LT   EN   RU  
2021 m. balandžio 15 d., ketvirtadienis Straipsniai.lt - Teminis naujienų ir straipsnių katalogas
  Kompiuteriniai žaidimai
Filmai žaidimų kompiuteryje Game Boy Advance

2003-05-08 | Kompanija Pocket Films pradėjo platinti adapterį Pocket Pix Cartridge, kuris leidžia žiūrėti filmus Nintendo žaidimų kompiuteriuose GameBoy Advance ir GameBoy Advance SP. Filmo žiūrėjimo procesas niekuo nesiskiria nuo naujo žaidimo užkrovimo: adapteris prijungiamas prie kompiuterio praplėtimo sąsajos. Suspaudimo algoritmai leidžia į standartinę 64 Mb talpos kortą Secure Digital sutalpinti iki 75 minučių vaizdo. Be skylės kortai Secure Digital adapteryje yra 3,5 milimetro jungtis sterko ausinėms bei USB jungtis. Į komplektą su adapteriu įeina ausinės, vienas nemokamas filmas ir kodas, kurį įvedęs vartotojas gauna teisę pakrauti kitą nemokamą filmą.

Lankomumo reitingasKomentarų: 2

plačiau >>

Naujas žaidimo Medal of Honor: Allied Assault praplėtimas

2003-05-06 | Electronic Arts planuoja išleisti dar vieną praplėtimą populiariam žaidimui Medal of Honor: Allied Assault – trimatei šaudyklei Antrojo pasaulinio karo motyvais. Darbinis projekto pavadinimas – Breakthrough (Prasiveržimas) – turėtų pasirodyti rudenį. Pirmojoje MOHAA: Breakthrough misijoje atkuriami įvykiai Šiaurės Afrikoje karo viduryje. Džono Baikerio vaidmenį atliekančiam žaidėjui teks ginti Kasariną – perėją Atlaso kalnuose. 1943 metų vasarį čia vyko didžiuliai mūšiai – hitlerininkų pajėgos bandė prasiveržti pro šį regioną – svarbiausią tašką Tuniso gynyboje.

Lankomumo reitingasKomentarų: 4

plačiau >>

"Zelda" pripažinta geriausiu visų laikų kompiuteriniu žaidimu

2003-05-06 | Videožaidimų serija "Zeldos legenda" ne tik įkvėpė legionus mėgėjų ir leido serijos kūrėjams susižerti šimtus milijonų JAV dolerių. Neseniai ši serija buvo ekspertų pripažinta geriausiu visų laikų videožaidimu. Speciali komisija iš "Entertainment Weekly" žurnalistų ir kabelinio televizijos žaidimų kanalo G4 žaidimų ekspertų Japonijos "Nintendo Co Ltd" sukurtą seriją "Zelda" pripažino geriausiu visų laikų videožaidimu.

Lankomumo reitingasKomentarų: 2

plačiau >>

Half-Life 2 bus pademonstruotas parodoje E3

2003-05-02 | Parodoje Electronic Entertaiment Expo (E3), kuri vyks Los Andžele gegužės 13-16 dienomis, kompanija Valve ruošiasi pristatyti vieną laukiamiausių žaidimų – Half-Life 2. Pirmasis Half-Life, pasirodęs 1998 metų gale, gavo daugiau nei 50 titulų "Metų žaidimas" ir tapo vienu geriausiai perkamų kompiuterinių žaidimų istorijoje. Jam buvo sukurta per 10 oficialių papildymų, šimtai vartotojiškų modifikacijų, o 2001 metais žaidimas buvo perkeltas į PlayStation 2.

Lankomumo reitingasKomentarų: 5

plačiau >>

Trimačiai žaidimai mobiliems telefonams

2003-04-30 | Kompanija Vodafone Group ir Japonijos žaidimų gamintojai Bandai Networks bei HI Corporation Vodafone abonentams ruošiasi suteikti priėjimą prie trimačių žaidimų. Šiuos žaidimus galės žaisti tarnybos Vodafone Live abonentai. Balandžio pabaigoje Vodafone abonentai galės žaisti tris naujus žaidimus su trimate grafika: 3D Darts, 3D Bass Fishing ir 3D Boxing. Visi jie parašyti kalba Java ir į telefoną parsiunčiami GPRS ryšiu. Tokie žaidimai gana yra populiarūs Japonijoje, o Europoje trimatės grafikos produktai telefonams pasirodys pirmą kartą.

Lankomumo reitingasKomentarų: 3

plačiau >>

Stebuklingas Amuletas: Begalinė istorija

2003-04-29 | Žaidimas sukurtas pagal Michaelio Endės romaną “Begalinė istorija”. Dingus stebuklingajam amuletui Orinui, Fantazijos karalystės valdovė nepajėgia kovoti su ją supančiomis piktosiomis blogio jėgomis. Milžiniškus stebuklingojo pasaulio plotus jau prarijo Nebūtis. Tik bebaimis ir patyręs žaidėjas gali sustabdyti viską griaunančią Nebūtį. Tapkite Atrėjumi, garsiosios nevelės “Begalinė istorija” herojumi, drąsiai ženkite į Tūkstančio durų šventyklą ir apkeliaukite šešis siurrealistinius pasaulius. Kiekviename iš jų spręsite dešimtis galvosūkių, sutiksite šimtus nuostabių Fantazijos šalies sutvėrimų…

Lankomumo reitingasKomentarų: 4

plačiau >>

Sega gamins žaidimus Palm

2003-04-24 | Kompanijos Palm ir Sega bendradarbiaus kurdamos žaidimus naujiems delniniams kompiuteriams Palm su operacine sistema PalmOS 5. Padidėjęs Palm galingumas ir atsiradę aukštos kokybės spalvoti ekranai į šią platformą atvėrė kelią buvusiems Sega hitams. Šiuo metu specializuotoje Palm svetainėje galima parsisiųsti bandomąsias penkių žaidimų versijas: Sonic the Hedgehog, Dr. Robotnik's Mean Bean Machine, Shinobi, Super Columns ir Shining Force. Už kiekvieną jų teks pakloti po 19,95 dolerių. Artimiausiu metu šie ir kiti žaidimai pasirodys mažmeninėje prekyboje po 30 dolerių. Į Palm bus perkelti žaidimai 8 bitų kišeniniams kompiuteriams Sega Game Gear, kurie turėjo konkuruoti su Nintendo GameBoy, tačiau taip neįvyko. Sega Game Gear sudaryta iš procesoriaus Z80, turi 24 Kb atminties ir spalvotą 160 x 146 taškų ekraną, galintį atkurti 32 spalvas.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Filmai žaidimų kompiuteryje Game Boy Advance

2003-04-24 | Kompanija Pocket Films pradėjo platinti adapterį Pocket Pix Cartridge, kuris leidžia žiūrėti filmus Nintendo žaidimų kompiuteriuose GameBoy Advance ir GameBoy Advance SP. Filmo žiūrėjimo procesas niekuo nesiskiria nuo naujo žaidimo užkrovimo: adapteris prijungiamas prie kompiuterio praplėtimo sąsajos. Suspaudimo algoritmai leidžia į standartinę 64 Mb talpos kortą Secure Digital sutalpinti iki 75 minučių vaizdo.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Linux įdėjo į Xbox be modifikacinių lustų

2003-04-24 | Konkursą, kurio tikslas buvo perkelti operacinę sistemą Linux į žaidimų kompiuterį Xbox, galima laikyti visiškai baigtu. Buvo pateikti du skirtingi Linux paleidimo be modifikacinių lustų variantai. 200 tūkst. dolerių prizas buvo padalintas į dvi dalis. Užduotis pasirodė sunkiai įkandama dėl kompiuteryje naudojamo 2048 bitų rakto. Ir nors buvo pradėtas vykdyti paprastas rakto parinkimo projektas, panašu, kad tai beviltiška. Problemos sprendimas, kaip dažnai nutinka, buvo rastas visiškai kitoje sferoje. Linux paleisti kompiuteryje Xbox pavyko pasinaudojus skyle žaidime 007 Agent Under Fire. Įrašius Linux branduolį į bylą su išsaugotu žaidimu ir jį atidarius kompiuteryje pavyko paleisti operacinę sistemą.

Lankomumo reitingasKomentarų: 2

plačiau >>

Irake siautėjančio karo realijos "Command & Conquer Generals" žaidimo mėgėjų gyvenime

2003-04-03 | Populiaraus karinės strategijos žaidimo "Command & Conquer Generals" mėgėjai sukūrė ne vieną dešimtį naujų karinių užduočių, į kurias įtraukė Irake siautėjančio karo realijas. Kompiuterinių žaidimų milžinė "Electronic Arts" pažymėjo, jog žaidime simuliuojama konfrontacija tarp JAV pajėgų ir Bagdadą okupuojančių teroristų. Žaidime siūlomas programavimo įrankių rinkinys, leidžiantis žaidėjams sukurti naujus žemėlapius ir papildomas misijas, kurias jie gali pasiūlyti kitiems žaidimo mėgėjams internete.

Lankomumo reitingasKomentarų: 6

plačiau >>

Populiariausių straipsnių Top-100
   
 
     
Prisijunk prie gerbėjų rato Google Plus! Mūsų jau 500. Skelbk informaciją, dalinkis naujienomis. Būk matomas!