LT   EN   RU  
2021 m. balandžio 14 d., trečiadienis Straipsniai.lt - Teminis naujienų ir straipsnių katalogas
  Kompiuteriniai žaidimai
Quake World

2002-09-12 | Quake... Daugeliui šis žodis asocijuojasi su ilgomis valandomis prie kompiuterio… kartais net net ne valandomis, o paromis... Quake buvo vienas iš pirmųjų tikrų 3D grafinių žaidimų (tikras 3D - tai reiškia, kad veiksmas vyksta tikroje 3D erdvėje, o ne 2D plokštumoje kaip Doom’e, nors ir vaizduojama viskas trimate grafika). Paskatinta didžiulės Quake sėkmės, "ID Software" sukūrė QuakeWorld - Quake papildymą, leidžiantį žaisti Quake interneto pagalba. QuakeWorld siūlo ir Omnitel. Ar norėtumėte pabandyti šį jau klasika tapusį žaidimą?

Lankomumo reitingasKomentarų: 4

plačiau >>

Quake II CTF (Capture The Flag)

2002-09-12 | Įspėsiu išsyk - pirma geriau pabandyti paprastą Quake2. Tačiau jei Jūs pramokote žaisti Quake2 Internete - galite išbandyti ir vadinamą CTF modifikaciją. Capture The Flag, išvertus iš anglų kalbos reiškia "Pačiupti vėliavą", nors dažniausiai vartojamas būtent sutrumpinimas CTF. Žaidimas vyksta komandomis, kiekvina komanda turi vėliavą, kurią dalis komandos saugo, dalis šturmuoja kitos komandos tvirtovę ir bando pačiupti vėliavą bei atnešti į savo bazę. Sunku nusakyti visą azartą ir aistras, verdančias Quake2 CTF, todėl tiesiog paaiškinsiu, kaip paleisti CTF modifikaciją.

Lankomumo reitingasKomentarų: 2

plačiau >>

Quake II

2002-09-12 | Norite išbandyti šį puikų žaidimą Internete ir Jūs? Gerai. Pirmiausia Jums reikia įsigyti patį žaidimą ir kiek pramokti žaisti. Po to reikėtų pasitikrinti, ar Jūsų turima žaidimo versija nėra šiek tiek pasenusi. Jei kartais taip atsitiktų - papildymus galima parsisiųsti Interneto pagalba. Šiuo metu naujausia Quake2 versija yra 3.20 (versija rodoma dešiniame apatiniame konsolės ekrano kampe, konsolę galima iškviesti ir vėl paslėpti, paspaudus [~] klavišą klaviatūroje, kuris dažniausiai būna po [ESC] klavišu). Parsisiuntę šią programa, paleiskite ją, nurodykite direktoriją, kurioje instaliuotas Quake2 ir programa atnaujins reikiamus failus.

Lankomumo reitingasKomentarų: 11

plačiau >>

Išbandykite CS 1.4 Beta!

2002-09-12 | Manau, kad daugelis žaidėjų, turintys gerą ryšį, apsidžiaugs sužinoje, jog nuo šiol CS 1.4 Beta yra prieinama viešajai publikai! Jeigu susidomėjote ir norite išbandyti naująją CS versiją, rekomenduojama tai daryti tik žaidėjams turintiems gerą ryšį, nes yra per daug visko siųstis turintiems 56kbs ryšį kiekvieną kartą norint pažaist.

Lankomumo reitingasKomentarų: 4

plačiau >>

Žaidimų aprašymai

2002-09-12 | Close Combat: The Russian front Žaidimas yra antrojo pasaulinio karo imitatorius. Visi ginklai ir vietovės yra tikros. Žaidimas išsiskiria iš kitų žaidimų savo tikroviškumu ir labai ilgais mūšiais. Dune 2000 Šis žaidimas tai labai garsaus žaidimo Dune 2 tesinys. Jame yra daug karinės technikos rūšių, puikūs efektai. Žaidime yra tris skirtingos rasės kurios viena nuo kitos daug kuo skiriasi. Dideli žemėlapiai, puikūs intarpai tarp misijų, kurie būna įvairūs ir neretai "užveda" žaidėją.

Lankomumo reitingasKomentarų: 12

plačiau >>

Lietuvos Quake Himnas

2002-09-12 | Liūdnai nušvies areną saulė
Paskendus kraujo patale,
Išnyko gėris šiam pasauly,
Kas buvo - nebegriš jau niekada.
Žemelapyje būsi vienas
Lydės tave tiktai dvasia,
Prispauski "railą" prie savos širdies
Ir šalta tau nebus jau niekada.
Net Dievo karstas nebylys
Nugrimzdo savo mirtyse
Suvalgęs tūkstančius gyvybių,
Jisai ramus - kaip niekada.

Lankomumo reitingasKomentarų: 4

plačiau >>

Rekordinė prekyba video žaidimais

2002-09-12 | Praėjusiais metais videožaidimų prekybos apimtys Jungtinėse Amerikos Valstijose pašoko net 43 proc. Rinkos tyrimų bendrovės "The NPD Group" tyrimo duomenimis, 2000 metais JAV videožaidimų pramonės įplaukos sudarė 6,6 milijardo JAV dolerių, o pernai - 9,4 milijardo JAV dolerių. Įplaukos iš videožaidimų pardavimo pralenkė net JAV kino pramonės įplaukas, kurios praėjusiais metais siekė 8,4 milijardo JAV dolerių.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

ZX Spectrum + SMS + Internetas = Telefonas

2002-09-12 | Britų kompanija Amstrad išleido naują daugiafunkcinį telefoną E-m@iler Plus, kuris turi atnešti Internetą į kiekvieno anglo namus. Įrenginiu labai parasta naudotis ir jis turi daugybę galimybių, tarp kurių – skaitmeninis autoatsakiklis, faksas, el. pašto sistema, naršyklė ir net žaidimai ZX Spectrum. Elektroninio pašto sistemoje galima sukurti iki aštuonių sąskaitų (identity), kurių kiekviena gali būti apsaugota slaptažodžiu. Taip pat aparate yra Microsoft Mobile Explorer, kuria galima naršyti po bet kokius tinklapius Internete.

Lankomumo reitingasKomentarų: 2

plačiau >>

Neverwinter Nights žaidimą išleis Infogrames

2002-09-12 | Naujovišką žaidimą vaidmenimis Neverwinter Nights išleis kompanija Infogrames, kuri laimėjo teises šio žaidimo leidybai. Žaidimo gamintojai, BioWare ir Interplay, po ilgų ginčų pagaliau pasiekė susitarimo. Žaidime Neverwinter Nights bus nauja požemių sistema, kuri leis žaidėjams kurti savo nuotykius, didelis scenarijus vienam žaidėjui bei iki 64 žaidėjų serveryje režimas. Žaidimas turėtų pasirodyti dar šiais metais.

Lankomumo reitingasKomentarų: 3

plačiau >>

GameCube jau Europoje

2002-09-12 | Žaidimų kompiuterio GameCube prezentacija Europoje vyko – kovo 3-ją. Europietiškos versijos kaina 250 eurų. Taigi, europietiškojo GameCube kaina gerokai mažesnė už kompanijos Microsoft kompiuterį Xbox. Pastaroji savo gaminį Europoje pardavinėti pradėjo kovo 14 dieną už 479 eurus. Palyginimui, Sony Playstation 2 Prancūzijoje kainuoja 305 eurus. Prezentacijos dieną buvo parduota iki 500 tūkstančių GameCube.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Populiariausių straipsnių Top-100
   
 
     
Prisijunk prie gerbėjų rato Google Plus! Mūsų jau 500. Skelbk informaciją, dalinkis naujienomis. Būk matomas!