LT   EN   RU  
2021 m. balandžio 14 d., trečiadienis Straipsniai.lt - Teminis naujienų ir straipsnių katalogas
  Filmai
Deimantų vėrinio paslaptis

2003-06-22 | Prancūzijos karžygys Napoleonas buvo paminėjęs tris svarbiausias priežastis, dėl kurių prasidėjo Prancūzijos revoliucija. Viena iš jų - tai prabangaus ir neįkainojamo deimantų vėrinio istorija, į kurią buvo įpainioti garbingiausi ir kilmingiausi to meto šalies žmonės. Jaunos moters Jeanne'os de la Motte-Valois mylimas tėvas mirė kalėdamas Bastilijos kalėjime, o mama atsisveikino su šiuo pasauliu dar gimdymo metu. Likusi našlaite ir netekusi garbės mergina gyveno ją įsivaikinusių įtėvių namuose, o užaugusi pasiryžo išsiaiškinti visą teisybę apie savo prigimtį ir atgauti garbingą grafienės titulą, kurį ji prarado nė dėl savo kaltės. Šiam reikalui mergina paskyrė visą savo gyvenimą ir nebijojo imtis pačių drąstiškiausių veiksmų, dėl kurių vėliau galėjo būti prakeikta ir sulaukti neigiamos visuomenės reakcijos.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Niekieno žemė

2003-06-22 | Serbijos ir Bosnijos karinis konfliktas pačiame įkarštyje. Ržke pasiklydę bosnių kareiviai atsiduria už priešo linijos ir patenka į serbų snaiperių taikiklius. Kruvinose žudynėse išsigelbėja tik vienas bosnis vardu Chiki, kuris pasislepia savotiškoje niekieno žemėje, t.y. nei vienai iš kariaujančių pusių nepriklausančioje teritorijoje esančiuose apkasuose. Serbų armijos vadovai nusprendžia nusiųsti du savo kareivius, kad jie patikrintų tą vietovę ir galutinai susidorotų su išsigelbėjusiais priešais. Marškinėlius su roko grupės "Rolling Stones" garsiuoju simboliu dėvintis Chiki visai nenori papildyti numirėlių gretas, todėl iš pasalų vieną serbą nušauna, o kitą - sužeidžia.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Nenugalimas vienuolis

2003-06-19 | Dzenbudistas vienuolis Be Vardo (Chow Yun-Fat) yra rytų kovų meistras, kurio pareiga buvo saugoti ypatingų galių senovišką pergamentą. Ieškodamas savo darbo tęsėjo, vienuolis atsiduria Niujorke. Šiame mieste vienuolis Be Vardo, pats negalėdamas tuo patikėti, įžvelgia savo įpėdinį žodžio kišenėje neieškančiame kišenvagyje, vardu Karas. Karas (Seann William Scott) yra šarmingas jaunuolis, puikiai žinantis gyvenimo gatvėje taisykles ir besidžiaugiantis savo gyvenimu be jokios atsakomybės. Vienuolis ima treniruoti Karą ir pamažu ši neįtikėtina pora tampa partneriais. Dabar jie abu gina ypatingąjį pergamentą nuo galingo prekybininko, siekiančio jį gauti jau 60 metų. Pasitelkdamas rytų kovos menus ir oro akrobatiką, šis juokingas ir neįprastas duetas turi kartu stengtis, kad apsaugotų pergamentą ir visą žmoniją.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Šanchajaus riteriai

2003-06-19 | 2000 m. filmo "Kaubojus iš Šanchajaus" šaunusis duetas sugrįžta į kino ekranus. Tai reiškia, kad vėl galėsime gėrėtis originaliomis kovinėmis scenomis su kung-fu, vesterno ir komedijos prieskoniais, o taip pat juoktis iš šmaikščių situacijų, kurias sukelia viename puode sumaišytos skirtingos kultūros ir papročiai. Šį kartą drąsiajam kovotojui Chon Wangui iš Kinijos ir išsiblaškiusiam niujorkiečiui Roy'ui O'Bannonui teks keliauti į karalienės Viktorijos laikų Londoną, kur klastingasis blogiukas ketina įgyvendinti labai klastingą planą. Viskas prasideda tolimojoje Kinijoje. Nežinomi įsibrovėliai pagrobia Didįjį Kinijos antspaudą ir negailestingai nužudo šią neįkainojamą relikviją prižiūrėjusį sargą. Egzekuciją stebėjusi mergina Chon Lin (akt. Fann Wong) nusprendžia sekti pagrindinio kaltininko Anglijos lordo Rathbone'o (akt. Aidenas Gillenas) pėdsakais ir atkeršyti už tėvo mirtį. Tokiu būdu ji atsiduria 1877 m. Londone, o apie savo kelionės maršrutą nusprendžia pranešti senokai nematytam broliui.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Fanfanas Tulpė

2003-06-19 | Nenustygstantis donžuanas ir lėbautojas Fanfanas Tulpė (Vincent Perez) tėvų paliepimu privalo surimtėti ir vesti darbščią ir šeimynišką fermerio dukterį. Fanfanas sprunka ir tiesiai į žavios juodaplaukės čigonės Adelinos (Penelope Cruz) glėbį, kuri išburia jam šlovingą karininko karjerą ir vedybas su paties Prancūzijos karaliaus Luiso XV (Didier Bourdon) dukterimi. Fanfanas nedvejodamas pasirašo kontraktą su Prancūzijos kariuomene ir tik tada sužino, kad Adelina nėra čigonė, o jo seržantas yra ne kas kitas, o žaviosios juodaplaukės tėvas. Visi burtai apie šlovingą karjerą ir vestuves su karaliaus dukterimi subliūkšta.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Kurti filmą padėjo kalėjimuose sėdintys “hakeriai”

2003-04-28 | Scenaristui Cooper Layne ir režisieriui Jon Amiel kurti specialiųjų efektų veiksmo filmą “Žemės branduolys” padėjo visas būrys mokslininkų: Kalifornijos universiteto geologai, NASA specialistai ir netgi Pentagono karininkai. Tačiau net tokio būrio savo srities specialistų nepakako – filmo kūrėjams teko kreiptis į kalinčius kompiuterių įsilaužėlius, vadinamuosius “hakerius”. Su nuteistaisiais hakeriais daugiausia bendravo aktorius DJ Qualls, filme “Žemės branduolys” suvaidinęs informatikos genijų Retą. “Aš netekau žado, pamatęs, kaip tie vaikinai elgiasi su kompiuteriais – kažkas super-nerealaus, - įspūdžiais dalijosi DJ Qualls. – Kelias savaites vaikščiojau į kalėjimą, į nuteistųjų “hakerių” pamokas, ir sužinojau pakankamai, kad galėčiau suvaidinti genialųjį Retą”.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

The Matrix Reloaded

2003-04-24 | Kas yra “Matrica”? Niekas negali pasakyti, kas tai yra. TU turi tai išvysti PATS. Ne tik išvysti, bet ir patirti... Filme "Matrica: Revoliucija" bus tęsiama antrajame tęsinyje pradėta istorija, todėl kol kas visos pikantiškos scenarijaus detalės laikomos paslaptyje. Režisieriai tik užsiminė, kad trečiajame filme, kurio veiksmas persikels iš Matricos į fūturistinio realaus pasaulio griuvėsiuose, bus iliustruojamas viską lemiantis Žmonių ir Mašinų susirėmimas. Filmo "Matrica: Perkrauta" kulminacinis momentas - tai įspūdingos persekiojimo lenktynės įvairių transporto priemonių kupinoje autostradoje. Didžiausia problema, kad autostrada Matricoje - tai pati pavojingiausia vieta, kurios svečiams iš realaus pasaulio rekomenduojama vengti. Juk aplinkui yra daugybė žmonių, kurių kūnais lengvai gali pasinaudoti persekiojantys Agentai. Šis epizodas jau dabar yra laikomas drąsiausia, efektingiausia ir sudėtingiausia automobilių lenktynių scena per visą kino istoriją.

Lankomumo reitingasKomentarų: 2

plačiau >>

Agentas prieš agentą

2003-01-04 | Viena nelemta tragedija apvertė FTB agento Jeremiah Eckso (akt. Antonio Banderas) gyvenimą aukštyn kojom. Prabėgo jau septyneri metai, bet pareigūnas niekaip nesugeba susitaikyti su mylimos žmonos Vinn netektimi. Remiantis policijos suvestinėmis, ji žuvo nusikaltėlių susprogdintame automobilyje. Jeremiah Ecksas niekuomet nematė žmonos kūno, bet nuoširdžiai tiki savo kolegų padarytomis išvadomis. Depresijos kankinamas slaptasis agentas išėjo iš darbo ir gyvenimo džiaugsmo ieško alkoholyje. Beveik visas dienas ir naktis jis leidžia baruose.

Lankomumo reitingasKomentarų: 3

plačiau >>

Malonumų gatvė

2003-01-04 | Garsusis prancūzų kilmės režisierius Patrice'as Lecontas siūlo susipažinti su jaudinančia melodrama ir liūdna pasaka apie meilę, dėl kurios įmanoma paaukoti brangiausius dalykus gyvenime. Pagrindinį vaidmenį atlieka viena gražiausių, seksualiausių ir geidžiamiausių pasaulio manekenių Laetitia Casta, kuri aktorinę karjerą pradėjo tik 1999 m. fantastiniame nuotykių filme "Asteriksas ir Obeliksas prieš Cezarį"). Kadangi 24-erių metų mergina yra laikoma Prancūzijos simboliu, tai jos sprendimas vaidinti prostitutę nejuokais įsiutino daugelį gimtosios šalies žmonių.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Vampyrai

2003-01-04 | "Vampyrai" savyje sujungia fantastiką, intrigą ir veiksmą, kurio galima tikėtis iš režisieriaus Johno Carpenterio. Kova, apie kurią kūrė mitus, naikino gyvybes bei tęsėsi daugiau kaip 700 metų…baigiasi dabar. Susitikite su Team Crow: gerai treniruotų galvažudžių komanda. Vedami Jacko Crow (James Woods) jie rizikuos viskuo, kad sunaikintų pačias žiauriausias žudymo mašinas - VAMPYRUS. Per visą Ameriką Jackas ir jo komanda seka Vampyro Valdovo kruvinais pėdsakais, vedančiais link keliančios siaubą kulminacijos, kuri gali arba išgelbėti, arba pražudyti pasaulį. Kai mūšis užverda, pasidaro sunku pasakyti, kas yra medžiotojas, o kas auka.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Populiariausių straipsnių Top-100
   
 
     
Prisijunk prie gerbėjų rato Google Plus! Mūsų jau 500. Skelbk informaciją, dalinkis naujienomis. Būk matomas!