LT   EN   RU  
2021 m. balandžio 18 d., sekmadienis Straipsniai.lt - Teminis naujienų ir straipsnių katalogas
  Kompiuteriai
Kietas diskas su saugumo sistema

2005-02-25 | Kompanija Micro Solutions anonsavo naujus 80, 120 ir 200GB talpos išorinius kietus diskus (LockBox) su specialia saugumo sistema. Norint turėti priėjimą prie saugomų duomenų kietajame diske iš pradžių reikės patikrinti vartotojo piršto antspaudus. Proceso metu indikatorius aplink pirštą signalizuoja raudona arba žalia šviesa. 80, 120, 200GB kietų diskų modelių pardavimai prasidės JAV teritorijoje, kurių kaina atitinkamai bus 164EU, 205EU ir 246EU. LockBox diskai bus pajungiami per USB 2.0 interfeisą. Reikia paminėti, kad kieti diskai turi 2MB buferį, o sukimosi greitis – 7200 aps/min. Veikimo metu suvartojama 14W energijos. Kietų diskų matmenys – 3,5 x 12,1 x 17,5 cm, masė – 0,822 kg.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Western Digital pristato 320Gb talpos kietąjį diską

2005-02-25 | Kompanija Western Digital papildė Caviar kietųjų diskų gretas 320Gb talpos naujove. Caviar SE 320Gb kietasis diskas pardavime atsiras po naujųjų metų, o įsigyti kietąjį diską su IDE interfeisu bus galima už 186 EU. Serial ATA versijos taip pat bus išleidžiamos. Naujų Western Digital kietųjų diskų buferio dydis sieks 8Mb, tačiau papildomai pridėtas optimizuotas spartinančios atminties algoritmas, kuris padidins buferio našumą iki 16Mb. Atnaujintos Caviar gretos dabar turi: 40, 80, 120, 160, 200, 250 bei 320Gb talpos su 2Mb-8Mb buferiais modelius. Energijos suvartojimą pavyko sumažinti, pritaikius naują valdymo logiką. Vidutinis paieškos laikas skaitymui siekia 8,9ms, o rašymui – 10,9ms. Paieškos metu triukšmas neviršija 33dB.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Į "Guinness" rekordų knygą pateko "Toshiba" sukurtas mažytis kietasis diskas

2005-02-25 | Japonijos bendrovė "Toshiba Corp" antradienį paskelbė, kad į "Guinness" pasaulio rekordų knygą pateko jos kietasis diskas (HDD). Šis pašto ženklo dydžio įrenginys buvo pripažintas mažiausiu pasaulyje. 0,85 colio (apie 2,125 centimetro) skersmens "Toshiba" kietieji diskai, kuriuos elektronikos gamintoja pristatė sausį, pasižymi iki 4 gigabaitų talpa. Diskus ketinama naudoti mobiliuosiuose telefonuose, nešiojamosiose vaizdo kamerose ir kituose elektronikos prietaisuose. "Toshiba", kurios 1,8 colio skersmens kietieji diskai yra naudojami populiariuosiuose "Apple Computer Inc" skaitmeniniuose grotuvuose "iPod", ketina dar šiais metais pradėti gaminti 0,85 colio skersmens diskus. "Toshiba" naujovė reiškia, kad artimiausiu metu savo laikrodyje galėsiu sukaupti daugiau informacijos nei vos prieš kelerius metus galėjau saugoti staliniame kompiuteryje", - sakė "Guinness" rekordų knygos mokslo ir technologijų skyriaus redaktorius Deividas Hoksetas.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

APC pristatė naują nenutrūkstamo maitinimo šaltinį Back-UPS ES 525

2005-02-10 | Nebrangus NMŠ namų ar nedideliam biurui užtikrins apsaugą nuo įtampos svyravimų, automatinį jos stabilizavimą, o prireikus – darbą baterijų pagrindu. APC pateikė Back-UPSO ES 525 – nebrangų nenutrūkstamo maitinimo šaltinį namams, namų ar nedideliam biurui, sukurtą specialiai Rusijos ir NVS šalims. Firmos pristatytas modelis garantuoja apsaugą nuo įtampos „šuolių“ elektros, telefono, fakso ar modemo linijose. Dingus elektrai, naujove galima stalinio kompiuterio, monitoriaus ir kitos elektroninės įrangos maitinimą perjungti į maitinimo baterijomis režimą. NMŠ taip pat palaiko ir užtikrina automatinį stabilizavimą, esant ilgalaikiam įtampos sumažėjimui. „Atnaujinta įrenginio konstrukcija užtikrina automatinę įtampos stabilizaciją ir apsaugą nuo elektros tinkle pasitaikančių šuolių, autonominiam namų ar nedideliam biurui jo užtenka 46 minutėms, - sako Džo Lobertis, pagrindinis APC sprendimų mažiems tinklams (Consumer Network Solutions Group) vadybininkas. – Šį NMŠ mes sukūrėme specialiai Rusijos ir NVS šalių rinkai, tikėdamiesi palengvinti nedidelių ir namų sąlygomis veikiančių biurų darbą įtampos sumažėjimo atvejais ar esant kitoms šiam regionui būdingoms energijos tiekimo problemoms.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Dėmesio !! Brokuoti procesoriai !!!

2005-01-07 | Kaip praneša Kinijos spauda, Naujųjų Metų išvakarėse Taivanio policija atliko reidą, kurio metu buvo aptikta ir konfiskuota 60 tūkstančių gamyklinių defektų turinčių AMD K7 ir K8 procesorių, kurie nepraėjo testavimo ir turėjo būti sunaikinti, tačiau vietoj to prasisunkė į prekybą. Kaip mano Taivanyje esanti AMD atstovybė, brokuoti procesoriai į šviesą gali “išlįsti” Singapūre ir Malaizijoje, arba pasirodyti iš Kinijos, kurioje pakankamai gamyklinių pajėgumų tokių čipų galios testavimui ir pakavimui.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Pentax Optio S50 - 5 Megapikselių pradinio lygio kamera

2005-01-05 | Naujasis pradinio S lygio kamerų linijos modelis, Optio S50, orientuotas į skaitmeninės ir bendrai fotografijos naujokus, kas, pavyzdžiui, pasireiškia specialiu režimu su atsirandančiais patarimais ir dideliu automatinių režimų kiekiu. Vis tik techninės charakteristikos netgi pradedantiesiems leidžia pajusti erdvę kūrybai, neaukojant kokybės; norint įgauti profesionalių įgūdžių, galima naudoti rankinio nustatymo režimais. Optio S50 panaudotas 3х optiškai didinantis objektyvas. Displėjaus dydis - 1,8“, kas šiek tiek daugiau, nei 1,6“ ankstesniame Optio S40 modelyje, tačiau gabaritų kompaktiškumas išsaugotas. Kaip skirta pradedantiesiems, kamera turi nemažai vaizdo redagavimo funkcijų, kuriomis, pavyzdžiui, galima dar pačioje kameroje spalvotas fotografijas paversti juodai baltomis, išsaugant raudoną, mėlyną ar žalią spalvas. Profesionalas, greičiausiai, šiuos efektus realizuotų kompiuteriu, naudodamas specializuotą PĮ. Nuotraukų kameroje saugojimui naudojamos tradicinės Pentax‘ui SD atminties kortelės.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Albatron privers ilsėtis "overklokerius"

2005-01-05 | Kompanija Albatron Technology anonsavo motininės PX925X Pro-R plokštės su LGA 775 lizdu, skirtos Intel Pentium 4 Prescott procesoriams, išleidimą. Plokštė sukurta 925G mikroschemų rinkinio pagrindu, kas iškart ją priskiria pačių brangiausių ir našiausių plokščių tarpui. Albatron linijos flagmanas gali pasigirti PCI Express (16x ir 1x) standarto palaikymu ir dvikanale 400/533 MHz DDR2 tipo atmintimi. Taip pat verta paminėti įtampos stabilizavimo sistemą ir monolitinį plokštės atlikimą, pašalinantį plokštės perkaitimo problemas. Pietinis ICH6R tiltas užtikrina iki 4 Serial ATA įrenginių, 8 USB 2.0 prievadų palaikymą. RAID kontroleris veikia 0,1,0+1 režimais. Yra integruotas aštuonių kanalų garso sprendimas [Realtek mikroschema] ir du tinklo kortų išėjimai, sukurti dviejų schemų - Marvell PCI Express 1 Gbit ir VIA 10/100 Мbit pagrindu.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

PlayStation 3 procesoriaus kūrimo darbai artėja prie pabaigos

2004-11-30 | Bendrame Sony ir jos partnerių IBM bei Toshiba pranešime sakoma, kad kitais metais IBM išleis trejų kompanijų kuriamą bandomąją Cell procesorių partiją. Pirmuoju Cell naudosiančiu produktu taps Sony ir IBM kuriama darbinė stotis, planuojama išleisti 2005 metais. Ši sistema bus skirta kompiuterinės animacijos kūrimui ir didelės apimties grafinėms užduotims, o 2006 metais Sony ir Toshiba planuoja išleisti aukštos skiriamosios gebos televizorius, kuriuose taip pat bus naudojamas Cell procesorius. Sony patvirtino, kad Cell bus naudojamas ir kitoje pačios populiariausios – PlayStation - videožaidimų konsolės versijoje. Kompanijos vadovai kitų metų gegužę vyksiančioje E3 parodoje pažadėjo pristatyti jos prototipą, bet nė vienas jų nenurodė PlayStation-3 pardavimų pradžios.

Lankomumo reitingasKomentarų: 4

plačiau >>

Intel pradeda diegti BTX technologiją

2004-11-17 | BTX - nauja PC sisteminio dizaino karta. Ji užtikrina mažesnį triukšmo lygį, palaiko produktyvias programas, yra įvairių dydžių, o taip pat leidžia sumažinti sistemų gamybos kaštus. Netrukus Intel pradės tiekti komponentus BTX standarto PC kompiuteriams gaminti, įskaitant tokias detales, kaip su BTX suderinami procesoriai kartu su aušinimo sistemomis, tarp jų - Intel Pentium 4 530J, 550J ir 560J modelių procesoriai, palaikantys Hyper-Threading technologiją.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Alienware Pentium 4 “įsuko” iki 4 GHz

2004-11-16 | Alienware kompanija, kurios specializacija - žaidimams skirtos sistemos, vieną iš savo stacionarių PC modelių pateikia su sava Intel Pentium 4 procesoriaus versija, veikiančia 4 GHz taktiniu dažniu. Penktadienį pristatytas Area-51 ALX modelis naudoja “overklokingą”, arba priverstinio procesoriaus taktinio dažnio padidinimo metodą, todėl pasiekta Intel oficialiai dar nepalaikoma 4 GHz dažnio kartelė. Aišku, esant tokiam darbo režimui, procesorius gali perkaisti, todėl Alienware naudoja savo sukurtą specialią skysto aušinimo sistemą. Daugumai vartotojų 4 GHz dažnio Area-51 ALX PC - per daug brangi pramoga: Alienware svetainėje esantis kainoraštis šį elektroninės galios stebuklą įvertino $4200, ir tai - tik pats pigiausias modelis, tačiau tikri žaidimų entuziastai visada pasiryžę mokėti didelius pinigus, kad tik galėtų turėti pačią moderniausią ir greičiausią aparatūrą.

Lankomumo reitingasKomentarų: 2

plačiau >>

Populiariausių straipsnių Top-100
   
 
     
Prisijunk prie gerbėjų rato Google Plus! Mūsų jau 500. Skelbk informaciją, dalinkis naujienomis. Būk matomas!