LT   EN   RU  
2020 m. rugpjūčio 11 d., antradienis Straipsniai.lt - Teminis naujienų ir straipsnių katalogas
  Celine Dion
Moteriškų kvepalų pirkimo gidas (9 dalis) Celine Dion

2010-06-14 | Ypatingas žiedas ir Enchanting kvapas neabejotinai sustiprins šiais kvepalais pasikvėpinusios moters žavesį. Šis kvapas tiesiog neleis suabejoti savo moteriškais kerais ir grožiu. Vaisių ir gėlių Enchanting aromatas, sukurtas šveicarų kompanijos „Gvidauen" parfumerio James Krivda skleidžia švelnų kvepenės ir orchidėjų kvapą, kuris sušildys šaltą vakarą ir pakels nuotaiką. Ribotos serijos kvapas su ypatingu žiedu, papuoštu "Swarovski" ametistu, tikrai sužavės kiekvieną moterį. „Kvapas Belong - tarsi daina apie moterį, kuri myli gyvenimą, kuri šypsosi, apie moters vidinį grožį, jos aistrą ir jausmus", - teigia nuostabaus balso savininkė Celine Dion. Džiaukis šia akimirka. Kvapas Belong tiesiog neleis suabejoti savo moteriškais kerais ir grožiu. Enchanting kvapas neabejotinai sustiprins šiais kvepalais pasikvėpinusios moters žavesį. Šis kvapas tiesiog neleis suabejoti savo moteriškais kerais ir grožiu. Vaisių ir gėlių Enchanting aromatas, sukurtas šveicarų kompanijos „Gvidauen" parfumerio James Krivda skleidžia švelnų kvepenės ir orchidėjų kvapą, kuris sušildys šaltą vakarą ir pakels nuotaiką. Įkvėpta pirmųjų kvepalų sėkmės Celine Dion pristatė antrąjį kvapą Parfum Notes. Šis romantiškas, jausmingas ir moteriškas aromatas tiks kiekvienai progai. Nei dieną, nei naktį nesiskirdami su Parfum Notes kvapu, mėgausitės kerinčiu gėlių natų „skambėjimu". Pirmasis Celine Dion kvapas tarsi moteriškumo ir švelnumo atspindys, saulėtas ir spinduliuojantis.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

„Spring in Provence“ – nauji žymios dainininkės Celine Dion kvepalai

2009-05-05 | Celine Dion turi viską - sėkmę, talentą, stilių, spontaniškumą, šilumą... Nepaprastu talentu apdovanota žymi dainininkė atrodo rimtai susidomėjo parfumerija. Ji jau išleido daugiau nei septynis savo vardo kvepalus, o visai neseniai pristatė ir naują kvapą „Spring in Provence". Tai ribotos serijos vaisių ir gėlių kvepalai, kurie buvo neatsitiktinai pavadinti vieno Prancūzijos regiono vardu. Istorinė Prancūzijos vieta jau daugelį metų žavi ir įkvepia išskirtinius žmones - dailininkus, poetus, rašytojus. Provanso regionas pavasarį tiesiog užburiantis - tai spalvota pražystančių žiedų jūra, kalvos, nušviestos auksinių saulės spindulių. Nepaprastas įkvėpimo šaltinis tiek naujų Celine Dion dainų, tiek šio neseniai pasirodžiusio aromato. Teigiama, kad Provanso regionas pavasarį taip sužavėjo žymiąją dainininkę Celine Dion, jog ji nusprendė savo naujus kvepalus dedikuoti būtent šiam regionui. Kvapą „Spring in Provence", įkūnijantį jausmingas Celine Dion dainas ir jos asmenybę, sukūrė parfumeris Ilias Ermenidis, kurio darbų sąraše puikuojasi kvepalai sukurti mados namams „Gucci", „Givenchy" ir „Victoria's Secret". Kvapo „Spring in Provence" sudedamosios dalys: pasifloros, bergamotės, kalendros, našlaitės, mimozos, ambra, muskusas ir kvapieji auksabarzdžiai. Tai kvapas sukurtas moterims tarsi švytinčioms iš vidaus ir užburiančioms savo natūraliu grožiu.

Lankomumo reitingasKomentarų: 1

plačiau >>

Céline Dion

2004-09-22 | Ji yra BALSAS, toks išraiškingas ir nuoširdus, kad pakyla virš skirtingų kultūrų ir kartų, kad prabiltų tavo siela. Balsas, kuris emociškai sujungia moterį su pasauliu. Jos istorija, tai svajonė, kuri išsipildė. Tai stiprybės ir užsispyrimo istorija apie tai kaip drąsiai ir ryžtingai sekti širdimi. Jos stimulas – aistra gyvenimui. Ji instinktyviai žino, kad laimė ateina tada, kai žmogus atsidavęs ir pasišventęs kitiems. Ji graži išore ir vidumi. O jos siela, ypatinga šviesa, sklinda iš jos vidaus kitiems žmonėms. Ji gyvena gyvenimą, kuriame harmoningai persipina meilė, motinystė ir sėkmė, kur neįmanoma tampa pasiekiamu ir vyrauja viltis ir džiaugsmas. Celine Dion turi viską – sėkmę, talentą, stilių, spontaniškumą, šilumą… Dabar Celine Dion charizmatiška asmenybė perteikiame aromate… viso pasaulio moterims, kurios gyvena pilnavertišką gyvenimą.

Lankomumo reitingasKomentarų: 1

plačiau >>

Populiariausių straipsnių Top-100
   
 
     
Prisijunk prie gerbėjų rato Google Plus! Mūsų jau 500. Skelbk informaciją, dalinkis naujienomis. Būk matomas!