LT   EN   RU  
2020 m. spalio 28 d., trečiadienis Straipsniai.lt - Teminis naujienų ir straipsnių katalogas
  Hakeriai
IDC: 3 ateities technologijos

2005-01-04 | IDC specialistai įvardijo tris technologijas, kurios šiuo momentu tėra pradinėse savo plitimo stadijose, bet jau po keleto metų gali pakoreguoti informacinės rinkos jėgų santykį. Kaip tvirtina IDC, jau dabar vertėtų kreipti didelį dėmesį į kai kurias technologijas, kurių įtaka IT rinkai kol kas minimali ar dar net nepastebima, tačiau po kelių metų gali pasikeisti iš esmės. Šios technologijos yra:

Lankomumo reitingas

plačiau >>

2010 metais 20% japonų taps... telekompiuteriais

2005-01-04 | Japonijoje prasidėjo pilotinės Interneto programos realizacija, kurios tikslas - pasiekti, kad 2010 metais 1/5 visos šalies darbo jėgos pradėtų dirbti namie. Beje, šiuo metu telekompiuteriais Japonijoje dirba 4 mln. žmonių, t.y., 6% visos darbo jėgos (Japonijoje yra 63,2 mln. dirbančiųjų). Paaiškinimas: telekompiuteriais vadinami ne biure dirbantys tarnautojai, ryšiui su korporacine kompiuterine sistema naudojantys Internetą.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Keletas kritinių PHP4-PHP5 pažeidimų

2004-12-20 | Programa: PHP4 <= 4.3.9, PHP5 <= 5.0.2 // Pavojus: Kritinis // Eksploitas: kol kas nėra // Aprašymas: PHP pakete aptikta keletas klaidų, daugiausia - leidžiančių perpildyti buferį ir nutekėti informacijai - lokalus ar per nuotolį veikiantis vartotojas pažeidžiamoje sistemoje gali įvykdyti kenkėjišką kodą. Pažeidžiamos funkcijos ir nuostatos:

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Windows XP SP2 ugniasienė kompiuterio failus rodo visam Internetui

2004-12-20 | Microsoft išleido Windows XP pataisą, užtaisančią potencialią klaidą SP2 ugniasienės nuostatose. Pasirodo, kad vartotojai, įdiegę SP2 atnaujinimų/pataisų paketą ir įgalinę dalijimąsi bendrais resursais bei spausdintuvais (Files and Printers Sharing), galėjo juos atverti visam Internetui.

Lankomumo reitingasKomentarų: 4

plačiau >>

Rasti pažeidžiamumai phpBB Attachment Mod 2.3.10 pakete

2004-12-20 | Programa: phpBB Attachment Mod 2.3.10 ir ankstesnės jos versijos // Aptiktas pažeidžiamumas phpBB Attachment Mod pakete - atakuotojas per nuotolį gali peržiūrėti seną phpBB Attachment Mod versiją turinčios sistemos failus. Saugumo spraga aptikta 'attach_mod/posting_attachments.php' ir 'attach_mod/includes/functions_attach.php' scenarijuose.

Lankomumo reitingasKomentarų: 1

plačiau >>

Toshiba: išleista pirmoji patikima kvantinio šifravimo sistema

2004-12-15 | Toshiba Research Europe kompanija pademonstravo tai, kas, jos tvirtinimu, yra pirmoji pasaulyje patikima automatinė kvantinio šifravimo sistema. Sistema, kuri nepertraukiamai veikia nuo pat praėjusią savaitę įvykusio paleidimo momento, šifravimo raktus perduoda standartiniu šviesolaidžiu. Tam ji naudoja atskirus fotonus - bandant juos perimti, toks bandymas neliktų nepastebėtu. Sistema geba per sekundę perduoti tūkstančius raktų ir veikia net didesniu, kaip 100 km nuotoliu.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Kas sako, kad saugumas turi likti neįgyvendinama svajone?

2004-12-14 | Manęs dažnai klausia, ką gali padaryti eilinis Interneto vartotojas savo saugumui užtikrinti. Dažniausiai aš atsakau: “Nieko - jūs pasmerkti”. Tačiau tai - ne tiesa, ir realybė - kur kas sudėtingesnė. Jūs pasmerkti, jei nedarote nieko, kad apsisaugotumėte, tačiau yra daug būdų savo saugumui Internete padidinti. Prieš du metus aš paskelbiau PC saugai skirtų rekomendacijų sąrašą.

Lankomumo reitingasKomentarų: 2

plačiau >>

Naujuoju hakerių instrumentu tapo... šokoladas

2004-12-13 | Londono biurų tarnautojų apklausa parodė, kad beveik 3 iš 4 darbuotojų savo priėjimo prie korporacinio tinklo slaptažodį gali iškeisti į šokolado plytelę. Tyrimus atliko kitą savaitę Londone įvyksiančios informacinei saugai skirtos Infosecurity Europe 2004 konferencijos organizatoriai. Kiekvienam iš 172 Liverpool Street Station geležinkelio stotyje sutiktų keleivių jie pasiūlė mainus: šokolado plytelė į priėjimo prie keleivio darbovietės tinklo slaptažodį.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Kevino Mitniko knyga “Apgaulės Menas”

2004-12-10 | The Art of Deception - “Apgaulės Menas” parodo, kaip visi mes esame pažeidžiami. Šiuolaikiniame pasaulyje, kur saugumas dažnai tampa pirmąja būtinybe, kompiuterinių tinklų ir informacijos saugai skiriamos milžiniškos sumos. Šie pinigai išleidžiami saugumą užtikrinti turinčioms technologijoms. Knyga parodo, kaip dažnai būna paprasta pergudrauti visas apsaugos priemones ir įveikti technologinę gynybą, kaip dirba socialinės inžinerijos specialistai ir kaip atremti jų antpuolius.

Lankomumo reitingasKomentarų: 4

plačiau >>

Pasiektas naujas IT nusikalstamumo rekordas

2004-12-10 | Šiais metais mes tapome didėjančio fišingo aukų skaičiaus liudininkais, nemažėja ir virusinių atakų. Ekspertai pažymi atsiradus naujas tendencijas: kenkėjiškų programų kūrėjų konkurenciją ir mobiliesiems įręenginiams skirtų virusų epidemijos grėsmę. Kasmetinėje MessageLabs ataskaitoje sakoma, kad 2004 metais buvo patikrinti 147 milijardai el. laiškų, ir viename iš 16 buvo virusas. Praėjusiais metais virusas buvo randamas viename iš 33 laiškų, o 2002 metais - viename iš 212.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Populiariausių straipsnių Top-100
   
 
     
Prisijunk prie gerbėjų rato Google Plus! Mūsų jau 500. Skelbk informaciją, dalinkis naujienomis. Būk matomas!