LT   EN   RU  
2021 m. spalio 28 d., ketvirtadienis Straipsniai.lt - Teminis naujienų ir straipsnių katalogas
  Filmai
8 moterys

2003-07-04 | Šv.Kalėdų atostogoms į kažkuriame Prancūzijos regione esantį dvarą susirenka didžiulė šeima. Susirenka ir išsiaiškina, kad vienintelis vyras šeimoje jau niekuomet iš savo kambario antrame aukšte nenusileis į prabangiais baldais apstatytą svetainę. Praėjusią naktį Marcelis buvo žiauriai nužudytas peilio dūriu į nugarą. Tai galėjo padaryti tik viena iš aštuonių moterų, kurios buvo giminystės ryšiais arba darbo reikalais susijusios su senyvo amžiaus vyru. Viską iki smulkmenų apgalvojusi klastingoji žudikė nepatingėjo nupjauti visus telefono laidus, kad niekas neiškviestų policijos, sugadinti automobilio variklį, kad niekas neišvažiuotų, ir užblokuoti masyvių vartų atsidarymo mechanizmą, kad niekas nepabėgtų.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Van Vailderio vakarėlis

2003-07-04 | Vanas Wilderis (akt. Ryanas Reynoldsas) yra pats populiariausias studentas Collidge'o koledže. Nors jaunuolis tikrai nelaimėjo loterijoje milijono ir nežaidžia krepšinio komandoje, jam niekuomet netrūksta šlovės, seksualių merginų meilės ir pataikaujančių dėstytojų dėmesio. Jis yra linksmas ir nuoširdus, todėl visi jį garbina, myli ir tiesiog nešioja ant rankų. Niekam net nerūpi, kad Vanas Wilderis jau septintus metus mokosi paskutiniame kurse ir niekaip nebaigia koledžo. Nebaigia tik todėl, kad pats to nenori. Jam labiau patinka būti amžinu studentu ir dalyvauti nesibaigiančiuose vakarėliuose.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Manitu batai

2003-07-04 | Apačių genties indėnas Abačačis kartu su kraujo broliu Randžeriu siekia atstatyti ramybę, taiką ir tvarką Laukiniuose Vakaruose. Draugai ruošiasi nusipirkti verslininkui Santa Marija priklausantį salūną, bet neturi reikalingos sumos, todėl susitaria paimti į skolą maišą auksinių monetų iš draugiškos Šošonų genties indėnų. Tačiau pinigų perdavimo metu klastingasis Santa Marija išduoda juo pasitikėjusį Abačačį, negailestingai nušauna Šošonų vedlio sūnų, pavagia auksines monetas ir suorganizuoja viską taip, kad nusikaltimu būtų apkaltintas Randžeris.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Nemiga

2003-07-04 | Mažame Aliaskos miestelyje žiauriai nužudoma 17-os metų mergina. Vietinės policininkės Ellie Burr (akt. Hilary Swank) kvietimu daugelį Nightmutežo gyventojų sukrėtusį brutualų nusikaltimą tirti atvyksta Los Andželo policijos skyriaus detektyvai Willas Dormeris (akt. Al Pacino) ir Hapas Eckhartas (akt. Martinas Donovanas). Jiems tai ne tik šansas dar kartą įrodyti savo aukštą klasę, bet ir galimybė bent jau trumpam atsiriboti nuo korupcijos skandalo, kurio priežastis aktyviai aiškinasi Vidaus reikalų ministerijos agentai. Poilsio akimirką miestelio viešbutyje jaunasis Hapas Eckhartas netikėtai prabyla apie apsisprendimą bendradarbiauti su valstybės pareigūnais, liudyti prieš savo kolegas ir išduoti kelias svarbias paslaptis, kurias jie labai nori išgirsti. Toks poelgis garantuotai turės neigiamos įtakos ilgametei Willo Dormerio karjerai ir reputacijai.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Asteriksas ir Obeliksas 2: Misija Kleopatra

2003-07-04 | 52 metais prieš mūsų erą dar labiau paaštrėja pakankamai problematiški įtakingojo Romos imperatoriaus Julijaus Cezario ir beprotiškai seksualios Egipto karalienės Kleopatros santykiai. Norėdami pagaliau išsiaiškinti savo įtakos sferas, du valdovai sudaro amžiaus paktą - jeigu per tris mėnesius smėlio dykumoje iškils prašmatnūs, prabangūs, nuostabūs rūmai, tai Cezaris turės pripažinti, kad Egipto tauta yra pati didžiausia ir galingiausia. Šią nelengvą užduotį Kleopatra patiki garsiausiam Egipto architektui Numerobiui, kuris sėkmės atveju bus apibertas auksu, o priešingu atveju - turės mėgautis žmogienos ištroškusių krokodilų draugija. Vargšelis Numerobis puikiai supranta, kad pastatyti rūmus dykumoje per tokį trumpą laiką yra tiesiog neįmanoma.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Taip pat ir tavo mama

2003-07-04 | Du 19-mečiai paaugliai išsiruošia kelionėn iš sostinės į nuostabaus grožio paplūdimį. Į kompaniją pasikvietę dešimt metų vyresnę ir nuo neištikimo vyro pabėgusią moterį per keturias dienas jaunuoliai gauna tikro gyvenimo pamokų ir išbandymų, susijusių su alkoholio vartojimu, marichuanos rūkymu, sekso žaidimais, jausmais ir meile tai pačiai merginai.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Pasikalbėk su ja

2003-07-04 | Du tarpusavyje nepažįstamus vyrus Beninjo ir Marko likimas atveda į privačią Madrido ligoninę. Prieš keletą mėnesių jie buvo atsitiktinai susitikę teatro spektaklyje, bet šį kartą vyrus suvienija nelinksma tragedija. Būtent "El Bosque" klinikoje yra gydomos jų mylimos moterys, dėl skirtingų priežasčių patekusios į komos būseną. Beninjo dirba ligoninėje sanitaru ir prižiūri baleto šokėją Aliciją, kurią gatvėje partrenkė automobilis, o rašytojas Marko atvyksta budėti prie toreodorės Lydijos, kuri buvo sunkiai sužeista per kovą su buliumi koridoje. Abu vyrai kalbasi ir dalijasi išgyvenimais su savo mylimosiomis, nors nesulaukia iš jų jokio atsakymo. Beninjo yra labai laimingas, kad pagaliau surado vienintelę širdies damą Aliciją, kuri taip pat aistringai jį myli. Savo ruožtu, Marco dažnai depresuoja ir liūdi, nes neturi galimybės išsiaiškinti, ką iš tikrųjų jo atžvilgiu jaučia Lydija.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Sukčiai

2003-07-04 | Nors Joe Tayloras (akt. Matthew Perry) visuomet svajojo būti advokatu, darbu solidžioje teisinėje įstaigoje jis perdaug nesidžiaugia. Tiksliau pasakius, jaunuolis netgi nekenčia tokio darbo, kai bosas liepia tik išvežioti teismo nuosprendžius, šaukimus į posėdžius ir oficialias sutartis firmos klijentams. Be to net ir šioje srityje vyrauja didžiulė konkurencija, nes kiekviename žingsnyje jam stengiasi pakenkti klastingasis bendradarbis Tony (akt. Vincentas Pastore), kad tik pats gautų didesnį atlyginimą. Nepaisydamas įvairių nesklandumų ir nesutarimų, Joe vis dėlto priima pasiūlymą už 5 tūkst.JAV dol. atlyginimą nuvežti skyrybų dokumentus Sarai Moore (akt. Elizabeth Hurley), kurios neištikimas vyras Gordonas (akt. Bruce'as Campbellas) jau susirado naują meilužę ir nori kuo greičiau sutvarkyti visus reikiamus dokumentus.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Karys Musa

2003-07-04 | 1375 m. Coryo (tais laikais taip vadinosi Korėja) vadovybė išsiunčia diplomatų ir karių delegaciją į Kiniją. Tačiau naująją šalies vyriausybę sudarančios Ming dinastijos atstovai taikos susitarimo pasirašyti atvykusius svečius palaiko šnipais ir suima. Pervežant juos į belaisvių stovyklą dykumoje, Ming dinastijos karavaną užpuola amžini priešai iš Yuan dinastijos (mongolai). Kruviname mūšyje išsigelbėja tik jaunojo generolo Choi'aus vadovaujami Coryo kariai. Užuot skubėdami namo, jie ryžtasi išgelbėti mongolų pagrobtą Ming dinastijos princesę ir tokiu būdų įrodyti savo ištikimybę Kinijos vadovams.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Žmogus be praeities

2003-07-04 | Sąmonės netekęs ir kaip mumija užbintuotas vyras ištrūksta iš giltinės nagų, pabunda iš komos būsenos, atstato į vietą sulūžusią nosį ir pats išeina iš ligoninės. Jis visiškai nieko neprisimena - nei savo vardo, nei namų adreso, nei socialinio draudimo knygelės numerio, nei profesijos, nei atvykimo tikslų, nei savo praeities. Tačiau šios mažos smulkmenos netrukdo vyrui pradėti visiškai naują gyvenimą, kuriame vėl reikės ieškoti gyvenamosios vietos, gerai apmokamo darbo, ištikimų draugų ir amžinos meilės.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Populiariausių straipsnių Top-100
   
 
     
Prisijunk prie gerbėjų rato Google Plus! Mūsų jau 500. Skelbk informaciją, dalinkis naujienomis. Būk matomas!