LT   EN   RU  
2021 m. spalio 16 d., šeštadienis Straipsniai.lt - Teminis naujienų ir straipsnių katalogas
Akimirkos sentencija
"Racionalus žmogus pats adaptuojasi prie savo aplinkos. Neracionalus gi atkakliai bando pačią aplinką pritaikyti prie savęs. Kaip tik todėl visas progresas ir priklauso nuo neracionaliųjų."
George Bernard Shaw
Draugai
Matulaičio bažnyčia
Lietuvių Tautinio Jaunimo Sąjunga
Tautinės krypties portalas
Etninės kultūros erdvė
Biržų krašto naujienos
Slaptai.lt - unikalus leidinys
Lietuvių sąjunga „Tauta ir Tėvynė“
Lietuvos žaliųjų judėjimas
Žaliosios minties laikraštis
Istorijos puslapiai
Receptai, patiekalai, kulinarija.
Skanus.lt
Reklama
  E - komercija
Žinių srautas

2003-03-08 | Įdarbinimo internetu paslaugas teikianti bendrovė "CV-Online" pristatė portalą "www.cveurope.com", kuriame pateikiama informacija žmonėms, norintiems pakeisti gyvenamąją vietą ir susirasti naują darbą Europoje. "CV-Europe" interneto puslapis jungs visus "CV-Online" interneto puslapius, esančius Vidurio ir Rytų Europoje, pasieks ir tas geografines sritis, kuriose dar nėra teikiamos "CV-Online" paslaugos.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

“Eniro" suves pardavėjus su pirkėjais

2003-03-08 | AB "Eniro" žada naujovių informacijos ieškantiems klientams.
Kitais metais bendrovė planuoja įgyvendinti API projektą. Internete pardavėjai už tam tikrą mokestį galės siūlyti įvairiausias prekes, paslaugas, o pirkėjai iš daugelio Europos bei buvusių NVS šalių lengvai gaus patikimą informaciją. Kiekviena prekė visose šalyse turės tą patį kodą, todėl ieškant partnerių nekils kalbos barjero. Pirkėjas, surinkęs norimos prekės kodą, netruks sužinoti visus į duomenų bazę įtrauktus pasiūlymus su gaminių kainomis. Atsiras galimybė įmonėms operatyviai vykdyti viešuosius pirkimo-pardavimo konkursus.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Klestės elektroninė komercija

2003-03-08 | Tyrimų kompanijos IDC duomenimis, vis daugiau žmonių pirks internete ir vis plačiau atvers pinigines. Tikimasi, kad 2003 metais kiekvienas vartotojas internete išleis vidutiniškai 7140 JAV dolerių per metus.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Populiarėja mobilioji komercija

2003-03-08 | Didėjant susidomėjimui belaidžiu internetu, tikimasi “mobiliosios komercijos” suklestėjimo. Šuo metu tokiu būdu daugiausia prekiaujama akcijomis ir knygomis, tačiau tikimasi, jog 2004 metais mobiliaisiais įtaisais bus perkama daugiau brangesnių daiktų ir paslaugų.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Airijos vartotojai internete išleidžia daugiau

2003-03-08 | Dauguma Airijos interneto vartotojų tapo aktyvesni e-komercijoje, jie išleidžia daugiau nei pernai. Buvo tiriama 2,260 Airijos interneto vartotojų, išsiaiškinta, kad 62 proc. pirko internete. Apie 90 proc. interneto pirkėjų darytų tai dar kartą, jie liko patenkinti pirkiniais ir paslaugų kokybe. “Airjos interneto vartotojai keičiasi”, sako Mark Henry, tyrimo vadovas. “Jie pripranta prie tinklo, lengviau leidžia pinigus internete, dažniau naudoja belaidį internetą”.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Kinai cenzūruos Voratinklį

2003-03-08 | Neseniai Kinijos Vyriausybei nustatytos naujos taisyklės, reguliuojančios el.komercija sukėlė rimtą šalies interneto paslaugų pramonės ir užsienio investuotojų susirūpinimą.
Taisyklės liepia visoms interneto kompanijoms per 2 mėnesius įsigyti licenzijas. Voratinklio svetainių turinys buvo cenzūruojamas, už jį atsakingi bus svetainės savininkai.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Naujienos

2003-03-08 | JAV Kalifornijos valstijos gubernatorius vetavo įstatymo projektą, kuriuo buvo siekiama apmokesdinti internete sudaromus sandorius. Įstatymo rengėjai norėjo apmokesdinti iš savo sandėlių Kalifornijos valstijos teritorijoje per internetą prekiaujančių kompanijų online pardavimus. Išankstiniai duomenimis, apmokesdinus elektroninę prekybą valstijos biudžetas kasmet būtų papildytas 14 mln. dolerių.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Aukcionų varžybos baigėsi jungtuvėmis

2003-03-08 | Nors lietuviškoji elektroninė prekyba vis dar niekaip neįsisiūbuoja, tuose rinkos segmentuose , kur nenaudojamas tiesioginis atsiskaitymas, permainų ilgai nereikia laukti.
Viena judriausių interneto paslaugų sričių – aukcionai. Tiesa, nesant tiesioginės atsiskaitymo galimybės mūsų internetiniai aukcionai tampa tik priemone rasti telefoną žmogaus, turinčio ieškomą prekę. Neseniai buvo pranešta apie aukcionų svetainės “pirk.lt” uždarymą – estų kompanija nusprendė, kad ne vieną tūkstantį litų kainavusi svetainė ir prekinis ženklas kol kas negali uždirbti pelno. Buvo pasirinktas kitas kelias susijungta su konkurentu “aukcionai.lt”.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Kai laiškanešys užriečia nosį

2003-03-08 | “Lietuvos telekomas” nuo rugsėjo 25-osios internautams pateikė dar vieną staigmeną – motyvuojant kilniais siekiais gerinti paslaugos kokybę , buvo apribotas jos gavėjų skaičius.
Nemokamu Tako” el. paštu nuo tos dienos leista naudotis tik “saviems” klientams, besijungiantiems prie pašto dėžučių LT komutuojamosiomis ar skirtinėmis linijomis. Šiuo metu nemokamas elektroninio pašto paslaugas Lietuvoje teikia 5 pelno siekiančios bendrovės “Gaumina”, “Delfi”, “Penki kontinentai”, “Mobiltechas” ir jau minėtas “Lietuvos telekomas”.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Interneto tinklas apipynė draudimo rinką

2003-03-08 | Prognozuojama, kad interneto draudimo bendrovės yra vienos pagrindinių kandidačių išlikti ir pelningai veikti būdamos "dot.com" bendrovėmis. Lietuvos draudėjams internetas taip pat nesvetimas. Prieš keletą savaičių startavo "Snoro garanto" interneto svetainė "www.draudimas.com". Tinklalapyje klientai patys gali apskaičiuoti transporto priemonių ir jų valdytojų civilinės atsakomybės, kelionių, nelaimingų atsitikimų ir žaliosios kortelės draudimų įmokas.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Populiariausių straipsnių Top-100
   
 
     
Prisijunk prie gerbėjų rato Google Plus! Mūsų jau 500. Skelbk informaciją, dalinkis naujienomis. Būk matomas!