LT   EN   RU  
2021 m. spalio 16 d., šeštadienis Straipsniai.lt - Teminis naujienų ir straipsnių katalogas
Akimirkos sentencija
Mūsų progresas vertinamas ne pagal tų, kurie turi daug, pertekliaus didėjimą, o pagal tai, ar mes sugebame pakankamai aprūpinti tuos, kurie turi per mažai.
T. Ruzveltas
Draugai
Matulaičio bažnyčia
Lietuvių Tautinio Jaunimo Sąjunga
Tautinės krypties portalas
Etninės kultūros erdvė
Biržų krašto naujienos
Slaptai.lt - unikalus leidinys
Lietuvių sąjunga „Tauta ir Tėvynė“
Lietuvos žaliųjų judėjimas
Žaliosios minties laikraštis
Istorijos puslapiai
Receptai, patiekalai, kulinarija.
Skanus.lt
Reklama
  E - komercija
Interneto aukcionas “eBay” pralenkė “Amazon” ir tapo lankomiausiu e-verslo tinklapiu

2003-01-28 | Remiantis pirmadienį paskelbtu tyrimu, interneto aukcionas “eBay” įveikė “Amazon.com” kovoje dėl populiarumo elektroninėje prekyboje. Interneto reitingų kompanijos “Stamford” duomenys rodo, kad “eBay” dabar yra lankomiausia interneto prekyvietė. Kovo mėnesio skaičiai parodė, kad “eBay” auditorija išaugo keturiais milijonais iki daugiau nei 22,13 milijonų lankytojų. “Amazon.com” kovą aplankė 22,08 milijonai žmonių, vienu milijonu daugiau nei praėjusį mėnesį.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

M-komercijos bumo teks palaukti

2003-01-28 | Kompanijos “The Strategist Group” atliktais tyrimo duomenimis, pelno iš mobilios komercijos (m-komercijos) teks palaukti mažiausiai dar tris metus. Tačiau tuomet kompanija žada stulbinantį pelną. Pasak tyrimo, jei šiemet per m-komercijos tarnybas ketinama parduoti prekių ir paslaugų už 150 mln. dolerių, tai 2004 metais pelnas sieks 5 mlrd. dolerių. M-komercijos išplitimą, kaip manoma, sąlygos masinis 2.5G ir 3G kartos mobilaus ryšio plačiajuosčio interneto įdiegimas. M-komercijos atveju greitas prisijungimas prie interneto ypatingai svarbus. Prognozuojama, kad 2001 metų pabaigoje m-komercijos vartotojų skaičius sieks 1 mln., tuo tarpu 2007 m.- viršys 91 mln.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Nuorodos į "E" temos tinklapius

2003-01-28 | E-Vyriausybė

Central IT Unit (CITU) (D. Britanija)
http://www.citu.gov.uk/

e-Envoy. The UK Government's strategy for the information age
http://www.e-envoy.gov.uk/

Electronic Government.- Malaysian Administrative Modernisation and Management Planning Unit (MAMPU)
http://www.mampu.gov.my/EG/MainPage.htm

Symonds M. The next revolution
http://www.economist.com/editorial/freeforall/20000624/index_survey.html

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Greitinimo įranga e-komercijos serveriams

2003-01-28 | Šiandien saugumo protokolai tampa būtina apsaugotų interneto svetainių (e-komercija, internetinė bankininkystė, vyriausybinės svetainės…) sudedamąja dalimi. Plačiausiai paplitęs SSL (Secure Sockets Layer) protokolas, pasižymintis dideliu procesoriaus resursų poreikiu (dėl sudėtingų skaičiavimų saugaus susijungimo metu). Jei jūsų apsaugota svetainė pritrauks didelį skaičių lankytojų, serveris gali nebespėti apdoroti kreipinių. To pasekoje išaugęs prisijungimo laikas bei nutrūkę susijungimai gali ne tik erzinti lankytoją, bet ir paskatinti jį paieškoti alternatyvos kitose interneto svetainėse. Rainbow Technologies IVEA padalinys siūlo CryptoSwift įrangą šio pobūdžio problemoms spręsti. CryptoSwift įrenginys perima iš serverio procesoriaus SSL (ar kitų populiarių saugumo protokolų) skaičiavimų naštą, bei atlieka šiuos skaičiavimus greičiau už centrinį procesorių. Todėl smarkiai sumažėja prisijungimo laikas ir padidėja serverio našumas.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Verslo įmonių skatinimas naudotis informacinėmis technologijomis

2003-01-28 | Projekto metu bus siekiama, kad didžioji dauguma mokymus praėjusių verslininkų tiesioginėje savo veikloje pasinaudotų naujomis verslo vadybos ir inovacijų diegimo žiniomis ir ypač turėtė supratimą ir siekė naudotis Informacinių technologijų teikiamomis galimybėmis, pavyzdžiui verslo informacijos paieška, savo informacinės medžiagos talpinimu Internete, elektroniniu susirašinėjimu, bankinių atsiskaitymų organizavimu ir e-komercijos organizavimu, jau nekalbant apie buhalterinę apskaitą ir pan.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

2002 metais prekybos apimtys internete JAV padidėjo 40 procentų

2003-01-28 | Palyginti su 2001 metais, praėjusiais metais prekybos apimtys internete Jungtinėse Amerikos Valstijose padidėjo 40 procentų ir sudarė 74 milijardus JAV dolerių. Tyrimų bendrovės "comScore Networks" atliktame tyrime buvo vertinamas JAV vartotojų prekių įsigijimas internete, tačiau į tyrimą nebuvo įtraukti interneto aukcionai. "Šis skaičius yra ypač įspūdingas, atsižvelgiant į ūkio trapumą, taip pat į tai, jog pastarasis švenčių mažmenų sezonas buvo vienas iš prasčiausių pastaraisiais metais", - pažymima "comScore" pareiškime.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Populiariausių straipsnių Top-100
   
 
     
Prisijunk prie gerbėjų rato Google Plus! Mūsų jau 500. Skelbk informaciją, dalinkis naujienomis. Būk matomas!