LT   EN   RU  
2021 m. balandžio 12 d., pirmadienis Straipsniai.lt - Teminis naujienų ir straipsnių katalogas
  Kultūra
Grupės “SKAMP” muzikantai sulaukė geranoriškos garsaus atlikėjo pagalbos

2002-12-30 | Vilniečių grupės "Skamp" nedidelės trukmės kompaktiniu disku ir kasete (EP) "Summertime" gali susidomėti Vakarų ir Vidurio Europos klausytojai - taip prognozuoja sostinės muzikos firmos "Koja Records Group" atstovai. Ši įrašų kompanija, išleidusi "Skamp" darbą, skirs jo reklamai Vakaruose nemažai jėgų. "Summertime" išsiskiria iš kitos lietuviškos muzikos produkcijos ne vien tuo, kad šioje plokštelėje dainuojama net trimis kalbomis - anglų, lietuvių ir prancūzų. Šiame "Skamp" kompaktiniame diske ir kasetėje vykusiai suderinami įvairiausi muzikos stiliai - fanki, hiphopas, šiuolaikinė šokių muzika, plokštelių brūžinimas ("skrečas") ir net akustinės gitaros skambesys.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Cheeky Girls duetas nori dalyvauti “Eurovizijoje”

2002-12-30 | The CHEEKY GIRLS nori dalyvauti “Eurovizijos” konkurse, kuriame atstovautų Didžiąją Britaniją. Neseniai sėkmingą debiutinį singlą “The Cheeky Song (Touch My Bum)” išleidusį popduetą sudaro rumunų kilmės seserys dvynės MONICA ir GABRIELA. Pranešama, kad didžiausiam dainų konkursui Europoje skirtose interneto svetainėse daugėja idėjų pasiūlyti Cheeky Girls atstovauti Didžiąją Britaniją. “Turėdamas tokius užpakaliukus gali būti ramus, nes pagrindinis prizas garantuotas”, - svetainėje www.eurosong.org teigia vienas dueto gerbėjų. Pradžioje buvo manoma, kad Cheeky Girls galėtų atlikti klasikinę ABBA dainą “Money Money Money”, tačiau merginos paneigė šiuos gandus, tvirtindamos, kad dainuotų savo kūrybos dainą. Cheeky Girls išpopuliarėjo po to, kai šiemet dalyvavo britų televizijos “ITV” transliuotame konkurse “PopStars: The Rivals”.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Oasis dainininkas išsirinko Kalėdinę dovaną

2002-12-30 | LIAM GALLAGHER pareiškė, kad jau žino, ką norėtų gauti artėjančių Kalėdų proga. OASIS vokalistas, neseniai Vokietijoje įvykusio incidento metu praradęs du priekinius dantis, tvirtina, kad būtų patenkintas, jei gautų GEORGE HARRISON nuotrauką su The BEATLES muzikanto autografu. Idealią dovaną muzikantas pastebėjo vizito Liverpulyje metu, kai aplankė oficialią “The Beatles Shop” parduotuvę. “Liam Gallagher nenorėjo pats pirkti šios fotografijos, o pareiškė, kad tai būtų ideali Kalėdinė dovana, kokią jis norėtų gauti iš savo šeimos narių”, - britų dienraščiui “The Sun” sakė parduotuvės savininkas STEPHEN BAILEY.

Lankomumo reitingasKomentarų: 1

plačiau >>

Missy Elliott kovoja už gyvūnų teises

2002-12-30 | Populiari hip-hop atlikėja MISSY ELLIOTT kovoja už gyvūnų teises. Pranešama, kad reperę pasibaisėjo žiniomis, kad per 2002m. gimtame jos mieste Portsmouth (Virginia valstija) buvo nužudyta apie 2500 kačių ir šunų. Nuo šiol Missy Elliott pradeda beatodairišką kovą už benamių gyvūnėlių teises, nes JAV per metus žūva nuo 4 iki 5 milijonų šunų ir kačių. Dainininkė nusiuntė oficialų laišką Portsmouth vicemerui BERNARD D. GRIFFIN, kuriam mėgina įrodyti, kad žudyti benamius gyvūnus yra nehumaniška ir visiškai netikslinga. Laiške Missy ragina “chirurginiu būdu užkirsti beglobių gyvūnų dauginimąsi, o ne imtis žudymo”.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Cher gresia atleidimas

2002-12-30 | Megažvaigždė CHER gali likti be sutarties su įrašų kompanija. Pranešama, kad su legendine dainininke kontraktą gali nutraukti firma “Warner Bros. Records UK”. Bulvarinė spauda tvirtina, kad viena pagrindinių atleidimo priežasčių yra tai, jog Cher yra “per sena”. Tapatybę slepiantis šaltinis tvirtina, kad muzikos kompanijos darbuotojai mano, jog su šia dainininkei nieko nebepasieks. “Žmogus, kuris sukūrė dainą “Believe”, daugiau nebendradarbiauja su šia kompanija, o “Warner” žmonės nori investuoti į jaunesnį, labiau atsipirksiantį artistą”, - skelbiama interneto svetainėje “PageSix”.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Dannii Minogue neigia esanti rasistė

2002-12-30 | DANNII MINOGUE griežtai neigia informaciją, kad yra rasistė, ar kaip nors kitaip pritaria nacistinėms idėjoms. Panašaus turinio gandai pasklido po to, kai seksualioji australė savotiškai apibūdino Prancūzijos politiką JEAN-MARIE LE PEN. Bulvarinė spauda teigia, kad Dannii yra sakiusi, jog rasistinių pažiūrų politikas “patinka daugumai žmonių, bijančių Europos šalis užplūdusio Azijos gyventojų srauto”. Šia replika suskubo pasinaudoti “Britanijos Nacionalistų Partija” (“BNP”), savo svetainėje internete skelbianti, kad “Net Kylie Minogue sesuo palaiko “BNP”!”.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Holly Valance yra susižiedavusi

2002-12-30 | Britų bulvarinė spauda tvirtina, kad HOLLY VALANCE slapta susižiedavo. Teigiama, kad seksualioji australė ištarė “taip” savo draugui PETER VERVERIS. Pora, kuri draugauja daugiau nei trejus metus, neseniai už 1mln. svarų nusipirko namą Vakarų Londone. Kaip praneša britų leidinys “News Of The World”, Holly ir Peter ypač saugo sužadėtuvių paslaptį. “Holly iš Australijos atsivežė žiedą, tačiau labai retai jį nešioja, nes nenori, kad tai pakenktų jos karjerai”, - žurnalistui sakė tapatybę slepiantis dainininkės įrašų kompanijos darbuotojas. Gruodžio pradžioje Holly Valance išleis naują hitą iš debiutinio albumo “Footprints”, kuriuo taps daina “Naughty Girl”.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Suede koncertuos “Nobelio” premijos ceremonijoje

2002-12-30 | SUEDE yra viena iš nedaugelio privilegijuotų grupių, kurioms nusišypsojo laimė koncertuoti “Nobelio” premijos laureatui JIMMY CARTER. Grupė, kuri neseniai išleido penktą studijinį albumą “A New Morning”, Norvegijoje sostinėje Osle koncertuos kartu su WILLIE NELSON, SANTANA ir ROYKSOPP. Šiemet “Nobelio” premija pagerbtas JAV prezidentas Jimmy Carter prizą atsiims šventinės ceremonijos metu, gruodžio 11d. Oslo “Spektrum” arenoje.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Su draugu išsiskyrė The Corrs muzikantė

2002-12-30 | Pranešama, kad dainininkė ANDREA CORR nutraukė santykius su ilgamečiu savo draugu, muzikos vadybininku GILES BAXENDALE. Apie 18 mėnesių artimai bendravusios poros draugai tvirtina, kad tikėjosi vedybų. Deja, nors Andrea ir Giles kartu nusipirko namą Londone, jie nebėra kartu. Manoma, kad pagrindine išsiskyrimo priežastimi tapo The Corrs gastrolės, dėl kurių Andrea Corr labai daug laiko praleidžia kitose pasaulio šalyse. Pastaruoju metu dainininkės darbų grafikas buvo ypač įtemptas, nes The Corrs pradėjo įrašinėti naują studijinį albumą.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

LL Cool J gedi mirusios močiutės

2002-12-30 | Repo muzikos veteranas LL COOL J skendi liūdesyje, nes mirė jo močiutė. Reperis, karjerą pradėjęs būdamas šešiolikos metų, apie skaudžią netektį sužinojo lapkričio 10d. Nuo vėžio mirusi ELLEN GRIFFIN buvo LL Cool J užauginęs asmuo, kuriam vėliau reperis sukūrė vieną populiariausių savo dainų “Mama Said Knock You Out”. Šį mėnesį LL Cool J išleido naujausią solo albumą “10”, kurį pristato didelės sėkmės JAV hitų sąraše sulaukęs singlas “Luv U Better”.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Populiariausių straipsnių Top-100
   
 
     
Prisijunk prie gerbėjų rato Google Plus! Mūsų jau 500. Skelbk informaciją, dalinkis naujienomis. Būk matomas!