LT   EN   RU  
2021 m. balandžio 18 d., sekmadienis Straipsniai.lt - Teminis naujienų ir straipsnių katalogas
  Kultūra
Moterys

2003-06-22 | Trys vienišos moterys - geriausios draugės: Keit - žavi jauna mokyklos direktorė - visai netikėtai įsimyli per pus jaunesnį savo buvusį mokinį... Kaip gi galima sau leisti tokį dalyką: apsukti jaunam berniukui galvą?.. Visuomenė ją pasmerkia! Žanin - kupina ryžto kopti karjeros laiptais itin vyriškoje ir nepalankioje draugijoje - policijos nuovadoje... Akiplėšiška? Taip, kuris gi vyras sutiktų, kad jo "bosė" būtų moteris? Negana to, ji viena augina vaiką - paauglį... Ar kas nors norėtų tokios moters? Visuomenė pasmerkia ir ją... Moli - trečioji geriausia draugė dievina prabangą, stilingus vyrus, įmantrius vakarėlius ir svajojanti apie turtingą meilužį... Deja, "tobulų" vyrų paieška baigiasi tuo, kad Moli tampa lezbiete... Visuomenės pasmerktoji...

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Deimantų vėrinio paslaptis

2003-06-22 | Prancūzijos karžygys Napoleonas buvo paminėjęs tris svarbiausias priežastis, dėl kurių prasidėjo Prancūzijos revoliucija. Viena iš jų - tai prabangaus ir neįkainojamo deimantų vėrinio istorija, į kurią buvo įpainioti garbingiausi ir kilmingiausi to meto šalies žmonės. Jaunos moters Jeanne'os de la Motte-Valois mylimas tėvas mirė kalėdamas Bastilijos kalėjime, o mama atsisveikino su šiuo pasauliu dar gimdymo metu. Likusi našlaite ir netekusi garbės mergina gyveno ją įsivaikinusių įtėvių namuose, o užaugusi pasiryžo išsiaiškinti visą teisybę apie savo prigimtį ir atgauti garbingą grafienės titulą, kurį ji prarado nė dėl savo kaltės. Šiam reikalui mergina paskyrė visą savo gyvenimą ir nebijojo imtis pačių drąstiškiausių veiksmų, dėl kurių vėliau galėjo būti prakeikta ir sulaukti neigiamos visuomenės reakcijos.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Niekieno žemė

2003-06-22 | Serbijos ir Bosnijos karinis konfliktas pačiame įkarštyje. Ržke pasiklydę bosnių kareiviai atsiduria už priešo linijos ir patenka į serbų snaiperių taikiklius. Kruvinose žudynėse išsigelbėja tik vienas bosnis vardu Chiki, kuris pasislepia savotiškoje niekieno žemėje, t.y. nei vienai iš kariaujančių pusių nepriklausančioje teritorijoje esančiuose apkasuose. Serbų armijos vadovai nusprendžia nusiųsti du savo kareivius, kad jie patikrintų tą vietovę ir galutinai susidorotų su išsigelbėjusiais priešais. Marškinėlius su roko grupės "Rolling Stones" garsiuoju simboliu dėvintis Chiki visai nenori papildyti numirėlių gretas, todėl iš pasalų vieną serbą nušauna, o kitą - sužeidžia.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Nenugalimas vienuolis

2003-06-19 | Dzenbudistas vienuolis Be Vardo (Chow Yun-Fat) yra rytų kovų meistras, kurio pareiga buvo saugoti ypatingų galių senovišką pergamentą. Ieškodamas savo darbo tęsėjo, vienuolis atsiduria Niujorke. Šiame mieste vienuolis Be Vardo, pats negalėdamas tuo patikėti, įžvelgia savo įpėdinį žodžio kišenėje neieškančiame kišenvagyje, vardu Karas. Karas (Seann William Scott) yra šarmingas jaunuolis, puikiai žinantis gyvenimo gatvėje taisykles ir besidžiaugiantis savo gyvenimu be jokios atsakomybės. Vienuolis ima treniruoti Karą ir pamažu ši neįtikėtina pora tampa partneriais. Dabar jie abu gina ypatingąjį pergamentą nuo galingo prekybininko, siekiančio jį gauti jau 60 metų. Pasitelkdamas rytų kovos menus ir oro akrobatiką, šis juokingas ir neįprastas duetas turi kartu stengtis, kad apsaugotų pergamentą ir visą žmoniją.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Šanchajaus riteriai

2003-06-19 | 2000 m. filmo "Kaubojus iš Šanchajaus" šaunusis duetas sugrįžta į kino ekranus. Tai reiškia, kad vėl galėsime gėrėtis originaliomis kovinėmis scenomis su kung-fu, vesterno ir komedijos prieskoniais, o taip pat juoktis iš šmaikščių situacijų, kurias sukelia viename puode sumaišytos skirtingos kultūros ir papročiai. Šį kartą drąsiajam kovotojui Chon Wangui iš Kinijos ir išsiblaškiusiam niujorkiečiui Roy'ui O'Bannonui teks keliauti į karalienės Viktorijos laikų Londoną, kur klastingasis blogiukas ketina įgyvendinti labai klastingą planą. Viskas prasideda tolimojoje Kinijoje. Nežinomi įsibrovėliai pagrobia Didįjį Kinijos antspaudą ir negailestingai nužudo šią neįkainojamą relikviją prižiūrėjusį sargą. Egzekuciją stebėjusi mergina Chon Lin (akt. Fann Wong) nusprendžia sekti pagrindinio kaltininko Anglijos lordo Rathbone'o (akt. Aidenas Gillenas) pėdsakais ir atkeršyti už tėvo mirtį. Tokiu būdu ji atsiduria 1877 m. Londone, o apie savo kelionės maršrutą nusprendžia pranešti senokai nematytam broliui.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Fanfanas Tulpė

2003-06-19 | Nenustygstantis donžuanas ir lėbautojas Fanfanas Tulpė (Vincent Perez) tėvų paliepimu privalo surimtėti ir vesti darbščią ir šeimynišką fermerio dukterį. Fanfanas sprunka ir tiesiai į žavios juodaplaukės čigonės Adelinos (Penelope Cruz) glėbį, kuri išburia jam šlovingą karininko karjerą ir vedybas su paties Prancūzijos karaliaus Luiso XV (Didier Bourdon) dukterimi. Fanfanas nedvejodamas pasirašo kontraktą su Prancūzijos kariuomene ir tik tada sužino, kad Adelina nėra čigonė, o jo seržantas yra ne kas kitas, o žaviosios juodaplaukės tėvas. Visi burtai apie šlovingą karjerą ir vestuves su karaliaus dukterimi subliūkšta.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Tikra pasaka

2003-06-10 | Kartu su Naujųjų metų švente ateina ir kompiuterių krizė. Visiška netvarka. Vyriausybė negali jos kontroliuoti. Žmonės negauna atlyginimų, pensijų, pašalpų. Pasai tapo beverčiai. Kai visi kompiuteriai nedirba, dingsta ir elektros energija. Prasideda pasaulinis chaosas. Žmonės nežino, ko griebtis. Dingo bet kokia kontrolė ir bet koks procesų valdymas. Kasdien žmonės galvoja apie vieną ir tą patį: ”Kaip visa tai sustabdyti?”. O kas tuo laiku vyksta už Žemės ribų, Visatoje? Ateiviai žiūri į vargšus Žemės gyventojus ir nusprendžia jiems padėti. Ateiviai turi apsigyventi Žemėje. Jie atstato tvarką planetoje, moko gyventi taikoje, santarvėje.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Vunderkindas ir biorobotai

2003-06-10 | Trečias tūkstantmetis jau įpusėjo. Žmonės kūrė ir sukūrė daugybę tobuliausių kompiuterių ir biorobotų. Pasaulį užvaldė biorobotai. Žmonės tapo jų vergais. Tai buvo siaubinga era: žmonės buvo beteisiai, labai daug dirbo, net po 24 valandas per parą. Dalį savo smegenų ir proto kaip duoklę žmonės turėjo atiduoti biorganizmams. Bet kartą gimė vunderkindas - strategas ir narsuolis. Augo jis ne dienom, o valandom. Stiprus buvo kaip geležis, bet širdį turėjo auksinę. Sugalvojo jis išvaduoti žmones iš vergijos. Sukūrė vunderkindas nuostabią kompiuterinę muziką, kurią įjungus biorobotai be paliovos šoko ir negalėjo sustoti ar atlikti kokius kitus veiksmus. Įjungė jis tą muzikėlę, ir biorobotai tapo šokėjais. Vunderkindas lengvai nugalėjo biorobotų valdovą Antomechaniką, nes tas liko vienas, be savo padėjėjų biorobotų. O vienas lauke ne karys. Taip vunderkindas išvadavo žmoniją.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Lokys ir pelė

2003-06-10 | Vieną kartą gyveno lokys ir pelė. Gyveno jie draugiškai. Lokys padėdavo pelei: eidavo vandens, atnešdavo malkų. O pelė tvarkydavo namus, ruošdavo valgį. Kartą pelė susirgo. Lokys paprašė šuns, kad tasai nubėgtų į miestą vaistų. Pelė, išgėrusi vaistų, netrukus pasveiko, ir jie surengė didelę puotą. Šitoje puotoje lokys netyčia užmynė ant pelės, ir ji mirė. Nuo to laiko lokys gyvena vienas.

Lankomumo reitingasKomentarų: 4

plačiau >>

Liūdna istorija

2003-06-10 | Ne taip seniai gyveno didelė turtinga šeima: ponas, ponia ir trys jų dukros. Gyveno laimingai, vargo ir nelaimių nežinojo. Jie turėjo viską, ko tik širdis geidė: didelį namą su nesuskaičiuojamais turtais, gražia alėja, kur mielai žaidė mergaitės, daug puikių tarnų. O svarbiausia - jų šeimoje vyravo meilė ir supratimas. Kartą ponas Matejus panoro padidinti savo turtus. Jis norėjo tapti ne tik dar turtingesniu, bet dar galingesniu. Jis svajojo atrasti tokį būdą, kuris akmenį auksu paverstų. Tam reikėjo daug lėšų ir jėgų. Ponas pamiršo šeimą, vaikus. Jis vis dirbo ir dirbo - bandė išrasti stebuklingą būdą auksui gauti.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Populiariausių straipsnių Top-100
   
 
     
Prisijunk prie gerbėjų rato Google Plus! Mūsų jau 500. Skelbk informaciją, dalinkis naujienomis. Būk matomas!