LT   EN   RU  
2021 m. balandžio 18 d., sekmadienis Straipsniai.lt - Teminis naujienų ir straipsnių katalogas
  Kompiuteriai
Lazerinis spausdintuvas Page Pro 9100

2005-02-26 | Kuo išsiskiria Page Pro 9100 iš daugelio kitų spausdintuvų? Pirmiausia, tai žema kaina ir pigia eksploatacija, taip pat, turi daugiau įvairių funkcijų nei kiti spausdintuvai. Spausdintuvas Page Pro 9100 spausdina 35 lapus per minutę 1200 x 1200 dpi rezoliucija, naudojant standartinę paralelę. Dirbant kolektyve, USB ir Fast Ethernet funkcijos leidžia spausdintuvą laisvai naudoti vidiniame tinkle. Atliekant tokius darbus, kur įprastinis A4 formato popierius netinka, spausdintuvas turi galimybę spausdinti A3 dydžio formatu. Jau turimos spausdintuvo Page Pro 9100 standartines funkcijos išskiria jį iš kitų savo konkurentų. Spausdintuvo popieriaus talpumas gali būti padidintas nuo 700 iki 2200 lapų, panaudojant visus tris pagalbinius popieriaus dėklus, kurie yra įtaisyti spausdintuvo apačioje. Taip pat, spausdintuvo standartinio 500 lapų talpos popieriaus dėklas gali būti padidintas, panaudojant papildomus 4 dėklus, arba lapo spausdinimui iš abiejų pusių panaudojus spausdintuvo dvipusę spausdinimo funkciją.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Spalvinis lazerinis spausdintuvas Magicolor 2300DL

2005-02-26 | Spausdintuvas magicolor 2300DL skirtas Windows aplinkoje dirbantiems mažiems ir vidutinio dydžio biurams. Jis taip pat gali būti naudojamas kaip vienspalvis 16 spaudinių per minutę greičio spausdintuvas. Platus naudojamo popieriaus spektras, 700 lapų popieriaus padavimo talpa, naujas polimerinis toneris, leidžiantis pasiekti iki 2400 dpi spausdinimo raišką, žema spausdintuvo kaina ir nebrangi eksploatacija paverčia šį spausdintuvą labai universaliu ir efektyviu kiekvieno biuro, o įvertinant mažus gabaritus ir personaliniu darbo įrankiu.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Spalvinis lazerinis spausdintuvas Magicolor 2300W

2005-02-26 | Spausdintuvas magicolor 2300W yra skirtas individualiems pirkėjams bei nedideliems biurams, norintiems turėti nebrangų spalvinį ir greitą vienspalvį spausdintuvą. Spausdintuvas spaudžia 4 spalvinius ir 16 vienspalvių spaudų per minutę 1200 dpi skiriamaja geba. Spausdintuvas pritaikytas darbui su Miscrosoft Windows operacinėmis sistemomis, jis pasižymi valdymo paprastumu. Naujas, polimerinis toneris užtikrina aukštą spaudos kokybę, nebrangią eksploataciją. Spausdintuvas turi universalų įvairių formatų popieriaus pakrovimo stalčių, jame įdiegta automatinė dvipusio spalvoto spausdinimo funkcija.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Spalvinis lazerinis spausdintuvas Magicolor 5430DL

2005-02-26 | Magicolor 5430DL dirba kaip dviejų spalvinių režimų lazerinis spausdintuvas, galintis tuo pačiu 20 puslapių per minutę greičiu spausdinti spalvotus ir juodai baltus dokumentus. Tai vienas iš greičiausių spalvinių lazerinių spausdintuvų, turintis gerai subalansuotą našumo,kokybės ir kainos derinį. Šiuolaikinis dizainas,aukšta spaudų kokybė, dvipusis spausdinimas, didelė poieriaus stalčių talpa, spausdinimas ant storo popieriaus, žema vienspalvių spaudų kaina patenkins patį reikliausią vartotoją. Magicolor 54300Dl yra suderintas darbui Windows 98/2000/2003/XP/NT4 ir Macintosh OSX operacinėse sistemose. Jis turi standartinę Ethernet 10/100Base TX tinklo plokštę ir USB 2,0 jungtį. Magicolor 5430DL turi 3 raiškos 2400x600 dpi nustatymo variantus. Specialus Konica Minolta polimerizuotas toneris, spalvų kalibravimo galimybė užtikrina puikias spalvas, pustonius, ryškias linijas ir tekstą.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Spalvinis lazerinis spausdintuvas Magicolor 2350

2005-02-26 | Spausdintuvas yra skirtas nedideliems biurams ir grafikos specialistams, norintiems viename įrenginyje turėti aukštos kokybės spalvinį ir greitą vienspalvį spausdintuvą. Jis dirba 4 spalvinių ir 17 vienspalvių spaudų per minutę greičiu, suderintas darbui su įvairiomis operacinėmis sistemomis. Spausdintuvas turi naują Crown X valdiklį. Sąsajų ir spausdinimo protokolų gausa, platus pagalbinių programų rinkinys suteikia plačias valdymo galimybes. Spausdintuvas turi 2 spausdinimo režimus: „Halftone“ skirtą tekstams ir paprastai grafikai ir „Photo ART“ skirtą nuotraukoms ir meninei grafikai spausdinti. Nors spausdintuvo galimybės ženkliai didesnės, jo eksploatacinės išlaidos nesiskiria nuo kitų šios klasės spausdintuvų. Pristatydama naują magicolor mc 2350 modelį Minolta-QMS praplečia pripažinimą pelniusių magicolor 2300 serijos spausdintuvų galimybes. Magicolor 2350 – tai nedideliems biurams, grafikos specialistams ir asmeniniam naudojimui skirtas įrenginys, leidžiantis spausdinti iš įvairių operacinių sistemų.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Spalvinis lazerinis spausdintuvas Magicolor 3100

2005-02-26 | Magicolor 3100 ir magicolor 3300dirba kaip dviejų spalvų režimų lazeriniai spausdintuvai, galintis tuo pačiu 16 (mc 3100) arba 24 (mc 3300)puslapių per minutę greičiu spausdinti spalvotus ir juodai baltus dokumentus. Tai vieni iš greičiausių spalvinių lazerinių spausdintuvų. Tokios funkcijos, kaip darbas kompiuteriniame tinkle, automatinis spalvų reguliavimas, dvipusis spausdinimas, didelė poieriaus stalčių talpa, spausdinimas ant storo popieriaus suteikia vartotojui ypač dideles galimybes. PRISMLASER technologija suteikia galimybę spausdintuvui vienu metu spausdinti keturiomis CMYK spalvomis, tuo pat metu jas maišant ir išgaunant 16.7 mln. atspalvių. Vaizdas spausdinimui yra paruošiamas atskirai, todėl spausdinant CMYK spalvomis, spalvų taškelių yra išvengiama, net spausdinant dideliu greičiu. Technologijos pasiekimas - spausdintuvas magicolor 3100 spausdina 16, o mc 3300 net 24 aukštos kokybės A4 formato dokumentus per minutę.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Spalvinis lazerinis spausdintuvas Magicolor 7300

2005-02-26 | Spalvinis lazerinis spausdintuvas magicolor™ 7300, tai aukšto našumo, puikios kokybės ir mažų eksploatacijos kaštų derinys. Spausdintuvas dirba 21 A4, arba 11 A3 spalvinių spaudų per minutę greičiu. Spausdintuve magicolor™ 7300 idiegtas pažangiausias, naujos kartos Minolta-QMS supersmulkus polimerinis toneris ir Photo ART™ technologija leidžia tiksliai ir kokybiškai perteikti plonas linijas, geriau išgauti įvairiaspalvius pustonius. Spausdintuvą galima komplektuoti su dvipusio spausdinimo įrenginiu, standartinę 750 lapų padavimo talpą praplėsti iki 1750 lapų. Platus operacinių sistemų pasirinkimas, galimybė spausdinti ant A3 formato ir storo popieriaus patiks biurų darbuotojams, grafikos projektuotojams bei reklamos agentūroms. Magicolour® 7300 sugriežtina aukštos kokybės spausdinimo lazeriniu spausdintuvu standartus. Tai didelio našumo, puikios kokybės ir mažų vartojimo išlaidų derinys – štai dėl ko kiekvienas, kuriam reikia spausdinti daug spalvotų dokumentų, pasirinks šį spausdintuvą.

Lankomumo reitingasKomentarų: 1

plačiau >>

Gali brangti 17 colių LCD monitoriai

2005-02-26 | Tinklapis "DigiTimes", remdamasis neįvardijamais šaltiniais skystųjų kristalų monitorius gaminančiose bendrovėse, praneša, jog Taivanio monitorių gamintojai ketina kiek kilstelėti populiariausių, 17 colių įstrižainės LCD kainas. Numatomas kainų ūgtelėjimas aiškinamas didele 17 colių monitorių paklausa bei jiems surinkti reikalingų dalių tiekimo sutrikimais. Visgi kainų padidėjimas, jei toks išvis bus, neturėtų būti ženklus ir skaičiuojat litais sudarytų nedaugiau, nei 50 Lt. Kainų pokyčiai labiausiai atsilieptų pigiems monitoriams, kurių kainų lygis dėl aršios konkurencijos pasiekė ne itin pelningą gamintojams reikšmę. Efektą nebrangių modelių kainoms sustiprintų ir tai, jog daugelis tokių monitorių ir yra gaminami būtent Taivanyje.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Prestigio P172W

2005-02-26 | „Prestigio“ P172W - tai plonas, nedaug sveriantis skaitmeninis LCD monitorius, turintis unikalų plačiaekranį formatą (16:9 pločio ir aukščio santykis). Išskirtinė šio modelio savybė - per jį galima žiūrėti televizijos kanalus (TV tiunerį reikia užsisakyti atskirai). Vaizdas tokiame ekrane atrodo ypač tikroviškai, nes šis modelis išsiskiria 450 Cd/m2 šviesumu, 600:1 kontrasto santykiu ir 170 laipsnių žiūrėjimo kampu. P172W modelis palaiko iki 1280x1024 skiriamosios gebos 64MHz dažniu ir iki 16,7 milijono spalvų. Žiūrėti DVD filmus per šį monitorių bus tikrai malonu ir patogu, nes modelis turi nuotolinio valdymo pultą ir plačius, pačiame monitoriuje esančius garsiakalbius. 5 kalbų meniu leidžia automatiškai pasirinkti ir redaguoti kanalus bei suteikia kitų TV ir monitoriaus valdymo galimybių. Monitorių galima nesunkiai pakabinti ant sienos (laikiklis parduodamas atskirai). Pakete yra D-Sub, S-Video ir audio kabeliai. Stilingo dizaino „Prestigio“ modelis sukurs modernų interjerą jūsų namuose ar biure. Tai puikus sprendimas mažą erdvę turinčioms patalpoms, pvz., virtuvei, miegamajam ar posėdžių kabinetui jūsų biure.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Prestigio P300MW

2005-02-26 | "Prestigio P300MW" - tai skaitmeninis, plačiaekranis LCD televizorius (ekrano proporcija 15:9). Vaizdas tokiame ekrane atrodo ypač tikroviškas, nes šis modelis išsiskiria 500 Cd/m2 šviesumu, 600:1 kontrasto santykiu ir 160 žiūrėjimo kampu. P300MW palaiko iki 1280x768 skiriamosios gebos ir iki 16,7 milijono spalvų. Žiūrėti DVD filmus taps ypač malonu, nes monitoriaus priekyje įmontuoti dideli garsiakalbiai, be to, yra distansinio valdymo pultas. Stilingo dizaino monitorius taps jūsų modernaus interjero dalimi tiek biure, tiek namuose. Tai puikus sprendimas mažą erdvę turintiems kambariams, pvz., virtuvei, miegamajam ar konferencijų kabinetui jūsų biure.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Populiariausių straipsnių Top-100
   
 
     
Prisijunk prie gerbėjų rato Google Plus! Mūsų jau 500. Skelbk informaciją, dalinkis naujienomis. Būk matomas!