LT   EN   RU  
2021 m. spalio 16 d., šeštadienis Straipsniai.lt - Teminis naujienų ir straipsnių katalogas
  E - komercija
“ASHBURN" pastūmės elektroninį verslą

2003-03-08 | Į atidaromą UAB "ASHBURN International" elektroninio lėšų pervedimo centrą jau investuota 4 mln. Lt.
JAV kompanijos "ASHBURN International" 1998 m. įsteigta antrinė įmonė Vilniuje UAB "ASHBURN International" (AI) atidaro elektroninio lėšų pervedimo (electronic funds transfer, EFT) centrą UAB "Hanner" pastate. Minėtas centras Lietuvoje įgalins klientus Lietuvoje bei Vidurio ir Rytų Europoje atlikti banko operacijas internetu, mobiliaisiais telefonais, informaciniais pultais ir pan. Ponas Musteika tiki, kad centras padės plėsti elektroninę bei mobiliąją komerciją Lietuvoje.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

“Disney” pertvarkė Go.com portalą

2003-03-08 | Po kelis mėnesius trukusių atidėliojimų, “The Walt Disney Internet Group” pagaliau atvėrė naujai atrodančią Go.com svetainę. Paieškos portalas bus skirtas daugiausia laisvalaikio praleidimo būdams. Apsisprendus nekurti vieno bendro pavadinimo universalaus portalo, Go.com svetainė taps specializuota ir nekonkuruos dėl kiekvieno prie monitoriaus prilipusio naršytojo su “Yahoo!” ar “America Online”. Vietoje to, Go.com padės ieškoti informacijos apie laisvalaikį ir gyvenimo būdą. Kitos temos bus paliktos įvairioms kitoms tos pačios grupės bendrovėms.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Internetu ir benzinas pigiau

2003-03-08 | JAV vairuotojams galimybė įsigyti benzino internetu jau nebe naujiena – kompanija "Priceline.com" vien liepą internetu pardavė 7.570 t kuro. Europoje, kurią dabar krečia brangaus kuro ir net jo stygiaus krizė, tokių interneto kompanijų siūlomos naujos paslaugos gali smarkiai pakeisti ne tik vartotojų, bet ir degalų pardavėjų gyvenimą. Pagrindinis "Priceline.com" koziris – gausios nuolaidos, kurių gauna perkantieji benziną internetu.
"Priceline.com" jau įrodė, kad internetu galima parduoti net ir benziną.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

"Ashburn" didina investicijas

2003-03-08 | Planuojamos “ASHBURN International” investicijos – 20 mln. litų.
JAV bendrovė "ASHBURN International" (AI) į Lietuvoje kuriamą elektroninio lėšų pervedimo centrą jau investavo 4 mln. litų ir tikisi Lietuvos elektroninės bei mobiliosios komercijos rinkos pagyvėjimo. AI iš viso ketina investuoti apie 20 mln. litų.
Klientams bus suteikta galimybė Lietuvoje, Vidurio ir Rytų Europoje atlikti banko operacijas internetu, mobiliaisiais telefonais, informaciniais pultais. Elektroninio lėšų pervedimo centro pagrindas - "Compaq Proliant 8500 NT" tarnybinių stočių sistema (klasteris), įtartinus sandorius kontroliuos "Fraud Management" sistema.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Naujos mokėjimo sistemos skatins pirkti internete

2003-03-08 | Interneto paslaugas teikianti bendrovė "World Online" parengė naują paslaugą, kurios vartotojai už pirkinius internete galės atsiskaityti išankstinio mokėjimo kortelėmis. Tikimasi, kad nauja paslauga padidins perkančiųjų internete skaičių. Be to, elektroninių parduotuvių klientais galės tapti internautai, kuriems neišduodamos kreditinės mokėjimo kortelės - paaugliai ir į bankų rizikos sąrašus patekę asmenys. Šios paslaugos sėkmė siejama su išankstinio mokėjimo už mobiliojo ryšio pokalbius paslauga, kurią įdiegus labai padaugėjo mobiliojo ryšio vartotojų. Naujovę, pavadintą "Jalda", ketinama pristatyti spalio mėnesį.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

“Yahoo!” renkasi “Barnes&Noble” vietoje “Amazon”

2003-03-08 | “Yahoo!” pranešė, jog pasirinko “Barnes&Noble” kaip portalo partnerį, vietoje anksčiau buvusio Amazon.com tinklo.
Pasak “Yahoo!» atstovo, apsisprendimas nepratęsti bendradarbiavimo su Amazon.com buvo priimtas abiejų pusių. Amazon.com teigia, jog naujoji partnerystė su “America Online” yra labiau viliojanti dėl daugelio priežasčių.
Tapus “Yahoo!” naujuoju partneriu, nuoroda į Barnes&Noble.com knygyną atsiras kiekviename paieškos rezultatų puslapyje.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Prekybos būdų konvergencija

2003-03-08 | Nors elektroninės komercijos bumas neatslūgsta, prasidėję on-line prekybininkų bankomatai privertė iš naujo apmastyti el. verslo ypatumus ir galimybes. Dabar bandoma sujungti on-line ir parduotuvių prekybos kanalus. Taigi on-line kioskai atsiras pačiose parduotuvėse. Pirkėjas galės čia pat jose galės išsirinkti reikiamas prekes, už jas sumokėti ir išeidamas jas pasiimti.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Elektroninis verslas

2003-03-08 | Planuojama, kad ateity elektroninis verslas naudos WAP pritaikytus įrenginius pirkėjų duomenims apdoroti, rinkodaros duomenims gauti, paslaugoms bei produktams iš tiekėjų ir pardavėjų ieškoti. Belaidžio ryšio fenomenas paspartins el. verslo plėtros tempus. Kelios kompanijos jau ieško būdų kaip panaudoti balsą, kad jis galėtų tapti sąsaja informacijai gauti ir su ja dirbti. “Motorola” naudoja balso atpažinimo kalbą “VoXML”, kuri leidžia vartotojui, naudojančiam prie Voratinklio galintį prisijungti mobilųjį telefoną, balsu kreiptis į Voratinklio svetainę ir gauti iš jos balsinį atsakymą panaudojus teksto vertimo kalba technologiją.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Didmenininkams - žuvų aukcionai internete

2003-03-08 | Norvegai internete prekiaus žuvimis.
Grupė didžiausių Norvegijos žuvų eksportuotojų – “Domstein”, “Greg Seafood”, “Seastar International”, “Alesund Fish” ir “Terra Seafood” – nusprendė šį rudenį internete (www.fishmarket.no) pradėti prekiauti žuvimis. Prognozuojama, kad metinė žuvų apyvarta šiame tinklalapyje turėtų siekti 2 mlrd. EUR. Tinklalapyje bus siūlomų žuvų katalogai ir žuvų didmeninės prekybos aukcionai.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Laikas elektroninei komercijai?

2003-03-08 | Kuriasi elektroninių sandorių valdymo centras Lietuvoje
JAV bendrovės “Ashburn Internationals” padalinys Lietuvoje atidarė elektroninių sandorių procesingo centrą, įgalinantį atsiskaitymų kontrolę elektroninėje ir mobilioje komercijoje. Bendrovės vadovai neslepia, kad Vilnius pasirinktas daugiau kaip žemės lopinėlis serverių spintai pastatyti, nes tikimasi aptarnauti milijonus sandorių ne tik Lietuvoje ar Baltijos šalyse, bet visoje Rytų ir Vidurio Europoje.

Lankomumo reitingasKomentarų: 1

plačiau >>

Populiariausių straipsnių Top-100
   
 
     
Prisijunk prie gerbėjų rato Google Plus! Mūsų jau 500. Skelbk informaciją, dalinkis naujienomis. Būk matomas!