LT   EN   RU  
2021 m. balandžio 14 d., trečiadienis Straipsniai.lt - Teminis naujienų ir straipsnių katalogas
  Kompiuteriniai žaidimai
Lineage 2 kolekcionieriams

2004-12-10 | NCsoft, aiškiai patenkinta savo online RPG Lineage 2 sėkme, anonsavo kolekcinio DVD leidinį, kuris bus pradėtas pardavinėti spalio 11 d. Rinkinyje, be paskutinnės paties žaidimo versijos, bus ekskliuzyvinė „Elf Girl“ personažo figūrėlė, 32 puslapių Lineage pasaulio vadovas, Aden pasaulio žemėlapis, sudarytas turint omeny Chronicle I pridėtą teritoriją, komplekte įrašyta ir nuoroda į klano puslapį, įsuktas vienas iš trijų galimų žaidimo plakatų ir Chronicle II apžvalga. Viso šito prisiekusiam fanatui džiaugsmą sukeliančio rinkinio kaina - tik 39.99 JAV dolerių.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Atidėjimai: Call of Cthulhu

2004-12-10 | Bethesda Softworks ir Headfirst Productions paskelbė nukeliantys veiksmo-siaubo žaidimo Call of Cthulhu: Dark Corners of the Earth išleidimą į pirmąjį kitų metų ketvirtį. To priežastys neskelbiamos, bet gali būti, kad „kaltas“ 4-asis Bethesda kuriamas Elder Scroll serijos Oblivion priedas. Anksčiau buvo planuojama, kad ilgai lauktas žaidimas pasirodys jau šį rudenį.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Neocron 2: beta testavimas

2004-12-10 | Reakktor Media pasklebė pradėjusi atvirą futuristinio MMORPG Neocron 2: Beyond Dome of York beta testavimą. Norintiems dalyvauti užtenka atsisiųsti nemažai sveriančią klientinę dalį ir atlikti nemokamą registraciją.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

MMORPG tikram „trekeriui“

2004-12-10 | Kosminis „Enterprais“ erdvėlaivis (ach, kaip seniai rašiau šį žodį) ir guminių ateivių ordos iš Amerikoje populiaraus tele-kino-serialo „Star Trek“ (Žvaigždžių kelias) ruošiasi skrydžiui į Tinklą. Jauna Perpetual Entertainment pasivadinusi kompanija, sukurta buvusių Electronic Arts darbuotojų, iš Viacom gavo licenziją kurti online RPG pagal milžiniškos visatos motyvus. Be jau pažįstamų lokacijų, veikėjų ir kitų fanatams mielų dalykų, aišku, nebus apsieita.

Žaidimo laukti teks ilgai: rinkoje jis pasirodys tik 2007 metų pradžioje.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Transport Giant ir kengūros

2004-12-10 | „Geležinkelio“ strateginių simuliatorių gerbėjai dar nespėjo kaip reikiant įsipukšėti į Transport Giant, o JoWooD jau anonsavo Transport Giant: Down Under priedą, pašvęstą Australijos gamtovaizdžiams.

Jau ketvirtąjį šių metų ketvirtį visi norintys galės užsiimti nelengvu darbu: buvusią katorgininkų koloniją reikės paversti klestinčio transporto valstybe; žaidime istoriškai korektiškai bus laikomasi konkrečių to laikmečio sąlygų. Mums pažadėta: 30 rūšių garvežių, lėktuvų ir traukinių, egzotiškų pramonės rūšių (opalo šachtos, krokodilų ir stručių veisimo fermos), Australijai būdinga architektūra, 12 misijų ir 15 žemėlapių „atviroms“ misijoms.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Nematanti akis

2004-12-10 | Chronišką pirmojo asmens perspektyvos simuliatorių deficitą greitu laiku planuoja pataisyti Octagon Entertainment kompanija. Patyrę leidėjai priglaudė australų KaWoW! komandą, kuriančią Unseelie projektą (šis yra FPS „pagal keltiškųjų epų motyvus“).

Leidėjas mano, kad toks derinys turėtų pastebimai pagyvinti iš esmės bedvases šaudykles. Tam gali padėti ir gerai parašytas siužetas, unikalūs veikėjai ir, aišku, neįprasta kovos sistema, pagal kurią žaidėjas daugiau turėtų naudotis duriančiais-pjaunančiais ginklais, negu dideliais atstumais veikiančiais masinio naikinimo ginklais. Abejingais neliks ir RPG mėgėjai. Magiją ir kardą pasirinkusiems adeptai ras kaupiamą patirtį, įvairius daiktus ir iš septynių daiktų sudarytą „aprangą“.

Šių genų eksperimentų rezultatus galėsime įvertinti ne anksčiau, kaip 2005 metų pabaigoje.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Parkan 2 Online

2004-12-10 | „1С“ firma ir kompanija „Nikita“ pristatė oficialų „Parkan 2“ svetainės pristatymą. Visas resursas skirtas antrajai jų išleisto žaidimo „Parkan: Imperijos kronika“ daliai, tapusiam populiariu dešimtims tūkstančių žaidėjų. Svetainės lankytojai joje ras pačius tiksliausius ir šviežiausius projekto duomenis, naujokai, dar nesusipažinę su pirmąja žaidimo dalimi, galės susipažinti su išsamiu Parkan visatos aprašymu, žaidimo vaizdų ir kitų dalykų. Ateityje svetainė bus nuolat atnaujinama ir papildoma informacija.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Dragon Empires Offline

2004-12-10 | Codemasters firma išplatino oficialų pranešimą, iš kurio tampa aišku, kad pakankamai ilgai kurtas MMORPG Dragon Empires atšauktas, ir šis sprendimas - galutinis ir neapskundžiamas.

Priežastis – kai kurios techninės problemos, su kuriomis susidūrė nepakankamą tokio lygio daugybę vartotojų palaikančio žaidimo kūrimo patirtį turintys kūrėjai. Patys autoriai kaip gali išsisukinėja bendro pobūdžio frazėmis. Girdi, jie visus labai labai myli, „atsiprašo žaidėjų bendruomenės narių“, veltui žaidimo aptarimui švaisčiusių savo brangų trafiką, ir ateičiai žada reikalą užbaigti iki galo. Tik ar vien nuo žodžių kam nors bus lengviau?

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Splitted Recon

2004-12-10 | Ubisoft prasitarė, kad Ghost Recon fanatai šiais metais sikvelą regės kaip savo ausis. Vargu, ar tai nudžiugins jo laukusius PC savininkus.

Kadangi Ghost Recon 2 kuriamas iškart kelioms platformoms - PC, Xbox, PlayStation 2 ir GameCube - o darbus koordinuoja Red Storm ir pati Ubisoft, didelių problemų kyla, netgi žinant, PS2 ir GameCube skirtomis versijomis užsiėmė kompanijos Šanchajaus padalinys (gerai žinomas Splinter Cell: Pandora Tomorrow ir Batman: Vengeance projektais).

Be kita ko, PS2 ir Xbox versijos gan smarkiai skirsis tiek technologiniu aspektu (pavyzdžiui, PS2 variante bus naudojamas fizinis Havok varikliukas), tiek ir siužetu (PS2 savininkai, iš esmės, gaus žaidimą, kurio veiksmas prasidės 4 metais anksčiau). Be pakitimų neliks ir PC versija. Kaip žada leidėjas, iki naujosios išleidimo datos žaidimas apaugs naujomis detalėmis.

Taigi, iš pradžių šį lapkritį išleisti planuotas žaidimas nukeliamas į kitų pradžią.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

64.000 Aleksandrų mūšio lauke

2004-12-10 | GSC Game World pristato „Aleksandrą“, istorinę realaus laiko strategiją, kuriamą pagal režisieriaus Oliverio Stouno vienvardžio filmo „Aleksandras“ motyvus (oficiali svetainė www.alexanderthemovie.com) ir bus pradėtas pardavinėti kartu su filmo premjera šių metų lapkričio 5-ąją. Šis projektas, iš esmės, yra pirmasis pagal Holivudo kino licenciją tikslingai buvusios TSRS šalims kuriamas žaidimas. Projekto kūrimo iniciatore tapo prancūzų firma Ubisoft, paskelbta pasauline „Alexander“ leidėja. Mums žaidimą išleis GSC World Publishing, mūsų jau anksčiau aprašytas GSC Game World padalinys („Aleksandras“ tada dar buvo aptariamas kaip „neanonsuota istorinė RTS“).

Žaidimo siužetas vyksta Aleksandro Makedoniečio (IV a. pr.m.e.) laikais. Pagrindinė kampanija parodys epinę veržlaus makedoniečių karalaičio iškilimo istoriją. 15 siužetinių misijų jūs seksite Aleksandro pėdomis - iš pradžių kaip Pelos gubernatorius, o galiausiai – kaip pasaulio valdovas.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Populiariausių straipsnių Top-100
   
 
     
Prisijunk prie gerbėjų rato Google Plus! Mūsų jau 500. Skelbk informaciją, dalinkis naujienomis. Būk matomas!