LT   EN   RU  
2021 m. balandžio 20 d., antradienis Straipsniai.lt - Teminis naujienų ir straipsnių katalogas
Akimirkos sentencija
Aristotelis tvirtino, kad moteris turi mažiau dantų negu vyrai, ir nors jis buvo du kartus vedęs, jam nešovė į galvą mintis patyrinėti savo žmonų burnų.
Bertrand Russell
Draugai
Matulaičio bažnyčia
Lietuvių Tautinio Jaunimo Sąjunga
Tautinės krypties portalas
Etninės kultūros erdvė
Biržų krašto naujienos
Slaptai.lt - unikalus leidinys
Lietuvių sąjunga „Tauta ir Tėvynė“
Lietuvos žaliųjų judėjimas
Žaliosios minties laikraštis
Istorijos puslapiai
Receptai, patiekalai, kulinarija.
Skanus.lt
Reklama
  Kompiuteriniai žaidimai
"Xbox" ir "PlayStation" konkurentas kelia sparnus

2003-08-08 | Kompanija "Infiniumlabs" paskelbė, kad prasidėjo jos žaidimų kompiuterio "Phantom Gaming Console" beta testavimo periodas. Gandai apie "Phantom" sklinda jau gana seniai, tačiau nieko konkretaus kompanija dar neatskleidžia. Pranešama, kad naujosios konsolės testavimui iš 40 000 savanorių atrinkti 300 geriausiai tinkančių. "Phantom" kūrėjai tvirtina, kad jų konsolė būsianti daug greitesnė už "Microsoft Xbox" ir "Sony PlayStation".

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Pirmasis Doom 3 čempionatas

2003-08-08 | Kompanija Activision paskelbė šiais metais ketinanti surengti pirmąjį žaidimo Doom 3 čempionatą. Šios šaudyklės paskutinės versijos išleidimas atkeltas į pirmąjį 2004-ųjų metų ketvirtį, todėl turnyras vyks naudojant išankstinę žaidimo versiją, turinčią tiktai vieną deathmatch lygį. Pirmasis istorijoje Doom 3 turnyras įvyks jau rugpjūtį Dalase, Teksaso valstija, lygiai taip pat, kaip ir žinomas visame pasaulyje žaidimų čempionatas QuakeCon.

Lankomumo reitingasKomentarų: 1

plačiau >>

Kovotojas Maksas Peinas padavė į tesimą to paties pavadinimo kompiuterinio žaidimo kūrėjus

2003-08-08 | Žinomo visame pasaulyje kompiuterinio žaidimo „Max Payne“ kūrėjai greitu laiku gali atsidurti teisme kaip kaltinamieji. Dėl to pasistengė buvęs restlingo kovotojas Derilas Petersonas, kuris šioje sporto šakoje pasirodydavo Maxx Payne, Maximum Payne, Max Pain ir Lucifer Payne vardais. Kompanijoms Rockstar Games, REalms Entertaiment, Gathering of Developers ir Remedy Entertaiment pateiktame ieškinyje, Petersonas, kaltindamas už neteisėtą jo vardo naudojimą, reikalauja išmokėti jam 10 mln. JAV dolerių kompensaciją.

Lankomumo reitingasKomentarų: 7

plačiau >>

Doom III premjera eilinį kartą atkeliama

2003-08-08 | Activision antradienį pranešė, kad žaidimas Doom III dar nepasirodys. "Doom III, vienas iš labiausiai laukiamų sezono kompiuterinių "mėsmalių", šiais metais nepasirodys", - pranešė Activision atstovas. Jis taip pat pridūrė, kad žaidimas pasirodys ne anksčiau kaip 2004-ųjų kovo mėnesį. Savo metu, prieš 10 metų, pirma ir antra Doom versijos padarė revoliuciją 3D-šaudyklės žanre. Tuomet efektingai atrodė inovacinė Doom grafika. Kai kompanija idSoftvare, žaidimo autorė, paskelbė apie trečios žaidimo dalies darbo pradžią, visam žaidžiančiam pasauliui tai tapo labiausiai laukiamu projektu.

Lankomumo reitingasKomentarų: 10

plačiau >>

Artėja tarptautinio kompiuterinių žaidimų čempionato atrankinis turnyras

2003-08-08 | WCG čempionato organizatorius „International Cyber Marketing” prognozuoja, kad atrankinėse varžybose Baltijos šalyse dalyvaus apie 450 žaidėjų, tarp jų iš Lietuvos - apie 200. Į finalą pateks 216, tačiau tik 11 geriausių žaidėjų iš Baltijos šalių bus paskelbti nugalėtojais ir apdovanoti „Samsung Electronics” dovanomis bei turės teisę dalyvauti didžiajame finale Seule (P. Korėja), kuriame rungsis dėl piniginių prizų. Lietuvos žaidėjai dalyvaus kompiuterinių žaidimų „WarCraft III“, „Unreal Tournament“ ir „Counter Strike“ rungtyse. WCG Baltijos šalių finale turės galimybę dalyvauti po 16 geriausių „WarCraft III“ ir „Unreal Tournament“ žaidėjų bei 8 „Counter Strike“ komandos iš trijų Baltijos valstybių.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Žaidime Half-Life 2 bus naujos kartos grafikos variklis

2003-08-08 | Vienas labiausiai laukiamų eksponatų parodoje E3 (Electronic Entertainment Expo) tapo populiaraus žaidimo Half-Life tęsinys. Žaidimas buvo demonstruojamas kompanijos ATI paviljone, kuri dalyvavo kaip Valve partneris. Naujas grafikos variklis Source, sukurtas žaidimui HL2, leidžia kurti įtikinamą veikėjų elgesį, pagerinta dirbtinio intelekto sistema, pasiektas naujas grafikos kokybės lygis. HL2 pasaulis nepastovus – bet kuris objektas gali kisti priklausomai nuo poveikio. Kiekvienas daiktas padarytas iš kažkokios medžiagos, turinčios atitinkamas savybes. Iššovus į medinį plaustą vandenyje, iš jo lėks skiedros, o kai plaustas suirs, ant jo esančios statinės sukris į vandenį ir plūduriuos.

Lankomumo reitingasKomentarų: 15

plačiau >>

Žaidimų gamintoja "Nintendo" laimėjo svarbią piratavimo bylą

2003-07-04 | Verslo dienraščio "Financial Times" teigimu, populiarųjį "Game Boy" gaminanti Japonijos žaidimų bendrovė "Nintendo" laimėjo bylą prieš vieną Honkongo įmonę ir pavadino šią pergalę "vienu svarbiausių nuosprendžių prieš piratavimą". Honkongo teismas nurodė vietinei lustų bendrovei "Lik Sang International" nebegaminti įrangos, leidžiančios ignoruoti "Nintendo" žaidimų pultuose įdiegtas priemones prieš piratavimą. Teismas taip pat liepė lustų gamintojai sumokėti "Nintendo" 5 mln. Honkongo dolerių (641 tūkst. JAV dolerių) kompensaciją. Sprendimas uždrausti gaminti įrangą, leidžiančią žaidimus kopijuoti ir siuntinėti internetu, buvo priimtas pernai rugsėjį, o nuostoliai priteisti gegužės pabaigoje. Tačiau, pasak "Nintendo", jai tik dabar leista apie savo pergalę paskelbti viešai.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Nurenginėti draudžiama ir virtualias merginas

2003-07-03 | Žaidimus kurianti Japonijos kompanija "Tecmo" perspėjo, kad imsis visų įmanomų teisinių priemonių prieš tuos, kurie bandys nurengti neseniai išleisto savo žaidimo "Dead or Alive: Xtreme Beach Volleyball" veikėjas. Šiame "Xbox" žaidimų kompiuteriams skirtame žaidime keturios merginos kaitinasi paplūdimyje, žaidžia tinklinį ir kitaip pramogauja dėvėdamos tik bikinius. "Tecmo" konferencijų tinklapyje pasirodė kai kurių žaidėjų patarimai, kaip galima "nurengti" žaidimo herojų maudymosi kostiumėlius pasinaudojus specialiais į žaidimą įdiegiamais programiniais "lopais", kuriuos galima parsisiųsti iš interneto. "Lopai" pakeičia žaidimo veikėjų tekstūras ir vietoj drabužėlių atvaizduoja nuogą kūną. Nors "Dead or Alive: Xtreme Beach Volleyball" JAV ir Japonijoje buvo pradėtas pardavinėti tik sausio mėnesį, internete jau galima surasti bent keletą virtualias merginas "nurenginėjančių" programėlių. Kai kuriuose tinklapiuose galima pamatyti šitaip modifikuoto žaidimo ekrano nuotraukų.

Lankomumo reitingasKomentarų: 4

plačiau >>

Žaidimas su Metallica

2003-06-27 | Ieškodami būdų privilioti persotintus vartotojus, kompiuterinių žaidimų gamintojai vis dažniau į savo projektus pritraukia pramogų verslo žvaigždes. Virtualiame pasaulyje jau pasižymėjo Britney Spears ir Henry Rollins, KISS išleido žaidimą Psycho Circus. Dabar atėjo eilė "thrash'o" veteranams, grupei Metallica. Žaidimą išleis Vivendi Universal Games, o gamins kompanijos Segnana ir Black Label Games. Žaidimo dalyviui teks lakstyti karine transporto priemone postapokaliptinėse dekoracijose JAV ateityje. Metallica grupės narių žaidime neišvysime, tačiau muzika žaidimui bus kuriama jiems dalyvaujant. Demonstracinį klipą jau galima pamatyti svetainėje www.metallicavault.com. Kaip ir daugelyje panašių projektų, Vivendi ir Metallica bendradarbiauja siekdami abipusės naudos.

Lankomumo reitingasKomentarų: 18

plačiau >>

Sun žengia į kompiuterinių žaidimų rinką

2003-06-25 | Kompanija Sun Microsystems planuoja paskelbti apie naujo padalinio, kuris užsiims kompiuterinių žaidimų technologijų kūrimu, įsteigimą. Padalinio Game Technologies Group uždavinys bus populiarinti Java ir kurti programines priemones žaidimų gamybai šioje platformoje. Sun programinės įrangos techninis direktorius Johnas Fowleris pabrėžė Voratinklio žaidimų paplitimą ir pareiškė, kad nepriklausoma nuo platformų technologija Java jau dabar yra pagrindinė platforma žaidimų mobiliems telefonams kūrimui. Naujajam padaliniui vadovaus Chrisas Melissinos, ilgą laiką atstovavęs Sun interesus tarp kompiuterinių žaidimų gamintojų. Jo nuomone, greitai suvoks visą funkcionalumo reikšmę žaidimuose bet kokioms platformoms – ne tik asmeniniams kompiuteriams, bet ir delninukams ar mobiliems telefonams.

Lankomumo reitingasKomentarų: 1

plačiau >>

Populiariausių straipsnių Top-100
   
 
     
Prisijunk prie gerbėjų rato Google Plus! Mūsų jau 500. Skelbk informaciją, dalinkis naujienomis. Būk matomas!