LT   EN   RU  
2021 m. gegužės 11 d., antradienis Straipsniai.lt - Teminis naujienų ir straipsnių katalogas
  Erotiniai šokiai
A.Makejevą sužavėjo Kauno publika ir "go-go" šokėjos

2002-08-08 | Popmuzikos atlikėjas Aleksandras Makejevas, praėjusį savaitgalį koncertavęs viename iš Kauno naktinių klubų, teigė nesitikėjęs tokio šilto priėmimo. "Iš tiesų labiausiai man patiko prieš koncertą pasirodžiusios "go-go" šokėjos, kurios linksmai nuteikė ne tik susirinkusius žmones, bet ir mane patį", - šypsojosi A.Makejevas. Anot muzikanto, Kauno naktinio klubo publika puikiai įvertino ne tik dainininko pirmojo albumo "Išėjęs" dainas, bet ir kai kuriuos kūrinius iš jau šį pavasarį pasirodysiančio naujojo albumo "Love songs". "Nors mano grojamą muziką vargu ar galima vadinti "grynai" klubine, visgi kauniečiai mano dainas sutiko šiltai ir negailėjo plojimų", - tvirtino A.Makejevas.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Religiniai vadovai reikalauja uždrausti šokėjos I. Daratistos pasirodymus

2002-02-18 | Džkokjakartos vietos valdžia ir religiniai vadovai centrinėje Javos saloje paragino uždrausti erotiniais šokiais pagarsėjusiai Inul Daratistai pasirodyti mieste, kad būtų išvengta "moralinio džokjakartiečių degradavimo", praneša Indonezijos žiniasklaida. 23 metų I. Daratista yra naujausia Indonezijos šokių ir dainų meno dangduto sensacija. Dangdutas - arabų ir indų kultūros paveikta liaudies muzika, kuri paprastai grojama erotinių šokių metu. I. Daratistos šokių judesiai dar prieš mėnesį sukėlė pasipiktinimą dviejų įtakingiausių šalyje musulmonų organizacijų - "Nahdlatul Ulama" ir "Moahmmadiyah", atstovams. Jos sukiniai, anot jų, gali pakenkti vietinių gyventojų moralei ir prieštarauja religijos įstatymams. Dabar šokėjos pasirodymai bus uždrausti ir Džokjakartoje. "Tikiuosi, kad džokjakartiečiai pritars šiam raginimui. O jeigu kas nors reikalaus jos pasirodymų, merija neduos tam leidimo", - kalbėjo Džokjakartos vicemeras Syukri Fadholi (Sijukris Fadholis). Už 450 kilometrų į pietus esanti Džokjakarta pritraukia daug turistų, kurie grožisi Borbuduro ir Prabanano šventyklomis bei savita Javos saliečių kultūra. Dangduto šokiai ypač populiarūs rinkimų kampanijų metu - taip politikai pritraukia dideles žiūrovų minias, ypač vyrų. Artimiausi visuotiniai rinkimai Indonezijoje vyks 2004 metų vasarą.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Tarantino koncertuos su "go-go" šokėjomis

2001-02-24 | Galų gale Tarantino scenoje pasirodo nebe vienas. Ilgai ieškojęs pagaliau surado dvi šokėjas, kurios išsyk įsiliejo į “Plastikinio albumo” programą. Natali ir Snežana – “go-go” profesionalės ir Lietuvos “go-go” čempionės. Jas atlikėjas pastebėjo tarp dvidešimties kandidačių pareiškusių norą tapti Tarantino šou narėmis. Atlikėjas labai patenkintas pirmaisiais merginų pasirodymais, bet pažiūrėjęs filmuotą paskutinių dviejų koncertų medžiagą nutarė, kad nors merginos ir tikros savo darbo žinovės, repeticijos dar niekam nepakenkė. “Modernaus baleto gal ir nešoksime, bet judesius reikėtų labiau sustyguoti”, - sakė Tarantino, kuriam repetuojant labai praverčia kažkada teatro studijoje įsisavinta scenos judesio abėcėlė.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Populiariausių straipsnių Top-100
   
 
     
Prisijunk prie gerbėjų rato Google Plus! Mūsų jau 500. Skelbk informaciją, dalinkis naujienomis. Būk matomas!