LT   EN   RU  
2021 m. balandžio 20 d., antradienis Straipsniai.lt - Teminis naujienų ir straipsnių katalogas
  Kompiuteriniai žaidimai
"Nintendo" grįžta į žaidimą

2004-06-21 | Dar prieš kelis mėnesius atrodė, jog kompanija "Nintendo" pasitraukė iš žaidimo. Jos pagrindinis ramstis, žaidimų pultas "GameCube", pralošinėjo "Microsoft" gaminiui "Xbox" ir kompanijai "Sony", kuri jau išstūmė "Nintendo" iš pirmųjų vietų vidaus rinkoje ir planuoja sukurti nešiojamą įrenginį, kuris mestų iššūkį "Nintendo" sistemai "Gameboy Advance". Į tai "Nintendo" atsakė sumažindama kainas. Šis žingsnis padidino "GameCube" paklausą, o jos šventinė prekyba šiemet buvo 70 proc. didesnė nei prieš metus. Ji taip pat kuria naują nešiojamą žaidimų įrenginį, kuris nėra toks modernus, kaip "Sony" ir "Microsoft" planuojami gaminiai, vis dar besiskinantys kelią žaidimų pasaulyje. "Sony" ir "Microsoft" kuria mikroprocesorius, skirtus naujos kartos žaidimų pultams. Tuo tarpu "Nintendo", atrodo, eina kita kryptimi. Vienas "Sony" aukšto rango pareigūnas neseniai pajuokavo, jog kitas "Nintendo" gaminys tikriausiai bus kortų kaladė.

Lankomumo reitingasKomentarų: 2

plačiau >>

"Nintendo" naujosios kartos žaidimų pultas pasirodys po metų ar dvejų

2004-06-21 | Japonijos vaizdo žaidimų gamintoja "Nintendo Co Ltd." pareiškė pristatysianti naujosios kartos žaidimų pultą 2005 arba 2006 metais. Ji paneigė laikraštyje pasirodžiusį pranešimą, esą ji atidės žaidimų pulto "GameCube" įpėdinio kūrimą. Verslo dienraštis "Nihon Keizai" rašė, kad "Nintendo" atidės naujosios kartos žaidimo įrenginio kūrimą. Tačiau, pasak pačios Kiote įsikūrusios kompanijos, naujosios "GameCube" versijos kūrimas vyksta kaip ir planuota. "Kitos kompanijos neturėtų pristatyti naujosios kartos žaidimų pultų anksčiau nei 2005 metų pabaigoje ar 2006 metais, - pareiškė "Nintendo" atstovas Jasuhiras Minagava. - Mūsų įrenginys bus baigtas tuo pačiu metu, kaip ir kitų kompanijų naujieji žaidimų pultai".

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Britų žaidimų kūrėja "Bright Things" pasirašė sutartį dėl televizijos BBC personažų

2004-06-21 | Didžiosios Britanijos įmonė "Bright Things", gaminanti vaikams skirtus žaidimų pultus, pasirašė susitarimą su žiniasklaidos bendrove "BBC Worldwide", pagal kurį interaktyviuosiuose žaidimuose naudos teletabius (Teletubbies), tvynius (Tweenies) ir kitus BBC personažus. "Šiuo susitarimu galėsime savo platformoje naudoti kai kuriuos mylimiausius vaikų prekės ženklus", - sakė "Bright Things" leidybos direktorius Metjus Timsas. Somersete, Vakarų Anglijoje, įsikūrusią "Bright Things" įkūrė Džonas Kavanahas ir Dominikas Vytlis, kurie abu anksčiau dirbo "Lara Croft" žaidimų kūrėjoje "Eidos".

Lankomumo reitingasKomentarų: 6

plačiau >>

Kinijos interneto žaidimų rinkoje siautėja piratai

2004-06-21 | Programinės įrangos piratai siautėja sparčiai augančioje Kinijos interneto žaidimų rinkoje, nemokamai siūlydami tokius pačius žaidimus ir apsunkindami planuojamą bendrovių, kurios ilgą laiką laikytos nepažeidžiamomis piratų atžvilgiu, listingavimą biržoje "Nasdaq". Pakanka apsilankyti Pekino interneto kavinėse, kad pamatytumėte daugybę prie kompiuterių palinkusių žaidimų mėgėjų, kurie stiklinėmis akimis kovoja su įsivaizduojamais priešais ir dažniausiai už šią pramogą nemoka. "Tiesiogine prasme yra šimtai, o galbūt netgi tūkstančiai privačių tarnybinių stočių, kurių dėka savo mėgstamiausius žaidimus galiu žaisti nemokamai, - sakė 28 metų tarnautojas Vangas Rui, kuris interneto žaidimus žaidžia nuo jų pasirodymo Kinijoje prieš penkerius metus. - Taip pat žaidžia ir visi mano interneto draugai. Manome, kad mokėti - nemadinga".

Lankomumo reitingasKomentarų: 5

plačiau >>

Kompiuterių žaidėjai "sensta"

2004-06-21 | Amerikiečių kompanija "Entertainment Software Association" atliko kompiuterinių žaidimų rinkos tyrimą, kuris paneigė stereotipą, esą vidutinis statistinis kompiuterinių žaidimų mėgėjas yra paauglys su riedlente. Pasirodo, vidutinis žaidimų mėgėjų amžius – apie 29 metus, o žaidimus perkančių asmenų vidutinis amžius – net 36 metai. Beje, kompiuteriniai žaidimai nėra grynai vyriškas "darbas": vyrai sudaro tik 59 proc. žaidėjų auditorijos. 52 proc. apklaustųjų mieliau renkasi žaidimus, nei televizoriaus žiūrėjimą, o 48 proc. – mieliau nei ėjimą į kiną. Nenumaldomai auga ir kolektyvinių interneto žaidimų populiarumas: šiemet jau 43 proc. respondentų jiems skyrė daugiau nei valandą per savaitę. Prieš porą metų tokių žaidėjų buvo 31 proc.

Lankomumo reitingasKomentarų: 9

plačiau >>

Interneto klube "Impress" organizuojamas Counter-Strike turnyras

2004-01-26 | Interneto klubo "Impress" sienas drebins CS'as.
Šiuolaikiškai įrengtas interneto klubas "Impress", esantis Savanorių prospekte veikiančiame prekybos centre "Hyper Maxima", greta restorano "Lido", sausio 31 - ąją kviečia į klubo atidarymo šventę. Nors "Impress" visu pajėgumu oficialiai dirbti pradėjo dar prieš didžiąsias šventes, tačiau jau netrukus klubo iniciatoriai pakvies visus žaidimų asus į pirmąjį "Impress" renginių serijos dalį - populiaraus strateginio kompiuterinio žaidimo "Counter - Strike" (CS) turnyrą. Šio kultinio žaidimo turnyrai mūsų šalyje rengiami dažnai, bet norinčiųjų juose dalyvauti niekuomet netrūksta. Paskutinį sausio savaitgalį Kaune vyksiantis "Counter - Strike" turnyras žada būti kur kas masiškesnis, o dalyviams bei žiūrovams pateikti ypač įspūdingų atrakcijų. Čempionato nugalėtojų prizas - 600 litų, o be to čempionai gaus "Impress" pereinamą “CS” taurę, kurią turės apginti sekančiame turnyre. Antrosios ir trečiosios vietos nugalėtojams atiteks 400 bei 200 litų dydžio piniginiai prizai. Turnyro radijas “Power hit radio”, vietinė televizija “AR TV”, žurnalai “Hakeris”, “PC klubas” suteiks išsamią informaciją apie turnyro rezultatus.

Lankomumo reitingasKomentarų: 11

plačiau >>

Pakeitimai žaidime "Grand Theft Auto: Vice City"

2003-12-21 | New York mieste įsikūrusi žaidimų gamintoja ketina įvesti keletą pakeitimų savo produkte "Grand Theft Auto: Vice City". Žaidime raginama žudyti haitiečius: "kill all the Haitians". Tai išprovokavo Haičio šalies gyventojų ir jos emigrantų protestus. Dėl visuomenės spaudimo Take-Two Interactive Software kompanija atsiprašė už šią dialogo frazę ir ketina ją išbraukti naujose žaidimo kopijose. Įdomu, kad tai ne pirma Grand Theft Auto žaidimo versija, kuri yra kritikuojama už smurtą, tačiau minėtoje Vice City versijoje jo ypatingai daug. Ir nors ši versija pasirodė 2002 metų spalio mėnesį, tačiau diskusijos kilo tik prieš mėnesį, pasirodžius televizijoje vienam reportažui. Bloomberg televizija pavadino šį žaidimą netgi vulgariu, tačiau kompanijai pranešus apie būsimus pakeitimus, ji pasveikino tokį sprendimą.

Lankomumo reitingasKomentarų: 77

plačiau >>

Nintendo susišlavė daugybę apdovanojimų

2003-12-21 | Žymi žaidimų kūrėja Nintendo dominavo Golden Joystick apdovanojimų įteikimo ceremonijoje. Shigeru Miyamoto, sukūręs populiarųjį santechniką Mario ir kitus žinomiausius Nintendo žaidimų herojus, pirmasis įžengė į Hall of Fame, kur vyko ceremonija. Savo kalboje žaidimų kūrėjas teigė, kad jam buvo maloni kiekviena darbo minutė ir per 20 metų yra tekę ne kartą dirbti komandoje su labai talentingais žmonėmis. Shigeru padėkojo visiems žaidimų fanams, be kurių ši ceremonija net nebūtų įvykusi. Nintendo kompanija buvo išrinkta kaip geriausias metų žaidimų gamintojas. Ši Japonijos kompanija taip pat aplenkė Sony ir gavo apdovanojimą už metų žaidimų įrangą - GameBoy Advance SP.

Lankomumo reitingasKomentarų: 1

plačiau >>

Naujoji EA sėkmė

2003-12-21 | Fortūna ir toliau nenusisuka nuo EA - buvo sėkmingai pristatytas ir parduodamas naujasis Quidditch žaidimas. Šis EA žaidimas skirtas Hario Poterio fanams ir kol kas rinkoje jis skinasi laurus, nepaisant to, kad žaidimo taisyklės yra gana sunkios. Tačiau žaidėjams patinka ant lazdos skraidantis mažasis herojus. Specialistai teigia, kad vartotojams imponuoja ir gera žaidimo kokybė. Vizualiai Quidditch labai gerai “suręstas” ir vaizdo kokybė yra labai aukšto lygio. Viskas visą laiką juda, o scenos yra įdomios, labai dinamiškos. Žaidime gausiu specialiųjų efektų. Žaidėjai taip pat neturėtų skųsti muzika, nes ji puikiai parinkta ir tinka. Taip pat žaidimas yra gana ištęstas, nes žaisti galima pradėti po intarpų - video scenų, kuriose aiškinama, ką reikia daryti.

Lankomumo reitingasKomentarų: 134

plačiau >>

Mažėja žaidimų konsolių paklausa

2003-12-21 | PlayStation2, Xbox, GameCube žaidimų konsolių pardavimas sulėtėjo ir jų parduodamas kiekis vis mažėja. 2002 metais konsolių buvo parduota daug daugiau, nei tada prognozavo analitikai. Nors praeitais metais jie apsiriko, tačiau šių metų anonsas pamažu pildosi. Prognozuota, kad 2003 metais kompanijoms nenusišypsos sėkmė ir jos nepakartos 2002 metų pardavimo rekordų.Teigiama, kad šiais metais konsolių bus parduota dviem milijonais mažiau. Taip pat žadama, kad pardavimai mažės iki pat 2005 metų. Būtent tais metais konsolių gamintojai žada pristatyti naujos kartos žaidimų platformas. Rugsėjo mėnesį Sony buvo pripažinta lydere konsolių pardavime (buvo parduotas 60 milijoninis įrenginys). Microsoft ir Nintendo teigia, kad negalės pakartoti Sony sėkmės tol, kol nesukurs ir nepristatys naujos kartos konsoles 2005 metais.

Lankomumo reitingasKomentarų: 1

plačiau >>

Populiariausių straipsnių Top-100
   
 
     
Prisijunk prie gerbėjų rato Google Plus! Mūsų jau 500. Skelbk informaciją, dalinkis naujienomis. Būk matomas!