LT   EN   RU  
2020 m. spalio 30 d., penktadienis Straipsniai.lt - Teminis naujienų ir straipsnių katalogas
  Hakeriai
Dirbtinis intelektas

2002-11-07 | Bet ar galima įtarti, kad kompiuteris gali turėti "intelektą"? Sakau - ne! pats laikas įveskite Proto arba Protingumo sąvokas, nes vien Intelekto aiškinantis neužtenka. tačiau kodėl? Juk jis labiau "beasmenis", nei "protas". Artefakto (kuriuo gali būti kompiuteris) išsaugojimas gali atrodyti "intelektualiu", tačiau nebūtinai tuo pat metu ir "protingu". Intelektualiai elgtis galima ir nesiekiant to, tačiau PROTINGAI elgtis to nenorint, tikriausiai, nepavyks, nes protingumo implikacija yra jo suvokimas. Taip, vabzdžių (bičių ar skruzdžių) "socialinė" veikla pagrįsta "įgimtais instinktais" - bet lengviau pripažinti, kad ji labiau "intelektuali", o ne "protinė". ir juk neatsitiktinai tuntai žmonių plakasi bandydami iš prietaisų išgauti "intelektą", tačiau PROTO juose dar niekas ir niekada neplanavo. tai kodėl?

Lankomumo reitingasKomentarų: 1

plačiau >>

Didžiojoje Britanijoje vykdomi reidai prieš programinės įrangos piratus

2002-11-01 | Didžiosios Britanijos policija įvykdė seriją reidų, nukreiptų prieš nelegalių programinės įrangos kopijų platintojus. Daugiau kaip 20 žmonių buvo areštuoti ir yra kaltinami, prisidėję prie piratinės produkcijos realizavimo tinklų. Kratos buvo atliktos operacijos “Operation Andrew” metu. Šių policijos reidų metu buvo konfiskuota apie 8500 piratinių diskų bei kompaktinių diskų tiražavimui skirtų įrengimų už 500 tuūkst. svarų sterlingų. Policija šią operaciją pradėjo po to, kai poilsio ir pramogų programinės įrangos asociacija pateikė policijai informacijos apie piratų veiklą.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Oracle "Unbreakable" ir M$

2002-09-14 | 

Lankomumo reitingasKomentarų: 1

plačiau >>

D.Skliarovas vs JAV

2002-09-14 | 

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Klaidos Yahoo ir Hotmail tarnybose

2002-09-14 | 

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Kevinas Mitnikas nebe radiomegejas

2002-09-14 | Žinomiausias pasaulio hakeris Kevinas Mitnikas prieš 25 metus (dabar jam 38) gavo radijo mėgėjo pažymėjimą. Tik 2003 metu sausio mėnesį jis galės prisėsti prie kompiuterio ir pasinaudoti internetu, tačiau išleidimo iš kalėjimo sąlygose nebuvo nieko pasakyta apie radijo ryšį (jis negali naudotis mobiliaisiais telefonais, tik paprastais). Federalinė ryšių komisija (FCC), nusprendė, kad K.Mitnikas neturi moralines teisės būti mėgėjiško radijo ryšio operatoriumi, todėl ir galvoja niekada nesuteikti tokios teises. Tai supykdino K.Mitniką ir todėl jis galvoja kovoti dėl savo teisiu...

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Projektas S219

2002-09-14 | 

Lankomumo reitingasKomentarų: 1

plačiau >>

Distributed Computing

2002-09-14 | 

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Atakos prieš SSH

2002-09-14 | Pasak CERT, padažnėjo atakų skaičius, kai siekiama pasinaudoti SSH klaidomis. Kelėta klaidu yra beveik visose versijose.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Ukraina: kova su kiber nusikaltimais

2002-09-14 | Priimtas įsakas dėl priemonių informaciniam saugumui užtikrinti Ukrainoje. Bus sukurtas centras kovai su kiber nusikaltimais. Be to interneto paslaugu tiekėjai privalės 6 mėn. saugoti vartotoju logus.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Populiariausių straipsnių Top-100
   
 
     
Prisijunk prie gerbėjų rato Google Plus! Mūsų jau 500. Skelbk informaciją, dalinkis naujienomis. Būk matomas!