LT   EN   RU
2019 m. lapkričio 21 d., ketvirtadienis Straipsniai.lt - Teminis naujienų ir straipsnių katalogas
  Kovos menai
"Laisvūnai" susitiks Klaipėdoje

2003-02-23 | Spalio 11-13 dienomis uostamiestyje vyks tarptautinis laisvųjų imtynių jaunių turnyras “Mūsų viltys”.Į ketvirtą kartą organizuojamas varžybas ruošiasi atvykti apie 200 sportininkų. Be jaunųjų Lietuvos atletų ant kilimo pamatysime imtynininkus iš Rusijos, Baltarusijos, Moldovos, Vokietijos, Lenkijos, Latvijos ir Estijos. Varžybos, kurias organizuoja Klaipėdos sporto centras, imtynių klubas “Laisvūnas” ir Lietuvos imtynių federacija, vyks miesto lengvosios atletikos manieže.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Įsteigta Tauragės apskrities imtynių federacija

2003-02-23 | Tauragė - jaunųjų imtynių talentų kalvė. Čia prieš dvyliką metų buvo įsteigtas pirmas Lietuvoje imtynių klubas “Tauras”. Kruopštus ir nuoseklus klubo trenerių darbas nenuėjo perniek. Prieš porą mėnesių buvę šio klubo auklėtiniai Edgaras Venckaitis ir Svajūnas Adomaitis Europos jaunių graikų ir romėnų imtynių čempionate užėmė prizines vietas. O “Tauro” prezidentas Kęstutis Šėgžda nenurimo ir toliau. Subūręs bendraminčius, jis įsteigė Tauragės apskrities imtynių federaciją. Vėl pirmą respublikoje. Naujos federacijos prezidentas verslininkas Ričardas Gvalda neabejoja, jog pavyks praplėsti imtynių geografiją. Naujų imtynių talentų bus ieškoma visų pirma Šilalėje ir Jurbarke. Daug vilčių siejama su salės atidarymu Pagėgiuose. Jų kaimynystėje-Sovietske-išugdyta daug garsių atletų, todėl bendros treniruočių stovyklos teiks neabejotiną naudą Lietuvos sportininkams.

plačiau >>

Laisvųjų imtynių šventėje triumfavo klaipėdiečiai

2003-02-23 | Klaipėdoje vyko ketvirtasis tarptautinis laisvųjų imtynių jaunių turnyras “Mūsų viltys”. Varžybose, kurias organizavo imtynių klubai “Laisvūnas” (vad. Sergejus Kasimovas) ir “Baltija” (vad. Algimantas Bertulis), dalyvavo 180 sportininkų iš Rusijos, Baltarusijos, Moldovos, Vokietijos, Lenkijos, Estijos, Latvijos ir Lietuvos. Beje, svečiai į varžybas atvažiavo savo geriausios sudėties. Dauguma jų yra dalyvavę vasarą Vilniuje vykusiame Europos laisvųjų imtynių jaunių čempionate, o Moldovos, Rusijos, Lenkijos ir Vokietijos jaunieji atletai tame čempionate atskirose svorio kategorijose užėmė vietas pirmajame šešetuke. Deja, Lietuvai negalėjo atstovauti šio čempionato bronzos medalininkas Ilja Stramousas. Jis šiuo metu gydosi nugaros traumą. Tad lyderio vaidmuo atiteko daugelio tarptautinių turnyrų nugalėtojui Pranui Rumbučiui. Pogrupyje Pranas susitiko su pajėgiu moldavu. Likus 15 sekundžių iki imties pabaigos, Rumbutis, parodęs neeilinį ryžtą, sugebėjo “uždirbti” 4 taškus ir išplėšti svarią pergalę.

plačiau >>

Marijampoliečius treniruos imtynių specialistas iš Ukrainos

2003-02-23 | Marijampolės sporto klubo “Sūduva” direktorius Gintautas Janušauskas gerai vertina ukrainiečio darbą. Pasak jo, vaikams jis yra tikras autoritetas ir jie itin noriai lanko imtynių treniruotes. Direktorius su naujo trenerio atėjimu sieja viltis atgaivinti graikų – romėnų imtynių tradicijas Marijampolėje. Juk šiame mieste savo pirmus žingsnius į didįjį sportą žengė daugkartiniai Lietuvos čempionai, ne kartą garsinę mūsų šalies vardą Europoje E.Misiūnas, S.Sabalius, D.Čepauskas,V. Adomaitis, tragiškai žuvęs P.Grigas. Paskutinis imtynių mohikanas – Tomas Šapokas – iš Marijampolės išvyko prieš tris metus ir dabar treniruojasi Kaune. Taigi,ponui Mykolai teks išlieti nemažai prakaito, beieškant jaunų talentų ir norint grąžinti Marijampolę į Lietuvos imtynių žemėlapį.

plačiau >>

Tarptautinio Rimanto Bagdono graikų-romėnų imtynių turnyro nugalėtojai ir prizininkai

Pirmasis pasaulio čempionas kviečia į savo prizų turnyrą

2003-02-23 | Lietuva ilgai didžiavosi pirmuoju pasaulio čempionu - 1965 m. Tamperėje (Suomija) vykusio planetos graikų ir romėnų imtynių čempionato vidutinio svorio nugalėtoju Rimantu Bagdonu. Legendinis sportininkas, dabar Lietuvos imtynių federacijos garbės prezidentas, bendros Lietuvos-JAV įmonės "Adelita" gemeralinis direktorius, kviečia į pirmąjį savo prizų imtynių turnyrą.

plačiau >>

Tarptautinis Maruškino turnyras Maskvoje

2003-02-23 | Maskvoje vyko tarptautinis graikų-romėnų jaunių turnyras,kuriame dalyvavo 195 sportininkai.Var˛ybų nugalėtojais tapo du Lietuvos sportininkai.Svorio kategorijoje iki 63 kilogramų pirmąją vietą užėmė greitai progresuojantis trenerio Remigijaus Gusto auklėtinis Vladislavas Lukoševičius.Prieš savaitę vykusio Rimanto Bagdono turnyro nugalėtojas ir Maskvoje nepaliko jokių vičių savo varžovams,o finalinėje imtyje savo priešininką įveikė aiškia persvara - mentėmis.

plačiau >>

Brandeburgo taurė

2003-02-23 | Frankfurte prie Oderio vyko Tarptautinis Branderburgo taurės graikų-romėnų imtynių turnyras. Trijose amžiaus grupėse dalyvavo apie 400 jaunųjų sportininkų.Lietuvai atstovavo trenerio Vitalijaus Nagovicino auklėtiniai iš Visagino. Jauniausioje-vaikų grupėje (1991-93 m.) turnyro nugalėtojais tapo Georgijus Usmanovas (31 kg) ir Gintaras Pateriapas (48 kg). Jaunučių grupėje (1989-90 m.) sidabro medalis atiteko Dmitrijui Karpovičiui (34 kg), o 46 kilogramų svorio kategorijoje Jurijui Kozepanovui atiteko bronza.

plačiau >>

Ežerskis Taline buvo nenugalimas

2003-02-23 | Tarptautiniame Kristiano Palusalo graikų-romėnų imtynių turnyre Taline Lietuvos atstovas Mindaugas Ežerskis svorio kategorijoje iki 96 kilogramų iškovojo nugalėtojo titulą. Iki finalo lietuvis visus varžovus įveikė pirma laiko,o lemiamoje dvikovoje 6:0 nugalėjo Latvijos atstovą Igorį Kostiną. M.Ežerskis šio turnyro nugalėtoju tapo antrą kartą. Svajūnas Adomaitis (iki 55 kg ) ir Mindaugas Mizgaitis (iki 120 kg) Estijoje užėmė ketvirtąsias vietas, Valdemaras Venckaitis (iki 66 kg) buvo penktas, Aleksejus Djakonovas (iki 60 kg) - šeštas. Varžybose dalyvavo 132 imtynininkai iš 11 šalių. Komandinėje įskaitoje Lietuva užėmė trečią vietą.

plačiau >>

Borodino turnyras Gomelyje

2003-02-23 | Gomelyje (Baltarusija) įvyko Tarptautinis Borodino graikų-romėnų imtynių jaunimo turnyras, kuriame dalyvavo keturios pajėgiausios Baltarusijos, dvi –Rusijos ir Lietuvos rinktinės. Iš viso ant kilimo kovojo 125 imtynininkai. Mūsų šalies komandos pagrindą sudarė LOSC auklėtiniai. Net keturi trenerio Ruslano Vartanovo auklėtiniai pasidabino bronzos medaliais.Tai Aleksandras Kazakevičius (50 kg), Marius Baranauskas (54 kg), Valdemaras Venckaitis (69 kg) ir Valdas Šidlauskas (97kg). Aukščiausią – antrą vietą iš Lietuvos sportininkų užėmė trenerio Eduardo Balcevičiaus auklėtinis Stanislovas Valatkevičius (84 kg). Tame svoryje kaunietis Andrius Trukšinas (treneris Anatolijus Bulatovas ) liko trečias.