LT   EN   RU  
2021 m. balandžio 14 d., trečiadienis Straipsniai.lt - Teminis naujienų ir straipsnių katalogas
  Kultūra
Rekordiškai greitai parduodami DVD su filmu "Šrekas 2"

2005-05-31 | New York Times pranešė, kad Dream works Animation studija, kurią valdo Džefris Katzenbergas, paskelbė filmo "Šrekas 2" DVD pardavimo, per praėjusių metų ketvirtą ketvirtį, rezultatus. Pelnas siekia 192 milijonus dolerių, grynas pelnas prilygsta 1,99 dolerio nuo kiekvienos parduotos kopijos. Pelnas didesnis nei praėjusiais metais, kai jis siekė tik 36,6 milijonus dolerių, o grynasis pelnas - 48 centai nuo kiekvienos parduotos kopijos. Tokią informaciją pateikė minėtosios kompanijos, įsikūrusios Kalifornijoje (Glendeile), atstovas. Filmo "Šrekas 2" nuoma kino teatrams pasibaigė lapkričio mėnesį, filmas surinko daugiau nei 360 milijonų dolerių, ketvirtį po savo debiuto namų kinuose. Filmas "Povandeninė brolija", kurio nuoma kino teatrams prasidėjo spalio mėnesį, jis surinko 62 milijonus dolerių (per ketvirtį). Pelnas nuo pardavimų "Šrekas 2" sudarė maždaug 80 % pelno, gaunamo kiekvieną ketvirtį, - sakė ponas Diklementas. Dream Works Animation patvirtino, kad buvo parduota beveik 55 milijonai filmo kopijų.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Eltonas Kačeris pavydi Bradui Pitui

2005-05-30 | Jaunas Holivudo plevėsa Eltonas Kačeris, oficialus Demi Mur vaikinas, kuris esti dar ir 15 metų jaunesnis už "Eilinę Džein", per "Trojos" peržiūrą susidarė labai liūdną įspūdį. Contactmusic.com žurnalistui jis papasakojo, kaip su Demi ir jos drauge susiruošė eiti pažiūrėti filmo, graikų istorijos tematika. Tačiau labai susijaudino, kai pastebėjo, kaip kupinomis susižavėjimo akimis, moterys apžiūrinėja Brado Pito (Achilo) kūną. Aktorius Eltonas Kačeris : "Mes nuėjome į kiną, kad pažiūrėtume filmą "Troja" . Mes sėdime su Demi ir jos drauge, manydami, kad žiūrėsime kovinį filmą. Pasirodo mes žiūrėjome filmą, kuriame didžiąją laiko dalį Bradas Pitas vaikštinėja apsinuoginęs." Kaip teigia 27 metų Kačeris, kiekvieną kartą, kai ekrane pasirodydavo ištreniruotas Pito kūnas, Demi su drauge laidė susižavėjimo šūksnelius "Ai!" ir "Oi!" ir atvirai grožėjosi Brado Pito kūnu. Jam net teko priminti Demi: "Mažute, aš dar čia!", skundėsi Eltonas.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Rūkas sugrįžta

2005-05-29 | Džono Karpenterio žinomame siaubo filme "Rūkas" (The Fog) pagrindinius vaidmenis atliko - Tomas Vellingas, Megi Grreis, Selma Bler, Derei Devis ir kt. Nauja versiją kuria filmo "Stigmos" (Stigmata) autorius Rupertas Veinratas, o filmo prodiusuoja Debra Hill, Deividas Fosteris ir asmeniškai maestro Karpenteris. Scenarijų pagal originalųjį Hillo ir Karpenterio siužetą, parašė Kuperis Leinas. Siužeto užuomazga atkartoja 1980 metų filmo siužetą – tuo metu kai pakrantės miestelį gaubia rūkas, į žemę sugrįžta jūreivių šmėklos, trokštančios atkeršyti čia gyvenantiems žmonėms už tai, kas atsitiko prieš šimtą metų...

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Epizodas VII: Plastiko grėsmė

2005-05-28 | 2005 metų gegužės 19 dieną bus padėtas paskutinis (norisi tikėti) taškas "Žvaigždžių karai" istorijoje. Tačiau, Džordžas Lukasas jau išsirinko kitą kinematografijos užduotį. Pasirodo tai bus filmas, paremtas plastikinių žaislų "Action Man" motyvu. Pagrindiniai pretendentai kareivių vaidmenims – Vinas Dizelis ir Kolinas Farelas. Jeigu dėl visko bus susitarta, tai pirmieji Lukaso filmo kūrimo darbai prasidės 2007 metais.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Džordžas Lukas žada "Titaniką" kosmose

2005-05-27 | Kino epopėjos "Žvaigždžių karai" režisierius Džordžas Lukasas, pranešė, kad jis visai nesijaudina dėl to, ar patiks žiūrovams bei kritikams filmas "Star Wars Episode 3: Revenge of the Sith". Režisierius ne kartą buvo sakęs, kad trečiasis smarkiai skirsis nuo ankstesniųjų, ir visai nebus panašus į tą, kurio laukia gerbėjai. Neseniai Lukas sakė, pagal jausmų skalę, "Star Wars Episode 3: Revenge of the Sith" galima pavadinti "Titaniku" kosmose. "Aš jaučiu, kad padariau viską, kiek galima geriau, padariau šį filmą tokį, kokį ir norėjau matyti, todėl aš laimingas, - sako Lukasas. – aš niekada negalėjau numatyti, ką pagalvos (apie mano filmus) kiti, ir tuo labiau, niekados negalėjau žinoti patiks jiems ar ne. Aš negaliu priversti žmones pamėgti mano filmus tai neįeina į mano pareigas."

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Efekto tęsinys

2005-05-26 | FilmEngine studija palankiai šiomis dienomis įvertino filmo "Drugio efektas 2" (The Butterfly Effect 2) siužetą ir nusprendė įgyvendinti šio filmo projektą. Naujame filme visiškai pasikeis veikėjų sudėtis, iš pirmojo filmo į tęsinį niekas negrįš, tame tarpe nei Eltonas Kučeris, nei Emi Smart. Filmo projektą nutarta kuo greičiau įgyvendinti, ir kaip bus paruoštas galutinis scenarijaus variantas, prodiuseriai iškart ims ieškoti naujų aktorių – kadangi jau rudenį buvo galima pradėti filmavimą. Filmo režisieriumi šį kartą taps Džonas Leonetis, buvęs operatorius, savarankiškai 1997 metais pristatęs "Mirtina kova 2: sunaikinimas" (Mortal Kombat: Annihilation). Sutvarkyti scenarijų paskirta Maiklui Velsui, kuris iš ankščiau dirbo prie B klasės filmų.

Lankomumo reitingasKomentarų: 2

plačiau >>

Fredis Princas jaunesnysis "Baisiajame kine"

2005-05-25 | Fredis Princas jaunesnysis, tapęs žinomu po filmavimosi jaunatviškuose siaubo filmuose ("Aš atsimenu, ką tu padarei praeitą vasarą"), priėmė pasiūlymą, ir įsiliejo į ketvirtosios" Labai baisus kinas" dalies aktorių gretas. Princas turi galimybę, savarankiškai sukurti veikėjų, išgarsinusių jį 90 – ų pabaigoje, parodijas. Deividas Cukeris (filmo režisierius, taip pat nufilmavęs trečią "L. B. kinas" dalį) pažadėjo dar daugiau satyros ir piktų pokštų.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Bradas Pitas suvaidins Bradą Pitą

2005-05-24 | Bradas Pitas ("Troja") gavo pasiūlymą dalyvauti filmo "Čedas Šmitas" projekte. Šios juostos scenarijui, sukurtam Stiveno Konrado ("Sinoptikas", "Aš koviausi su Ernestu Hemingvėjumi"), Columbia studija skyrė daugiau nei 1 milijoną dolerių. Šis filmas apie jauną ir talentingą aktorių Čedą Šmitą, kuris norėdamas išgarsėti, 80 – jų pabaigoje atvyksta į Los Andželą ir supranta, kad jis labai panašus į kitą pradedantį aktorių Bradą Pitą. Tuo tarpu, kai Pito karjera kine greitai kyla, Šmitas tampa pajuokos objektu. Juostos leidyba užsiima kino kompanija Escape Artists, o filmą prodiusuoja Todas Blekas, Džeksonas Blumentalis ir Stivas Tišas.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Britni Spyrs išprašė iš namų Deividą Duchovnį

2005-05-23 | Žinomas kino aktorius Deividas Duchovnis ir jo žmona Tea Leoni, tikriausiai bus priversti palikti savo namus Malibu ir persikraustyti į daug ramesnę vietą. Viso to priežastis – nauja sutuoktinių kaimynė, žymi Amerikos dainininkė Britni Spirs. Po to, kai Britni apsistojo gretimame name, Deivido ir Tea gyvenimas tapo panašus į pragarą. Po to, kai Britni su vyru Kevinu Federlainu persikraustė į Malibu, į iki tol buvusią ramią vietelę, ėmė plūsti paparaciai ir šiaip smalsuoliai iš viso pasaulio. Jie ištisą parą zuja po apylinkes ir tyko Britni, praneša Korespondent.net. "Britni čia gyvena du mėnesius, ir visą tą laiką čia didžiulė sumaištis", - pasakoja Duchovnis, kuris seriale "X failai" vaidino agentą Malderį.

Lankomumo reitingasKomentarų: 2

plačiau >>

Simpsonuose lesbiete taps sesuo Mardži

2005-05-22 | Serialo "Simpsonai" autoriai užbaigė gandų virtinę, pareikšdami, kad vienoje serialo serijoje atstovaudama mažumų teises, pasirodys sesuo Mardži. Serijoje "Kai kas apie vedybas", Houmeris Simpsonas tampa šventiku, kuris interneto pagalba registruoja santuokas. Tai paskatina Mardžę Petti prisipažinti, kad ji įsimylėjo profesionalią golfo žaidėją Veroniką. Šis epizodas pasirodys JAV sekmadienį, o Didžiojoje Britanijoje ekranuose pasirodys gegužės mėnesį. Galų gale Veronika pasirodo esanti vyras. Tą išduoda turimas Adomo obuolys, tai iškyla viešumon vestuvių dieną, praneša BBC. "Gėjų ir lesbiečių" organizacija sveikino epizodo pasirodymą, vadindama jį "geriausiu pasaulyje", o tėvų komitetas per televiziją apkaltino serialo autorius, kad šie tyčiojasi iš visuomeninės nuomonės.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Populiariausių straipsnių Top-100
   
 
     
Prisijunk prie gerbėjų rato Google Plus! Mūsų jau 500. Skelbk informaciją, dalinkis naujienomis. Būk matomas!