LT   EN   RU  
2021 m. balandžio 15 d., ketvirtadienis Straipsniai.lt - Teminis naujienų ir straipsnių katalogas
  Kompiuteriniai žaidimai
Aš, ryklys

2004-09-15 | Majesco leidykla paskelbė įsigijusi licenziją kurti žaidimui pagal filmo „Nasrai“ motyvus ir tuoj pat anonsavo būsimąjį veiksmo/nuotykių žaidimą. Projekto kūrimu užsiims studija Appaloosa Interactive, žinoma savo arkada Ecco the Dolphin: Defender of the Future, išėjusia PlayStation 2 ir Xbox sistemoms. Tiksliau sakant, tai bus tiesiog šiek tiek perdarytas žaidimas, nes iš tiesų Majesco perėmė po savo sparneliu žaidimą Sole Predator (jį Appaloosa kuria jau antrus metus) ir jį... pervadino. Žaidimo veikėjas – baltasis ryklys, nepatenkintas jo teritorijos ramybę ir vandenį drumsčiančiais naftininkais.

Lankomumo reitingasKomentarų: 6

plačiau >>

Tropikai be monstrų

2004-09-14 | Mūsų pastovūs skaitytojai, tikriausiai, dar atsimena DIOsoft studiją – būtent ji 2004 metų vasario 22-ąją pristatė veikiantį „tropinės šaudyklės“ „XXI amžiaus piratai“ prototipą. Per po anonso praėjusį pusmetį daug kas pasikeitė. Buvo pakeistas svetainės dizainas, o grafinis Monstrator varikliukas išmoko su grafika elgtis ne blogiau, nei madingasis vokiškas CryEngine, ypač atvaizduodamas vandenį ir paplūdimius. Šį kartą monstrų nelaukite – kūrėjai iškart paskelbė nemėgstantys jau atsibodusių genetinių šlykštukų ir atsisakė mokslinių-fantastinių elementų. Į šiukšlių kibirą nukeliavo ir užtamsinti superslaptų laboratorijų koridoriai, nors teisingumo dėlei pastebėsime, kad varikliukas palaiko ne tik atviras, bet ir uždaras erdves. Vietoj keisčiausių eksperimentų aukų mūsų laukia viliojančios okeano bangos, nuostabūs povandeniniai peizažai su rykliais ir koviniais (!!) delfinais, karšta pietų saulė ir dar karštesnės merginos, 30 šaunamųjų ginklų rūšių, „besiūlis“ žaidimo pasaulis, interaktyvi aplinka ir geras AI.

Lankomumo reitingasKomentarų: 6

plačiau >>

Broliai Pilotai ir trečiasis matavimas

2004-09-13 | „1C“ ir K-D LAB studija anonsavo naują serijos „Broliai Pilotai“ žaidimą – „Broliai Pilotai 3D. daržo kenkėjų byla“. Mūsų laukia kraują stingdanti, sunki, paini istorija apie herojišką Brolių kovą su Juodai Vilkinčiu Žmogumi; jame bus vietos ir kenkėjų nusiaubtam daržui, ir Egipto piramidėms, ir akies krašteliu pamatytam erdvės plyšiui, ir ore pakibusia klausimui “O kas gi dėl viso to kaltas?!“. „Broliai Pilotai 3D“ buvo kuriami K-D LAB sukurtos QD Engine technologinės bazės pagrindu. Detektyvinių tyrimų mėgėjų laukia dešimtys žaidimo ekranų, susitikimai su pažįstamais personažais ir mini arkadų bei galvosūkių rinkinys. Žaidimo išleidimo data bus paskelbta atskirai.

Lankomumo reitingasKomentarų: 5

plačiau >>

The Sims 2 bus pradėtas pardavinėti rugsėjo 14-ąją

2004-09-12 | Kompanija Electronic Arts paskelbė, kad „gyvenimo simuliatoriaus“ sikvelas The Sims 2 tapo „auksiniu“. The Sims 2 bus pradėta prekiauti šių metų rugsėjo 14 d., jis kainuos 49,99 JAV dolerius. Naujoje superpopuliaraus žaidimo versijoje žymiai pagerinta grafika ir animacija, žaidimas bus daug įdomesnis. Dabar žaidėjas galės kontroliuoti ne vieną „simą“, o visą virtualių žmogeliukų šeimą. Naujojo trimačio „varikliuko“ atsiradimas sikvele leis pagerinti virtualių personažų kūrimo procesą.

Lankomumo reitingasKomentarų: 249

plačiau >>

Psichonautai

2004-08-20 | Psychonautai, Timo Šeferio, Full Throttle ir Grim Fandango kūrėjo, veiksmo/nuotykinis žaidimas, po trejų metų kūrimo jau turi naują leidėją - Majesco. Bus išleistos ir Xbox-, ir PC versijos. „Psichonautai“ – telepatų organizacija, padedanti žmonėms „susitvarkyti“ savo atmintį ir pašalinti sunkių pergyvenimų naštą. Jaunuolis, vardu Raz, kaip tik pradėjo ruoštis tapti vienu iš tokių tyrinėtojų, bet laiko mokslams jis, deja, neturi – išprotėjęs mokslininkas pagrobia kempinge gyvenusius studentus. Mūsų herojui teks pažvelgti į dešimčių žmonių ir monstrų (pa)sąmonę, kad surastų nelemtąjį piktadarį ir sukeltų sumaištį jo paties galvoje, pačiam išliekant dvasiškai sveikam. Beje, tai - išties nelengvas uždavinys...

Lankomumo reitingasKomentarų: 4

plačiau >>

Kuriama "Shenmue" žaidimo PC versija

2004-08-19 | Trimatis nuotykinis žaidimas Shenmue, iš pradžių buvęs sukurtas Dreamcast platformai ir iškart įgavęs pripažinimą, o neužilgo po išėjimo tapęs ir kultiniu, greitai pasirodys PC versijos pavidalu. Beje, šnekama ne apie žaidimo perkėlimą į kitą sistemą - SEGA ir Pietų Korėjos studijos JC Entertainment ruošiamo projekto pavadinimas - Shenmue Online. Procesui vadovauja Ju Suzuki, Shenmue serijos kūrėjas. Iš pradžių buvo planuojama, kad žaidimą sudarys 16 dalių, bet jų skaičiavimas 2001 m. „užlūžo“ jau sulig antrąja „serija.“ Gali būti, kad naujasis MMORPG leis mums deramai įvertinti visą kūrėjų sumanymo originalumą.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

„Gotika“, kokios jūs dar... nematėte

2004-08-18 | Ne taip jau ir seniai mes pranešėme apie Donecko Boolat studijos atnaujintą svetainę, kurios puslapiuose, be kitų dalykų, pasirodė informacija apie naują vaidmenų žaidimo „Gotika“ leidimą. Būdami smalsūs, mes susisiekėme su kompanijos spaudos tarnyba ir aiškinomės, ko gi sulauksime. Pirmiausia vertėtų pažymėti, kad naujoji versija neturi nieko bendra su anksčiau kompanijų snowball.ru/“1C“ išleistoms žaidimo versijomis. Vertimas atliktas „nuo nulio“ pačių Boolat studijos darbuotojų pastangomis, įgarsinimu užsiėmė Donecko dramos teatro aktoriai. Viso įgarsinamo teksto apimtis sudarė apie 8000 frazių, ir tai – taip pat naujas studijos rekordas; procesas užtruko visą mėnesį, be pertraukos buvo dirbama net išeiginėmis dienomis. Į žaidimą taip pat bus įtrauktas modas mįslingu pavadinimu „Dikkurik“, mums jau pažįstamą „Gotiką“ transformuojantis į visiškai naują žaidimą su visiškai nauju pasauliu. Visi dialogai - įgarsinti.

Lankomumo reitingasKomentarų: 6

plačiau >>

Doom 3 „prasisunkė“

2004-08-17 | Doom 3 perka visi, kas gali, bet Activision ir id Software jau turi naujų rūpesčių. Kai kurios Amerikos parduotuvės „iš po prekystalio“ juo pradėjo prekiauti jau šeštadienį, nors buvo duotas griežtas [!!!] nurodymas žaidimą pardavinėti tik nuo rugpjūčio 3-sios. Kas atsitiko? Ogi, keletas žaidimo kopijų spėjo patekti į piratinių grupių rankas, o šios per kelias valandas pasidarė diskų atvaizdus, serijinių numerių generatorius, „suvalgė“ EXE failo apsaugą; perdaryta buvo net serverinė žaidimo dalis. BBC praneša, kad per 24 valandas po Doom3 pasirodymo failų mainų sistemoje BitTorrent buvo atsisiųsta 50000 nelegalių žaidimo kopijų. Padauginkite šį skaičių iš licenzijuotos parduotuvinės versijos kainos ($55) ir jūs bent dalinai suprasite, kokius nuostolius patyrė leidėjas ir žaidimą kūrusi kompanija. Turint omeny tą faktą, kad, Europoje žaidimas oficialiai bus išleistas tik po savaitės (o kituose regionuose – dar vėliau), apie tikrąjį piratinių kopijų paplitimo mastą galime tik spėlioti...

Lankomumo reitingasKomentarų: 8

plačiau >>

Svetainės: Diabolique ir Aurora Watching

2004-08-16 | Metropolis Software paleido iškart dviejų išleidimo laukiančių šaudyklių iš trečiojo asmens perspektyvos - Aurora Watching: Gorky Zero ir Diabolique: License to Sin, svetaines. Šiuo metu abiejuose resursuose galima rasti trumpą informaciją apie projektus, pateikta keletas galerijų žaidimo vaizdų ir foninių piešinėlių ekranui. Aurora Watching veiksmas nukelia mus į Arktiką. Slaptasis aegntas Salivanas, po originaliojo Gorky Zero finalo dvejus metus ištisai maukęs degtinę, išspiriamas ištirti mįslingo „Komjaunuolis-2“ (dar ir tokių būna !!!) povandeninio laivo katastrofos, sugalvojusios išlįsti į paviršių kažkur šv.Juozapo žemės (tegu jūsų neklaidina pavadinimas, ten viskas padengta ledu) teritorijoje. Be užtvindyto laivo, šaunusis herojus viename iš aisbergų įsigudrina rasti pogrindinę mokslinę laboratoriją, piktąjį genetiką Jaceką Pareckį ir jo sukurtų (laiko veltui jis neleido) monstrų armiją. Mums žadama RenderWare lygio fizika, pikseliniai šešėliai, pagal situaciją dinamiškai besikeičiantis garso takelis, mini-žaidimai ir kiti sudėtingi dalykėliai. Baugu... mistiška.

Lankomumo reitingasKomentarų: 2

plačiau >>

Nuo Rūgpienio kaimo iki Taičio salų

2004-08-15 | Kompanija „Akela“ pasirašė keletą susitarimų su Eduardu Uspenskiu dėl jo knygų apie Rūgpienio kaimą personažų panaudojimo nuotykinių žaidimų vaikams kūrimui. Analogiškas susitarimas buvo pasirašytas ir su Aleksandru Kurliandskiu dėl teisės panaudoti jo knygą „Ar jūs buvote Taityje? Šio bedradarbiavimo rezultatas – projektas „Rūgpienio kaimas: Lobio beieškant“ ir „Papūgos paklydėlės sugrįžimas“. „Rūgpienio kaimas: Lobio beieškant“ – klasikinis pieštas nuotykių žaidimas vaikams nuo penkerių iki dešimties metų. Žaidimą kuria ukrainiečių studija Electronic Paradise, jam bus naudojamas pačios studijos sukurtas originalus varikliukas.

Lankomumo reitingasKomentarų: 3

plačiau >>

Populiariausių straipsnių Top-100
   
 
     
Prisijunk prie gerbėjų rato Google Plus! Mūsų jau 500. Skelbk informaciją, dalinkis naujienomis. Būk matomas!