LT   EN   RU  
2021 m. birželio 15 d., antradienis Straipsniai.lt - Teminis naujienų ir straipsnių katalogas
  Garso sistemos
VDP 01-MP3 MP3 grotuvas

2003-02-13 | Skaitmenini "Velocity" garso procesorių galima prijungti prie visų parduodamų stiprintuvų. Jis padės optimizuoti garso parametrus jūsų audio irangoje, be to - suteiks galimybę klausytis MP3 įrašų iš multimedia kortų.

Lankomumo reitingasKomentarų: 1

plačiau >>

Klausaisi ir stebiesi: naujosios garsiakalbių sistemos automobiliams

2003-02-13 | Aukštos kokybės valdymo prietaisai ir stiprintuvai visą savo galią gali atskleisti tik tada, kai grandinės gale yra sumontuoti tokios pat aukštos kokybės garsiakalbiai, galintys perteikti visą skambėjimo jėgą. Be to, automobilyje įmontuoti garsintuvai turi veikti nepaprastomis sąlygomis: karštis, drėgmė, dulkės ir vibracija. Todėl firmos "Blaupunkt" garsiakalbius profesionalai tiesiog įkonstruoja į automobilį. Čia ypatingas dėmesys skiriamas ypač modernioms medžiagoms, labai kruopščiam jų apdorojimui ir aukščiausiai kokybei. Firmos "Blaupunkt" garsintuvai "InCar" automobilyje sumontuojami be grąžto ir pjūklo, o garsą perteikia idealiai. Garsintuvai "InCar" - su injekcine membrana PP - tiekiami kaip 2 takelių aukšto veikimo laipsmio sistema, kuri veikia kaip "Dual-Cone-Chassis", ir kuri perteikia harmoningą skambesį. Atskirai tiekiamas papildomas aukštųjų dažnių stiprintuvas, skleidžiantis optimizuotą švarų bendrąjį skambesį.

Lankomumo reitingasKomentarų: 2

plačiau >>

Automobilių vaizdo ir garso sistemų aksesuarai

2003-02-13 | "Blaupunkt" gali pasiūlyti garso ir vaizdo sistemų priedų beveik visų markių automobiliams. Moderniausia MP3 technologija, aukščiausios kokybės "Blaupunkt"optika ir puikus dizainas. Trumpai tariant, mes siūlome tai, kas geriausia ir tinkamiausia jūsų automobiliui - ir už prieinamą kainą. Mes dirbame kartu su automobilių gamintojais: daugiau nei 50 metų patirtis leido mums pasiekti aukščiausių standartų automobilinių garso sistemų srityje. "Blaupunkt" gaminiai išsiskiria moderniausia technologija: nuo naujojo virtualaus kompaktinių plokštelių keitiklio iki mobilaus MP3 grotuvo.

Lankomumo reitingasKomentarų: 1

plačiau >>

3D garsas

2002-09-13 | Yra keletas tehnologijų sukurti 3D-garsą. Pas Creative tai EAX, pas Aureal - A3D, pas Microsoft tai DirectSound3D, esantys DirectX bibliotekose. Visos jos leidžia atkurti realistinį garsą, kurį sunku atskirti nuo tikro. Todėl, kad sukurti didesnį erdvinį efektą visi HMD aprūpinami ausinėmis. Pabandžius pavyzdžiui žaidimą su paprasta garso korta ESS, o po to su Creative Sound Blaster 64 PCI skirtumas gana didelis, bet tai geriau vieną kartą išgirsti negu šimtą perskaityti.

Lankomumo reitingasKomentarų: 1

plačiau >>

SoundBug + stalas = garsiakalbis

2002-09-13 | CeBIT parodoje buvo pristatytas įrenginys, pavadintas SoundBug. Gamintoja – kompanija Olympia – jį reklamuoja kaip alternatyvą ausinėms ar nešiojamų garso įrenginių garsiakalbiams. “SoundBug” pagamintas pagal technologiją, kurią sukūrė JAV kariškiai naudojimui hidrolokacijos srityje. Įrenginys yra mažesnis už kompiuterinę pelę ir savo forma ją primena. Jis standartine jungtimi prijungiamas prie garso įrenginio ir tvirtinamas prie kokio nors tvirto, lygaus paviršiaus (pavyzdžiui, stiklinio stalo ar lango stiklo).

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Populiariausių straipsnių Top-100
   
 
     
Prisijunk prie gerbėjų rato Google Plus! Mūsų jau 500. Skelbk informaciją, dalinkis naujienomis. Būk matomas!