LT   EN   RU  
2021 m. balandžio 15 d., ketvirtadienis Straipsniai.lt - Teminis naujienų ir straipsnių katalogas
  Kompiuteriniai žaidimai
Call of Duty 2: oficialusis anonsas

2005-05-17 | Activision pristatė šaulį Call of duty 2, kurio kūrime dalyvavo studija Infinity Ward. Mums žada naują judesį, pagerintą II, 4 kompanijas, daugiau vietos kovoms, galingus vizualinius efektus ir pan. Dar autoriai užsimena apie " realistinį komandos veiksmą ", tačiau dar nevertėtų apie tai rimtai galvoti. Pasirodymas numatytas šių metų rudenį. Visos smulkmenos apie Call of Duty 2 skaitykite čia.

Lankomumo reitingasKomentarų: 2

plačiau >>

Gaudant baltą triušį

2005-05-16 | Studija AeroHills pareiškė, kad pradedama dirbti prie žaidimo " Alisa: Sek paskui baltą triušį ! "( angliškas pavadinimas – Alice: The Game ) trimačiai nuotykiai sukurti Luiso Kerolo knygos " Alisa stebuklų šalyje " motyvus. Autoriai žada įvairius susitikimus ne tik su žinomais veikėjais, bet ir su naujais, kurie puikiai pritapo spalvingame pasaulyje, kurį sukūrė Kerolas. Žaidimo erdvė bus pripildyta įvairiausių aktyvių priemonių, todėl sudaryta visiška laisvė, kuri leis bendrauti su aplinkiniu pasauliu. Mini žaidimo esmę sudaro tai, kad skatinama galvoti ne racionaliai, matematiškai viską apskaičiuojant, čia viską lemia psichologija, reikės ieškoti nestandartinių būdų užduočiai atlikti, remiantis psichologijos dėsniais. Veikėjų dialogai ir monologai kupini Kerolo knygos veikėjų kalbos stilių.

Lankomumo reitingasKomentarų: 2

plačiau >>

Keliaujame į paleolitą

2005-05-15 | Prancūzų Kheops Sturio dirba prie nuotykinio Echo: secrets of the Lost Cavern, kuris nukels mus į paleolitą. Urvinio žmogaus Aroko vaidmenyje mums teks vaikštinėti per prarasto pasaulio platybes ir spręsti visus įmanomus galvosūkius. Žaidimo leidėjai – The Adventure Company. Pasirodyti turėtų birželio mėnesį.

Lankomumo reitingasKomentarų: 1

plačiau >>

Trečias – reikalingas ?

2005-05-14 | "Buka" Rusijoje išleis žaidimą "Singles 2: Meilė trise", tai tęsinys erotinio Sims varianto Singles: Flirt Up Your Life. Nauji veikėjai, veiksmo vieta, objektai, virtualūs žmonės ir kiti gaminti gamintojų sukurti džiaugsmai bus pasiekiami antrąjį šių metų ketvirtį. Aišku, rusų kalba.

Lankomumo reitingasKomentarų: 9

plačiau >>

Pats sau garso režisierius

2005-05-13 | Garso nauda kompiuteriniuose žaidimuose daug didesnė, nei mes įsivaizduojame, taip tvirtina švedų gamintojai iš Team Tarsies studijos. Kaip pavyzdį jie pateikia E3 prototipą savo debiutuojantį nuotykių žaidimą Metronome, kur muzika yra neatsiejama žaidimo dalis. Sveikiname atvykusius į Metronomo miestą, kur pastatai lipa vienas ant kito, geležinkeliais važinėja traukiniai, o kiekvieną tūkstantinės antiutopinės šalies gyventoją prižiūri piktavalė Korporacija. Pagrindinis veikėjas kažkada buvo paprastas traukinio mašinisto padėjėjas, kuris kiekvieną rytą vežiojo žmones į fabrikus ir gamyklas; jis tikrino ar keleiviai turi tikrus talonėlius, taip pat įrašydavo jų balso bilietus. Kartą į vagoną įsėdo keista mergaitė, mėlynai – juodais plaukais. Ji neturėjo talono, o fonografas sulūžo tą momentą, kai prireikė patikrinti jos balsą...

Lankomumo reitingasKomentarų: 1

plačiau >>

Parduodamas: Defise

2005-05-12 | Pharaon Productions pasiruošusi už tam tikrą kainą į geras rankas atiduoti savo RPG Defise. Į komplektą įeina: visa intelektualinė nuosavybė, kuri susijusi su žaidimu, taip pat užsiregistravusių žaidėjų duomenų bazė. Visi norintys gali kreiptis nurodytu adresu.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Phantasy Star grįžta į PS

2005-05-11 | Prieš keletą metų mūsų padangėje šmėstelėjo veiksmo/RPG Phantasy Star Online iš SEGA gautas iš Dreamcast. Vėliau serija persikėlė į " vešlesnę ganyklą " PlayStation 2 ir Xbox. Laimei, neperėjo dar į SEGA protingi žmonės – naujas žaidimas Phantasy Star Universe perdirbamas japonų SEGA studijoje ir iš viso ne tik PS, bet ir PS. Panašiai Diablo 2, PSU susideda iš dviejų nepriklausomų dalių - " singlo " ir multi grotuvo. Tam tikra kompanija pasiūlys 40 valandų žaidimo už jaunąjį " kadetą " Itaną Ueberą, kuris gyvena planetoje, apsuptoje piktos armijos " The SEED". Be to, veikėją jaudina ne tiek karas, kiek jo dingusios sesers likimas. Autoriai pažada daug emocijų, turiningą siužetą ir puikiai sukurtus veikėjų charakterius.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Majesco – tai šaunu

2005-05-10 | Majesco Holdings keičia vardą – nuo birželio 11 dienos ji vadinsis Majesco Entertainment Company. Naujas leidėjų ženklas NASDAQ biržoje skamba gan originaliai – COOL. Kaip teigia kompanijos spaudos atstovai " ji atspindi unikalią korporacinę kultūrą ir novatorišką Majesco dvasią ".

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Kopola nepatenkintas "Krikštatėvio" versija žaidime

2005-05-09 | Frensis Fordas Kopola, kino antologijos " Krikštatėvis " režisierius, užsipuolė Electronics Arts ir jo būsimą veiksmo žaidimą The Godfather. " aš nieko nežinojau apie šitą projektą. Jie manęs neklausė, ar tai gera idėja, - pareiškė Kopola radijo stoties Ei – Em – Si tiesioginiame eteryje. Aš norėjau nueiti ir pažiūrėti į tai... Jie tiesiog išnaudoja gerai žinomus veikėjus, ir pasamdė aktorius, kad įtrauktų į žaidimą nereikšmingus personažus,. Po to visą likusią valandą jie šaudo ir žudo vienas kitą. [ ... ] Aš niekaip nesusijęs su šiuo žaidimu, aš jo nepalaikau. Jie blogai pasielgė su filmu. "

Lankomumo reitingasKomentarų: 4

plačiau >>

Half – Life 2 banketo tęsinys

2005-05-08 | Half – Life 2: Aftermath – toks pavadinimas pirmojo oficialaus žaidimo iš Valve Softvare. Priešingai nei tikėjomės, mums nepavyks sužaisti už Aliksą, tačiau dažnesni susitikimai su profesoriaus dukrele garantuojami. Tęsinys pratęs siužetinę liniją Half – Life 2 – Tvirtovė ir Miestas – 17 sunaikinti, išlikę gyvi gyventojai ( tarp jų ir Aliksa ) skubiai palieka pavojingą teritoriją. Half – Life 2: Aftermath išeis šių metų vasarą ir bus platinamas tiktai Steam pagalba.

Lankomumo reitingasKomentarų: 3

plačiau >>

Populiariausių straipsnių Top-100
   
 
     
Prisijunk prie gerbėjų rato Google Plus! Mūsų jau 500. Skelbk informaciją, dalinkis naujienomis. Būk matomas!