LT   EN   RU  
2021 m. spalio 16 d., šeštadienis Straipsniai.lt - Teminis naujienų ir straipsnių katalogas
  E - komercija
Reklama internete: Lenkijos pamokos

2003-09-30 | "Internet Advertising Bureau Polska" prognozuoja, kad šiais metais interneto reklamos pardavimai kaimyninėje Lenkijoje pasieks 38 mln. PLN. Pas pietinius kaimynus reklama internete tampa įdomiu segmentu, kuriame kristalizuojasi ir pirmieji specifiniai verslo dėsniai. Nors, lapkričio mėnesio duomenimis, reklama Lenkijoje internete sudarė vos 0,81% visos reklamos rinkos, tačiau ji dinamiškai auga (Lenkijoje šiuo metu yra per 5 mln. interneto vartotojų), ji bręsta ir sensta (internetas jau tikrai nebelaikomas "žaisliuku jaunimui").

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Čekijoje el. reklama išaugo trečdaliu

2003-09-30 | Čekijos interneto reklamos rinka per 2002 m. išaugo daugiau nei 30 proc. ir pasiekė 320 mln. CZK, pranešė šalies interneto leidėjų asociacija SVIT. SVIT duomenimis, internetas yra sparčiausiai auganti reklamos rinkos dalis šalyje, šiais metais elektroninės reklamos apimtys Čekijoje turėtų išaugti dar penktadaliu. Analitikai išskiria padidėjusį žiniasklaidos planavimo agentūrų užsakymų skaičių bei aktyvumą interneto reklamos segmente, vienok daugiausiai reklamos ir toliau užsako patys klientai bei visas paslaugas teikiančios interneto agentūros.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Išdalinti interneto reklamos “olimpiniai medaliai”

2003-09-30 | Penktajame tarptautiniame reklamos festivalyje Kanuose išdalinti tradiciniai “Liūtai” (“Cannes Lions”). Nemažai dėmesio šiais metais susilaukė ir interneto reklamos kategorija “Cyber Lions”. Daugiausiai “kyberliūtų” – dešimt – šiais metais iškovojo JAV kompanijos, šešis – Brazilijos ir keturis – Didžiosios Britanijos reklamos agentūros. Tačiau apžvalgininkai pabrėžia, kad šiais metais buvo suteikta daug mažiau “auksinių” apdovanojimų. Jau tampa stebėtina tradicija tai, kad daugelyje apdovanojimų kategorijų nugali įvairiose šalyse sukurta sportinių batelių “Nike” reklama. Ir tarp reklaminių interneto tinklapių šiais metais “Grand Prix” laimėjo Danijos agentūros “Framfab” sukurtas “Panna Ko” puslapis. Jame “flash” technologijų pagalba pasakojama apie Amsterdame vykstantį kasmetinį “Panna” futbolo triukų turnyrą.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Interneto aukcionas "Ebay" pirmąjį ketvirtį daugiau nei dvigubai padidino pelną

2003-09-30 | Didžiausias pasaulyje interneto aukcionas "Ebay" paskelbė, kad grynasis pirmojo ketvirčio pelnas sudarė 104,2 milijono JAV dolerių, arba 32 centus vienai akcijai, ir buvo daugiau nei dvigubai didesnis už grynąjį pelną, gautą pirmąjį praėjusių metų ketvirtį. "Ebay" tvirtina, kad pelno augimą nulėmė "PayPal" - elektroninio mokėjimų verslo, naudojamo pinigų pervedimui per internetą - vartotojų skaičiaus padidėjimas, taip pat sėkmingi tarptautiniai pardavimai, kurių apimtys padidėjo daugiau kaip dvigubai. Pirmąjį praėjusių metų ketvirtį aukciono grynasis pelnas sudarė 47,6 milijono JAV dolerių, arba 17 centų vienai akcijai.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Vilniuje diskutavo apie interneto reklamą

2003-06-03 | Vilniuje įvyko pirmasis Lietuvoje interneto reklamos seminaras-konferencija, kurį suorganizavo interneto reklamos tinklas AD.NET. Buvo nagrinėjama, kokiu keliu vystosi interneto reklamos rinka, kaip el. reklama atrodys rytoj ir pan. Marek Rusiecki: 2003-ieji - antrieji metai iš eiles, kai pagrindinis dėmesys kreipiamas i interneto ATL savybes (Above-the-line - marketingo terminas reiškiantis netiesioginius reklamos veiksmus). Dauguma publikacijų ir tyrimų rodo, kad interneto reklama tai ne tik "direct response" (tiesioginė reakcija) arba “klikas”, tačiau ir jos pačios demonstravimas daro teigiamą įtaką interneto vartotojo poelgiams. Jei kalbėtume apie interneto vertinimą kaip pilnavertį reklamos kanalą užsakovų tarpe, tai čia kur kas blogiau. Visą laiką esame “rinkos mokymo” stadijoje, aiškiname, kas yra internetas ir kaip jį išnaudoti marketinge. Panaši situacija ir su interneto reklamos išlaidomis - apie 0,5 % biudžetų skirtų reklamai internete rodo, kad dabar tai yra žiniasklaidos kanalas su labai siaura niša ir dar daug darbo laukia, kad jis taptu vienu iš pagrindinių media mix elementų.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Naujųjų technologijų kompanijos tebėra interneto reklamos rinkos lyderiai

2003-03-08 | Gal būt “senosios ekonomikos” bendrovės šiuo metu jau įvertino interneto reklamos reikšmę, tačiau jų išlaidos šios rūšies reklamai dar ilga neprilygs naujųjų technologijų kompanijų išlaidoms. Pasak “Adrelevance” bendrovės paruoštos apžvalgos, pastarųjų išlaidos interneto reklamai yra dvigubai didesnės, o jų skaičius didžiausių reklamuotojų Top-200 sąraše didėja. Tačiau, pažvelgus į atskiras ekonomikos šakas, pasak apžvalgos, akivaizdu, jog yra sričių, kur dominuoja tradicinės kompanijos. Tarp tokių sričių yra kelionių organizavimas, kompiuterių įrangos ir elektronikos, taip pat buitinių prekių gamyba.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

"Netscape" pristato paslaugą smulkiam verslui

2003-03-08 | “Netscape” ketina pristatyti naują paslaugą, skirtą padėti smulkiam verslui įsisavinti interneto panaudojimo galimybes.
Naujoji paslauga, pavadinta “Netbusiness” siūlo personalizuotą ir pritaikytą veiklai bendruomenėje pagalbą smulkiam verslui – pradedant nuo svetainės sukūrimo ir baigiant užsakymų įvykdymo organizavimu. “Netbusiness” paslaugomis galima bus naudotis svetainėse Aol.com ir Compuserve.com. be to, joms bus specialiai pritaikyta naujoji Netscape versija, pasirodysianti šį rudenį.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Jungiasi interneto aukcionai

2003-03-08 | Naujas jungtinis projektas internete - “aukcionai.lt”
Vilniškė kompiuterijos UAB “Labas” bei estiško kapitalo bendrovė P.I.R.K. nusprendė sujungti savo interneto aukcionus ir atidaryti naują bendrovę. Jos steigėjai tikisi vėliau parduoti akcijas pasaulinių interneto aukcionų organizatoriams.
“Projekto “aukcionai.lt” pagrindinis tikslas buvo išvystyti jį iki komercinio produkto ir parduoti strateginiams investuotojui“, - sako E.Balsevičius, UAB “Labas” direktorius. Jis teigia, kad pastaruoju metu stambūs amerikiečių interneto aukcionai, tokie kaip “eBay.com”, ”QXL.com” ir kiti domisi Vidurio ir rytų Europos interneto aukcionais.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Naujų mašinų pardavimas per internetą

2003-03-08 | Bendrovė “Hanza lizingas” jau nuo pavasario bendrauja su savo klientais internetu. Sumanius pirkti automobilį ar kitą vertingą daiktą, pakanka tinklalapyje užpildyti anketą apie save, išsirinktą pirkinį ir savo galimybes. Bendrovės darbuotojai per 15 minučių duos atsakymą apie finansavimo galimybes ir sąlygas. Praėjusią savaitę “Hanza lizingas” pateikė dar vieną naujovę - bendrovė įrengė interneto terminalus trijose automobilių atstovybėse – “Vokswagen”, “Nissan” bei “Škoda”. Ateityje tokie terminalai bus įrengti daugelyje automobilių salonų.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Uždarbis – reklama internete

2003-03-08 | “Grafton Entertainment” tikisi uždirbti iš reklamos.
Naujai susikūrusi bendrovė “Grafton Entertainment”, Lietuvoje teikianti informacijos ir interaktyviosios televizijos paslaugas internete (www.tvnet.lt), tikisi, kad jau padarytos investicijos atsipirks iš reklamos užsakovų. Reikalingai technikai pirkti ir įrengti Baltijos šalyse investuota apie 400.000 litų.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Populiariausių straipsnių Top-100
   
 
     
Prisijunk prie gerbėjų rato Google Plus! Mūsų jau 500. Skelbk informaciją, dalinkis naujienomis. Būk matomas!