LT   EN   RU  
2021 m. spalio 28 d., ketvirtadienis Straipsniai.lt - Teminis naujienų ir straipsnių katalogas
  Biologija
Akvariuminiai augalai: Hemianthus callitrichoides

2003-08-08 | Charakteristikos:
Šeima: Scrophulariaceae
Regionas: Pietų Amerika, Šiaurės Amerika
Šalis: Kuba
Aukštis: 1-2 cm
Plotis: 0-3 cm
Apšvietimas: nuo vidutinio iki labai stipraus
Temperatūra: 20-28° C
Vandens kietumas: nuo labai minkšto iki labai kieto
pH: 5-8 pH
Augimo greitis: vidutinis
Reiklumas: vidutinis

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Akvariuminiai augalai: Glossostigma elatinoides

2003-08-08 | Glossostigma elatinoides yra paklausi Japoniško stiliaus akvariumuose. Tai - vienas iš smulkiausių akvariumo augalų, todėl labai tinkamas priekiniam vaizdui. Tai yra reiklus augalas, reikalaujantis daug šviesos. Jei apšvietimas prastas, auga į viršų. Įsitikinkite, kad dideli augalai neužstoja jiems šviesos. Sodinant į akvariumą, maži kupsteliai turėtų būti išdėlioti kelių centimetrų intervalais, kad augalai galėtų greičiau suaugti vieni su kitais. Papildomas CO2 tiekimas ir minkštas vanduo smarkiai pagerina šių augalų augimą.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Akvariuminiai augalai: Eleocharis acicularis

2003-08-08 | Eleocharis acicularis yra žemas augalas, panašus į žolę, su smulkiais, siaurais lapais, jei augimo sąlygos yra geros. Vienas iš naujų jo naudojimo būdų yra kaip inkaras, laikantis Riccia žemai. Pirmiausia, prilaikykite Riccia akmenukais, tada į ją įsodinkite Eleocharis. Yra daugiau nei 100 Eleocharisrūšių ir jas yra sunku atskirti vieną nuo kitos.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Akvariuminiai augalai: Eichhornia diversifolia

2003-08-08 | Savo vandenine forma Eichhornia diversifolia primena Eichhornia azurea. Bet jis mažesnis ir lapai dažniausiai labiau pasiskirstę aplink kamieną. Kai jis užauga iki vandens paviršiaus, suformuoja plūduriuojančius lapus ir gražius mėlynus žiedus. Tuo pačiu, daug šoninių ūglių dažnai atsiranda ant povandeninio stiebo. Jis reikalauja daug apšvietimo, o geras augimas priklauso nuo trąšaus dugno.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Akvariuminiai augalai: Echinodorus osiris

2003-08-08 | Aštuntame dešimtmetyje spalvoti akvariuminiai augalai buvo reti, todėl Echinodorus osiris su savo raudona spalva tapo labai populiarus. Trąšus dugnas skatina jų augimą, ir kai trūksta microelementų, nauji lapai tampa išblyškę, tai reiškia, kad būtinas tręšimas. Bendrai tai yra nereiklus augalas, tinkantis ir minkštam ir kietam vandeniui. Lapai būna raudonesni esant stipresniam apšvietimui. Augalėdės žuvys šio augalo nevalgo.

Lankomumo reitingasKomentarų: 1

plačiau >>

Akvariuminiai augalai: Echinodorus uruguayensis

2003-08-08 | Echinodorus uruguaensis turi ilgus, siaurus, permatomus, tamsiai žalius lapus, kurie daro jį labai gražiu vienetiniu augalu dideliems akvariumams. Lapų ilgis ir plotis gali būti įvairus. Esant geroms augimo sąlygoms, jis suformuoja nepaprastai daug lapų, o trąšus dugnas, CO2 tiekimas ir lengvai rūgštinis vanduo skatina augimą. Daugybė rūšių, anksčiau laikomų išnykusiomis, dabar vadinamos šiuo pavadinimu.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Akvariuminiai augalai: Echinodorus subalatus

2003-08-08 | Echinodorus subalatus geriausia auginti dideliuose akvariumuose, kur jis gali turėti daug atviros erdvės. Tai reiklus augalas, kuriam reikia daug šviesos ir geriausiai auga, kai papildomai tiekiama CO2 ir tręšiamas dugnas.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Akvariuminiai augalai: Echinodorus schlueteri "Leopard"

2003-08-08 | Ši Echinodorus schlueteri atmaina taip pat žinoma, kaip "žaliasis leopardas", buvo išvesta Deasu Hanso Bartho. Jis turi išskirtines juodas dėmes ant jaunesnių lapų, kurios matomos ir ant vyresnių lapų, nors ne tokios aiškios. Jis auga žemas ir platus, tinka mažiems akvariumams. Trąšus dugnas skatina jų augimą.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Akvariuminiai augalai: Siauralapis Echinodorus "Rubin"

2003-08-08 | Maža ir siauralapė Echinodorus "Rubin" atmaina, tinkama auginti vieną mažame akvariume. Permatomi, rubino raudonumo lapai su šviesiom lapų gyslelėm suteikia ypatingą spindesį. Augalui augant, senesni lapai linksta į šonus.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Akvariuminiai augalai: Echinodorus "Rubin"

2003-08-08 | Echinodorus "Rubin" yra dekoratyvus Echinodorus horemanii "rot" ir Echinodorus x barthii hibridas. Peršviečiami, rubino raudonumo lapai su šviesiom gyslelėm suteikia ypatingai intensyvų žvilgesį. Nereiklus augalas, kurio augimas yra stimuliuojamas CO2 tiekimu ir trąšiu dugnu. Geras augalas auginimui po vieną dideliuose akvariumuose.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Populiariausių straipsnių Top-100
   
 
     
Prisijunk prie gerbėjų rato Google Plus! Mūsų jau 500. Skelbk informaciją, dalinkis naujienomis. Būk matomas!