomentarų: 2

plačiau >>

Populiariausių straipsnių Top-100
   
 
     
Prisijunk prie gerbėjų rato Google Plus! Mūsų jau 500. Skelbk informaciją, dalinkis naujienomis. Būk matomas!