LT   EN   RU  
2021 m. gruodžio 8 d., trečiadienis Straipsniai.lt - Teminis naujienų ir straipsnių katalogas
  E - komercija
D.Britanija su m-komercija neskubės

2003-03-08 | Daugelis D. Britanijos bendrovių nusprendė palūkėti su mobiliosios komercijos plėtros planais, rodo naujo tyrimo duomenys. Tarp 500 apklaustų šalies kompanijų, daugiau nei 62 procentai laikosi “luktelkime ir pamatysime” politikos, vardindami kelias pagrindines abejonių dėl m-komercijos sėkmės priežastis. Nemažai bendrovių apklausos metu teigė, jog m-komercija remiasi dar nepatikrintomis technologijomis, kitos aiškino, jog neturi tam reikalingų resursų – pinigų arba tinkamai paruoštų išsilavinusių darbuotojų.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

"Bull" artėja prie Lietuvos

2003-03-08 | Prancūzų informacinių technologijų kompanija "Bull", matydama geras verslo perspektyvas Baltijos valstybėse, savo atstovybei šiuose kraštuose suteikė daugiau savarankiškumo ir žada didinti darbų apimtis. "Iki šiol Baltijos šalys mums buvo Skandinavijos periferija, o dabar atstovybė Baltijos šalyse priklausys tiesiogiai "Bull" grupei", – sako Danielis Lio Kogikas (Daniel Le Coguic), "Bull" Rytų ir Vidurio Europos regiono viceprezidentas. Ponas Lio Kogikas pabrėžė, kad Baltijos šalių atskyrimas nuo Šiaurės šalių grupės ir didesnio savarankiškumo suteikimas yra susijęs su "Bull" strategija investuoti į Europos Sąjungą stojančias šalis.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Elektroninio verslo skatinimas neturi sustoti

2003-03-08 | Baigtas Europos Sąjungos PHARE remtas smulkaus ir vidutinio verslo skatinimo projektas “Elektroninės komercijos skatinimo programa”. 140 tūkst. litų vertės projekto rezultatai buvo apibendrinti spaudos konferencijoje, kurią surengė atsakinga už bendrą projekto vadybą “InfoBalt” asociacija. Parodoje “InfoBalt’2000” bus įrengtas specialus “InfoBalt” stendas “Elektroninio verslo kelias”, kuriame bus pristatyta asociacijos veiklos programa, skatinant el...verslą, ir susipažindama su PHARE projekto rezultatais.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Pasidaryk e-parduotuvę pats

2003-03-08 | Didžiausia šalies mobiliųjų telekomunikacijų bendrovė “Omnitel” paskelbė, kad jau šį mėnesį pateiks vartotojams savarankiškos e-parduotuvės kūrimo bei valdymo modelį – “pasidaryk e-parduotuvę pats”. Techninę ir programinę įrangą šiam projektui pateikė “IBM Lietuva”.

Lankomumo reitingasKomentarų: 1

plačiau >>

“VISA” siūlo “Elektroninės piniginės” paslaugą Europos bankams

2003-03-08 | “Visa International” antradienį paskelbė apie “Elektroninės piniginės” sistemą, kuri leis bankams Europoje teikti saugias vartotojo autentiškumo nustatymo paslaugas savo klientams.
Šios paslaugos tikslas yra sustabdyti apgavystes – didžiausią su kreditinių kortelių naudojimu susijusią problemą. Sėkmingas sistemos pritaikymas paskatintų vartotojų pasitikėjimą elektronine komercija. “Ši paslauga užtikrina, kad kiekvienas bankas galės pasinaudoti lengvai įdiegiama ir nebrangia autentiškumo nustatymo sistema, leisiančia pagerinti savo paslaugų kokybę”, sako Jon Prideaux, “Virtual Visa” bendrovės viceprezidentas.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

“Microsoft” ir “Credit Suisse” pasirašė susitarimą dėl bendros veiklos Europoje

2003-03-08 | “Credit Suisse Group” paskelbė, jog sudarė sutartį su “Microsoft” korporacija, kuri, kaip manoma, taps vienu iš “Microsoft” žingsnių, siekiant tapti populiariausiu Europoje interneto tašku. “Credit Suisse” padės “Microsoft” kurti investicinių paslaugų svetainės “MoneyCentral” dalį, kuri pasirodys europietiškoje “MSN” tinklo versijoje. Šią savaitę tikimasi sulaukti žinių apie dar kelis “Microsoft” susitarimus, kuriuos turėtu pasirašyti “Microsoft” vadovas Steve Ballmer, šiuo metu keliaujantis po senąjį žemyną. “Microsoft” Europoje kovoja su specializuotais atskirų šalių telekomų interneto portalais, taip pat – vietinėms rinkoms pritaikytais “Yahoo” ir “America Online” portalais.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

TNT siuntas seka mobiliuoju telefonu

2003-03-08 | Skubių siuntų pervežimo UAB TNT įdiegė bevielio ryšio taikomųjų programų protokolą WAP, kuris klientams leis savo siuntas sekti mobiliojo telefono pagalba. "Iki šiol TNT klientai galėjo sekti siuntas internete, o nuo šiol tai daryti gali ir naudodamiesi mobiliuoju telefonu", – sako TNT rinkodaros direktorius Tomas Gailius. Anot jo, WAP paslauga gali naudotis visi klientai (TNT jų turi apie 600), WAP technologiją turinčių mobiliųjų telefonų meniu surinkę adresą :http://wap.tnt.com. TNT vadovai tikisi, kad naujoji paslauga taps svarbiausia priemone informacijai apie krovinius gauti, nes mobiliosios komercijos specialistai prognozuoja, jog 2010 m. interneto paslaugomis naudosis 50% mobiliųjų telefonų savininkų.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Naujas “Napster” bus mokamas

2003-03-08 | “Napster” sistemos administratorius Hank Barry sako, kad tai vis dar bus failų dalinimasis, bet už jį reikės mokėti. Antradienį Hank Barry pareiškė, kad 38 milijonai “Napster” svetainės vartotojų turės mokėti “mėnesinius mokesčius” – 4.95 JAV dolerio už teisę pasiekti vienas kito kietąjį diską. “Napster” sudarė taikos sutartį su viena iš penkių muzikos įrašų kompanijų, kurios padavė “Napster” į teismą už autorinių teisių pažeidimą – “Bartelsmann” įrašų studija. H. Barry pridūrė, kad bus siūloma ir nemokamų įrašų, bet tai bus daroma tik reklamos ir paskatinimo tikslais.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

"Audėjas" klientams siūlo elektroninį katalogą

2003-03-08 | Audinių bendrovė "Audėjas" pirmoji Lietuvos lengvosios pramonės įmonė, pradėjusi naudoti elektroninės komercijos projektą, skirtą įmonės verslo partneriams. "Audėjas" pradėjo naudoti internetinį katalogą-parduotuvę, skirtą verslo klientams. "Naujasis elektroninis katalogas padės ne tik taupyti lėšas, skirtas pavyzdžių siuntimui ir bendravimui su klientu, bet tai bus ir veiksminga rinkodaros priemonė, kurios pagalba galima bus operatyviai aptarnauti net ir nedidelius užsienio klientus", pažymėjo Rytis Ponomariovas, AB "Audėjas" komercijos direktorius.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Lietuviški bankai internete; pirmas žvilgsnis

2003-03-08 | Kiekvienas Lietuvoje veikiantis bankas turi savo informacinių technologijų padalinį, tačiau tokio rimto projekto kaip internetinė bankininkystė nė vienas iš jų nesiryžo imtis pats.
Vilniaus bankas“ savo VB Internet@s sistemą nusipirko iš “Hewlett-Packard“ kompanijos. Bankui “Snoras” padėjo UAB “Duomenų bazės ir technologijos”, kuri internetinės bankininkystės projektą buvo sukūrusi ir “Hermio” bankui. UAB “Etronika” šiais metais įdiegė internetinės bankininkystės sistemas “Medicinos banke” ir “Ūkio banke”.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Populiariausių straipsnių Top-100
   
 
     
Prisijunk prie gerbėjų rato Google Plus! Mūsų jau 500. Skelbk informaciją, dalinkis naujienomis. Būk matomas!