LT   EN   RU  
2021 m. balandžio 22 d., ketvirtadienis Straipsniai.lt - Teminis naujienų ir straipsnių katalogas
  Kompiuteriai
17" LCD monitorius Prestigio P178

2005-02-26 | „Prestigio P178“ - tai 17 colių monitorius, pasižymintis aukštu darbo našumu. Naudojant naujausias technologijas, buvo siekta sukurti aukščiausios klasės monitorių, kuris išsiskirtų stilingu dizainu, nepriekaištingu darbu ir ergonomika. Šis monitorius optimaliai atkuria vaizdą ir sueikvoja nedaug elektros energijos. P178 modelis yra mažas, lengvas, tvirtas ir labai stabilus. Plonas monitorius padeda sutaupyti vietos ant jūsų darbo stalo. Tarp daugumos šio gaminio savybių galima paminėti monitoriaus priekyje įmontuotus garsiakalbius, įdiegtą stereo audio stiprintuvą. P178 ekranas išsiskiria aiškiu vaizdu, dideliu kontrasto santykiu, plačiu žiūrėjimo kampu ir realiomis spalvomis. P178 tinka bet kokiam vartotojui, ens, turėdami šį monitorių, galite žiūrėti DVD filmus, žaisti videožaidimus ar dirbti su įvairiomis programomis.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

17" LCD monitorius Prestigio P176

2005-02-26 | Aukštos technologijos, plonas, stilingo dizaino „Prestigio P176“ modelis yra juodos ir plieninės spalvų. Specialiai apdirbtas stiklas saugo monitorių nuo tiesioginio kontakto su tam tikrais veiksniais, kurie gali pakenkti jo ekranui. Be to, šio stiklo dėka sustiprinamas ekrano spalvų intensyvumas, o pati modelio išvaizda yra patrauklesnė. Tačiau svarbiausia, kad nudažyto stiklo danga prisideda prie taip vadinamo kompiuterio vizijos sindromo (ang. „computer vision syndrome“), kurį ypač vertina daugiau nei 3 val. per dieną kompiuteriu dirbantys žmonės (tai 90% visų vartotojų). Šio sindromo simptomai - galvos skausmas, dėmesio išsklaidymas, dvigubas ar neryškus vaizdas, pavargusios ar paraudusios akys ar netgi kaklo bei pečių skausmas. Kad kompiuteriu dirbantys žmonės išvengtų išvardytų simptomų, ekspertai pataria naudoti brangius apsauginius akinius arba specialią apsaugą. Šie priedai nereikalingi, jeigu turite „Prestigio“ monitorių, kurio stiklas yra nudažytas. Tai rafinuotu stiliumi išsiskiriantys monitoriai, kurie patenkina išskirtiniam stiliui neabejingų klientų poreikius.

Lankomumo reitingasKomentarų: 1

plačiau >>

17" LCD monitorius Prestigio P174

2005-02-26 | “Prestigio P174” - tai 17 colių monitorius, pasižymintis aukštu darbo našumu. Naudojant naujausias technologijas, buvo siekta sukurti aukščiausios klasės monitorių, kuris išsiskirtų stilingu dizainu, nepriekaištingu darbu ir ergonomika. Šis monitorius optimaliai atkuria vaizdą ir sueikvoja nedaug elektros energijos. P174 modelis yra mažas, lengvas, tvirtas ir labai stabilus. Plonas monitorius padeda sutaupyti vietos ant jūsų darbo stalo arba jį galima pakabinti ant sienos. Tarp daugumos šio gaminio savybių galima paminėti monitoriaus priekyje įmontuotus garsiakalbius, įdiegtą stereo audio stiprintuvą ir integruotą USB su 4 lizdais. P174 ekranas išsiskiria aiškiu vaizdu, dideliu kontrasto santykiu, plačiu žiūrėjimo kampu ir realiomis spalvomis. P174 tinka bet kokiam vartotojui, nes, turėdami šį monitorių, galite žiūrėti DVD filmus, žaisti videožaidimus ar dirbti su įvairiomis programomis.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

17" LCD monitorius Prestigio P173

2005-02-26 | Paimkite naujausią monitoriaus dizainą, pridėkite puikią kainą ir gausite “Prestigio P173”. Neįtikėtinai plonas LCD monitorius sutaupys vietos ant jūsų stalo. Tai lengvai pritaikomas monitorius, galintis “sėdėti” ant jūsų darbo stalo ar “užlipti” ant sienos. P153 išsiskiria 1280x1024 skiriamąja geba, patikimu 135Mhz taškų dažniu, didele skiriamąja geba ir 450:1 kontrasto santykiu. Monitorius nedaug sveria, todėl jį lengva pernešti iš vienos vietos į kitą. “Prestigio P173” paketas susideda iš maitinimo laido, signalinio kabelio, garso gabelio ir vartotojo vadovo lietuvių kalba. Šiam modeliui suteiktas 3 metų garantinis laikotarpis.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

U-90E

2005-02-26 | Naujasis modemas U-90E perduoda duomenis per ITU V.90 protokolą, kurio sparta siekia 56Kbps. U-90E taip pat palaiko daugelį tarptautinių standartų protokolų bei labiausiai paplitusius protokolus, naudojamus didžiausių pasaulyje interneto paslaugų teikėjų. Šis profesionalams skirtas modemas yra suderinamas su visais egzistuojančiais modemo ir fakso standartais. Į U-90E įdiegta unikali „ZyXEL“ skambučio grąžinimo ir peradresavimo (Fall-back and fall-forward) technologija vartotojui leidžia prisijungti prie interneto ir dirbti maksimalia sparta. Modemo konfigūracijos duomenis galima nuskaityti ir nusiųsti iš nuotolio. Tai itin pravartu interneto paslaugų teikėjams.

Lankomumo reitingasKomentarų: 1

plačiau >>

17" LCD monitorius Prestigio P171

2005-02-26 | 17 colių “Prestigio P171” LCD TFT renkasi klientai, kurie savo biure nori turėti monitorių už rinkoje geriausią kainos ir kokybės santykį. Kam rinktis senovišką baltos spalvos monitorių, jei galite turėti sidabrinės ir pilkos spalvų “Prestigio”? P171 modelis išsiskiria papildoma namų vartotojams ir biuro darbuotojams naudinga savybe - monitoriuje įdiegtais garsiakalbiais. “Prestigio P171” paketas susideda iš maitinimo laido, signalinio kabelio, garso kabelio ir vartotojo vadovo lietuvių kalba. Kaip ir visiems “Prestigio” LCD TFT modeliams, šiam taip pat suteiktas 3 metų garantinis laikotarpis.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

U-336 R Series

2005-02-26 | Jus vargina nuolatinis kabelių atrinkinėjimas įjungiant daug individualių modemų į Jūsų sistemą? ZyXEL Rackmount System išspręs daugelio vartotojų prijungimo prie Jūsų sistemos problemas. Pagalbinė ZyView Network Management (tinklo valdymo) programinė įranga leidžia aptarnauti iki 4096 nutolusių ar lokalių U serijos šasi montuojamų modemų iš vieno kompiuterio. Tinklo administratoriai (Network Managers), sistemų operatoriai (SysOps) ir Internet paslaugų tiekėjai (ISP) tikrai įvertins distancinio tinklo valdymo paprastumą ir patikimumą. Kompaktiškoje 7" x 19" dydžio šasi galima sumontuoti iki 16 U serijos modeminių kortų, leidžiančių suformuoti efektyvų ir patogų modeminį tinklą.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

RS-1602

2005-02-26 | Turėdami „ZyXEL" blokinę sistemą RS-1602, galite iš vieno centro kontroliuoti iki šešiolikos „U-1496R“ modeminių plokščių. Patikimi, didele sparta dirbantys „ZyXEL" modemai greitai atpirks Jūsų išlaidas. Norite pasiekti dar didesnį efektyvumą? Įsigykite atskirai parduodamą tinklo valdymo sistemą (Network Management System - NMS). Ji leis Jums kontroliuoti iki 4096 U-1496R modeminių plokščių iš vieno asmeninio kompiuterio ekrano. „U-1496R“ įrenginys jungia išorinio „U-1496 Plus" 19,2 Kbps sparta dirbančio modemo, fakso aparato ir balso perdavimo įrenginio savybes. Tokie įrenginiai įtaisomi į „RS-1602“ šasi. „U-1496R“ atitinka visus ITU-T standartus. Jis pritaikytas V.32/V.32bis protokolui, todėl yra suderinamas su daugeliu šiandienos rinkos skirtingos duomenų perdavimo spartos modemų. Šiuo metu „U-1496R“ modeminės plokštės pritaikytos „ZyCellular" protokolui, leidžiančiam panaudoti „ZyXEL" šasi sistemą koriniuose tinkluose!

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Omni 56K USB

2005-02-26 | Paprastas ir kompaktiškas 56K analoginis modemas su galingomis duomenų/fakso/balso funkcijomis. ZyXEL firmos Omni 56K USB yra idealus sprendimas prisijungti prie interneto komutuojamomis linijomis. Omni 56K USB palaiko ITU V.90 protokolą su didžiausia 56 Kb/s sparta ir atitinka daugumą tarptautinių standartų. “Maitinimo per magistralę” ypatumas reiškia, kad jam nereikalingas joks išorinis maitinimo šaltinis, tuo dar daugiau sumažinant šiam kompaktiškos ir lengvos konstrukcijos modemui reikalingą erdvę. Omni 56K USB modemo greito įdiegimo ir lengvo konfigūravimo dėka, prisijungimas prie interneto dar niekada nebuvo toks lengvas.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Omni 56K Plus

2005-02-26 | Turi savyje 56K modemo analoginių duomenų / faksogramų / balso funkcijas. ZyXEL Omni 56K serija - idealus prisijungimo prie interneto telefono linija sprendimas. Omni 56K serija palaiko ITU V.90 protokolą su didžiausiu 56 kbps greičiu ir suderinamas su daugeliu tarptautinių standartų. Instaliacija ir konfigūracija atliekama greitai ir paprastai. Prisijungimas prie interneto su tokiomis minimaliomis konfigūracijomis dar nebuvo toks lengvas. Flash EPROM siūlo lengvą priėjimą prie naujų savybių, taip pat lengvą modemo programinės įrangos atnaujinamą.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Populiariausių straipsnių Top-100
   
 
     
Prisijunk prie gerbėjų rato Google Plus! Mūsų jau 500. Skelbk informaciją, dalinkis naujienomis. Būk matomas!