LT   EN   RU  
2020 m. spalio 29 d., ketvirtadienis Straipsniai.lt - Teminis naujienų ir straipsnių katalogas
  Hakeriai
Gamezone tinklapis nulaužtas hakerių

2002-12-29 | 2002 09 29 gamezone.lt tinklapis buvo nulaužtas hakerių. Hakerių grupė pavadinimu M47R1X iš Helsinkio perdavė linkėjimus ir pasiūlė bendradarbiauti. Malonu, kad ne tik lietuviukai, bet ir užsienio piliečiai aktyviai lankosi mūsų svetainėje. Gamezone.lt tinklapis šiuo metu atnaujinamas. Pertvarkome duomenų bazių struktūrą. Jau greitai paskelbsime - naujus straipsnius, naujienas, žaidimų kodus, žaidimų demo versijas, programas ir informaciją apie hakerius. Ir apskritai, kaip sakė katinas Leopoldas: „Vaikai - gyvenkime draugiškai“

Lankomumo reitingasKomentarų: 1

plačiau >>

Samdyti hakeriai kovos už laisvę

2002-11-08 | JAV Atstovų rūmams pateiktas svarstyti įstatymo projektas, pagal kurį šalyje turėtų būti įsteigtas Visuotinės interneto laisvės biuras. Per dvejus ateinančius metus jo veiklai būtų skirta per 100 mln. dolerių. Šios lėšos būtų naudojamos įvairiausioms prieš cenzūrą internete nukreiptoms priemonėms kurti ir naudoti. Įstatymo projektą pateikęs respublikonas Christopheris Coxas tikisi, kad pasitelkus hakerių sprendimus ir taktiką pavyks paversti niekais kai kurių režimų - pavyzdžiui, Kinijos, Vietnamo, Birmos, Laoso, Šiaurės Korėjos ir kt. - pastangas riboti bei cenzūruoti pasaulinio tinklo vartojimą. Coxas ir jo pasekėjai tvirtina, kad internetas yra pats galingiausias demokratizavimo ir laisvo apsikeitimo idėjomis variklis visoje žmonijos istorijoje. Tačiau informacijos technologijų pažanga suteikia ir technines galimybes riboti jo sklaidą. Labiausiai jomis naudojasi didžiausia interneto cenzorė - Kinija. Valdžios pastatyta "didžioji kinų ugniasienė" atkerta nuo "nepadorių" ir politiškai "netinkamų" tinklapių didžiumą šalies interneto vartotojų. Palyginti neseniai po visą pasaulį plačiai nuskambėjo žinia, kad Kinijoje, be kitų svetainių, buvo pradėta blokuoti ir paieškos sistema "Google". Tiesa, šiuo metu tokio sumanymo atsisakyta, bet išradingieji kinai užblokavo "Google" pateikiamus kiniškus tinklapius.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Netikri Magic Lantern

2002-11-07 | FTB žadama sukurti programa, sudomino dauguma virusų kūrėjų. Dabar žinoma, kad 17-metis AgentLinux vardu besivadinantis skriptkidis sukūrė trojaną Malantern, kuris apsimeta FTB programa.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Perl gimtadienis

2002-11-07 | 1987 metais gruodžio 19 diena Usenet konferenciju grupėje pasirodė pirmoji versija. Ši kalba pasižymi dideliu lankstumu, turi kitoms programavimo kalboms neįprastu struktūrų, sprendimu. Gana daug yra ir exploitų parašytu šia kalba. O ar žinote fraze "Just another Perl Hacker".

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Naujos programų versijos

2002-11-07 | LFS 3.1, Evolution 1.0, Nessus 1.1.10, Samba 3.0-alpha1, Galeon 1.0.1 , Linux 2.4.17, Linux 2.5.1, AbiWord 0.9.6.1, KOffice 1.1.1, PHP 4.1.0, Netscape Communicator 6.2.1, KDE 3.0 Beta 1, samhain 1.3.5, Mozilla 0.9.7, gcc 3.0.3, MPlayer 0.60-pre1, MySQL 4.0.1 (Alpha)

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Hakerių himnas

2002-11-07 | Galbut per daug ir per ilgai mes hakinom
Galbut mes nuvertinom zhodi "hacked"
Gal kartais per daug mes ish PC reikalavom
Ir kartais per greitai mes norejom isilauzht
Bet ash ten buvau
Laimingas klavishu kombinacijas mynkiau
Ishkeles alaus buteli i dangu laikiau
Nes hakeriu jau niekas neteis
I juos FTB nepaleis
Bet viskas buvo seniai
Tu per ilgai per ramiai gyvenai
Bet mano gyvas kompo greitis atsigaus
Kaip atsigauna servas po gero updeito
Je je je

Lankomumo reitingasKomentarų: 5

plačiau >>

Hakeris sunaikino IPT

2002-11-07 | D. Britanijos policija vis dar ieško nežinomų hakerių, surengusių paskirstytą DoS ataką prieš vieną seniausių Anglijos interneto paslaugų tiekėjų, Cloud Nine. Po to kompanija tiesiog nustojo egzistavusi, o aštuoni jos darbuotojai liko be darbo. Tai pirmas atvejis istorijoje, kai kokia nors kompanija priversta užsidaryti dėl hakerių atakos. Kaip sakė vienas kompanijos vadovų, tam, kad atstatyti tinklo darbą, prireiktų per daug laiko, todėl vadovybė tiesiog nusprendė užsidaryti.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Microsoft serveris - nulaužtas hakerių

2002-11-07 | Vasario mėnesį hakeriai nulaužė tris Microsoft tinklapius, be to, kaip tvirtina patys įsilaužėliai, jie pasinaudojo plačiai žinoma pažeidžiama vieta tinklo serveryje IIS, kuri buvo aptikta dar 2001 metų gegužę. Hakerių grupė iš Brazilijos, žinoma kaip Silver Lords, pakeitė pagrindinį Microsoft vartotojų palaikymo tinklapio puslapį kitu, kuriame buvo parašyta: “Bilai Geitsai, mano mylimas drauge milijonieriau”.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

A. Lamo imasi ginti “Hakerių-geriečių”

2002-11-07 | Hakeris Adrianas Lamo, žinomas kaip įsilaužėlis į stambiausių JAV kompanijų tinklapius ir visada pateikiantis informaciją apie tai, kaip užtaisyti skylę, kuria pats pasinaudojo, pirmą kartą pasakė kalbą konferencijoje, skirtoje saugumui. Tai buvo pirmas hakerio pasirodymas viešumoje per visą jo populiarumo laiką. Konferencijoje “Informacinis saugumas terorizmo epochoje” A. Lamo pareiškė, kad būtina ginti tuos įsilaužėlius, kurie skverbiasi į sistemas ne pikto vedami ir pateikia informaciją apie kompanijos pažeidžiamumą.

Lankomumo reitingasKomentarų: 2

plačiau >>

Sielos grobikai

2002-11-07 | Santykiai tarp žmonių - dalykas rimtas. O Virtualiųjų Veidrodžių Karalystėje jie pasireiškia dar aštriau. Pasirinkęs sau pseudonimą (nickname) netikėtai, paslėpęs už jo skraistės savo veidą, netikėtai (sau ir kitiems) pasijuntate visai nuogi, - be jokių drabužių. Apgirtę nuo įsivaizduojamos įsivaizduojamo pasaulio laisvės ir nebaudžiamumo, striksėdami tarp eilučių ekrane, sulaukiame pačių realiausių džiaugsmų, skausmingų niuksų ir įsipainiojame į tokius bruzgynus, į kuriuos šiaip niekada neišdrįstume nerti. Visi žino, kad žmogus - žaidžiantis tvarinys. Ir žaidimai nesibaigia su vaikyste, kaip nesibaigia pasitraukus nuo kortų kaladės. Žmogus negali nežaisti! Žaisdami patenkiname jausmų badą ir išblaškome nuobodulį.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Populiariausių straipsnių Top-100
   
 
     
Prisijunk prie gerbėjų rato Google Plus! Mūsų jau 500. Skelbk informaciją, dalinkis naujienomis. Būk matomas!