LT   EN   RU  
2020 m. spalio 28 d., trečiadienis Straipsniai.lt - Teminis naujienų ir straipsnių katalogas
  Hakeriai
Naujasis hakerių atakų taikinys - bankomatai

2004-11-20 | Nauja kibernetinio nusikalstamumo grėsme gali tapti hakerių sukeltos bankomatų atakos. Tokios nuomonės laikosi Globalinio Bankomatų Apsaugos Aljanso (angl. GASA) nariai. Galimas GASA su bankomatais suisjusių nusikaltimų skaičiaus augimas siejamas su jų naudojamos programinės įrangos keitimu. Kuo daugiau bankomatų veiks, valdomi OS/2 išstumiančios Windows OS pagrindu, tuo labiau didės naudojimosi jais pavojus.

Lankomumo reitingasKomentarų: 1

plačiau >>

Halo 2: MS bandymas susidoroti su hakeriais?

2004-11-15 | Atrodo, kad savo triumfo sulaukusį Halo 2 žaidimą Microsoft panaudojo kaip ginklą prieš X-BOX čipų moderius ir kitus įsilaužimo į šią videožaidimų konsolę būdų mėgėjus. Šimtai X-BOX žaidėjų on-line forumuose staiga pradėjo skųstis, kad, Halo2 bandant žaisti Internete, modifikuotos konsolės nebegali naudotis Microsoft Xbox Live on-line žaidimų tarnyba. Microsoft atstovas smulkiau neaiškino, kokių naujų apsaugos priemonių imtasi, ir ar išvis tai buvo daryta. “Microsoft įdėmiai įsiklauso į Xbox Live žaidėjų bendruomenės poreikius ir daro viską, kas reikalinga, kad vartotojams niekas netrukdytų, - pareiškė MS.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Windows Media Player: Pirate Edition

2004-11-15 | Ar žinai, kad ne vien tu mėgsti Warez’ą? Vokiečių PC Welt leidinys atrado, kad Windows Media Player pateikiama su muzikiniais failais, kurie redaguoti piratine populiarios audio failų kūrimo ir redagavimo SoundForge PĮ versija. Kelių "WindowsHelpToursWindowsMediaPlayerAudioWav" kataloge esančių WAV failų kode, jį peržiūrėjus net paprastu Notepad, randame eilutę:

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Virusai grąsina kiborgams?

2004-11-14 | Kevinas Varvikas, Ridingo universiteto (Anglija) kibernetikos profesorius vėl nusprendė tapti kiborgu, tačiau savo nervinę sistemą prie kompiuterio prijungęs ir į ranką RFID žymę įsisodinęs akademikas įspėja, kad gali ateiti diena, kai kompiuteriniai virusai galės užkrėsti ne tik PC, bet ir žmones.
Consult Hyperion Londone surengtame jau 5-ajame Skaitmeninės Identifikacijos Forume Varvikas kalbėjo apie tokią ateitį, kai kiborgais dar netapę žmonės atrodys kaip keistuoliai. “Tie iš jūsų, kas panorės likti žmonėmis... taps mažuma”, - pareiškė jis.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Savo aukų tyko naujasis fišingo instrumentas

2004-11-11 | Didžiosios Britanijos kompanijos Message Labs specialistai pranešė, kad pastaruoju metu internetiniai sukčiai sukūrė naują programą, skirtą vogti bankiniams rekvizitams. Ekspertai išsako savo būgštavimus, kad ji gali tapti mėgstamu “fišerių” instrumentu. Iki šiol laišką iš sukčių gavusios aukos iš pradžių turėdavo atidaryti padirbtą laišką, o po to paspausti jame nurodytą “banko” ar kitos finansinės įstaigos svetainės nuorodą. Sukūrus naująją programą, apgaulė pradeda veikti atidarius iš pirmo žvilgsnio visai nekaltą laišką.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Norton Anti-Virus paketo apribojimų apėjimas

2004-11-10 | Aprašymas: Pažeidžiamumas aptiktas Norton Anti-Virus pakete. Įsilaužėlis gali per nuotolį apeiti blokavimo funkciją ir pakeisti antiviruso konfigūracijos failą, o specialiai sukurtu scenarijumi apeiti scenarijų blokavimą ir sistemoje atlikti kenkėjiškus veiksmus. Pavyzdys:

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Ddos ataka - konkurentų žlugdymo įrankis

2004-11-10 | Be savo svetainės Internete dabar neapsieina nė viena rimta organizacija. Jos turiniu vadybininkai stengiasi pritraukti naujų klientų, kuria naujas prekių ir paslaugų apmokėjimo ar pristatymo sistemas. Dalis įmonių į Internetą jau perkėlė visą savo verslą: jame rasite ir forumus bendravimui su kientais, ir parduotuves, ir informacijos agentūras, ir laikraščius. Kibernetinių nusikaltėlių nuomone, pats geriausias kovos su realiais konkurentais virtualioje erdvėje būdas, veikiantis nepriklausomai nuo "aukos" - Ddos (atsisakymo aptarnauti) ataka.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

IBM: Blue Gene/L revanšas

2004-11-04 | Šiandien JAV Energetikos ministerija planuoja pateikti bandymų duomenis, kurie IBM Blue Gene/L sistemą iškels į pirmąją TOP500 pasaulio superkompiuterių sąrašo vietą. Gerai informuoti šaltiniai pranešė, kad ministerija paskelbs Blue Gene/L sistemą pasiekus rekordinį našumą, sudarantį virš 70 trilijonų skaičiavimo operacijų į sekundę (70 teraflopsų). Bandymai buvo atliekami Minesotos valstijos Ročesterio mieste, IBM laboratorijoje - būtent čia šiuo metu veikia sistema, kurią kitais metais planuojama perkelti į Nacionalinę Lorenso laboratoriją Livermoro mieste (Kalifornija).

Lankomumo reitingas

plačiau >>

"Ne!" programinės įrangos patentams!

2004-11-04 | Patentinės sistemos ir didžiosios pramonės lobistų verčiama, Europos Sąjunga artimiausiu metu gali padaryti lemtingą klaidą: priimti įstatymus, legalizuojančius programinės įrangos patentavimą. Jei taip įvyks, visi skaudžiai nukentėsime. Europos programinės įrangos pramonė taps beatodairiško plėšikavimo auka. Didžiųjų korporacijų kartelis sugniuždys mažesniuosius konkurentus. Dėl to mes visi brangiau mokėsime už prastesnes ir mažiau saugias programas. Jūs asmeniškai, jūsų šeima, jūsų kompanija, jūsų šalies vyriausybė – visi mes.

Lankomumo reitingasKomentarų: 24

plačiau >>

MSIE eksploitas - pats populiariausias hakerių instrumentas

2004-11-04 | Pagal ScanSafe kompanijos paskelbtus duomenis, didžiausias šių metų antrojo ketvirčio kompiuterinių atakų skaičius buvo atliktas, naudojant Microsoft Internet Explorer eksploitą. Kompanija tvirtina, kad hakerių instrumentu Nr.1 tapo Exploit.HTML.Mht, bandantis į kompiuterį atsiųsti ir jame įdiegti programą, naudojančią Microsoft IE naršyklėje esančią skylę.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Populiariausių straipsnių Top-100
   
 
     
Prisijunk prie gerbėjų rato Google Plus! Mūsų jau 500. Skelbk informaciją, dalinkis naujienomis. Būk matomas!