LT   EN   RU  
2021 m. spalio 28 d., ketvirtadienis Straipsniai.lt - Teminis naujienų ir straipsnių katalogas
  Biologija
Akvariuminiai augalai: Spathiphyllum wallisii

2003-08-08 | Terariumo augalas, kartais naudojamas akvariumuose ir apvaliuose auksinių žuvyčių akvariumukuose. Gali būti naudojamas kaip dekoratyvinis augalas, bet tik kelis mėnesius. Jei norit išlaikyti gerą balansą normaliam akvariume šiam augalui neturi būti leidžiama dominuoti. Nevalgomas žolėdžių žuvų.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Akvariuminiai augalai: Saggitaria subulata

2003-08-08 | Saggitaria subulata yra idealus, nereiklus priekini ovaizdo augalas, kurio trumpi ūsai suformuoja tankią grupę. Susodinkite atskirus augalus kas 2-4 cm. Šis augalas gali sukelti problemų, nes tam tikromis sąlygomis jis staigiai užauga iki 50 cm aukščio kai tampa vyresnis. Bet jei tada jis perkeliamas tolyn, vėl gali pažemėti. Akvariume kartais išauginą ilgą žiedstiebį į paviršių ir mažas baltas žiedelis išsiskleidžia virš pat vandens paviršiaus.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Akvariuminiai augalai: Rotala wallichii

2003-08-08 | Rotala wallichii yra reiklus augalas, kuris išvysto raudonas stiebelių viršūnes esant geram apšvietimui. Dekoratyviausias efektas gali būti pasiektas susodinant daug stiebelių kartu. R. wallichii yra geras priekinio vaizdo augalas, tinkamas mažiems akvariumams, nes lengva nugenėti, jei užauga per didelis. CO2 tiekimas smarkiai pastiprina augimą. Jis mėgsta minkštą, lengvai rūgštų vandenį.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Akvariuminiai augalai: Nanjenshan

2003-08-08 | Yra neaiškumų dėl šio augalo pavadinimo. Kurį laiką jis buvo vadinamas "Mayaca sellowiana" bet iš tikro tai yra Rotala spec. "Nanjenshan" (rūšis nežinoma). Tai gražus augalas su adatos formos lapais. Jam reikia gana daug šviesos ir CO2 taip pat rekomenduojamas augimo skatinimui. Dekoratyviausias efektas gaunamas sodinant juos grupėmis. Taip pat tinkamas mažiems akvariumams.

Lankomumo reitingasKomentarų: 1

plačiau >>

Akvariuminiai augalai: Rotala rotundifolia

2003-08-08 | Lotyniškas pavadinimas reiškia "augalas su apvaliais lapais", bet tai tinka tik pelkinei atmainai, kuri turi apvalius lapus. Akvariumuose Rotala rotundifolia turi ilgus, siaurus lapus. Kitaip, nei kitos Rotala rūšys, ji gana nereikli, nors reikia gero apšvietimo, norint, kad lapai būtų raudoni. Jis suformuoja šoninius ūglius, tapdamas tankiu ir krūmingu. Tai taip pat reiškia, kad šviesai sunku pasiekti apatinius lapus, todėl augalas turi būti dažnai genimas. Taip pat žinomas kaip Rotala indica

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Akvariuminiai augalai: Riccia fluitans

2003-08-08 | Japonas Takashi Amano įkvėpė daug akvariumų laikytojų laikyti Riccia fluitans panardintas. Jos gali būti laikomos apačioje pririštos prie akmens su žvejybiniu valu, bet nauji daigai visada auga link paviršiaus, todėl būtina genėti jas žirklėmis. Po vandeniu R. fluitans geriausiai veši kai papildomai tiekiamas CO2 ir geromis augimo sąlygomis ant lapų susiformuoja maži deguonies burbuliukai. Kaip tradicinis plūduriuojantis augalas, jis siūlo gerą apsaugą jaunoms žuvims.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Akvariuminiai augalai: Ranunculus limosella

2003-08-08 | Mažų priekinio vaizdo akvariumo augalų pasiūla yra maža ir Ranunculus limosella yra nauja galimybė. Povandeninė forma turi trumpus apvalius lapų stiebelius su ovaliais lapais virš jų, atskiriančius juos nuo Lilaeopsis rūšies. Kai kurie akvariumų laikytojai turi problemų su šiuo augalų, bet tikslios to priežastys neaiškios. Dauguma atvejų CO2 papildymas smarkiai sustiprina augimą. Sodindami, padalinkite kupstą į kelis mažsenius gabalėlius sodinimui dugne keli centimetrai vienas nuo kito.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Akvariuminiai augalai: Pellia endiviaefolia

2003-08-08 | Charakteristikos:
Regionas: Azija
Aukštis: 0-1+ cm
Plotis: 0-3+ cm
Apšvietimas: nuo labai silpno iki labai stipraus
Temperatūra: 15-30° C
Vandens kietumas: nuo labai minkšto iki labai kieto
pH: 5.5-8.5 pH
Augimo greitis: greitas
Reiklumas: labai nereiklus

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Akvariuminiai augalai: Nymphaea pubescens

2003-08-08 | Jei nenorit, kad šis augalas suformuotų plūduriuojančius lapus, genėkite lapus ir šaknis, tai leis šaim auglaui išlikti jaunu. Kaip ir visoms vandens lelijoms, trąšus dugnas gerina augimą. Geriausias kaip atskiras augalas dideliuose akvariumuose.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Akvariuminiai augalai: Nymphaea lotus (zenkeri)

2003-08-08 | Graži ir įvairiaspalvė rūšis su lapais nuo žalios iki raudonai - rudos spalvos ir įvairiu skaičium purpurinių dėmių. Prieš išaugindama plūduriuojančius lapus, suformuoja daug povandeninių lapų. Jei jūs nenorit plūduriuojančių lapų, nugenėkit šaknis ir lapus. Gražūs, kvapnūs žiedai glai būti labai vertinami atviruose akvariumuose. Trąšus dugnas paskatina jų augimą. Jų būna ir raudonų ir žalių atmainų. Rekomenduojama kaip atskiras augalas dideliems akvariumams.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Populiariausių straipsnių Top-100
   
 
     
Prisijunk prie gerbėjų rato Google Plus! Mūsų jau 500. Skelbk informaciją, dalinkis naujienomis. Būk matomas!