LT   EN   RU  
2021 m. spalio 28 d., ketvirtadienis Straipsniai.lt - Teminis naujienų ir straipsnių katalogas
  Filmai
AntiMonopolis

2003-06-22 | "Šiandien didžiausia valdžia pasaulyje - informacija. Ją valdo keli labai, labai turtingi žmonės", - sako filmo režisierius P.Howittas, išgarsėjęs debiutine juosta "Dėmesio! Durys užsidaro", kuri tapo ketvirtuoju pelningiausiu visų laikų Didžiosios Britanijos filmu. Šiuolaikinis pasaulis sudarytas iš vienetų ir nulių. Tie, kurie valdo skaitmenines technologijas, valdo viską. Todėl pasaulio galingieji virtualioje erdvėje renkasi ne žaisti, o laimėti. Čia milijonieriais tampama per šimtąsias sekundės dalis. Čia fortūnos paukštė sugaunama ir prarandama vienintelio kompiuterinio kodo pagalba. Čia vyksta slaptas karas dėl ateities valdžios… Sveiki atvykę į skaitmeninio pasaulio tamsiąją pusę. Čia negalima pasitikėti niekuo.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Pirmoji nuodėmė

2003-06-22 | 1880-ųjų Kuba. Verslininkas Luisas Vargasas (akt. Antonio Banderas) turi beveik viską, ką įmanoma turėti žmogui. Jis gražiai ir patraukliai atrodo, yra labai įtakingas ir žinomas visuomenėje bei valdo nesuskaičiuojamai didelius turtus. Jo širdis trokšta tik vieno - merginos, kuri paįvairintų vienišiaus gyvenimą, paguostų sunkiomis akimirkomis ir kiekvieną dieną su meile lauktų namuose po darbo dienos pareinančio vyro. Luisas Vargasas nepasižymi dideliu išrankumu, todėl į Amerikos laikraštį pateikia skelbimą, kad ieško nebūtinai gražios ir inteligentiškos merginos, kuri norėtų ištekėti už nepažįstamo žmogaus.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Žiurkių lenktynės

2003-06-22 | Las Vegaso kazino savininkas Donaldas Sinclairas (akt. Johnas Cleese'as) savo klientams sugalvoja neįprastą pramogą ir paskelbia daugiadienių lenktynių iš Las Vegaso į Silver City su nenumatytomis kliūtimis pradžią. Jose galioja vienintelė taisyklė - finišo liniją reikia kirsti pirmam. Tik pirmąją vietą užėmęs lenktynininkas turės galimybę džiaugtis 2 mln. JAV dol., kurie paslėpti New Mexico valstijos miestelio autobusų stoties krovinių saugojimo skyriaus kameroje Nr. 0001.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Amelija iš Monmartro

2003-06-22 | Meilės mieste Paryžiuje gyvena jauna, žavi ir naivi mergina vardu Amelija. Nuo pat vaikystės į pasaulį ji žiūrėjo visai kitokiomis akimis. Sukrėsta netikėtos mamos mirties (tiesiai ant jos užkrito nuo Noterdamo katedros nušokusi savižudė turistė iš Kanados) ir visiškai nekreipiančio į ją dėmesio gydytojo tėčio, kuris buvo prilietęs dukrelę tik vieną kartą ir tai per medicininį patikrinimą, ji pradėjo domėtis labai keistais dalykais - pastebėti pačius nereikšmingiausius dalykus (pvz. vabzdį ant kino ekrano), užlipus ant namo stogo, suskaičiuoti, kiek žmonių Paryžiuje tą akimirką patiria orgazmą, kolekcionuoti akmenukus, kaišioti ranką į statinę su grūdais ir t.t.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Memento

2003-06-22 | Atmintis - tai pagrindinis elementas, išskiriantis žmones nuo gyvūnų. Atmintis - tai pats svarbiausias žmogaus asmenybės, svarbiausių gyvenimo faktų, jo praeities vingių, jo sugebėjimų saugojimo blokas. Be atminties mes taptume labai pažeidžiami ir visiški bejėgiai. Kai žmogus kažką pamiršta, nebegali atsiminti svarbių dalykų, jam reikalinga pagalba. Gerai, jeigu jis buvo tam pasiruošęs iš anksto - turėjo nuotraukų, nufilmuotų vaizdų ar užrašų knygelėje. Jeigu to nėra, tenka kreiptis į draugus ar nepažįstamus. Tačiau užduokite tą patį klausimą penkiems žmonėms ir dažniausiai kiekvienas iš jų pateiks skirtingą atsakymą. Kas yra tikroji praeitis?

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Intymumas

2003-06-22 | Londonas. Skurdžiame, netvarkingame ir nešvariame bute miega į ketvirtą dešimtį įkopęs vyras, kurį pažadina skambutis į duris. Jis skuba atidaryti, nes puikiai žino, kad į svečius vėl atėjo ji - maždaug to paties amžiaus moteris, kurios jis beveik nepažįsta ir netgi vardo nežino. Jie paslaptingai susitinka kiekvieną trečiadienį tarp 14-os ir 16-os valandos. Jie beveik nesikalba, nepasakoja savo gyvenimo peripetijų, neapkrauna asmeninėmis problemomis, o bendrauja intymiais veiksmais, tiksliau - nebylia kūnų kalba, ir kuo puikiausiai supranta vienas kitą. Nusimeta drabužius ir aistringai mylisi tiesiog ant grindų patiestos geltonos antklodės, šalia numestų popieriaus lapų, tuščių alaus bokalų ir pripildytų peleninių. Patyrę orgazmą, jie apsirengia ir atsisveikina iki kito trečiadienio.

Lankomumo reitingasKomentarų: 1

plačiau >>

Lenktynininkas

2003-06-22 | Metų metus buvęs lenktynininkas Joe Tanto (akt. S.Stallone) stengiasi pamiršti kadaise padarytas klaidas, praleistas auksines galimybes, vėjais iššvaistytą talentą ir skyrybas su žmona Cathy (akt. G.Gershon). Jau nekalbant apie nelaimingą atsitikimą autodrome, kurio metu per plauką nežuvo jis pats ir kiti lenktynininkai. Nemalštantis skausmas ir daugybė randų kasdien primena Joe apie nevykusią sportininko karjerą. Tačiau likimas vieną dieną jam padovanoja paskutinę galimybę. Prie invalido vežimėlio prikaustytas komandos savininkas Carlas Henry (akt. B.Reynoldsas) pasiūlo Joe sugrįžti į didįjį sportą - padaryti iš daug žadančio naujoko Jimmy Bly'aus (akt. K.Pardue) lenktynių čempioną. Jo pasirodymams trasoje gerokai kenkia ambicingo brolio (akt. Robertas Seanas Leonardas) psichologinis spaudimas, sėkmės neprideda ir meilės romanas su Sophia (akt. E.Warren) - jo pagrindinio konkurento, geriausio lenktynininko Beau Branderburgo (akt. Tilas Schweigeris) drauguže.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Banditai

2003-06-22 | Simpatingas, puikių manierų gangsteris Joe (akt. Bruce Willisas) ir jo liguistas draugužis Terry (akt. Billy Bobas Thorntonas) pabėgo iš kalėjimo. Vyrukai neleidžia laiko veltui - pakeliui iš Oregono į Kaliforniją plėšia bankus. Judviejų tikslas - sukaupti pakankamai lėšų, kad įgyvendintų naujausią sumanymą, beje, beveik teisėtą… Tuomet prasidėtų visai kitoks gyvenimas į pietus nuo Jungtinių Valstijų sienos! Siautulinga Joe ir Terry kelionė pažymėta chaoso - plėšdami bankus, už nugaros jiedu palieka įsiutusius policininkus ir virtines aplamdytų automobilių… Tačiau kai kam ši beprotystė nepaprastai patinka. Tai - televizijos žiūrovai! Publika dievina Joe ir Terry. Naujausi jų nuotykiai - visuotinas susidomėjimo objektas. Vagišiai jau vadinami garsiausiais bankų plėšikais Amerikos istorijoje!

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Pasaulio centras

2003-06-22 | Skaitmeninės kameros fiksuojamais vaizdais, primenančiais jautrią dokumentinę manierą, ir drąsiu seksualumo nagrinėjimu, kiek panašiu į garsųjį "Paskutinį tango Paryžiuje", režisierius W.Wangas kalba apie šiuolaikiniame technologijų pasaulyje, regis, išnykstančias sąvokas - meilę, aistrą, nuoširdų, betarpišką bendravimą, intymumą. Vienas šio filmo scenarijaus autorių - talentingasis dramaturgas ir režisierius Paulas Austeras (šįkart į pagalbą pasikvietęs dar ir savo žmoną - taip pat rašytoją Siri Hustvedt). Kartu su W.Wangu prieš kelerius metus P.Austeras parašė scenarijų daugelį tiesiog užbūrusiam filmui "Dūmas" (1995 m.) - odei gerumui, paprastumui, nuoširdumui. Kiek vėliau, bet su tais pačiais aktoriais (Harvey Keiteliu, Madonna, Williamu Hurtu, Forestu Whitakeriu ir kt.) jie improvizuotai nufilmavo ir "Liūdesį veide".

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Kiti

2003-06-22 | II-asis pasaulinis karas eina į pabaigą. Jauna moteris izoliuotoje Džersio saloje (esančioje tarp Didžiosios Britanijos ir Prancūzijos) su viltimi laukia iš fronto sugrįžtančio vyro (akt. Christopheris Ecclestonas). Didžiuliame ir gražiame dvare Grace (akt. Nicole Kidman) augina du vaikus. Ji yra įsitikinusi, kad tai yra vienintelė saugi vieta, kurioje dukrelei Anne (akt. Alakina Mann) ir sūnui Nicholasui (akt. Jamesas Bentley) negresia joks pavojus. Šis dvaras labai skiriasi nuo kitų gyvenamųjų vietų. Languose užuolaidos visuomet sandariai užtrauktos. Kiekvienos durys (o jų yra 50) kruopščiai užrakintos ir gali būti atrakintos tik tokiu atveju, jei vaikai leidžia laiką kitoje dvaro vietoje. Kambariuose niekuomet nedega nei viena lempa. Namuose nėra nei elektros, nei telefono, nei radijo. Taip yra todėl, kad abu vaikai yra alergiški šviesai, ir net pats menkiausias saulės spindulys jų kūnus išbertų skausmingomis žaizdomis, nuo kurių jie gali mirti.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Populiariausių straipsnių Top-100
   
 
     
Prisijunk prie gerbėjų rato Google Plus! Mūsų jau 500. Skelbk informaciją, dalinkis naujienomis. Būk matomas!