LT   EN   RU  
2021 m. balandžio 18 d., sekmadienis Straipsniai.lt - Teminis naujienų ir straipsnių katalogas
  Kultūra
Maiklas Duglasas nesėkmingai atjaunėjo

2005-05-21 | Dar viena Maiklui Duglasui atlikta odos tempimo operacija neliko nepastebėta. Kai aktorius su žmona atostogavo Barbadose, prie jo dešiniosios ausies buvo pastebimas randas, o prie kairiosios buvo priklijuotas tvarstis. Kaip praneša utro.ru, Duglasas pirmą kartą ryžosi plastinei operacijai 2000 metais, prieš vestuves. Tada jam prie akių išlygino raukšles. 2001 metais pas plastinės chirurgijos specialistus apsilankė Maiklo žmona Katerina Zeta – Džouns, kuri už savo vyrą jaunesnė 25 metais. "Jeigu tikrai myli savo moterį, amžiaus skirtumas neturi reikšmės ", - viename interviu pareiškė Duglasas. Išvaizda, matyt, vis tik turi reikšmės.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Ukraina laukia prancūziškojo "Taraso Bolbo"

2005-05-20 | Žeraras Departje, šių metų kovo mėnesį lankydamasis Ukrainoje, ėmė mąstyti apie "Taraso Bolbo" ekranizaciją. Kai kurie laikraščiai praneša, kad filmavimas prasidės gegužės pradžioje. "Mes padarysime scenarijaus konkursą – aš pasirašiau įsaką, kad Departje išrinks geriausią darbą! Juk jis, tikriausiai, taps režisieriumi." - tokią Ukrainos kultūros ministrės Oksanos Bilozir frazę cituoja "Komjaunimo tiesa". Be to filmo scenarijus jau parengtas bei išverstas į anglų kalbą. Esmė ta, kad režisierius Viktor Gres ("Juoda višta", "Amerikiečiai prie karaliaus Artūro durų") degė troškimu nufilmuoti "Tarasą Bolbo" daug ankščiau negu Žeraras departje – prieš penkiolika metų. Viktor Gres dar nebuvo susitikęs su Departje, tačiau nepraranda vilties pagelbėti šiam prancūzų aktoriui.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

“Žvaigždžių karai“ fanai ginčijasi su prodiuseriais dėl filmo premjeros vietos

2005-05-19 | Patys ištikimiausi Džordžo Luko kino epopėjos “Žvaigždžių karai“ fanai, likus 7 savaitėms iki trečio filmo epizodo išleidimo, sugriovė stovyklą prieš Holivudo kino teatrą Grauman‘s Chinese Teatre, kur vyko ankstesnės filmo dalių premjeros. Kaip praneša BBC News, paaiškėjo, kad kompanijos 20th Mentury Fox prodiuseriai planuoja premjerą pristatyti kitame - ArcLight - kino teatre, kuris yra už pusantro kilometro nuo Grauman's Chinese Theatrer. Nepaisant to, dalis filmo "Žvaigždžių karai" gerbėjų atsisako palikti savo budėjimo vietas, manydami, kad juos bando apgauti. "Žinom mes tokius pasakojimus", - tokią nuomonę apie prodiuserių perspėjimą, išsakė viena filmo fanė. Ji teigia, kad panašūs gandai sklandė ir prieš pirmo bei antro filmų epizodus 1999 ir 2002 metais, ir galų gale filmai buvo pristatomi Grauman's Chinese Theatre.

Lankomumo reitingasKomentarų: 1

plačiau >>

Naujuoju Džeimsu Bondu tapo aktorius Danielis Kreigas

2005-05-18 | Prodiuseriai, visame pasaulyje žinomo epo apie agento 007 nuotykius, pranešė kas atliks super šnipo vaidmenį kituose trijuose filmuose. Atlikti Bondo vaidmenį buvo išrinktas 37 metų anglų aktorius Danielis Kreigas. Agentūra AFR praneša, kad per keletą savaičių turi būti pasirašyta bendradarbiavimo sutartis dešimčiai metų. Jeigu Kreigas sutiks su visomis sąlygomis, tai jis bus šeštasis aktorius, atlikęs šį vaidmenį. Pirmasis agentas 007 buvo Šonas Koneris, po jo – Džordžas Lezenbis, Rodžeris Muras, Timotis Daltonas ir Pirsas Brosmanas. Kandidatų į šį vaidmenį atrankos metu, Kreigas nugalėjo pagrindinį konkurentą Klaivą Ouveną. Anglų spauda praneša, kad Ouvenas atsisakė vaidmens, pranešdamas, kad nenori vaidinti Bondo, nors prodiuserė Barbara Brokkoli teigiamai vertino šio aktoriaus kandidatūrą.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Eštonas Karteris nieko nežino apie Demi Mur nėštumą

2005-05-17 | Demi Mur paneigė gandus apie savo nėštumą, atsiradusius kovo viduryje. Aktorė žurnalui People, kuris paprašė pakomentuoti šią informaciją, pareiškė: "Šie gandai – tai ir yra gandai". Tuo tarpu, spaudos atstovas Mur Stiven Juvein oficialiame pranešime patikslino informaciją: " Vaikų gimdymas – vienas iš mėgstamiausių Demi užsiėmimų, tačiau šį kartą ji negali patvirtinti fakto, kad laukiasi". Paskutinį tašką šioje aktorės ketvirtojo nėštumo istorijoje pabandė padėti potencialus tėtis - Eštonas Karteris. Spaudos - konferencijoje, skirtoje pasirodysiančiam filmui, kuriame jis vaidino "Atspėk, kas", Karteris į klausimą, ar tiesa, kad jo žmona laukiasi, atsakė: "Kodėl aš paskutinis viską sužinojau? Aš tapsiu tėčiu? Dieve, ir niekas man apie tai nė žodeliu neužsiminė!". Priminsime, kad 42 metų Demi Mur augina tris dukteris iš pirmosios santuokos su Briusu Viliu.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Jurijus Gagarinas taps kino žvaigžde

2005-05-16 | Jurijaus Gagarino gyvenimas jau seniai tapo legenda. Aišku, tik Rusijoje. Tačiau kino filmų kūrėjai panoro tarptautinio masto epą apie Jurijaus Gagarino gyvenimą. Žinomas Didžiosios Britanijos kino režisierius Alanas Parkeris ruošiasi sukurti dokumentinį filmą, skirtą pirmojo kosmonauto pasaulyje garbei. Tai bus ne pirmas biografinio pobūdžio filmas, sukurtas anglų režisieriaus. 1996 metais Alanas Parkeris sukūrė daugeliui žinomą filmą "Evita", kuriame pasakojama apie anglų diktatoriaus Chuano Perono Evo žmonos likimą. Šiame filme pagrindinį vaidmenį atliko Madona. Dar neaišku, kas vaidins Gagariną naujajame filme. Reikia pasakyti, kad filmai, paremti žinomų žmonių gyvenimo faktais, turi didžiulę paklausą Holivude. Žiūrovų susidomėjimą dažniausiai sukelia tie filmai, kuriuose pasakojama istorija apie pagrindinio veikėjo vargingą vaikystę, sunkų darbą, pirmąsias nesėkmes, kurios įveikiamos dėl didelio veikėjo užsispyrimo, valios galių, ir visada panaši pabaiga – turtai, visuomenės pripažinimas, sukuriamas jaukus šeimos židinys, su vieninteliu mylimuoju (-ja).

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Kino žvaigždės vaidina nepriklausomame kine

2005-05-15 | Mila Javovič, Endis Makdauvelas, Stivenas Dorfas – tokie aktoriai vaidina naujoko Gario Lenono filme "45". Lenonas veiksmo vietą filmui pasirinko pavojingą Niujorko rajoną, kuriame įvykdoma daug nusikaltimų - 70 - ų Pragaro Virtuvę. Ši juodo humoro komedija apie smulkų narkotikų prekeivį ir vagį Edą, kuris nuolat įžeidinėja savo draugę Petą. Vieną kartą mergina neiškenčia ir su savo draugų pagalba nužudo Edą. Filmavimas prasidėjo Toronte balandžio 11 dieną.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Trečiojo "Žmogaus voro" paslaptis

2005-05-14 | Filmo "Žmogus voras" gerbėjų laukia naujas susitikimas su jo herojais. Kino studija Sony Picture bendradarbiaudama su kompanija Marvel Studijos pradėjo dirbti prie trečiojo filmo šiuo pavadinimu. Filmavimas prasidės kitais metais, o filmo pasirodymas ekranuose numatytas 2007 metų gegužės 4 dieną. Pagrindinį - Piterio Parkerio ir Žmogaus – voro vaidmenį ir vėl atliks Tobis Magvairas, o Merės Džein Jutson vaidmenį atliks, žiūrovams jau žinoma aktorė Kristin Danst. Pagrindinio "blogiuko" vaidmuo atiteko Tomui Cheiden Čerčui. Koks tai bus "blogiukas" – dar paslaptis. Pirmuose dviejuose filmuose "blogiukus" suvaidino: Ulemas Defo – Žaliąjį Gobtiną – pirmajame filme, ir Alfredas molina – Daktarą Ok – antrajame.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Ar "King – Kongas" triumfuos?

2005-05-13 | Režisierius Piteris Džeksonas iniciavo didžiulį vakarėlį, ta proga, kad baigė filmuoti filmą "King – Kongas". Kaip ir triumfavusi trilogija "Žiedų valdovas", naujasis filmas buvo filmuojamas bekraštėse Naujosios Zelandijos erdvėse. Kaip praneša vietinė spauda, režisierius nesirūpino išlaidomis - vakarėlis buvo didžiulis. Tam, kad palinksmintų filmavimo grupę, techninį personalą, ir apskritai visą personalą, kuris dirbo filmavimo aikštelėje. Džeksonas surengė tikrą karnavalą. Visi norintys galėjo pasisupti ant žvalgybos rato ir kitų karuselių, pasivaišinti tradiciniais amerikietiškais dešrainiais ir mėsainiais, kurie buvo specialiai tam vakarui užsakyti Niujorke, taip pat dalyviai galėjo klausytis vietinių grupių atliekama muzika.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Pabaigtas Stiveno Spilbergo filmo "Pasaulių karai" filmavimas

2005-05-12 | Šią vasarą prasidės naujas "karas" - "Pasaulių karas". Stivenas Spilbergas pabaigė filmo, sukurto pagal žinomą Gerberto Velso romaną, filmavimą. Žinomo režisieriaus filmo versijoje veiksmo veiksmas perkeliamas į šiuolaikinę Ameriką. Spilbergui filmo idėja kilo prieš 12 metų, kai jis aukcione nusipirko žinomo radio spektaklio kopiją, kuri 1938 metais Jungtinėse Valstijose sukėlė didžiulę sumaištį (daugelis klausytojų pamanė, kad spektaklyje išsakomi dalykai yra tikroviški, kad į Žemę tikrai užpuolė ateiviai). Specialių efektų filmavimas ir montavimas truko tiktai septynis mėnesius. Pagrindinius vaidmenis filme atlieka – Tomas Kruzas, Miranda Otto, Dakota Fenning. Filmo biudžetą sudarė 128 milijonai dolerių.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Populiariausių straipsnių Top-100
   
 
     
Prisijunk prie gerbėjų rato Google Plus! Mūsų jau 500. Skelbk informaciją, dalinkis naujienomis. Būk matomas!