LT   EN   RU  
2021 m. spalio 16 d., šeštadienis Straipsniai.lt - Teminis naujienų ir straipsnių katalogas
  E - komercija
Draudimas startuoja internete

2003-03-08 | AB "Lietuvos draudimas" nuo lapkričio 10 d. pirmasis Lietuvoje pradės pardavinėti draudimo polisus internetu. Kol šalyje neįteisintas elektroninis parašas, daugiau darbo turės bendrovės kurjeriai. AB "Lietuvos draudimas" internetu visiems pageidaujantiems asmenims siūlys sudaryti transporto priemonių valdytojų civilinės atsakomybės draudimo (TPVCAD) sutartis. Nauja "Lietuvos draudimo" paslauga buvo sukurta kartu su interneto paslaugų UAB "5 kontinentai".

Lankomumo reitingas

plačiau >>

“Lietuvos draudimas” siūlo paslaugas internetu

2003-03-08 | Didžiausia Lietuvos draudimo bendrovė “Lietuvos draudimas” įdiegė naują paslaugą draudimo rinkoje – bendrovės siūlomą transporto priemonių valdytojų civilinės atsakomybės draudimo polisą jau galima nusipirkti internetu. “Lietuvos draudimo” generalinis direktorius Kęstutis Šerpytis teigė, jog “Lietuvos draudimas” pirmasis šalies draudimo rinkoje pasiūlė draudimo polisą įsigyti internetu. “Statistiniai duomenys rodo, kad interneto vartotojų skaičius nuolat auga, visas pasaulis eina elektroninės komercijos link, todėl ir nusprendėme sukurti naują mūsų paslaugų pardavimo kanalą”, - sakė K.Šerpytis. Anot jo, šiais metais internetu taip pat bus pasiūlyta įsigyti ir medicininių išlaidų draudimo polisą nuo nelaimingų atsitikimų.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

“Yahoo!” atidarė trumpų vaizdo įrašų direktoriją

2003-03-08 | “Yahoo!” pranešė, jog pirmadienį atvėrė naują paslaugą savo vartotojams – paieškos sistemą, skirtą interneto tinkle ieškoti nedidelės trukmės filmų.
Šių filmų tiekėjams “Yahoo!” pasiūlė pasinaudoti portalo surenkama 166 milijonų vartotojų auditorija. Vartotojai galės ieškoti filmų, įvesdami jų pavadinimą, temą ar žanrą. Jie taip pat galės patys pasiūlyti įtraukti pasirinktą filmą į paieškos direktoriją. Be filmų, direktorijoje bus kino naujienų skiltis, 70 tūkstančių pavadinimų filmų aprašymų duomenų bazė ir gausybė nuorodų į su kinu susijusias svetaines.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

MP3.com susitarė su “Universal Music”

2003-03-08 | MP3.com sutiko sumokėti 53.4 milijonus dolerių kompanijai “Universal Music Group”, taip užbaigdamas teisinį ginčą su pagrindiniais muzikos įrašų gamintojais. Susitarimas leis vartotojams teisėtai naudotis didžiausios įrašų kompanijos produkcija. Susitarimas buvo pasiektas antradienį, kai Manheteno teismas pradėjo nagrinėti žalos atlyginimo klausimą, pripažinus, kad MP3.com tyčia pažeidė autorines teises.
“Mūsų akcininkai turėtų būti labai patenkinti susitarimu”, sako Michael Robertson, MP3.com vadovas.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Įmonių vadovus supažindins su elektroninio verslo galimybėmis

2003-03-08 | Bendrovės “Lietuvos telekomas”, “Alna” ir Tarptautinė aukštoji vadybos mokykla (ISM) šį ketvirtadienį organizuoja tarptautinę sesiją, per kurią šalies įmonių vadovai bus supažindinti su elektroninio verslo plėtros galimybėmis.
Sesijos organizatoriai į renginį pranešimus skaityti pakvietė elektroninės veiklos specialistus, atstovaujančius “Nokia”,“Ericsson”,”Sonera”,”Siemens”,”Compaq”,”PricewaterhouseCoopers” bei kitoms kompanijoms.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

“JAM Records" rinką tirs interneto pagalba

2003-03-08 | Melomanų, interneto vartotojų džiaugsmui, leidybinė bendrovė "JAM Records" ir interneto svetainė www.mp3.lt atidarė bendrą nuorodą www.mp3.lt/jam. Projekto autorių teigimu, svetainė leis stebėti muzikos įrašų rinkos situaciją Lietuvos interneto teritorijoje. Naudodamiesi nuoroda interneto vartotojai jau gali atsisiųsti po du kūrinius mp3 formatu beveik iš kiekvieno "JAM Records" išleisto muzikinio albumo. Nuorodoje dabar yra daugiau nei 100 kūrinių beveik iš visų "JAM Records" muzikinių produktų, išleistų nuo 1998 metų.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

E-voliucija

2003-03-08 | “E-voliucija: nauja erdvė Jūsų verslui“ – taip vadinama tarptautinė sesija, kurią lapkričio 23d. “Villon” viešbutyje rengia “Lietuvos telekomas”, “Alna” ir Tarptautinė aukštoji vadybos mokykla (ISM). Šio renginio tikslas – didžiausių Lietuvos įmonių vadovus supažindinti su naujausiomis elektroninio verslo galimybėmis bei tendencijomis. Šiam renginiui pristatyti jo organizatoriai surengė spaudos konferenciją, kurios metu “Lietuvos telekomo” generalinis direktorius T.Paarma pasidžiaugė interneto plėtra Lietuvoje, pristatė naujas telekomo paslaugas.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Reklama internete populiarėja

2003-03-07 | Didžiosios šalies bendrovės vis dažniau savo produktų reklamai pasitelkia internetą. Reklamos agentūros prognozuoja, kad reklamos internete daugės, šis procesas stiprės, ir skaičiuoja būsimą uždarbį. Specialistai teigia, kad kol kas Lietuvoje vyravo nuostata, kad interneto puslapio reikia tik įmonės įvaizdžiui palaikyti. Beje, patirtis rodo kad daugumą potencialių reklamos užsakovų stabdė ir informacijos apie reklamos internete efektyvumą stoka, nes iki šio dar neatliekami tikslūs tyrimai. Tačiau šiemet reklamoje įvyko lūžis – vis daugiau Lietuvos bendrovių reklamą renkasi ne tik televizijoje ar spaudoje, bet ir internete.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Nemokami interneto vertėjai

2003-03-07 | Kur galima surasti nemokamus interneto vertėjus?
http://babelfish.altavista.com – didžiausia ir labiausiai apkrauta Voratinklio vertimų realiuoju laiku sistema, naudojanti “Systran” mašininio vertimo technologiją. Atlieka maždaug milijoną vertimų per dieną. www.e-lingo.com – naudoja kompanijos “Transparent Language“ sukurtą “TranscendRT” mašininio vertimo sistemą.
www.tranexp.com – įvairias vertimo paslaugas siūlančios kompanijos interneto vertėjo “InterTran” tinklalapyje teigiama, kad galima išversti įkeltą tekstą ir nurodytus tinklalapius net į 767 kalbų poras, tarp jų suomių, švedų, danų, graikų, bulgarų, čekų, kroatų ir kt.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Plečiama sistema "GSM-bankas"

2003-03-07 | "Snoro" bankas plės "GSM-bankas" paslaugos teikimo tinklą.
Iki šiol paslauga “GSM-bankas” galėjo naudotis tik mobiliojo ryšio bendrovės "Omnitel" abonentai, o rugsėjo mėnesį ja naudosis ne tik Lietuvos bendrovių "Bitė GSM", "Tele2", bet ir viso pasaulio mobiliojo ryšio operatorių abonentai. Greitai bankas informuos savo klientus apie naują abonentinį numerį, kurį surinkus bus galima gauti reikiamą informaciją bet kuriuo paros metu ir bet kurioje pasaulio šalyje.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Populiariausių straipsnių Top-100
   
 
     
Prisijunk prie gerbėjų rato Google Plus! Mūsų jau 500. Skelbk informaciją, dalinkis naujienomis. Būk matomas!