LT   EN   RU  
2021 m. gegužės 8 d., šeštadienis Straipsniai.lt - Teminis naujienų ir straipsnių katalogas
  Kultūra
ES: vieni džiaugiasi, kiti susirūpinę

2003-05-07 | KASTANEDOS narys Lukas po savaitgalio referendumo nežino, džiaugtis ar verkti. "Tai, kad Lietuva už skalbimo miltelių dėžutę ir alaus butelį "išstenėjo" referendumą, man paliko slogų įspūdį... Dabar, pagal tokią žmonių logiką, reikėtų eiti reikalauti pinigų, nes reklamoje rodė, kad pinigai patys į rankas atskris. Manau, kad agitatoriai perlenkė lazdą ir kažkaip visiems bandė įkišti tą ES apčiuopiamą naudą. Dabar, kai pinigų į rankas niekas neduos, kaimas gali supykti. O nieko nėra blogiau už supykusį kaimietį", - sakė Lukas. Grupė KOSMO, kaip ir visa Lietuva, džiaugiasi dėl lietuvių apsisprendimo stoti į Europos Sąjungą. "Atvirai pasakius, nesitikėjau tokių gerų rezultatų, nes tautiečiai mane vieną kartą jau nustebino Prezidento rinkimuose.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

JBC pradėjo karjerą parodijuodami Deivį

2003-05-06 | Hiphopo komanda iš Šiaulių JBC, kurių debiutinis kūrinys "Kai pataikai" sėkmingai skamba radijo stotyse, prisipažino, kad pirmasis grupės kūrinys buvo... Deivio dainos parodija. Šios vasaros pradžioje debiutinį albumą išleisianti JBC, pirmąjį kūrinį įrašė 1999 metų pradžioje. Tai buvo "Mergytei 2000" - populiarios tuo metu popdainininko Deivio dainos parodija. "Tada grupės sudėtis buvo kita, o mes paprasčiausiai linksminomės ir nesukome sau galvos, ar kam nors ta nesąmonė patiks", - prisiminė Brooklynas. JBC kūrinys "Mergytei 2000" sulaukė ypatingo pasisekimo ne tik pogrindyje, bet ir interneto muzikos portaluose. "Jis gana plačiai pasklido po Lietuvą interneto tinklais. Gal ir Deivis jį girdėjo. Tik vargu, ar jam tai patiko", - juokėsi Brooklynas.

Lankomumo reitingasKomentarų: 5

plačiau >>

"Delfinų" megakoncertas

2003-05-05 | Septintą vakaro prasidėsiantis koncertas tęsis ilgiau nei dvi valandas. Vien "Delfinai" rengia pusantros valandos trukmės programą, o prieš ją ir po koncerto publiką linksmins DJ MIX. Koncerto metu klausytojai išgirs ne tik naujausio grupės albumo "Krantas", bet ir prieš tai buvusių albumų "Svajonės" ir "Dangus" hitus. Stano suskaičiavo, kad radijo eteryje per visą "Delfinų" karjerą skambėjo ir hitiniais tapo net 12 grupės kūrinių. Visus juos dainininkas pažadėjo atlikti koncerte. "Be to bus staigmenų – dainų, kurias atliekame tik koncertuose ir išvis negirdėtų kūrinių", - sakė Stano. Koncertui rengiasi visos grupės šokėjos, sceną papuoš vaizdo projekcijos, iš dangaus kris sniegas ir t.t., ir pan. "Rengiame didžiausią šou savo karjeroje. Norime, kad jis būtų įsimintinas", - sakė sėkmingą turą po Lietuvą Vilniuje užbaigiantys "Delfinai".

Lankomumo reitingasKomentarų: 4

plačiau >>

Tigros albumas dėl techninių kliūčių pasirodys vėliau

2003-05-04 | Dainininkė TIGRA atsiprašo savo gerbėjų, kad dėl techninių kliūčių jos debiutinis albumas "Žydros akys" pasirodys tik gegužės 19 d. "Aš jau pati neturiu jėgų laukti. Stengiuosi, kad tik neperdegčiau anksčiau laiko. Debiutinio albumo pasirodymas man reiškia labai daug ir žiauriai apmaudu, kad jo išleidimas vis įstringa tarp nenumatytų trukdžių", - susijaudinusi sakė atlikėja.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Jennifer Lopez pavadinta “monstru”

2003-05-03 | Seksualioji popžvaigždė JENNIFER LOPEZ pavadinta “monstre”. Toks apibūdinimas dainininkei ir aktorei suteiktas pirmame Amerikos žurnalo “Radar” numeryje. Naujasis leidinys paskelbė blogiausių garsenybių sąrašą, kurio viršūnėje atsidūrė Jennifer Lopez. Žurnalas tvirtina, kad į šį sąrašą pateko tik pačios arogantiškiausios žvaigždės, su kuriomis itin sunku bendrauti. Kaip to įrodymas, žurnale išspausdintas pasakojimas apie tai, kaip buvo filmuojamas Jennifer Lopez klipas “Jenny From The Block”.

Lankomumo reitingasKomentarų: 10

plačiau >>

Kelly Rowland pagaliau gavo diplomą

2003-05-02 | Dainininkė KELLY ROWLAND pagaliau gavo vidurinį išsilavinimą. Kovo pradžioje merginų grupės DESTINY’S CHILD narei buvo įteiktas viduriniojo mokslo diplomas. Houstone’e esančios “Lamar High School” mokyklos duris pravėrusi Kelly Rowland nustebino daugelį čia studijuojančių mokinių. Pranešama, kad kartu su mokslus baigusia žvaigžde į mokyklą užsuko ir kitos Destiny’s Child dainininkės BEYONCE KNOWLES ir MICHELLE WILLIAMS. Buvo surengtas improvizuotas merginų koncertas, po kurio Kelly Rowland buvo įteiktas diplomas.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Enya paaukojo lėšų gaisrininkų šeimoms

2003-05-01 | Airijos dainininkė ENYA ir jos įrašų kompanija “Warner Brothers” paaukojo nemažą sumą Niujorko gaisrininkų šeimoms. Pranešama, kad milijonus įrašų pasaulyje pardavusi žvaigždė sutiko, kad už jos dainą “Only Time” gautos lėšos atitektų per rugsėjo 11 d. įvykius žuvusių bei nukentėjusių Niujorko gaisrininkų našlėms bei vaikams. “Only Time”, kurios melodiją reportažuose apie sugriautus “Pasaulio prekybos centro” dangoraižius naudojo “CNN” televizija, uždirbo 461.202 JAV dolerių. Ši suma buvo pervesta į “Widows’ And Children” fondą, kurį įkūrė Niujorke įsikūrusi “Uniformed Firefighters” asociacija.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Lietuvos choreografų braižui niveliacija negresia

2003-05-01 | Jei turite pažįstamų šokio meno gerbėjų - kitą savaitę jų geriau netrukdykite: Vilniuje (trumpam užsukdamas į Kauną bei Klaipėdą) vyks tarptautinis šokio festivalis "Naujasis Baltijos šokis`03". Kartu su svečiais iš Latvijos, Estijos, Lenkijos, Rusijos, Suomijos, Danijos, Vokietijos, Prancūzijos, Didžiosios Britanijos, Kanados savo naujausius darbus rodys ir keli lietuvių choreografai. "Veidui" - jų mintys apie šiuolaikinio šokio meno situaciją Lietuvoje. Andrius Pulkauninkas, neseniai Valstybinio jaunimo centro "Debiutų zonoje" pristatęs šokio spektaklį "Skenduoliai", teigia, jog iš esmės situacija šioje meno srityje per pastaruosius septynerius metus nepasikeitė: "1995-1996 m. pradėjo dirbti entuziastai - jie ir tebedirba. Tik kai kurių entuziazmas pradeda blėsti. Naujų vardų nėra". Bet per tą laiką Muzikos akademijoje mokslus baigė ištisas Andželikos Cholinos vadovaujamas šokėjų kursas? "Tie žmonės buvo paruošti kaip atlikėjai, ne kaip choreografai. Nepastebėjau, kad kas nors iš jų degtų noru pradėti kurti patys. Bent jau esamomis (nesamomis) sąlygomis..." - sako jis. "Skenduolius" A.Pulkauninkas jau parodė Berlyne, šią savaitę išvyksta į Švediją (taigi "Naujojo Baltijos šokio" festivalyje nedalyvaus). Iš anksto džiaugiasi galimybėmis pasimokyti pas Švedijoje gyvenančius šokio meistrus: "Šokis - kosmopolitiškas žanras, jis neturi tautybės. Žymiausi pedagogai gyvena ten, kur jiems geriausiai moka.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Mirė soul muzikos legenda Edwin Starr

2003-04-30 | Praėjusį trečiadienį (balandžio 2 d.) netoli savo namų Nottinghame, Anglija, mirė soul muzikos dainininkas EDWIN STARR. 61 metų sulaukusį artistą mirtis ištiko įvykus širdies smūgiui, patvirtino Edwin Starr vadybininkė LILIAN KYLE. Nashville gimės dainininkas, kurio tikrasis vardas CHARLES HATCHER, pirmą savo grupę The FUTURE TONES subūrė 1957 m. Deja, su grupe Edwin Starr spėjo įrašyti tik vieną singlą, nes netrukus trims metams buvo pašauktas 5 JAV armiją. Didžiausią sėkmę Edwin Starr atnešė 1970 m. išleistas singlas “War”. Prieš karą Vietname protestavusi daina buvo pasiekusi didžiausių JAV hitų sąrašo viršūnę.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Filme apie hip-hop muziką matysime B2K

2003-04-29 | Amerikos grupė B2K ir ‘r’n’b dainininkas MARQUES HOUSTON gali vaidinti filme “You Got Served”. Pranešama, kad ypač didelės sėkmės sulaukusį hitą “Bump, Bump, Bump” įrašiusi grupė B2K sutiko bendradarbiauti su režisieriumi CHRISTOPHER B. STOKES, kuris kino kompanijos “Screen Gems” užsakymu kuria filmą apie hip-hop muziką. Pranešama, kad juostoje “You Got Served” turėtų vaidinti visi keturi B2K nariai OMARION, J-BOOG, RAZ-B ir LIL’ FIZZ. Jau dabar žinoma, kad filmo garso takelyje skambės keletas visiškai naujų B2K ir kitų grupių bei atlikėjų dainų. Praėjusią savaitę B2K aplankė didelė komercinė sėkmė. Naujausio kvarteto albumo “Pandemonium” perkamumas padidėjo beveik 400 procentų, ko dėka B2K iš perkamiausių JAV albumų sąrašo šimtuko apačios pabaigos pakilo į tryliktą vietą.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Populiariausių straipsnių Top-100
   
 
     
Prisijunk prie gerbėjų rato Google Plus! Mūsų jau 500. Skelbk informaciją, dalinkis naujienomis. Būk matomas!