LT   EN   RU  
2021 m. spalio 16 d., šeštadienis Straipsniai.lt - Teminis naujienų ir straipsnių katalogas
  E - komercija
“Delfi” teikia naują interneto paslaugą

2003-03-07 | Interneto paslaugų bendrovė “Delfi” pradėjo teikti naujas paslaugas - “Interactive Architects” ir tikisi, jog investicijos į šią paslaugą atsipirks iki kitų metų pradžios. “Interactive Architects” siūlo interneto veiklos strategijos formavimo paslaugas, konsultacijas dizaino, interneto technologijų, e-rinkodaros, e-reklamos, e-verslo, e-komercijos klausimais.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

“CHS Baltic” ir Ūkio bankas – į e-verslą

2003-03-07 | Kompiuterijos didmenos lyderis “CHS-Baltic”, bendradarbiaudamas su Ūkio banku, savo klientams pasiūlė galimybę atsiskaitymus vykdyti internetu.
“CHS Baltic” turi apie 300 nuolatinių klientų. Šiuo metu sandoriai internetu sudaro apie 30 proc. bendrovės apyvartos. Tomas Karpavičius, Ūkio banko Strateginio vystymo departamento direktorius, sako, jog “CHS Baltic” klientams internetinės bankininkystės paslaugos papildomai nekainuos. Klientai galės atlikti tarptautinius, vietinius pavedimus, pirkti ar parduoti valiutą. “Ūkio banko elektroninės komercijos strategija orientuota į “verslas-verslui” sistemą. Tai yra pirmas projektas Lietuvoje, kai mes per internetą įsiterpiame tarp didmenininko ir mažmenininko”, - sako p. Karpavičius.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

“Tele2” turės interneto vartus

2003-03-07 | Švedų mobiliojo ryšio UAB “Tele2” ryžtą įsitvirtinti Lietuvoje patvirtina planai dar šį rudenį atidaryti lietuviškus “Everyday.com” interneto vartus.
Pagrindinis jų konkurentas bus UAB “Delfi” vartai. Estijoje "Everyday" vartai veikia nuo 2000 m. kovo mėnesio. Lietuviškieji vartai bus panašūs į estiškuosius. Jų paskirti – padėti ir skatinti naudotis internetu, todėl dabar aišku, kad juos bus paieškos sistema, elektroninis paštas, elektroninė parduotuvė, galimybė siųsti trumpąsias žinutes ir kt.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

“Wrislit" eina į internetą

2003-03-07 | Turizmo agentūra "Wrislit" viena iš pirmųjų Lietuvoje vartotojams pasiūlė užsisakyti lėktuvo bilietus internetu.
Alma Staniulionienė, "Wrislit" direktorė, tvirtino, jog dabar klientui nereikės skambinti į kelionių agentūrą ar oro bendrovę ir skrydžius bus galima planuoti patiems. "Mes patvirtinsime kainą, o bilietus pristatysime į užsakovo darbovietę ar oro uostą. Be to, kad klientams būtų patogiau, visą parą veiks pagalbos telefonas, kurio numerį gaus kiekvienas mūsų klientas",– kalbėjo p. Staniulionienė.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Kas tai yra business-to-business (B2B) e-komercija?

2003-01-28 | Tai tokia e-komercijos rūšis kuomet kompanijos perka arba parduoda viena iš kitos tam tikras prekes. Iš tikrųjų tai yra kur kas daugiau nei vien tik prekių pirkimas ar pardavimas. Tai yra bendradarbiavimas kuris vyksta taip vadiname "online" rėžime. Kuomet kompanijos teikia informaciją apie jų parduodamus produktus, jų specifiką ir panaudojimą. Toks kompanijų bendradarbiavimas suteikia galimybę viską spręsti akimirksniu ir kokybiškai.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Kas tai yra business-to-customer (B2C) e-komercija?

2003-01-28 | Šiuo atveju tai tokia e-komercijos rūšis kuomet "online" prekyba vyksta tarp kompanijos ir kliento. Tai pakankamai nauja prekybos sritis, kuri turi didžiulę perspektyvą ir potencialą augti. Augant technologinėms naujovėms žmonės linksta pirkimus atlikti Internete. Tai daroma dėl keletos priežaščių. Paprastai prekės Internete yra pigesnės, nes kompanijoms kaštai išlaikyti tokias parduotuves ir personalą yra nepalyginamai mažesni. Be to žmogui nereikia rūpintis ar parduotuvė atidaryta ir panašiai. Klientas visada žino, kad gali pirkti ir tiksliai žino kada tos prekės jam bus pristatytos. Tokia prekyba atsirado 1995 metais ir greitai išplito po visą pasaulį.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Europos Sąjunga patvirtino naujas PVM taisykles

2003-01-28 | Europos Sąjungos parlamentas patvirtino naujas PVM taisykles, kurios reikalaus ne ES rezidentams parduodant elektroninės komercijos prekes ar paslaugas ES vartotojams, registruotis PVM mokėtojais ES bei skaičiuoti PVM nuo parduotų prekių bei paslaugų. Tikimasi, kad užsiregistruoti PVM mokėtoju bei gauti PVM mokėtojo kodą ES šalyje ne ES rezidentui bus galima internetu. Naujosios taisyklės įsigalios nuo 2003 m. liepos 1 d. Šios naujos įstatymo normos turėtų sulyginti konkurencines sąlygas ES ūkio subjektams bei ne ES rezidentams teikiantiems e-komercijos paslaugas ar prekes ES vartotojams.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Taupymo lakštų bus galima įsigyti internetu

2003-01-28 | Nuo lapkričio 4 d. Finansų ministerija sudarys galimybę smulkiems investuotojams, neišeinant iš namų ar biurų, saugiai ir pelningai investuoti savo santaupas į Vyriausybės vertybinius popierius. Gyventojai taupymo lakštų gali įsigyti internetu specialioje interneto svetainėje www.vtl.lt. “Šios taupymo lakštų platinimo naujovės labai išplečia jų įsigijimo galimybes, - teigia Finansų ministerijos sekretorė Asta Ungulaitienė. – Be to, Finansų ministerija, įgyvendindama VVP platinimo internetu projektą, aktyviai prisideda prie nacionalinės informacinės visuomenės plėtros, kurios koncepciją yra patvirtinusi Lietuvos Vyriausybė”.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Naujasis Mokėjimų įstatymas skatins elektroninius atsiskaitymus

2003-01-28 | Įvertinusi sparčiai besikeičiančias verslo sąlygas ir siekdama pagerinti kredito įstaigų teikiamų pinigų pervedimo paslaugų kokybę bei užtikrinti aukštą elektroninių mokėjimo priemonių patikimumo lygį, Finansų ministerija teikia naujos redakcijos LR mokėjimų įstatymo projektą. Jeigu projektui, kurio nuostatos visiškai atitinka ES teisės normas ir Europos centrinio banko bei Tarptautinio atsiskaitymų banko rekomendacijas, pritars Vyriausybė ir Seimas, naujos redakcijos Mokėjimų įstatyme bus nustatyti reikalavimai kredito įstaigoms dėl klientų nurodytų mokėjimo terminų vykdymo ir numatyta jų atsakomybė už kliento nurodymo neįvykdymą, uždelsimą ar klaidingą įvykdymą.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Lenkijos el. komercijos rinka stabilizuojasi

2003-01-28 | Pernai Lenkijoje bendras interneto parduotuvių skaičius sumažėjo, tačiau kainos jose taip pat mažėja, o parduotuvių savininkai optimistiškiau žvelgia į ateitį. Tyrimų kompanijos “I-metria” analitikai apklausė 200-us iš 800-ų pas pietinius kaimynus veikiančių interneto parduotuvių. Per praėjusį ketvirtį Lenkijoje užsidarė 70, o naujai susikūrė tik 20 el. prekyviečių. Dauguma Lenkijos interneto parduotuvių teigė gaunančios pelno ir turinčios nuolatinių klientų (bei skatinančios juos specialiomis rinkodaros priemonėmis).

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Populiariausių straipsnių Top-100
   
 
     
Prisijunk prie gerbėjų rato Google Plus! Mūsų jau 500. Skelbk informaciją, dalinkis naujienomis. Būk matomas!