LT   EN   RU  
2020 m. balandžio 8 d., trečiadienis Straipsniai.lt - Teminis naujienų ir straipsnių katalogas
  Efektyvūs patarimai
Naudingi patarimai ir nuorodos apie praktika ir stažuotes užsienyje

2009-01-15 | Stažuotės - tai puiki galimybė universitete įgytas teorines žinias galėsi panaudoti praktiškai, įgyti tarptautinės darbo patirties, patobulinti užsienio kalbos žinias, išbandyti save realiose darbinėse situacijose bei žengsi vieną žingsnį savo karjeros labui, kuris tau padidins perspektyvas įsidarbinant ateityje!!! Norime Jums trumpai pristatyti keletą nuorodų į interneto svetaines, kuriose gali rasti daug informacijos apie stažuočių programas užsienyje: East West Consulting svetainėje Jus rasite informaciją apie stažuotes Anglijoje, Amerikoje, Ispanijoje, Mauricijuje, skirtas studentams ir jauniems specialistams, kurie nori įgyti tarptautinės patirties pagal savo specialybę. Eurodesk tinklapyje rasite stipendijų programas stažuotėms i užsienio valstybes, kvietimus stažuotis Europos parlamente, taip pat informaciją apie finansavimo sąlygas, fondus bei savanorystę.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Naudingi patarimai. Eteriniai aliejai

2009-01-10 | Kiekvieno konkretaus eterinio aliejaus vartojimo paskirtis, būdai ir dozės yra nurodomos jų vartojimo instrukcijoje, pridėtoje prie aliejaus pakuotės. Atidžiai ją perskaitykite ir tiksliai laikykitės tų nurodymų, tačiau būtina laikytis ir bendrųjų pagrindinių saugos sveikatai reikalavimų: 1. Nevartoti neskiesto eterinio aliejaus. Aromaterapinių aliejų niekuomet negalima naudoti tiesiai ant odos. Visuomet naudokite juos su kitu, pavyzdžiui, kviečių gemalų, migdolų ar netgi alyvų ar saulėgrąžų, aliejumi. Bendrai galima patarti skiedžiant į šaukštą aliejaus - pagrindo pilti tris lašus eterinio aliejaus. 2. Eterinių aliejų, esančių kituose preparatuose, kiekis ribojamas iki 3-5%. 3. Reikia žinoti, kad kai kuriems aliejams (citrusiniams, bergamočių) būdingas fitotoksinis poveikis. 4. Vaikams vartoti tik levandų, ramunėlių ar garais distiliuotų rožių eteriniai aliejai, ne daugiau kaip 1-2 lašai į 10 šaukštelių aliejaus. 6. Pirma kartą vartojant eterinį aliejų būtina atlikti to aliejaus toleravimo testą. 7. Jei vartojant preparatą su eteriniu aliejumi buvo sudirginta oda ją reikia valyti ne vandeniu, o augaliniu (kukurūzų, saulėgrąžų, sojų) aliejumi.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

20 patarimų dėl darbo

2008-12-06 | Dėl darbo vietos dabar nerimauja daugybė žmonių. Blogų naujienų apie ekonomikos sunkumus ir įmonių bėdas srautas atsinaujina kasdien. Verslo portalas "Businessweek" pateikia 20 patarimų, kurie gali padėti išlikti dabartinėje darbo vietoje, o ištikus nesėkmei – lengviau susirasti naują. Kaip išlikti darbe? Būkite darbo vietoje. Dabar netinkamas laikas spontaniškoms atostogoms ar mobiliajam darbui, jeigu dėl to nesitarėte anksčiau. Buvimas matomam darbo vietoje didina šansus ją ir toliau išsaugoti. Jeigu dirbate namie ar daug keliaujate, pats laikas dažniau užsukti į biurą. Padėkite vadovui. Jūsų vadovas irgi patiria spaudimą. Pats metas užsitarnauti patikimo patarėjo bei sukalbamo darbuotojo vardą ir nesipešti su vadovu dėl smulkmenų. Tapkite svarbiu komandos žaidėju ir pridėtinės vertės kūrėju įmonėje. Mažinkite išlaidas. Įmonės veikla neapsieina be išlaidų, kartais jas galima ir reikia didinti, kartais geriau to nedaryti. Dabar galioja pastaroji taisyklė. Jeigu negalite apsieiti be klientams skirto renginio ar verslo pietų, darykite tai taupiai, kad vėliau jūsų viršininkui netektų aiškintis, kodėl prabangi puota už įmonės lėšas negalėjo būti atidėta geresniems laikams.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

20 patarimų, kaip elgtis per egzaminą

2008-11-12 | 1. Gavę egzamino klausimus bėkite lauk rėkdami: "Aš gavau slaptuosius dokumentus!"2. Per visą egzamino laiką kalbėkite. Garsiai skaitykite klausimus, savo atsakymų variantus. Paprašyti nustoti pasakykite: "Taaaip, lyg jūs girdėtumėte mano mintis". Po to pradėkite šnekėti, koks idiotas yra dėstytojas. 3. Atsineškite mobilųjį telefoną ir grokite visas jame esančias melodijas visu garsu... 4. Savo atsakymų lape pasistenkite parašyti naujų, įdomių priežasčių, kodėl jūs negalite atsakinėti į šį klausimą. Pvz.: "Aš atsisakau atsakyti į šį klausimą, nes tai prieštarauja mano religiniams įsitikinimams". Būkite išradingas. 5. Įbėkite į auditoriją vykstant egzaminui paniškai žvalgydamasis aplink. Atgaukite kvapą. Prieikite prie egzaminatoriaus, pasakykite: "Jie mane rado. Aš turiu išvykti iš šalies", ir išbėgite. 6. Praėjus 15 min. nuo egzamino pradžios suplėšykite lapą su klausimais į smulkius gabaliukus ir išmeskite juos į orą, šaukdami "Su Kalėdom!". Jei esate tikrai drąsus, paprašykite dar vieno lapo su klausimais. Pasakykite, kad pirmąjį pametėte. Tai kartokite kas 15 minučių. 7. Ateikite į egzaminą tik su šlepetėmis, chalatu ir rankšluosčiu ant galvos (tikrai sužavėsite egzaminatorius ir kolegas savo grožiu).

Lankomumo reitingas

plačiau >>

20 patarimų kur ir kaip reikėtų ieškoti gero darbo

2008-11-03 | Neieškokite "bet kokio" darbo, ieškokite sau tinkamo. Susikurkite savo CV ir motyvacinį laišką. Apsibrėžkite kokio darbo ieškote. Įrašykite savo CV į visus pagrindinius karjeros portalus internete. Juose lankosi įmonių atstovai. CV duomenų bazėmis darbuotojų paieškai naudojasi ne tik darbdaviai, bet ir personalo paieškos ir atrankos kompanijos. Savo CV karjeros portaluose įrašykite kruopščiai, o ne atmestinai. Tai, jog Jūs pildote CV internete, dar nereiškia, kad CV gali atrodyti bet kaip. Nuolat atnaujinkite CV. Lankykitės pagrindiniuose karjeros portaluose – juose skelbiami įvairių įmonių darbo pasiūlymai. Radę sau tinkamą iš karto siųskite savo CV su trumpu motyvaciniu laišku. Karjeros portaluose, kad būtų greičiau, skaitykite ne visus skelbimus iš eilės, o tik jums tinkančios srities. Dažniausiai skelbimai būna rūšiuojami pagal įvairius kriterijus, pvz. pagal pareigų sritį, pagal vietovę, pagal įmonės veiklos pobūdį ir pan. Ieškant darbo interneto pagalba Google paieškoje galite įvesti norimos pozicijos pavadinimą - gausite darbo pasiūlymų sąrašą surinktų iš įvairių tinklapių. Pozicijos pavadinimą nurodykite kuo tikslesnį, sudarytą iš kelių žodžių, pvz. sandėlio vadovas Kaunas.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Naudingi patarimai Nokia mobiliųjų telefonų savininkams

2008-08-27 | Pasiekti telefono failams su kompiuteriu dažniausiai naudojama „Nokia PC Suite" programa, tačiau ji ne visada po ranka. Tokiu atveju vertėtų nepamiršti, jog duomenis iš talpiosios atmintinės arba atminties kortelės galima perkelti ir be šios programos pagalbos – pakaks vien tik „USB" kabelio, telefono ir duomenų perdavimo rėžimo. Telefoną prijungus prie kompiuterio, pasirodo dialogo langas, kuriame reikia pasirinkti prisijungimo būdą. Norint pasiekti atminties kortelėje ar talpiojoje atmintinėje saugomus duomenis reikia pasirinkti „Duomenų perdavimo" rėžimą. Po akimirkos pasirodo pranešimas, jog, pasirinkus šį rėžimą, neveiks telefono ryšis ir duomenų perdavimo metu nebus galima kalbėti telefonu. Spustelėjus taip, po keleto sekundžių kompiuteris telefoną atpažins, kaip standartinę „USB" atmintinę. Vartotojas galės pasiekti visus talpiojoje atmintinėje arba atminties kortelėje saugomus failus, tačiau telefono atmintis nebus pasiekiama. Atlikus norimas operacijas, telefoną reikia tinkamai atjungti, kadangi netinkamai atjungus telefoną, gali būti pažeisti jame saugomi failai. Telefoną atjungti reikia lygiai taip pat, kaip ir „USB" atmintinę – kompiuterio ekrane, užduočių juostos dešiniajame kampe yra aktyvių programų piktogramos ir saugaus aparatūros šalinimo komanda.
Jei prijungus mobilųjį telefoną nepasirodo dialogo langas su prisijungimo rėžimų pasirinkimu, greičiausiai nustatytas nuolatinis prisijungimo būdas.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Naudingi patarimai besilaikantiems dietos

2008-05-09 | Mano pačios patyrimu ir pastebėjimais, noriu pasidalinti keliais naudingais patarimais besiruošiantiems lieknėti ar kaip tik tą darantiems. Jei nenorite po dietos laikotarpio sparčiai susigrąžinti prarastų kg, nesirinkite: mono dietos, riboto raciono dietos, jums neskanių ar nepatinkančių produktų dietos. Nes 99% garantija, kad po to jūs valgysite viską, kas jums skanu, kuo daugiau ir kuo įvairiau, kad kompensuotumėte to laikotarpio sukeltą psichologinį diskomfortą. Dieta privalo būti skani, maloni, nekelti diskomforto. Juk pats didžiausias blogumas tas, kad jūs ir taip esate priversti keisti savo įpročius. Taip pat turi būti kuo įvairesnis racionas, artimas jūsų kasdieniniams produktams, bet kažko atsisakant. Tokiu būdu bus sumažintas negatyvas iki minimumo. Nevartokite alkoholio. Alkoholis skatina apetitą, turi daug kalorijų, susisukus galvoms nutrūkstame nuo vadžių ir sugriauname dietos režimą. Pasistenkite niekam nepasakoti apie savo dietą arba kuo mažesniam žmonių ratui. Ypač didelė klaida apie tai sakyti svečiuose, prie gausiai nukrauto stalo. Visų pirma - tai netaktas ir nepagarba šventės šeimininkams, visų antra - niekam neįdomu jūsų dieta. Tai asmeninis intymus reikalas, kuris neturi būti susijęs su aplinkiniais. Galima pasidalinti su namiškiais, idant jie suprastų, kodėl jūs nevalgote to ar ano, kodėl kitas neturėtų jums gaminti su dieta nesusijusių patiekalų. Ir tuo pačiu jus sudrausmintų, jei kiltų pagunda nusidėti.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Treniruotės. 20 patarimų iš Ch.Poliquin

2008-04-05 | Būk toks stiprus, koks atrodai. Aš turėjau galimybes treniruoti rankas su daugybe profesionalių kultūristų ir aš dažniausiai galiu pakelti didesnį svorį, naudodamas griežtesnę atlikimo techniką, nors jie yra 30-35kg sunkesni už mane. Paslaptis čia paprasta – aš reguliariai naudoju sunkius svorius. Daugelis kultūristų pratimus daro po 6-12 pakartojimų. Kita vertus, galiūnai taip pat turi milžiniškas rankas, tačiau jie jas užaugina darydami po kelis pakartojimus su daugiau priėjimų ir ilgesnėm pertraukom tarp jų. Splitai yra geriau už viso kūno treniruotes. Aš esu pats pirmasis, kuris nori tobulėti su bet kokia programa, tačiau aš nepažįstu nei vieno sėkmingai dirbančio trenerio, kuris naudoja tik viso kūno treniruotes. Kultūrizme, aš nemanau, kad Ronnie Coleman treniruoja visą kūną tris kartus į savaitę. Aš nežinau nei vieno kultūristo, net tokių vaikinų kaip Dorian Yates (kuris naudoja mažą skaičių priėjimų), kurie darytų viso kūno treniruotes. Absoliučiai visi olimpiniai atletai, kuriuos aš treniravau, naudojo splitus. Aš treniruoju jau 26 metus ir dar niekas manęs neįtikino, kad viso kūno treniruotės yra geresnis kelias.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Pasimatymų patarimai vyrams ir moterims

2008-03-17 | Praktika rodo, kad geri pasimatymų ir bendravimo su priešinga lytimi patarimai nevisada yra universalūs ir tinkami kiekvienam žmogui. Dalinant patarimus būtina atsižvelgti į kiekvieno žmogaus patirtį, aplinką, savęs vertinimą ir viltis. Šios savybės priklauso nuo žmogaus lyties, amžiaus ir kitų asmeninių dalykų. Vis dėlto Consum-mate.com siūlo kelis universalius patarimus, kuriuos galite pritaikyti sau, bet būkite atidūs – atsižvelkite į savo situaciją. Vyras, norėdamas pagerinti santykių kokybę ar susirasti moterį, turėtų pasitobulinti šiose srityse: Suprasti, ko moterys nori iš partnerio ir santykių. Išsiaiškinti, kur ir kaip galite sutikti tokio tipo moterį, kokios ieškote. Išmokti geriau bendrauti su moterimis. Išmokti iššifruoti kartais keistas ir nesuprantamas žinutes, kurias siunčia moterys. Aiškiai suvokti, kiek pats šuo metu norite ir galite rimtai įsipareigoti, o gal ieškote tik trumpalaikių santykių? Tobulintis bendravime.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

10 patarimų norintiems įsigyti naują būstą

2008-03-05 | Anksčiau ar vėliau visiems pribręsta laikas įsigyti būstą. Savo gyvenamo "ploto" turėjimas tampa svajone tiems, ką slegia didėjančios buitinių paslaugų ir butų nuomos kainos, emociškai ir fiziškai "pribaigia" gyvenimas susispaudus arba ne po nuosavu stogu. Gal jau esate apsisprendę, jog norite įsigyti nuosavą butą arba namą, arba gal tokių planų turite artimiausiai ateičiai? Šiame straipsnyje pateikti patarimai susidūrus su būsto pirkimo subtilybėmis galbūt padės jums išlikti ramiems, o piniginę apsaugos nuo nereikalingų "skersvėjų". Šiais laikais įsigyti būstą yra pakankamai paprasta, reikia tik... turėti pakankamai pinigų arba būti linkusiam imti ilgalaikę (t.y. labai ilgalaikę – 30–40 metų) banko paskolą būstui įsigyti. Kadangi tai yra nemaža investicija, natūralu, jog kyla natūralus noras ją apsaugoti – mažų mažiausia norisi, kad perkama prekė būtų kokybiška, o pirkimo-pardavimo procesas būtų skaidrus. Ką daryti visiškai „žaliam“ pirkėjui, kuriam kai kurios klaidos ar mažesni „neapsižiūrėjimai“ yra tarsi neišvengiami? Pasirodo, problemų išvengti galima. Vienas iš esminių gairių, į kurias galima atsižvelgti pradedančiajam, pabandysiu pateikti čia. Iškart perspėsiu skaitytojus – šis straipsnelis parašytas remiantis asmenine nuomone ir patyrimais, kurie gali skirtis nuo kitų patirties ir susidarytos nuomonės.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Populiariausių straipsnių Top-100
   
 
     
Prisijunk prie gerbėjų rato Google Plus! Mūsų jau 500. Skelbk informaciją, dalinkis naujienomis. Būk matomas!