LT   EN   RU  
2021 m. balandžio 20 d., antradienis Straipsniai.lt - Teminis naujienų ir straipsnių katalogas
  Kompiuteriniai žaidimai
A Vampyre Story atidedama

2005-05-07 | Piešta nuotykinė A Vampyre story vėl turi leidėją. Žaidimą ruošia – Autumn Moon Entertainment , kuri išsiskyrė su savo nuolatiniu globėju, vokiečių kompanija Bad Brain Entertainment. Atsisveikinimas buvo šiltas, beveik draugiškoje aplinkoje. Abi pusės palinkėjo viena kitai tolesnės sėkmės. Išsiskyrimo priežastis – požiūrio į darbo santykius nesutapimas. " Pas mus niekas nepasikeitė, - pranešė Autumn Moon vadovas Bilis Tileris. – Mes neskubėdami pradėsime darbą prie šio žaidimo, bet po to , kai pasirūpinsime projekto finansavimu." A Vampire Story – klasikinis nuotykinis žaidimas iš LucasArts, kuriame pasakojama apie dainininkę Moni, kurią Transilvanijos baronas Šraudi fon Kiferis padarė vampyre. Dešimt metų išbuvusi tamsoje, visada jauna vampyrė, susiruošia į Paryžių, kad išpildytų savo svajonę – pasirodyti operos scenoje.

Lankomumo reitingasKomentarų: 1

plačiau >>

Codemasters eina į E3 be žaidimų

2005-05-06 | Codemasters eis į E3 tuščiomis rankomis, praneša leidėjų spaudos tarnyba. Šiais metais kompanija neturės nei stendo, nebus nei uždarų pristatymų žurnalistams, tiktai mažas derybų kambariukas. Tokio sprendimo priežastys dar nežinomos. Dabar Codemasters turi šiuos projektus: Worms 4: Mayhem, ToCA Race Driver 3, LMA Manager 2006 ir Operation Flashpoint 2.

Lankomumo reitingasKomentarų: 1

plačiau >>

Tinklapiai: Tomb raider: Legend

2005-05-05 | Eidos atidarė oficialų veiksmo/nuotykių tinklapį Tomb Raider: Legend. Šiuo momentu ten galima pamatyti pirmųjų žaidimo vaizdų galeriją. Teisybė, pirmiausiai reikės užsiregistruoti.

Lankomumo reitingasKomentarų: 7

plačiau >>

Visos smulkmenos apie Jagged Alliance 3D

2005-05-04 | Game Factory Interactive pranešė visas smulkmenas apie taktinę RTS Jagged Alliance 3D, prie kurio dirbo studija " MiST – lend – Jug ". Projektas, ankščiau vadintas Jagged Alliance 2 variantu, stipriai pasikeitė ir tapo savarankišku žaidimu. Siužeto veiksmas vyksta ne Pietų Amerikoje, o vienoje Afrikos respublikoje. Žaidėjas įsijaučia į įtakingo sukilėlių grupės vadeivos vaidmenį, kuris turi tikslą užgrobti savo šalies teritoriją ir įvesti teisėtą valdžią. Kadangi veiksmas vyksta be jokio triukšmo, pats laikas į svečius pakviesti samdinius. Pasivaikščiojimų po šalį nebus – JA3D kompanija turi 20 misijų ( 12 pagrindinių ir 8 šalutines ).

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Žvilgsnis į C&C: Generals

2005-05-03 | Mitais Entertainment ir HD Interactive pristatė RTS Joint Task Force populiarią šiuo metu temą “XXI amžiaus karinis konfliktas“. 20 misijų mus praves pro penkis “karštus taškus“ tarp kurių – Artimieji Rytai, Balkanai ir Centrinė Azija. Mums pažada realią fiziką daliniuose ir pastatuose, tikrą orų efektų imitaciją ir tris daugelio veikėjų “multiplayer“ režimus, kur vienas iš jų leidžia praeiti pro “single“ kompaniją kartu su draugais. Planuojama išleisti – 2006 metų antrą ketvirtį.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Haris Poteris ir Electronic Arts

2005-05-02 | Britų padalinys Electronic Arts kuria žaidimą pagal filmo “Haris Poteris ir ugnies taurė“ motyvus. Mums leidžia valdyti Hario, Ronio ir Germionų veiksmus, parodys naują užkeikimo ištarimo sistemą (vaizdas “programuotojai EA UK atidarė sau force feedback“) ir pasiūlys šiuolaikinį praėjimo režimą. Priede trijų burtininkų turnyras ir lordas Valdemortas. Žaidimo išleidimas bus lapkritį, tuo pačiu metu su filmo premjera, PC, PS2, Xbox, GameCube, GBA ir Nintendo DS formatuose.

Lankomumo reitingasKomentarų: 2

plačiau >>

Ghost Recon 2 – R.I.P.

2005-05-01 | Po ilgos tylos apie Ghost Recon 2 užsitęsusios gamybos likimą, Ubisoft pranešė apie projekto pabaigimą. Priežastis – didmeninės gamybos išlaidos, i kurią perėjo kompanija. “Mes pranešėme apie Ghost Recon 3 šią žiemą. Dėl naujo žaidimo reikiamos kokybės aprūpinimo reikalaujami žymūs žmogiški resursai, o tai turėjo įtakos Ghost Recon 2 ir Ghost Recon 3 kokybės išpildymo lygiui. Turint omenyje numatytą žaidimo pasirodymo laiką ( o tai jau bus labai greitai ), taip pat faktą, kad trečia dalis pasiūlys turiningesnį žaidimą, mes nusprendėme atšaukti Ghost Recon 2 PS dėl gerbėjų interesų. PS versija GR 3 bus parduodamas ketvirtą 2005 metų ketvirtį, taigi ilgai laukti nereikės, ir jis to vertas,- " teigia oficialus spaudos atstovas.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Ubisoft užkariauja Kvebeką

2005-04-30 | Ubisoft pranešė apie savo kanadietiškų valdų išplitimą. Studija Ubisoft Montreal, skaičiuojanti apie 1000 žmonių, artimiausiu laiku turės " sesutę " – Ubisoft Quebec. Planuojama, kad 2010 metams, jos bendradarbių skaičius pasieks tūkstantį. Bendra apimtis bus 75 milijonai Kanados dolerių.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Pasidaryk pats: Shadow Warrior

2005-04-28 | 3D Realms į dienos šviesą išleido pradinį kodą, vieno iš nesėkmingiausių projektų – šaulys Shadow Warrior, sukurtas Build. Archyvo, išplatinto GPL svoris 4.5 Mb.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Žingsnis pirmyn ir žingsnis atgal

2005-04-28 | Kaip ir ankščiau, žaidėjui tenka susikauti tik su vienu priešu – laiku. Daugiau niekas negali pertraukti nesibaigiančio pinigų srauto. Gaila, neįtikinantys kosmetiniai pasikeitimai šmėstels išsaugotos žaidimo mechanikos fone. Iš visko sprendžiant, žaidimo autoriai ir nesistengė kažką atitolinti. Ir taip kas nors nupirks.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Populiariausių straipsnių Top-100
   
 
     
Prisijunk prie gerbėjų rato Google Plus! Mūsų jau 500. Skelbk informaciją, dalinkis naujienomis. Būk matomas!