LT   EN   RU  
2021 m. balandžio 14 d., trečiadienis Straipsniai.lt - Teminis naujienų ir straipsnių katalogas
  Kompiuteriniai žaidimai
Kompiuterinių žaidimų klubas "X zona"

2002-09-12 | Vienas didžiausių Vilniuje interneto ir kompiuterinių žaidimų klubas "X zona" lankytojus vilioja ir naktimis. Trijose "Pasidaryk pats" parduotuvėje įrengtose klubo salėse yra 64 kompiuterizuotos darbo vietos, apie pusė jų skirtos internetui naršyti. Visuose klubo kompiuteriuose įdiegti "Pentium" procesoriai, kurių sparta viršija 1 GHz, atmintinės - nuo 128 iki 256 MB, monitoriai - 19 colių įstrižainės. Klube taip pat yra įrengta ir "Playstation" žaidimų salė.

Lankomumo reitingasKomentarų: 3

plačiau >>

Microsoft siūlo virtualius gyvūnus

2002-09-12 | Microsoft produktai yra ideali terpė įvairiausių virtualių gyvių veisimuisi.Vis naujų ir naujų virusų epidemijos praūžia per kompiuterius, kuriuose yra Outlook arba MS IIS. Neseniai Microsoft programuotojams pasiūlė jėgas išbandyti kuriant programinius “gyvūnus”. Terrarium – žaidimas programinės įrangos gamintojams. Jį sukūrė .Net Framework gamybos grupė specialiai tam, kad pademonstruoti, kaip lengva kurti programas platformai .Net. Žaidimo esmė paprasta. Dalyvis turi viena kalbų, kurias palaiko .Net, suprogramuoti objektą – “gyvūną”. Visi objektai bus patalpinti į virtualią aplinką, kur jiems teks kovoti už būvį.

Lankomumo reitingasKomentarų: 1

plačiau >>

Aliens vs Predator 2 atnaujinimas

2002-09-12 | Kompanija Sierra išleido žaidimo Aliens vs Predator 2 atnaujinimą. Jis būtinas tiems, kurie nori žaisti Internete. Atnaujinime yra daug pakeitimų, tame tarpe ir žaidimo veikėjų savybių. Žaidimo Aliens vs Predator 2 atnaujinime ištaisyta vartotojo sąsaja ir daugelis personažų pakeitimų bei klaidų. Tarp jų – programos darbo nutrūkimas ekrano rezoliuciją pakeitus į 1600x1200 taškų, vaizduojant serverių sąrašą ir daugelis kitų.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

X Zona organizuoja atrankinius turnyrus į CPL Eupore finalą

2002-09-12 | X Zona klube gegužės 10 ir 12 dienomis bus organizuojami Counter - Strike ir Quake III atrankiniai turnyrai į CPL Eupore finalą, kuris vyks Vokietijoje Gegužės 17 - 19 dienomis. Turnyre gali dalyvauti ne jaunesni kai 18 metų jaunuoliai(pagal Vokietijos įstatymus dėl Quake III žaidimo žiaurumų). X Zona klubas turi teisę rengti atrankinius turnyrus Baltijos šalims (Lietuva, Lenkija, Latvija, Estija, Baltarusija, Kaliningradas) į Europos ir Pasaulio čempionatus.

Lankomumo reitingasKomentarų: 2

plačiau >>

Pirmasis Quake2 turnyras Šiauliuose

2002-09-12 | PC žaidimų klube "Kibernetinė Brolija" įvyko pirmasis Quake2 turnyras Šiauliuose. Pagal geriausias quake'rių tradicijas turnyras prasidėjo gerokai pavėlavęs - kompiuterių rinkimas, derinimas, konfiguravimas ir žinoma gausios treniruotės - darbas, reikalaujantis pastangų ir laiko. Turnyro rengėjai savo ruožtu prisidejo prie vėlavimo tvarkydami žaidimo serverį. Taigi po ilgu pasiruošimų turnyras visgi prasidejo... Atrankinis turas vyko žaidžiant FFA dvieju minusų sistema. Visų 29 žaidėjų energija liejosi per kraštus.

Lankomumo reitingasKomentarų: 3

plačiau >>

2001.05.04 UT turnyras klube "UG"

2002-09-12 | Pagaliau tapo aišku dėl pirmo rimto UT turnyro Lietuvoje. Jis įvyks Liepos 21 d. 10:00 val. Vilniuje klube "UG" (Underground) Tikslus adresas: Vilnius, Rotundo g-vė 4A , tel. 627989. Nario mokestis (10 Lt iki Liepos 15 d., 15 Lt nuo 15 iki Liepos 20 d., 20 Lt paskutinę dieną - 21 d.) nuo žmogaus. Registruotis reikia "UG" klube arba el.paštu pekas@unreal.lt ar tel. 8 286 52872 Prizai: 1 vieta - 100 Lt + 128 RAM, 2 vieta - 50 Lt + Logitech wheel mouse (2 buttons), 3 vieta - 30 Lt + UG klubo kilimėlis pelei, taip pat bus paguodos prizai (nuo "UG" klubo).

Lankomumo reitingasKomentarų: 1

plačiau >>

Yahoo Games All-Star - žaidimai bus mokami

2002-09-12 | Kompanija Yahoo!, kuri pastaruoju metu didina mokamų paslaugų skaičių, paskelbė paleidžianti naują tarnybą Yahoo! Games All-Star. Šios paslaugos užsisakymas kainuos 7,95 dolerių mėnesiui. Sistema apskaičiuota rimtiems žaidėjams, kuriems negana standartinių svetainės Yahoo Games galimybių. Yahoo! Games All-Star galima kurti savo žaidimų ir pokalbių kambarius, organizuoti turnyrus ir t. t. Taip pat pranešama, kad nemokama paslauga Yahoo Games toliau veiks normaliu režimu. Tačiau pilnai įmanoma, kad nemokamos paslaugos funkcionalumas palaipsniui mažės, kad daugiau vartotojų pereitų prie naujos paslaugos.

Lankomumo reitingasKomentarų: 1

plačiau >>

Playstation 2 - populiariausias

2002-09-12 | Naujas tyrimas parodė, kad Xbox ir GameCube nepajėgs nurungti Playstation 2 populiarumo reitinguose. Kompanijos Datamonitor ataskaitoje skelbiama, kad visų trijų konkuruojančių žaidimų kompiuterių pardavimų skaičius sparčiai kils, tačiau Microsoft turės tenkintis antra vieta, o Nintendo – trečia. Kompanija sako, kad naujų kompiuterių pasirodymas atgaivino žaidimų rinką ir atnaujino vartotojų susidomėjimą. Papildomos funkcijos, tokios kaip DVD palaikymas ir žaidimas internete ir toliau vilios pirkėjus, tačiau Sony dominavimas rinkoje ir toliau liks nenugalimas.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Konferencija apie žaidimus elektroniniu paštu

2002-09-12 | Gamezone.lt kolektyvas per pastaruosius metus gavo daugiau kaip 1500 laiškų. Į daugelį laiškų atsakėme. Tačiau gavome pasiūlimų padaryti e-pašto konferenciją žaidimų tematika. Nuo šiol į visus klausimus atsakinėsime konferencijos pagalba. Kuo daugiau dalyvių - tuo daugiau minčių ir įdėjų. Šioje konferencijoje galėsite dalintis patirtimi kaip žaisti žaidimus, diskutuoti, bei paskelbti žinomus žaidimų kodus, patarti pradedantiems žaidėjams bei pasidalinti savo patirtimi žaidžiant žaidimus. Konferencijoje skelbsime nuorodas į svetaines kuriose rasite naujausių žaidimų demo versijas, foto albumus, žaidimų pataisas, kodus, bei kitą naudingą informaciją.

Lankomumo reitingasKomentarų: 10

plačiau >>

Unreal II bus išleistas 2003 vasario mėnesį

2002-01-03 | Žaidimas Unreal 2 – The Awakening, 1997 metais išleisto žaidimo Unreal tęsinys, tūrėtų būti išleistas kitų metų vasario mėnesio pradžioje. Pirma žaidimo pasirodymas planuotas 2003 metų pavasarį, bet paankstintas. Unreal II veiksmas vyks toje pačioje visatoje, kaip ir Unreal I, bet siužetas bus visiškai kitoks. Kosminis laivas, patruliuojantis galaktikos užkampyje, staiga atsiduria pačiame tarpžvaigždinio karo sūkuryje. Keturi ekipažo nariai - trys žemiečiai ir ateivis, turi apginti taikią koloniją, išsiaiškinti dėl ko kilo karas ir jį nutraukti.

Lankomumo reitingasKomentarų: 4

plačiau >>

Populiariausių straipsnių Top-100
   
 
     
Prisijunk prie gerbėjų rato Google Plus! Mūsų jau 500. Skelbk informaciją, dalinkis naujienomis. Būk matomas!