LT   EN   RU  
2021 m. gegužės 11 d., antradienis Straipsniai.lt - Teminis naujienų ir straipsnių katalogas
  Erotiniai šokiai
Albumą „Bitutė“ „Cisco Kid“ narė pasaugos anūkams

2004-07-20 | Šią savaitę išleistas grupės „Cisco Kid“ minialbumas „Bitutė“. Jame - lietuviškų dainų „Bitutė“ ir „Ant kalno mūrai“ versijos ir originalūs „Cisco Kid“ kūriniai. Šiuo metu „Cisco Kid“ yra gimtojoje Belgijoje, o albumo pristatymo rūpesčiai patikėti Lietuvoje likusiai naujai grupės narei Audrai-Garbanei. Mergina nė kiek neišgyvena, kad laimėjusi konkursą iškart neišvyko su grupe į Belgiją. „Crazy“ panelė linksmai leidžia laiką ir Lietuvoje. Praėjusią savaitę poilsiavusi, Audra su kompanija okupavo Palangos klubą „Laukinių Vakarų salūnas“. „Visas naktis ten leidom, personalas mus jau pažinojo. Kiekvieną vakarą tapdavome „kiečiausiu stalu“, - juokėsi Audra. Mergina nutarė pašėlti iš širdies ir dalyvavo visose klube rengiamose rungtyse. Du kartus nugalėjo karaoke konkursą, du kartus – „go-go“ konkursą, kelis vakarus tapo „Mis Laukinių Vakarų mergaite“. „Esu toks žmogus: jei jau įsijaučiu, mane sunku sustabdyti. Noriu dalyvauti visur ir man „dzin“, ką mano kiti. Draugai žino, kokia esu pašėlusi, todėl net nebando priekaištauti. Visi įpratę mane matyti linksmą. Neduok Dieve, darbe būnu rimta ar blogos nuotaikos, visi aplinkiniai išsyk teiraujasi, ar nesergu“, - pasakojo Audra. Bare, kuriame „Cisco Kid“ narė dirba padavėja, taip pat nebūna liūdna. „Kartais užlipame pašokti ant baro“, - prisipažino ji. (Audra go-go šoka nuo 16 metų ir yra tapusi geriausia Panevėžio „go-go“ šokėja bei Lietuvos „go-go“ čempionato trečios vietos laimėtoja.)

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Klube „Dada” vyks go-go šokėjų čempionatas

2004-02-19 | Atviras “Dada” go-go šokėjų čempionatas vyks dvi dienas. Pirmąją dieną (penktadienį) vyks atrankiniai turai, antrąją dieną (šeštadienį) - pusfinaliai ir finalas. Pirmosios vietos laimėtojui atiteks nugalėtojo taurė bei pagrindinis prizas. Geriausi šokėjai bus renkami vaikinų ir merginų bendroje kategorijoje. Renginį stebės ir nugalėtojus rinks specialiai tam sudaryta komisija, iš su šokiais susijusių pramogų verslo atstovų, žurnalistų bei rėmėjų. Go-go šokėjai bus vertinami pagal šiuos kriterijus: imidžas, bendravimas su publika, šokis, muzikalumas, gracija/plastika. Go-go šokėjų čempionate, prieš ir po renginio visi dalyviai bus tikrinami specialiais testais. Organizatoriai aiškinsis, ar dalyvis nevartoja dopingo ir kitų fizinį aktyvumą stimuliuojančių priemonių. Bus tikrinama, ar dalyvis nėra apsvaigęs nuo narkotinių medžiagų ar alkoholio. Praėjusiais metais užprotestavus keliems dalyviams testo buvo atsisakyta, bet šiais metais, pasak organizatorių, tai bus įvykdyta. Kol kas dar nėra aišku, ar dalyvaus šiame čempionate praėjusių metų „Dada“ go-go čempionato nugalėtojai Sandra Sušinskytė, Vaidas Smelevičius bei Monika Skabickaitė. Praėjusių metų čempionato nugalėtoja Sandra Sušinskytė ir trečiosios vietos laimėtoja Monika Skabickaitė šiuo metu koncertuose talkina atlikėjai Gintarei, o praėjusių metų antrosios vietos nugalėtojas Vaidas Smelevičius go-go šoka Londono klubuose.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Klube „Los patrankos“ – trečiasis Lietuvos go-go šokėjų čempionatas

2003-12-08 | 2001 m. lapkričio mėnesį žinomas Lietuvos choreografas Kęstutis Baranauskas (grupė F.U.) suorganizavo pirmąjį Lietuvos go-go čempionatą, kurio prizininkai gavo galimybę atstovauti Lietuvą Europos ir pasaulio čempionatuose, - sakoma pranešime spaudai. Šį šeštadienį Kauno klube „Los patrankos“ įvyks trečiasis Lietuvos go-go šokėjų čempionatas. Tai jau trečiasis respublikinis go-go šokėjų čempionatas, organizuojamas Kauno klube „Los patrankos“. Šiuo renginiu siekiama suteikti lankytojams galimybę pamatyti geriausius Lietuvos šokėjus, pristatančius save specialiai šiam čempionatui paruošta programa ir apranga. Stebint kompetetingai komisijai dėl geriausiųjų titulo varžysis apie 30 Lietuvos (Kauno, Vilniaus, Klaipėdos, Šiaulių ir t.t.) šokėjų finalistų. Patiems šokėjams dalyvauti šiame čempionate yra ne tik prestižo reikalas, bet ir puiki galimybė tobulėti - įdomiausiai pasirodžiusiems šokėjams bus pasiūlytos darbo vietos „Los patrankos“ klube.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Ji šoka pas Gintarę ir ilsisi pas Maksą

2003-10-26 | Šokių mokykla arba rokenrolas su “svolačium” ir kankanas plikais papukais. Kadangi Sandra turi dvi vyresnes seseris sportininkes, mama norėjo, kad bent jauniausia dukra ne sportuotų, o įgyvendintų jos svajonę - taptų šokėja. “Todėl ir nuvedė į šokių mokyklą. Ne kartą norėjau ją mesti, tačiau buvau ne tik kukli, bet ir bailė, todėl lankiau toliau. Aišku, dabar galiu mamai tik padėkoti.” Taip aštuonerių metų Sandra pradėjo šokti Klaipėdos šokių mokykloje “Kakadu”. Viskas būtų lyg ir nieko, bet ten nukentėjo jos santykiai su vyriška lytimi. Ir čia kaltas toks „svolačius“ (lietuviškai - velnias). “Man pasiūlė šokti akrobatinį rokenrolą. Kadangi labai gerai šokau, davė porininką, tokį aštuntoką. Labai džiaugiausi, ir mums puikiai sekėsi, bet tik tol, kol jis nesužinojo, kiek man metų. Atrodžiau vyresnė, ir aštuntokas tikriausiai manė, kad mes bendraamžiai. Todėl sužinojęs, kad mokausi 2E klasėje, atsisakė būti mano pora! Verkiau, o kai vadovė mus vėl privertė kartu šokti, jis, svolačius, sugebėjo padaryti taip, kad visiems atrodytų, jog esu prasta šokėja ir net nejaučiu muzikos! (Sandra tai pasako su tokiu siaubu, kad supratu, jog terminas “nejausti muzikos” šokėjų žodyne yra vienas baisiausių.) Ir mane išmetė iš akrobatinio rokenrolo, nors jau buvau pasisiuvusi koncertinius rūbus (ar begali būti didesnė trauma mergaitei - neapsivilkti suknelės?). Supykau ir pykstu iki šiol, labai norėčiau jį dabar sutikti ir paklausti - tai ar jaučiu aš muziką, ar ne?

Lankomumo reitingasKomentarų: 1

plačiau >>

Lietuvos čempionė pinigus užsidirba erotiniais šokiais

2003-08-21 | Ne visiems garsiems Lietuvos sportininkams pasiseka išgyventi iš savo profesijos, kai kuriems iš jų, norint susdurti galą su galu, tenka griebtis ir kitų, su sportu ne itin susijusių užsiėmimų. Garsi Lietuvos bėgikė, Sidnėjaus olimpiados dalyvė Žana Minina neseniai įsidarbino naktiniame klube "Lithuanian Wild Club" go-go šokėja. Dėl tokio netikėto Lietuvos 400 metrų bėgimo čempionės pasirinkimo Žanos Mininos trenerė Palmira Žukienė bei Lietuvos lengvosios atletikos federacijos generalinis sekretorius Eugenijus Burokas sportininkės nesmerkia ir sako, kad dėl to kalta tik prasta šalies ekonominė būklė. Tačiau pati sportininkė, anot trenerės P.Žukienės, itin jautriai reaguoja į tai, kad tapo žinoma apie šį jos užsiėmimą, ir šia tema su žurnalistais nekalba. Apie tai nelinkę kalbėti buvo ir klubo "Lithuanian Wild Club" vadovai. Tačiau jie neslėpė, kad jų vadovaujamame klube Ž.Minina dirba go-go šokėja. Sportininkės trenerė P.Žukienė sako, kad jai visiškai suprantamas jos auklėtinės noras užsidirbti daugiau pinigų, nes kaip olimpinės rinktinės narė ji dienai tegauna 15-20 litų maistpinigių. Pasak P.Žukienės, VPU vakariniame skyriuje kūno kultūros specialybę studijuojanti Ž.Minina ieškojo su specialybe susijusio darbo - ėjo į Vilniaus miesto lengvosios atletikos sporto mokyklą, taip pat kreipėsi į sostinės savivaldybės sporto skyrių, prašydama surasti trenerės darbą. "Negi ji eis į supermarketą? Neišdirbs tiek valandų. Žodžiu, arba dirbi, arba sportuoji.

Lankomumo reitingasKomentarų: 1

plačiau >>

Pirmąjį tikrą lietuvišką erotinį serialą LNK pristatys erotinių šokių festivaliu

2003-08-13 | Kovo 22 dieną, šeštadienį, 23.00 val. LNK rodys Erotinių šokių festivalį, kurio metu žiūrovai išrinks geriausią erotinę šokėją. Planuojama, kad renginys vyks apie dvi valandas. Festivalio vedėjai – Arūnas Valinskas, Mindaugas Sėjūnas ir Beata Čičkauskaitė, pranešė LNK. Festivaliu pristatysime karščiausią ir erotiškiausią LNK pavasario naujieną – pirmąjį lietuvišką tikrą erotinį serialą “Sužadintos aistros”. Į Erotinių šokių festivalį LNK pakvietė keturis striptizo klubus – “Old Town”, “Waterworld”, “Indigo” ir “Venera”. Festivalis susidės iš dviejų dalių. Pirmoje keturi klubai prisistatys savo programa, prisistatymui bus skirta dešimt minučių, šokėjų skaičius neribojamas. Antroje dalyje pasirodys aštuonios šokėjos, po dvi iš kiekvieno dalyvaujančio striptizo klubo. Įkaitinti žiūrovus ir įtikinti juos balsuoti už ją, šokėja turės penkias minutes. Festivalis nebus orientuotas tik į vyrišką auditoriją - tarp konkursinės programos numatyti vyrų erotiniai šokiai. Nuo kovo 29 dienos, šeštadieniais, 23.00 val. LNK rodys tikrą lietuvišką erotinį serialą “Sužadintos aistros”. Jį kuria kompanija “Videometra”.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Krūtis apnuoginusi "fermerė" nekompleksuoja

2003-02-18 | 22 metų Žaneta Krasilnikova, praėjusią vasarą sudalyvavusi TV3 televizijos realybės šou projekte "Ferma", per "Radiocentro" apdovanojimus netyčia scenoje apnuogino savo krūtis, bet dėl to visai nekompleksuoja. Sausio 31-ąją per "Radiocentro" apdovanojimus naujame amplua debiutavo TV3 televizijos projekto "Ferma" dalyvė Žaneta. "Fermerę" pasikvietė muzikos grupės "Cisco Kid" nariai, nes į Lietuvą nespėjo grįžti "etatinė" grupės šokėja Viktorija. "Grupės narė Erika Ališkevičiūtė yra mano sesers draugė. Kadangi šokėja Viktorija nebesuspėjo laiku atvažiuoti į "Radiocentro" apdovanojimus, Erika pasikvietė mane", - pasakojo TV3 televizijos projekto "Ferma" dalyvė. Žaneta pasigyrė, jog šokiai jai - ne naujiena. Prieš septynerius metus ji lankė pramoginius šokius, prieš šešerius metus šoko grupėje "Sel", prieš trejus metus koncertavo su grupe "Beat Street". Baltaplaukė Žaneta, studijuojanti Vilniaus Gedimino technikos universitete verslą ir vadybą, už šokį scenoje per "Radiocentro" apdovanojimus honoraro neėmė. "Visgi Erika yra mano draugė", - sakė Žaneta. Tačiau būtent šokio metu Žaneta visai Lietuvai apnuogino savo dešinę krūtį. Muzikos grupė "Cisco Kid", garsėjanti erotiniais dainų tekstais bei seksualiu įvaizdžiu, Žanetai per "Radiocentro" apdovanojimus pasiūlė vilkėti seksualų kostiumėlį - liemenėlę ir vos sėdmenis dengiantį sijonėlį. Šokio metu Žanetai nuo krūties nuslinko miniatiūrinė liemenėlė.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Klube "Dada" įvyko Lietuvos Go Go šokėjų čempionatas

2003-01-27 | 2003 metų sausio 24 – 25 dienomis Klaipėdos naktiniame klube “Dada” vyko Lietuvos Go Go šokėjų čempionatas nugalėtojo taurei ir pagrindiniam prizui – piniginės sąskaitos “Adidas” firminėse parduotuvėse - laimėti. Čempionato nugalėtoja tapo Sandra Sušinskytė. Antrąją vietą iškovojo Vaidas Smelevičius, trečia liko Monika Skabickaitė, kuriai taip pat atiteko “Publikos prizas”, - sakoma pranešime spaudai. “Dada Go Go šokėjų čempionate” dalyvavo 12 šokėjų. Čempionate numatyta, kad visi dalyviai bus testuojami specialiais dopingo testais, prieš ir po renginio. Organizatoriai, pasitelkę į pagalbą medikus, norėjo išsiaiškinti, ar dalyviai nevartoja dopingo ir kitų fizinį aktyvumą stimuliuojančių priemonių, nėra apsvaigę nuo narkotinių medžiagų ar alkoholio. “Daugelis dalyvių buvo nustebę dėl testavimo, todėl mes atsisakėme šios idėjos likus dienai iki renginio” – pasakojo renginio organizatoriai. Čempionato metu pačių dalyvių prašymu nebuvo pranešama, kokį jie miestą atstovauja, nes, pasak jų, tai galėjo paveikti komisiją bei publiką. Renginį stebėjo ir dalyvius pagal įvaizdį, šokį, muzikalumą, bendravimą su publika, graciją ir plastiką vertino specialiai renginiui pakviesta 4 narių komisija. “Surinkti kompetentingą čempionato komisiją buvo ypač sunku. Jei būtume pakvietę žymius choreografus, tikėtina, kad jie vertintų subjektyviai.”

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Klubo "Dada" Go-Go čempionate šokėjai bus tikrinami dopingo testu

2003-01-09 | 2003 metų sausio 24 – 25 dienomis Klaipėdos naktiniame klube “Dada” vyks Lietuvos Go-Go šokėjų čempionatas “Dada” taurei ir pagrindiniam prizui laimėti. Tikimasi sulaukti šokėjų iš visos Lietuvos, - sakoma pranešime spaudai. Go–Go šokėjų čempionate prieš ir po renginio visi dalyviai bus testuojami specialiais testais. Organizatoriai aiškinsis, ar dalyvis nevartoja dopingo ar kitų fizinį aktyvumą stimuliuojančių priemonių. Bus tikrinama, ar dalyvis nėra apsvaigęs nuo narkotinių medžiagų ar alkoholio. Kiekvienas užsiregistravęs dalyvis dalyvaus pokalbyje su renginio organizatoriais ir savo sugebėjimus šokti profesionaliems choreografams rodys iki čempionato pradžios likus vienai savaitei. Pasak renginio organizatorių, išankstinė atranka reikalinga tam, kad žiūrovai atėję į renginį pamatytų išties geriausius Lietuvos šokėjus. “Dada” Go–Go šokėjų čempionatas 2003” vyks dvi dienas. Pirmąją dieną (penktadienį) vyks atrankiniai turai, antrąją dieną (šeštadienį) - pusfinaliai ir finalas. Pirmosios vietos laimėtojui atiteks nugalėtojo taurė bei pagrindinis prizas. Geriausi šokėjai bus renkami vaikinų ir merginų bendroje kategorijoje.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Klaipėdos klube "Dada" varžysis Go-Go šokėjai

2002-12-11 | 2003 metų sausio 24 – 25 dienomis Klaipėdos naktiniame klube “Dada” vyks Lietuvos Go-Go šokėjų čempionatas “Dada” taurei ir pagrindiniam prizui laimėti, sakoma pranešime spaudai. “Dada” Go–Go šokėjų čempionatas 2003” vyks dvi dienas. Pirmąją dieną (penktadienį) vyks atrankiniai turai, antrąją dieną (šeštadienį) - pusfinaliai ir finalas. Pirmosios vietos laimėtojui atiteks nugalėtojo taurė bei pagrindinis prizas. Geriausi šokėjai bus renkami vaikinų ir merginų bendroje kategorijoje. Renginį stebės ir nugalėtojus rinks specialiai tam sudaryta komisija iš pramogų verslo atstovų, žurnalistų bei rėmėjų. Go–Go šokėjai bus vertinami pagal šiuos kriterijus: stilius, bendravimas su publika, šokis, muzikalumas, gracija, plastika. Go–Go šokėjų registracija prasidės likus vienam mėnesiui iki čempionato pradžios. Kiekvienas užsiregistravęs dalyvis dalyvaus pokalbyje su renginio organizatoriais ir savo sugebėjimus šokti profesionaliems choreografams rodys iki čempionato pradžios likus vienai savaitei. Pasak renginio organizatorių, išankstinė atranka reikalinga tam, kad žiūrovai atėję į renginį pamatytų išties geriausius Lietuvos šokėjus.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Populiariausių straipsnių Top-100
   
 
     
Prisijunk prie gerbėjų rato Google Plus! Mūsų jau 500. Skelbk informaciją, dalinkis naujienomis. Būk matomas!