LT   EN   RU  
2020 m. gegužės 25 d., pirmadienis Straipsniai.lt - Teminis naujienų ir straipsnių katalogas
  Calvin Klein
Moteriškų kvepalų pirkimo gidas (6 dalis) Calvin Klein

2010-06-14 | Natūraliai tyras ir šiuolaikiškas, CK One kvapas atskleidžia įdomų naują požiūrį. Šis švelnaus padedančio atsipalaiduoti kvapo tualetinis vanduo naudojamas gausiai – juo šlakstomas visas kūnas, nes išties intymų jo kvapą galima užuosti tik esant labai arti. Calvin Klein Be – tai universalus, harmoningas, kvapas skirtas tiems, kurie nori bet kurioje gyvenimo situacijoje išlikti savimi, neprarasti savo individualumo. Kvapas Calvin Klein Be skirtas Jai ir Jam, tinka naudoti visus metus – bet kuriuo jų laiku. Šis kvapas toks subtilus, kad aplinkiniai turi prieiti arčiau, kad pajustų Calvin Klein Be skleidžiamą aromatą. Gaivūs gėliniai moteriški CK IN2U kvepia rausvaisiais greipfrutais, randenėmis ir ambra – šis gaivus, šiltas ir seksualus kvapas nepaprastai veikia jusles ir sukelia įtampą, kuri teikia seksualumo. Gaivinamo, rytietiško ir gėlių kvapo Contradiction buvo pristatyti 1997 m. Šie moterims skirti kvepalai skleidžia kapsaicino, rožių, švelniųjų murėjų ir santalų kvapą. Idealiai tinka kvėpintis dieną. 1991-aisiais mados namų CALVIN KLEIN pristatyti kvepalai Escape išsiskiria prabangiu vandens gaiva dvelkiančiu aromatu. Romantiško gėlių kvapo Eternity sukurti įkvėpė ilgai išliekančios meilės ir draugystės idealas. Tobulas klasikinių ir šiuolaikiškų kvapų derinys atspindi laikui nepavaldžią kokybę ir šiuolaikišką stilių, sukuria romantikos ir nesibaigiančios prabangos įspūdį. „Kol tęsis draugystė, tol išliks ir Eternity",– sako Calvinas Kleinas.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Moteriškų kvepalų pirkimo gidas (5 dalis) Cacharel

2010-06-14 | Svaiginantis, vasariškas kvapas Amor Amor, kurio pavadinimas skamba tarsi meilės prisipažinimas, simbolizuoja ryškiai raudoną rožę, neatsiejamą pasimatymų atributiką. Amor Amor aromatas tarsi įtraukia į meilės sūkurį ir apsupa vaisių bei gėlių aura. 1978 m. pasirodę Anais Anais žavi gaivinamu gėlių kvapu. Iš pradžių apgaubia kedrų, odos ir ką tik nuskintų žydinčių gėlių aromatas, po to pasklinda gardenijų, jazminų ir pakalnučių dvelksmas. Anais Anais skirti kvėpintis dieną. Švelnus tarsi angeliškas dvelksmas, moteriškas gėlių kvapas Anais Anais buvo pristatytas 1978 m. Anais Anais aromatas tapo klasika, kuri niekada nesensta ir nepalieka abejingų. Dominuojanti šio aromato sudedemoji dalis – baltosios lelijos, kurias senovės graikai ir romėnai laikė nekaltumo simboliu. Anais Anais sugrąžins Jus į senus gerus laikus ir leis pasijusti vėl jauna. Viliojantis moteriškas kvapas Eden tarsi Rojaus vaisius. Gėlių ir vaisių natos šiam aromatui suteikia ypatingą jausmingumą. Ryškų, vėjavaikišką kvapą Liberte sukūrė žymūs parfumeriai Domitille Bertier ir Olivier Polge. Kvepalų Liberte reklaminiu veidu tapo garsus modelis Giselle Bundeschen. Šis kvapas primena nepakartojamo skonio prancūzišką apelsinų pyragą. Liberte aromatas slypi oranžinės spalvos kvepalų buteliuke, kurio forma primena gėlę. Šiltas, švelnus, jausmingas, bet kartu ryškus ir gilus kvapas Lou Lou skirtas jaunatviškai, patraukliai, nerūpestingai moteriai, kuri pasiryžusi avantiūroms ir naujovėms.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Vyriškų kvepalų pirkimo gidas (5 dalis) Calvin Klein

2010-06-12 | Truth kvapas – savitas, geismingas, prabangus ir gundantis. Išryškina vyriškumą ir seksualumą. Gaivūs rytietiški vyrams sukurti Calvino Kleino kvepalai CK IN2U dvelkia mediena, žaliųjų citrinų ir džino kokteiliu, užplūsta viską persmelkiančiu muskuso kvapu. Gaivūs, tačiau šilti, sukeliantys seksualumą žadinančią įtampą. Vyrams skirti Calvino Kleino Eternity atspindi šių dienų vyro – jausmingo, tačiau vyriško, rafinuoto, tačiau stipraus – dvasią. „Tai romantikas, atsidavęs svarbiausioms vertybėms: šeimai, darbui, sveikatai ir laimei. Vyras, kuris sutaria su savimi, artimaisiais ir savo pasauliu",- sako Kleinas. Natūraliai tyras ir šiuolaikiškas, CK One kvapas atskleidžia įdomų naują požiūrį. Šis švelnaus padedančio atsipalaiduoti kvapo tualetinis vanduo naudojamas gausiai – juo šlakstomas visas kūnas, nes išties intymų jo kvapą galima užuosti tik esant labai arti. 1998-aisiais pasirodę Contradiction žavi išties originaliu kvapu, kuris puikiai tinka tiek dieną, tiek vakare, nes nenustelbia šalia esančiųjų kvapo. Ir vis dėlto yra pakankamai stiprus, kad susuktų galvas. Obsession for men – tai kvepalai, nepaprastai pabrėžiantys vyriškumą. Stiprus, paveikus ir itin provokuojantis jų kvapas – dėmesį traukiantis augalų, prieskonių ir retos medienos kvapų derinys. 2002 m. rudenį pristatyti šiuolaikiško gaivaus, gryno ir seksualaus kvapo Crave skirti jauniems vyrams ir idealiai tinka kvėpintis dieną. Mobilųjį telefoną primenanti plastikinė Crave pakuotė patenkins jų aistrą naujausiems „daikčiukams".

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Populiariausių straipsnių Top-100
   
 
     
Prisijunk prie gerbėjų rato Google Plus! Mūsų jau 500. Skelbk informaciją, dalinkis naujienomis. Būk matomas!