LT   EN   RU  
2021 m. balandžio 12 d., pirmadienis Straipsniai.lt - Teminis naujienų ir straipsnių katalogas
  Kultūra
Kurti filmą padėjo kalėjimuose sėdintys “hakeriai”

2003-04-28 | Scenaristui Cooper Layne ir režisieriui Jon Amiel kurti specialiųjų efektų veiksmo filmą “Žemės branduolys” padėjo visas būrys mokslininkų: Kalifornijos universiteto geologai, NASA specialistai ir netgi Pentagono karininkai. Tačiau net tokio būrio savo srities specialistų nepakako – filmo kūrėjams teko kreiptis į kalinčius kompiuterių įsilaužėlius, vadinamuosius “hakerius”. Su nuteistaisiais hakeriais daugiausia bendravo aktorius DJ Qualls, filme “Žemės branduolys” suvaidinęs informatikos genijų Retą. “Aš netekau žado, pamatęs, kaip tie vaikinai elgiasi su kompiuteriais – kažkas super-nerealaus, - įspūdžiais dalijosi DJ Qualls. – Kelias savaites vaikščiojau į kalėjimą, į nuteistųjų “hakerių” pamokas, ir sužinojau pakankamai, kad galėčiau suvaidinti genialųjį Retą”.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Madonnai nepatinka jos muzika

2003-04-28 | MADONNA prisipažino, kad nemėgsta klausytis savo pačios įrašų. “Mano vaikai, LOURDES ir ROCCO, kartais klausosi mano muzikos, tačiau aš reikalauju liautis, nes negaliu daugiau to klausytis”, - sako Madonna. Naujausiame interviu popkaraliene vadinama dainininkė atskleidė artimiausius ateities planus. Madonna patvirtino, kad dabar stato didžiulį miuziklą, kuris galėtų būt rodomas kino teatruose. Atlikėja taip pat prasitarė, kad su savo vyru, britų režisieriumi GUY RITCHIE, planuoja visam laikui apsigyventi Didžiojoje Britanijoje. “Nors mes keliaujame taip, lyg būtume čigonais, tačiau galvojame apsistoti vienoje vietoje”, - pasakojo Madonna.

Lankomumo reitingasKomentarų: 1

plačiau >>

Sukurtas dokumentinis filmas apie Eric Clapton

2003-04-28 | Neseniai sukurta dokumentinė juosta “Eric Clapton And Friends” bus pristatyta gegužės mėnesį Niujorke vyksiančio “Tribeca” kino festivalio programoje. Beveik pusantros valandos trukmės filmas, kurį režisavo JANA BOKOVA, buvo nufilmuotas per tris dienas įrašų studijoje “Bray Studios”, Londone. Būtent čia Eric Clapton ir draugai ruošėsi 2001 m. pasaulinėms gastrolėms, kurias gitaristas pavadino paskutiniu tokio pobūdžio turu karjeroje. Kalbėdama apie savo filmą, iš iš Čekijos kilusi Jana Bokova atskleidė, kad liko sužavėta Eric Clapton profesionalumu. “Repeticijose viskas buvo daroma taip, lyg tai būtų tikras koncertas. Tai buvo pritrenkiantis reginys”, - sakė režisierė.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Jason Newsted gros su Ozzy Osbourne

2003-04-27 | OZZY OSBOURNE patvirtino, kad naujuoju jo grupės gitaristu tapo buvęs METALLICA narys JASON NEWSTED. Šis muzikantas pakeitė ROBERT TRUJILLO, kuris nuo šiol gros su Metallica. Apie šį sprendimą Ozzy Osbourne paskelbė šį antradienį (kovo 18 d.) surengtoje spaudos konferencijoje. Žurnalistai buvo pakviesti į studiją, kur Ozzy, padedamas Jason Newsted ir kitų savo grupės narių, atliko garsiausius savo hitus “War Pigs”, “Believer”, No More Tears” ir “Crazy Train”.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Michelle Branch nepatenkinta savo įrašų kompanija

2003-04-26 | MICHELLE BRANCH išreiškė nepasitenkinimą savo įrašų kompanija. Paauglė dainininkė tvirtina, kad MADONNAI priklausanti firma “Maverick” nepaiso jos interesų. Michelle Branch pasipiktinimą sukėlė tai, kad įrašų kompanija pasirašė reklamos sutartį, kurios pati dainininkė nenorėjo. “Vienas firmos atstovų pasirašė kontraktą su firma, kuri rems mano gastroles, tačiau tai nebuvo suderinta su manimi”, - Michelle Branch cituoja Madonnos gerbėjų svetainė madonnarama.com. Nepaisant šio pareiškimo, “Maverick” atstovai mano, kad tai tik dar vienas 19 metų sulaukusios atlikėjos bandymas gauti daugiau pinigų.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Linkin Park nėra įsitikinę naujo albumo sėkme

2003-04-25 | Nepaisant to, kad LINKIN PARK yra viena populiariausių roko grupių pasaulyje, jos muzikantai nėra įsitikinę naujo albumo sėkme. Kovo 25 dieną naujausią studijinį darbą “Meteora” išleisianti kompanija abejoja, ar šis įrašas bus gerai perkamas. Debiutinis Linkin Park albumas “Hybrid Theory” buvo išpirktas didesniu kaip 10 milijonų tiražu, tačiau naujausią grupės darbą “Meteora” pasitiko ne itin palankios kritikų recenzijos. Abejones komercine sėkme išreiškė ir Linkin Park narys CHESTER BENNINGTON, manantis, kad nėra garantijų, kad bus pakartota ankstesnė sėkmė. “Albumas “Hybrid Theory” buvo pritrenkiamai sėkmingas. Jis buvo išleistas savo laiku ir vietoje”, - sako muzikantas.

Lankomumo reitingasKomentarų: 12

plačiau >>

The Matrix Reloaded

2003-04-24 | Kas yra “Matrica”? Niekas negali pasakyti, kas tai yra. TU turi tai išvysti PATS. Ne tik išvysti, bet ir patirti... Filme "Matrica: Revoliucija" bus tęsiama antrajame tęsinyje pradėta istorija, todėl kol kas visos pikantiškos scenarijaus detalės laikomos paslaptyje. Režisieriai tik užsiminė, kad trečiajame filme, kurio veiksmas persikels iš Matricos į fūturistinio realaus pasaulio griuvėsiuose, bus iliustruojamas viską lemiantis Žmonių ir Mašinų susirėmimas. Filmo "Matrica: Perkrauta" kulminacinis momentas - tai įspūdingos persekiojimo lenktynės įvairių transporto priemonių kupinoje autostradoje. Didžiausia problema, kad autostrada Matricoje - tai pati pavojingiausia vieta, kurios svečiams iš realaus pasaulio rekomenduojama vengti. Juk aplinkui yra daugybė žmonių, kurių kūnais lengvai gali pasinaudoti persekiojantys Agentai. Šis epizodas jau dabar yra laikomas drąsiausia, efektingiausia ir sudėtingiausia automobilių lenktynių scena per visą kino istoriją.

Lankomumo reitingasKomentarų: 2

plačiau >>

Naujo Andriaus Mamontovo albumo pasirodymą lydės koncertų turas

2003-04-24 | Gegužės 5 diena bus įsimintina Andriaus Mamontovo gerbėjams – tą dieną prekyboje ne tik pasirodys naujas Andriaus Mamontovo albumas „Beribiam Danguje“, tačiau startuos ir naują albumą pristatantis koncertų turas. Kaip pranešė vadybos kompanija M.P.3, jau baigiamas derinti Andriaus Mamontovo koncertinio turo grafikas. Šis turas startuos gegužės 5 dieną grandioziniu koncertu Vilniuje. Gegužės mėnesį planuojama surengti 12 koncertų Lietuvoje ir užsienio šalyse. Albumo „Beribiam Danguje“ turą baigti planuojama rudenį koncertais Lietuvoje ir užsienyje. Iš viso įvyks ne mažiau kaip 16 Andriaus Mamontovo turo koncertų.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Angels narė pareigūnų buvo užklupta važinėjanti be teisių

2003-04-23 | Grupės Angels narė Nika prisipažino, kad praėjusią savaitę jai teko ne itin palankiomis aplinkybėmis pabendrauti su kelių policijos pareigūnais. Dainininkė pareigūnų buvo užklupta važinėjanti automobiliu be teisių jį vairuoti. „Gerai, kad policinininkai pasirodę nesą tokie griežti, kaip kad atrodė. Todėl viskas baigėsi laimingai ir man pavyko išvengti bet kokios baudos“, - džiaugėsi Nika. Dainininkė juokavo, kad tokia laiminga pabaiga jai buvo tarsi dovana artėjančio gimtadienio proga. Tačiau sklando gandai, kad Nika ne tik dar neturi teisių vairuoti, bet teisės jų įsigyti dar neturės net ir po savo gimtadienio.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

16 Hz įrašyti albumą tikina spėsiantys

2003-04-22 | 16 Hz nariai galutinai patvirtino, jog naujausio grupės albumo pristatymas yra tikrai įtrauktas į oficialų gegužės viduryje vyksiančios Kauno miesto šventės „Kauno dienos“ repertuarą.
Nepaisant to, kad iki pristatymo beliko vos mėnuo, muzikantai prasitarė baigę tik trečdalio būsimojo albumo dainų įrašus. „Dėl to visiškai nesijaudiname. Žinome ką ir kaip reikia daryti“, - tvirtino 16 Hz lyderis Petras. Pasak jo, sprendžiant iš jau baigtų įrašyti dainų, tai bus kupinas optimizmo ir entiuziazmo albumas, skirtas gyvenimu besidžiaugiantiems klausytojams. „Mes ir patys nesame virkaujantys, todėl ir dainos tokios, kaip ir mes“, - šypsojosi Petras. Į naujajį albumą „herzai“ žada įtraukti ne tik gana didelį naujų dainų skaičių, bet ir naujausią vaizdo klipą „Šalia Kelio Karčema“, kūrinų tekstus ar dainas midi formate.

Lankomumo reitingasKomentarų: 1

plačiau >>

Populiariausių straipsnių Top-100
   
 
     
Prisijunk prie gerbėjų rato Google Plus! Mūsų jau 500. Skelbk informaciją, dalinkis naujienomis. Būk matomas!