LT   EN   RU  
2021 m. balandžio 13 d., antradienis Straipsniai.lt - Teminis naujienų ir straipsnių katalogas
  Kultūra
A.Makajevas šv. Velykas praleis žvejodamas

2003-04-21 | Muzikantų tarpe užkietėjusiu žveju laikomas atlikėjas Aleksandras Makejevas šv.Velykų šventes ketina praleisti žvejodamas. “Sulėtėjus koncertiniam maratonui, galiu leisti sau šiek tiek ir atsikvėpti”, - baigdamas sėkmingą trečiojo savo albumo “Tėvelis” pristatymo turą kalbėjo Aleksandras. Muzikantas pasakojo, kad turo metu aplankė daugybę miestų Vakarų, Šiaurės ir Pietų Lietuvoje, daug bendravo su gerbėjais, tad dabar tiesiog norėtų pasiimti meškerę ir kelioms dienoms užsimiršti.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Po singlo "Sapnas" sėkmės Džordana jaučiasi lyg sapne

2003-04-20 | Atrodo, kad jau pirmasis naujojo Džordanos Butkutės albumo radijo singlas „Sapnas“, tylomis išpranašavo, kad būsimų atlikėjos gyvenimo įvykių raida netikėtai pasuks visiškai kita linkme. Vėl į populiariausiųjų gretas sugrįžusi Džordana tvirtina, kad iš tikrųjų jaučiasi lyg sapne. „Turbūt daugelis net neįsivaizduoja, koks dabartinis mano gyvenimo tempas. Nuo ryto skambučiai, kvietimai, fotosesijos, interviu, vakarais – koncertai, kurių neretai būna po du ar tris per vakarą ir visiškai priešingose Lietuvos pusėse!“, - linkmai guodėsi dainininkė

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Graffiti vokalisto gyvenime kartojasi dainos "Keista" turinys

2003-04-19 | Pasirodo, kad Džordana Butkutė nėra vienintelė Lietuvos atlikėja, kuriai tam tikrus gyvenimo įvykius išpranašo naujai parašyta daina. Pasak Graffiti narių, dabartinis grupės vokalisto Klaido gyvenimas klojasi labai panašiai kaip ir naujausios Graffiti dainos „Keista“ žodžiuose bei dainos vaizdo klipe. „Matyt, Klaidas, rašydamas „Keista“ tekstą numanė, kad greitai jam ir pačiam gali tekti išgyventi tą keistą jausmą – būti vienišam“, - sakė Graffiti narys Lava, patvirtindamas informaciją, jog Klaidas susipyko su savo mergina.

Lankomumo reitingasKomentarų: 1

plačiau >>

V.Riaubiškytei atlikti parodijuotą kūrinį pasirodė ne juokas

2003-04-18 | Pirmą kartą išleistas albumas „Auksiniai Svogūnai 2003“, kuriame skamba net 13 parodijuotų šių metų apdovanuojimuose „Auksiniai Svogūnai“ skambėjusių kūrinių, žaibiškai užkariavo klausytojų simpatijas ir tapo vienu perkamiausių albumų Lietuvoje. Tačiau pasirodo, jog kai kuriems projekte pasirodžiusiems Lietuvos dainininkams atlikti parodijuotas dainas juokinga anaiptol nebuvo. „Man buvo ne juokinga, o greičiau – gana sudėtinga“, - prisipažino Violeta Riaubiškytė įdainavusi titulinę albumo dainą „Man Svogūną, Prašau, Padovanok!“.

Lankomumo reitingasKomentarų: 1

plačiau >>

Grupę GELTONA palieka jos narys Tadas!

2003-04-17 | Pasibaigus pirmajam koncertiniam turui ir prasidėjus pirmiesiems antrojo albumo įrašams, grupė GELTONA iš dueto tampa soliniu projektu. Iš grupės pasitraukia jos narys Tadas.
“Sprendimą palikti grupę priėmiau pats. Mintis taip pasielgti brendo ilgokai, o peržiūrėjęs turo įrašus galutinai įsitikinau, kad grupei scenoje reikia daug ką keisti. Mano sprendimas palikti grupę nebuvo netikėtas žmonėms, su kuriais dirbame nuo grupės GELTONA susikūrimo. Daugelis matė, kad grupėje neatrandu savo vietos. Sunkiausiai mano norą pasitraukti išgyveno Dija, bet sugebėjau jai išaiškinti, kad ji yra GELTONA lyderė ir tokia turi pasilikti. GELTONA nesubyrės, nekeis pavadinimo, o dainos, kurios skambėjo albume “Prisiminimai” ir toliau skambės koncertuose.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

ALANAS CHOŠNAU - pelėda

2003-04-17 | Itin sėkmingą pirmąjį solinį albumą “Pusiau atmerktos akys” išleidęs Alanas Chošnau prisipažino, kad yra nepataisomas pelėda. Dainininkas po koncerto niekada nevažiuoja namo miegoti. „Dažniausiai po koncerto esu pilnas energijos ir įspūdžių. Nurimstu tik po trijų-keturių valandų. Todėl miegoti einu paryčiais”, - sakė Alanas. Blogiausia, kad pažįstami amžinai pamiršta, kad iki vidurdienio Alanas miega ir pradeda jo ieškoti. “Kartais draugai neprisiskambino man iki antros po pietų ir ima nervintis, ar tik kas neatsitiko. Vienas net atvažiavo namo įsitikinti, ar man viskas gerai.

Lankomumo reitingasKomentarų: 3

plačiau >>

PIKASO Dainiui teko susidurti su policija

2003-04-17 | Į PIKASO Dainiaus namus neseniai pasibeldė policijos pareigūnai. Jie atkaltino dainininką sienų tepliojimu. Kažkas policininkams pasufleravo, kad matė, kaip panašus į “pikasą” jaunuolis dažais išpurškė visą sieną. Policininkai patikino, kad Dainiui gresia bauda ir jis turės padengti sienos perdažymo išlaidas (maždaug 6000 lt.). “Visos istorijos vinis ta, kad ant ištepliotos sienos didelėmis raidėmis buvo užrašytas mano namų adresas. Kažkas taip pasielgė arba iš keršto, arba iš per didelės meilės”, - sakė Dainius. Po ilgų diskusijų su policijos pareigūnais Dainiui beveik pavyko įrodyti, kad tik beviltiškas kvailys rašytų ant sienos savo adresą. Labiau nei dainininko įtikinėjimai, policininkus paveikė tai, kad buvo sučiupti du vaikinai, kurie prisipažino sugadinę tą nelaimingą sieną.

Lankomumo reitingasKomentarų: 1

plačiau >>

Šokantys Breiką

2003-03-15 | Naujosios Akmenės "Saulėtekio" vidurinės mokyklos breiko šokėjų būrelio narius moko jų vadovai (iš dešinės) Tomas Nojus, Mindaugas Petrulis bei jų bendramintis Olegas Gurjanovas iš Naujosios Akmenės "Santarvės" vidurinės mokyklos. Septyniolikmečiai Mindaugas Lakačiauskas, Tomas Nojus ir Mindaugas Petrulis, gyvenantys Alkiškių kaime, prieš trejus metus pradėjo mokytis breiko. Dabar jie rajone laikomi vieni iš geriausiai šokančių šiuo stiliumi. Vaikinams nepatarinėja specialistai, jie neturi kūno apsaugos priemonių, o įsigytas vienas kitas treniruočių įrankis prasti. Prieš trejus metus Tomas Nojus, Mindaugas Petrulis ir vėliau prie jų prisijungęs Mindaugas Lakačiauskas nusprendė šokti breiką, paprašė leisti to mokytis Alkiškių kultūros namuose. Mokėsi vien žiūrėdami breikerių pasirodymus per televiziją. Vaikinų tvirtinimu, pradžiai pakako turėti truputį jėgos, būti lanksčiam, gebėti išlaikyti kūno pusiausvyrą - panašiai kaip gimnastams. "Ir būtiniausiai turi norėti šokti, nes beveik po kiekvienos treniruotės ką nors skauda. Nuvarginti raumenys ar sutrenktas sąnarys, net nubrozdinimai - visa tai kankina", - sakė M. Petrulis.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Krūtis apnuoginusi "fermerė" nekompleksuoja

2003-02-18 | 22 metų Žaneta Krasilnikova, praėjusią vasarą sudalyvavusi TV3 televizijos realybės šou projekte "Ferma", per "Radiocentro" apdovanojimus netyčia scenoje apnuogino savo krūtis, bet dėl to visai nekompleksuoja. Sausio 31-ąją per "Radiocentro" apdovanojimus naujame amplua debiutavo TV3 televizijos projekto "Ferma" dalyvė Žaneta. "Fermerę" pasikvietė muzikos grupės "Cisco Kid" nariai, nes į Lietuvą nespėjo grįžti "etatinė" grupės šokėja Viktorija. "Grupės narė Erika Ališkevičiūtė yra mano sesers draugė. Kadangi šokėja Viktorija nebesuspėjo laiku atvažiuoti į "Radiocentro" apdovanojimus, Erika pasikvietė mane", - pasakojo TV3 televizijos projekto "Ferma" dalyvė. Žaneta pasigyrė, jog šokiai jai - ne naujiena. Prieš septynerius metus ji lankė pramoginius šokius, prieš šešerius metus šoko grupėje "Sel", prieš trejus metus koncertavo su grupe "Beat Street". Baltaplaukė Žaneta, studijuojanti Vilniaus Gedimino technikos universitete verslą ir vadybą, už šokį scenoje per "Radiocentro" apdovanojimus honoraro neėmė. "Visgi Erika yra mano draugė", - sakė Žaneta. Tačiau būtent šokio metu Žaneta visai Lietuvai apnuogino savo dešinę krūtį. Muzikos grupė "Cisco Kid", garsėjanti erotiniais dainų tekstais bei seksualiu įvaizdžiu, Žanetai per "Radiocentro" apdovanojimus pasiūlė vilkėti seksualų kostiumėlį - liemenėlę ir vos sėdmenis dengiantį sijonėlį. Šokio metu Žanetai nuo krūties nuslinko miniatiūrinė liemenėlė.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Klube "Dada" įvyko Lietuvos Go Go šokėjų čempionatas

2003-01-27 | 2003 metų sausio 24 – 25 dienomis Klaipėdos naktiniame klube “Dada” vyko Lietuvos Go Go šokėjų čempionatas nugalėtojo taurei ir pagrindiniam prizui – piniginės sąskaitos “Adidas” firminėse parduotuvėse - laimėti. Čempionato nugalėtoja tapo Sandra Sušinskytė. Antrąją vietą iškovojo Vaidas Smelevičius, trečia liko Monika Skabickaitė, kuriai taip pat atiteko “Publikos prizas”, - sakoma pranešime spaudai. “Dada Go Go šokėjų čempionate” dalyvavo 12 šokėjų. Čempionate numatyta, kad visi dalyviai bus testuojami specialiais dopingo testais, prieš ir po renginio. Organizatoriai, pasitelkę į pagalbą medikus, norėjo išsiaiškinti, ar dalyviai nevartoja dopingo ir kitų fizinį aktyvumą stimuliuojančių priemonių, nėra apsvaigę nuo narkotinių medžiagų ar alkoholio. “Daugelis dalyvių buvo nustebę dėl testavimo, todėl mes atsisakėme šios idėjos likus dienai iki renginio” – pasakojo renginio organizatoriai. Čempionato metu pačių dalyvių prašymu nebuvo pranešama, kokį jie miestą atstovauja, nes, pasak jų, tai galėjo paveikti komisiją bei publiką. Renginį stebėjo ir dalyvius pagal įvaizdį, šokį, muzikalumą, bendravimą su publika, graciją ir plastiką vertino specialiai renginiui pakviesta 4 narių komisija. “Surinkti kompetentingą čempionato komisiją buvo ypač sunku. Jei būtume pakvietę žymius choreografus, tikėtina, kad jie vertintų subjektyviai.”

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Populiariausių straipsnių Top-100
   
 
     
Prisijunk prie gerbėjų rato Google Plus! Mūsų jau 500. Skelbk informaciją, dalinkis naujienomis. Būk matomas!