LT   EN   RU  
2021 m. balandžio 14 d., trečiadienis Straipsniai.lt - Teminis naujienų ir straipsnių katalogas
  Kompiuteriniai žaidimai
Next Target: World

2004-12-10 | Rugpjūčio 19-22 Leipcige vykusioje Game Convention parodoje viena iš pačių stambiausių Vakarų Europos kompanijų, GSC Game World, pristatė savo leidybinį padalinį - GSC World Publishing. Abiejų kompanijų įkūrėjas Sergejus Grigorovičius pastebėjo: „Bet kuriame versle augančioms kompanijoms ateina laikas pereiti į principialiai naują lygį. Mums juo tapo leidybinė veikla.“

Naująją GSC Game World žymę turintys žaidimai bus leidžiami ne tik buvusios NVS šalyse, bet ir Europoje. Pirmuoju savarankiškai užsienyje sukurtu kompanijos projektu taps Heroes of Annihilated Empires fentezi strategija. Mūsų žaidėjai šios leidyklos darbo rezultatus galės įvertinti jau šių metų lapkričio mėnesį.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Deus Ex idėjos - gyvos

2004-12-10 | Eidos oficialiai anonsavo futuristinę pirmojo asmens perspektyvos šaudyklę Project: Snowblind (anksčiau – tiesiog Snowblind); ją kuria Crystal Dynamics studija. Pirmąkart E3 pristatyto žaidimo veiksmas „suksis“ 2065-ųjų Honkonge. Leitenantas Neitanas Frostas, eilinis tarptautinės „Liberty Coalition“ armijos karys, taps žmones superkariais norinčios paversti programos savanoriu. Implantų dėka jis įgaus antžmogiškų sugebėjimų ir bus išsiųstas į priešakines kovos su autoritariniu režimu linijas.

Kūrėjai žada nestandartinių ginklų rūšis, įvairias misijas – nuo „slaptų“ iki globalių kautynių; taip pat sulauksime originalių uber-sugebėjimų ir 16 žaidėjų palaikančio Multiplayer bei keleto kitų žaidimo režimų. Kuriant projektą, kaip konsultantai dalyvaus ION Storm darbuotojai, dalyvavę kuriant Deus Ex seriją, ir asmeniškai pats žymusis Vorenas Spektorius.

Šią žiemą žaidimas bus išleistas РС, PS2 ir Xbox platformoms.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Finansinė JoWooD sėkmė

2004-12-10 | JoWooD paskelbė savo 2004 metų pirmojo pusmečio darbo rezultatus. Austrų leidėjai išties turi kuo didžiuotis: lyginant su ankstesniu praeitų metų periodu, kompanijos pajamos išaugo 260% ir dabar siekia 8.9 mln. JAV dolerių.

Su 2005 metais JoWooD sieja dar didesnes viltis – pasirodymui ruošiami tokie projektai, kaip Hotel Giant 2, SpellForce 2, The Guild 2, StarGate ir Gothic 3.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

DICE gavo traumą

2004-12-10 | Švedų firma Digital Illusions šiek tiek išsiplėtė, įsigijusi populiarios Desert Combat modifikacijos Battlefield 1942 žaidimui kūrėją Trauma Studios, sumokėjusi kuklius 0,5 mln. JAV dolerių. Buvę modų kūrėjai dabar užsiims Battlefield 2 varikliuką naudojančio žaidimo kūrimu.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Pirmosios Oblivion naujienos

2004-12-10 | Vaidmenų žaidimo projekto The Elder Scrolls 4: Oblivion pristatymas nesuteikė jokios esminės informacijos smulkmenų ištroškusiems šio žaidimo serijos gerbėjams. Priežastis paprasta: laikydamasi EA, LucasArts ir Activision tradicijų, informacija apie žaidimą Bethesda Softworks nusprendė pasidalyti tik su Game Informer žurnalo skaitytojais. Visi ne JAV gyvenantys žanro gerbėjai, neturintys galimybės nusipirkti žurnalo numerį, buvo mandagiai paprašyti palaukti po dar kelių savaičių pasirodysiančių pirmųjų online žaidimo apžvalgų. Laimei, pasaulyje dar yra gerų žmonių, turinčių skanerius :)) Jau kitą dieną Tinkle pasirodė pirmieji straipsnių „švietalai“ ir 12 puslapių apimties TES 4: Oblivion skirta medžiaga, iš kurios daugiau sužinojome apie žaidimo veiksmą.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Naujieji Juiced namai

2004-12-10 | Australų GameBiz svetainės duomenimis, arkadinis autosimuliatorius Juiced, išpuolęs iš amžiną atilsį Acclaim rankų, prisiglaudė po Take-Two Interactive stogu. Kol kas nežinoma, kaip leidėjo pasikeitimas įtakos žaidimo išleidimą. Anksčiau tikėtasi, kad žaidimas pasirodys jau šį mėnesį.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Pasikeitė Doom režisierius

2004-12-10 | Variety praneša, kad pasikeitė filmo „Doom“ režisierius. Vietoj Endo Makkalino (Enda McCallion), projektą palikusio dėl asmeninių priežasčių, į Režisieriaus Kėdę atsisės Andžejus Bartkoviakas (Andrzej Bartkowiak), kurio sąskaitoje – filmai „Exit Wounds“, „Cradle 2 the Grave“ ir „Romeo Must Die“. Vairininko pasikeitimas jau spalio vidurį prasidėsiančių filmavimų grafikui neturės.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

KotOR 2 РС versija - vasarį

2004-12-10 | Kad pagaliau kartą ir visiems laikams paneigtų su Star Wars: Knights of the Old Republic 2 išleidimo data susijusius gandus, LucasArts paskelbė specialų pranešimą spaudai. Taigi, kokia situacija šiandien? Amerikos Xbox žaidėjai žaidimą gaus jau šių metų gruodžio mėnesį, o kitų šalių konsolių turėtojams ir visiems PC savininkams teks laukti vasario.

Lankomumo reitingasKomentarų: 1

plačiau >>

Pavėlavęs Acclaim siuntinys

2004-12-10 | Užgęsus Acclaim žvaigždei, dar sklinda toli jos šviesa... Game Factory Interactive leidykla paskelbė nusipirkusi licenziją buvusios TSRS šalyse išleisti lokalizuotas Fur Fighters, Gladiator: Sword of Vengeance, Re-Volt, ShadowMan ir Urban Freestyle Soccer versijas. Apie išleidimo datas bus pranešta atskirai.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Lara ir kriketas

2004-12-10 | Kitų metų vasarą Codemasters išleis kriketo simuliatorių Brian Lara International Cricket. Jo pagrindinis herojus – žymus sportininkas Brajenas Lara, savo vardo žaidime pasirodęs dar 1995 metų Sega MegaDrive epochoje. Projektą bendromis pastangomis nkuria Codemasters ir Swordfish Studios.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Populiariausių straipsnių Top-100
   
 
     
Prisijunk prie gerbėjų rato Google Plus! Mūsų jau 500. Skelbk informaciją, dalinkis naujienomis. Būk matomas!