LT   EN   RU  
2020 m. lapkričio 30 d., pirmadienis Straipsniai.lt - Teminis naujienų ir straipsnių katalogas
  Hakeriai
Bilas Geitsas ir kiti komunistai

2005-03-01 | Kai CNET News.com korespondentai Bilo Geitso paklausė apie padėtį programinės įrangos patentų srityje, jis nusuko kalbą į „intelektualinės nuosavybės“ pusę, ginčijamą klausimą nustelbęs daugybės kitų įstatymų svarstymu. Paskui jis paskelbė, kad bet kas, kas pilnu mastu nepalaiko visų šitų įstatymų - komunistas. Kadangi aš - ne komunistas, tačiau kritikavau programinės įrangos patentus, man pradėjo atrodyti, kad šis pareiškimas taikomas man. Kai kas nors naudoja posakį „intelektualinė nuosavybė“, tai dažniausiai arba klysta pats, arba nori, kad klystumėte jūs.

Straipsnis parengtas pagal news.com inf.

Lankomumo reitingasKomentarų: 1

plačiau >>

Kuriamas naujas saugus Interneto protokolas

2005-02-28 | Naujas protokolas padės užtikrinti mobiliųjų Interneto operacijų su kreditinėmis kortelėmis, slaptažodžiais ir kita informacija, kurią reikia saugoti paslaptyje, saugumą, - taip praeitą šeštadienį pranešė apie jį American Association for the Advancement of Science (AAAS) konferencijoje paskelbę mokslininkai. Protokolas leidžia daugelio iš stacionarių ir mobilių kompiuterių sudaryto tinklo dalyviams atlikti vienas kito identifikavimą ir naudotis saugaus ryšio kanalais.

Lankomumo reitingasKomentarų: 1

plačiau >>

Pasirinktų failų peržiūra ir trynimas phpBB forume

2005-02-28 | Programa: phpBB 2.0.11 // Pavojaus lygis: Vidutinis // Eksploitas: Nėra // Aprašymas: Klaida phpBB forume atakuotojui per nuotolį leidžia peržiūrėti norimų failų turinį ir ištrinti (unlink) sistemos failus, naudojantis Web serverio privilegijomis.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Žinios iš nVidia: išleistas GeForce 6600 GT modelis

2005-02-27 | # Lustas: GPU NV43 (0,11μm technologija)
# Atmintis: 128 MB GDDR3; 138 bitai; Samsung 2.0 ns
# Dažniai: 500 MHz/1000 MHz DDR
# Magistralė: PCI-Express x16
# Kategorija: Middle PCI-E
# Rekomenduojama kaina: 200 $

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Nulaužtas SHA-1 šifravimo algoritmas

2005-02-26 | Algoritmą, tapusį pasauliniu de facto konfidencialios informacijos apsaugos standartu, naudojamą tiek elektroniniams PGP raktams ir elektroniniams parašams, tiek finansinių duomenų ir slaptažodžių forumuose šifravimui, nulaužė kinų mokslininkai. Tai - ne variantas su sumažintu laužimo sekų skaičiumi, ir jis nebuvo supaprastintas. Omeny turimas realus algoritmas.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Briuselyje įvyko protesto prieš patentus akcija

2005-02-26 | Šimtai iš visos Europos į akciją susirinkusių žmonių ketvirtadienį Briuselyje protestavo prieš tai, jog ES būtų priimtas įstatymas dėl patentų programinei įrangai. Demonstraciją organizavo Europoje įtakinga FFII grupė (Foundation for a Free Information Infrastructure - Laisvos Informacinės Infrastruktūros Fondas), o pats protestas buvo nukreiptas prieš direktyvą dėl kompiuterinių išradimų (Computer Implemented Inventions Directive, CIID), kuri gali sukelti masinį programinės įrangos patentavimą visoje Europoje.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

San-Franciskas: RSA 2005 konferencija

2005-02-25 | Vasario 14 d. San-Franciske (Kalifornija, JAV) buvo atidaryta 14-oji tarptautinė informacinei saugai skirta RSA konferencija. Šiame kasmet vykstančiame prestižiniame renginyje, laikomame žymiausiu kompiuterinės saugos srities įvykiu, dalyvauja žymiausi kompiuterinės, programinės ir kompiuterių saugai skirtos įrangos gamintojai. Konferencijoje savo pranešimus skaito ne vienos žinomos firmos atstovai: ją savo įžanginiu pranešimu pradėjo Bilas Geitsas (Microsoft), kalbėjo ir CISCO (John Chambers), Symantec (John Thompson), RSA Security (Art Coviello), Sun Microsystems (John Loiacano), VeriSign (Scratton Sclavos) bei kitų kompanijų vadovai.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Microsoft išleis nemokamą spyware gaudyklę

2005-02-25 | Šio mėnesio 15 d. JAV, San-Franciske vykusio RSA Conference 2005 renginio metu savo įžanginės kalbos metu Microsoft valdybos pirmininkas Bilas Geitsas paskelbė, kad korporacija savo tiekėjams naująją, dabar beta stadijoje esančią šnipinėjančių programų gaudymui skirtą PĮ pateiks nemokamai - taip paneigti gandai apie mokamą jos platinimo modelį. Šį pažadą lydėjo lydėjo testinės Microsoft AntiSpyware versijos - technologijos, kurią kompanija įsigijo kartu su saugios PĮ gamintoja, Giant Software firma, išleidimas.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

MS ištaisė Windows Media Player v10.0 grotuvo klaidas

2005-02-25 | Praėjusį trečiadienį Microsoft išleido atnaujintą Windows Media Player 10 versiją, kurioje ištaisyta potenciali saugumo klaida, atakuotojui leidusi nukreipti vartotojus į virusų ar kitos kenksmingos programinės įrangos parsiunčiančią svetainę vietoj licenzijos groti/rodyti DRM (Digital Rights Management) technologija apsaugotam turiniui. Microsoft atstovas patvirtino, kad klaida ištaisyta naujoje, 3802 build numeriu pažymėtoje WMP versijoje, taigi, netvarka su skaitmeninių teisių tvarkymo funkcijomis pašalinta.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

AOL darbuotojas spameriams pardavė 92 mln. E-Mail adresų

2005-02-09 | Buvęs JAV Interneto ryšio tiekėjo America Online darbuotojas prisipažino kaltas tuo, kad pavogė 92 mln. savo firmos klientų el. pašto adresų ir vėliau juos pardavė spameriams. Dabar maksimali 24-ių amžiaus Džeisonui Smatersui gresianti bausmė - laisvės atėmimas iki 2 metų, tuo tarpu už vartotojų el. pašto adresų pardavimą Smatersas iš spamerių gavo tik... 28 tūkst. dolerių.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Populiariausių straipsnių Top-100
   
 
     
Prisijunk prie gerbėjų rato Google Plus! Mūsų jau 500. Skelbk informaciją, dalinkis naujienomis. Būk matomas!