LT   EN   RU  
2021 m. rugsėjo 22 d., trečiadienis Straipsniai.lt - Teminis naujienų ir straipsnių katalogas
  Meilė
Pirmasis vyro bučinys daug ką pasako apie jį

2009-02-20 | Kas nežino, kad vienas maloniausių pirmųjų pasimatymo akimirkų – bučinys. Britų sociologų tvirtinimu, būtent tada dauguma moterų jaučia, kiek ilgai tęsis jų tarpusavio santykiai. Britų mokslininkai mano, kad žmogus, bučiuodamasis atveria ne tik savo sielą, bet parodo ir charakterio bruožus bei seksualinį temperamentą. Juk bent pažinties pradžioje vyrai stengiasi padaryti įspūdį patikusiai moteriai. Ištariami gražūs žodžiai, palydint juos atitinkamais gestais. Kitaip tariant, vyras stengiasi elgtis taip, kaip pats norėtų save matyti, rašoma „The Daily Express“. Tačiau, kai vyrai įsisiurbia į moters lūpas, viską pamiršta. Didžiulis noras kuo greičiau intymiai suartėti padeda išsivaduoti iš susikaustymo ir tada jis atsiveria visu savo gražumu. Tik iš pažiūros pasitikintys savimi vyrai dažniausiai bučiuojasi labai nedrąsiai ir atsargiai. Jie neskuba džiuginti moters aistringu bučiniu, o tai reiškia, kad tie vyrai – neryžtingi, stropiai slepiantys savo kompleksus po pasitikėjimo savimi kauke. Lovoje toks vyras greičiausiai bus neišradingas. Kitaip tariant, jis pripažįsta tik klasikines pozas. Tačiau labai išsigąstų, jei tuo metu iniciatyvos imtųsi moteris. Nors jis tam ir pasiduotų spontaniškai, bijotų prarasti, kad ir menamas, bet lyderio pozicijas. O jei ir moteris taip pat neryžtingai bučiuotųsi, tada – priešingai: ji norėtų, kad vyras būtų pakankamai aktyvus. Tai reiškia, kad jai labiau prie širdies aistringas ir labiau patyręs partneris.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Apie meilę be atsako..

2009-02-14 | Šiandien vadinamoji MEILĖS diena. Žinoma, smagu ir gera jau vien dėl to, kad šiandien visi turbūt šiek tiek geresni nei kasdien, pasako daugiau gražių žodžių savo artimiesiems ir šiaip bent jau būna be agresijos.. Tačiau būten šiandien man norisi pamąstyti apie kitą meilės pusę. Štai kokias mintis apie meilę be atsako radau knygoje “Širdies nerimas” , kurią parašė Stefan Zweig ( 1881-1942). Būdamas jaunas ir neprityręs, aš ligi tol vis maniau, kad didžiausia žmogaus širdies kančia yra meilės troškimas ir ilgėjimasis. Tačiau dabar pradėjau suprasti, kad yra dar kita, galbūt net nuožmesnė kančia negu ilgėtis ir trokšti meilės, būtent: būti mylimam prieš savo valią ir negalėti atsiginti nuo tos atakuojančios aistros. Matyti, kaip šalia tavęs savo jausmo ugnyje žūsta žmogus, ir žinoti, kad tu nieko negali jam padėti, kad esi bejėgis ištraukti jį iš tos liepsnos. Kas pats nelaimingai myli, tas kartais dar gali pažaboti savo aistrą, nes jis yra ne tik savo kačios auka, bet kartu ir jos šaltinis; jeigu įsimylėjėlis negali nugalėti savo aistros, tai jis bent žino, kad kenčia dėl savo kančios. Bet nėra išsigelbėjimo tam, kas yra mylimas, o nemyli, nes tada ne nuo jo priklauso tos aistros mastas ir ribos, ir kai žmogus yra kito geidžiamas, jo paties valia tada nieko nereiškia. Turbūt tik vyras gali visiškai pajusti tos padėties beviltiškumą, nes tik jis, priverstas priešintis, jaučiasi kartu ir auka, ir kaltininkas.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

4 ženklai, rodantys, kad tu jam patinki

2009-02-14 | Daugybę kartų esame girdėję, kad vyrams sunku suprasti moteris. Mes, moterys, žinome, kad ir vyrus nelengva perprasti. Ypač jei kuris krito į akį, o tu nesi tikra, kad jam patinki. Minčių skaityti neįmanoma, bet iš tam tikrų ženklų galima spręsti, patinki jam ar ne. Toliau išvardinti keturi ženklai, rodantys, kad jam patinki, rašo Ezinearticles.com. Fizinis potraukis tarp vyro ir moters yra kūniškas. Šį potraukį iš esmės skatina žmonių poreikis daugintis. Gamta taip sutvarkė, kad daugintis galime tik su tais, kurie mums fiziškai patrauklūs. Jei tau patinkantis vaikinas stengiasi kuo dažniau atsidurti šalia, akivaizdu, kad tu jam patinki, o ką jis veikia būdamas šalia, nėra svarbu. Beje, net jei jis tiesiogiai nerodo tau dėmesio, tačiau dažnai atsiduria šalia, tai ženklas, kad kritai jam į akį. Fizinis potraukis ir meilė neatsiejami, o fizinis potraukis dažnai išreiškiamas liečiant. Prisilietimas – tarsi meilės akto pakaitalas. Jei vyras lengvai, tarsi netyčia, paliečia tau nugarą, pečius, plaukus ar rankas, tai ženklas, kad čia įsipainioję švelnūs jausmai. Jei patinkantis vyriškis nuolat siekia tavo pritarimo ar šypsenos, laikyk tai geru ženklu. Jis gali šmaikštauti, juokauti ar sakyti tau komplimentus. Žodžiu, kad ir ką jis darytų, siekdamas sulaukti kokios nors tavo reakcijos, tai – ženklas, kad nėra tau abejingas. Paprastai vyrai švelniau ar grubiau mėgsta pasišaipyti iš moters, kuri jiems patinka. Toks elgesys, regis, būdingas trečiokui, bet taip daro ir suaugę vyrai.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Meilė pasaulio žemėlapyje

2009-02-14 | Pasaulio „erotiniame žemėlapyje“ Prancūzija tradiciškai laikoma karščiausiu tašku: juk prancūzai – geriausi meilužiai pasaulyje. Ir tokį meile garsėjančios tautos įvaizdį jie iš visų jėgų stengiasi išlaikyti, patys apie save pateikdami tokią statistiką – vidutiniškai kiekvienas prancūzas per metus pasimyli net... 152 kartus (antrojoje vietoje atsidūrę amerikiečiai – 149 kartai). Ekspertų teigimu, tokį nežabotą temperamentą pirmiausia ugdo prancūzų virtuvė, kurioje dominuoja tokie „afrodiziakai“ kaip svogūnų sriuba, jūros gėrybės, sūriai, žąsų kepenėlės ir kiti skanėstai. Kitas „karštas taškas“ pasaulio „erotiniame žemėlapyje“ – Tailandas. Tiesa, daugelis jame apsilankiusiųjų teigia, kad gandai apie erotinį masažą atliekančių tailandiečių sugebėjimus gerokai perdėti, tačiau egzotikos mėgėjų tai neatbaido. Didžiausi planetos fetišistai gyvena Vokietijoje, nes ten 41 proc. vyrų perka savo damoms erotinius drabužėlius ir kraustosi iš proto dėl žavių nėrinių. Pačiomis romantiškiausiomis tautomis Žemėje laikomi argentiniečiai ir italai. Teigiama, kad šių šalių vyrai nuolat galvoja, kaip padaryti savo partneres laimingas, negaili komplimentų ir gėlių, dėl to moterys pasijunta lyg devintame danguje. Visiška jų priešingybė – japonės, jos įsitikinusios, kad į vyrų komplimentus būtina reaguoti šaltai.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Prisipažinti meilėje padės delfinai

2009-02-12 | Ką daryti, jeigu nori prisipažinti meilėje, bet nedrįsti? Tau gali padėti delfinai. Šv. Valentino dienos proga Jūrų muziejaus delfinariume atidaroma Meilės tribūna. Tai reiškia, kad delfinų pasirodymo metu bus galima drąsiai žengti ant scenos ir sakyti tai, ką seniai svajojate pasakyti, bet niekaip nerandate žodžių. Delfinai meilės žodžius palydės serenadomis. Originaliausio prisipažinimo autoriams bus padovanoto romantiški pietūs ... su delfinais. Ne, tai nereiškia, kad pietūs bus paruošti iš tos pačios žuvies, kurią valgo delfinai. Pietūs bus pateikti delfinariume fojė įsikūrusioje kavinėje „Jogundė“, o delfinai tik žvilgčios į pietaujančias poreles pro iliuminatorius. Lietuvos jūrų muziejaus delfinariumas – vienintelis ne tik Lietuvoje, bet ir Baltijos šalyse. Šiuo metu jame gyvena devyni delfinai - Juodosios jūros afalinos. Kiekvienas Klaipėdos delfinas turi savitą charakterį, pomėgius. Kiekvienas turi vardą. Tai: Argas, Glorija, Gilė, Bitė, Lima, Nojus, Premija, Gabija ir jos bevardis mažylis, kuriam dar tik pusė metų. Mažasis delfinukas maitinasi tik motinos pienu. Afalinos – šiltųjų jūrų gyventojos, tačiau Klaipėdoje jos ne tik aklimatizavosi, susilaukia jauniklių, dovanoja žiūrovams nepamirštamus pasirodymus, bet ir dalyvauja didžiulio visuomenės dėmesio susilaukusioje delfinų terapijos programoje. Šie stebėtinai į žmones panašūs žinduoliai padeda vaikams, sergantiems psichikos ir kūno ligomis.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Pusė Rusijos gyventojų tiki meile iš pirmo žvilgsnio

2009-02-12 | Daugiau kaip pusė Rusijos gyventojų - 59 procentai - tiki meile iš pirmo žvilgsnio, o šiuo metu yra įsimylėję 45 procentai rusų. Beje, dažniau įsimyli vedę vyrai, o 52 procentai moterų šio puikaus jausmo dabar nejaučia. Tokią išvadą leidžia daryti neįprasta apklausa, kurią surengė Rusijos viešosios nuomonės tyrimo centras (VCIOM). Jos rezultatai paskelbti artėjant vasario 14-ajai - Įsimylėjėlių dienai. Meile iš pirmo žvilgsnio beveik vienodai tiki ir vyrai, ir moterys (58 ir 60 procentų), ir susituokę, ir nesusituokę (60 ir 59 procentai). Bet nors švelnius jausmus jaučia tiek daug respondentų, per du trečdalius Rusijos gyventojų - 77 procentai - dabar nevaikšto į pasimatymus. O tie, kurie juos skiria, yra linkę susitikti kavinėse. Tokių beveik pusė. Kas penktas susitinka kino teatre arba namuose. Rečiau rusai skiria pasimatymus parkuose, klubuose, gamtoje, svečiuose, restorane, teatre arba muziejuje. Apklausa buvo surengta vasario 7-8 dienomis. Joje dalyvavo 1600 žmonių 42-uose Rusijos regionuose. Galima paklaida - 3,4 procento.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Kaip išgyventi meilę be atsako

2009-02-08 | Kartais įsimylime asmenį, kuris nekreipia į mus dėmesio. Kartais meilė be atsako įsirėžia į atmintį kur kas giliau nei vestuvės ar mokyklos baigimo vakarėlis. Kartais žmogus, kuris mūsų nemyli ne tik sudaužo širdį ne vieneriems metams, tačiau ir tampa didžiausiu gyvenimo priešu. Bet kokiu atveju meilė be atsako visada yra skaudi. Išgyventi ją yra tikras pragaras. DELFI gatvė prieš pat šv. Valentino dieną pataria skaitytojams, kaip palengvinti nelaimingos meilės kančias. Tik susitaikę su situacija būsite pasirengę naujiems, kupiniems džiaugsmo santykiams. Pasistenk kuo mažiau laiko praleisti su žmogumi, kuris tavęs nemyli. Jei tik galima, kurį laiką visai venk jo/jos. Susitaikyk su mintimi, kad tavo susižavėjimo objektas tau nejaučia romantiškų jausmų. Turi priimti faktą, kad jums tiesiog nelemta būti kartu, ir gyvenk toliau. Užsirašyk ant lapelio kokią nors mantrą, pvz.: „gyvenimas tęsiasi“, ir įsidėk popierėlį į kišenę. Kaskart įkišęs/-usi ranką į kišenę, išsitrauk popierėlį, tyliai perskaityk žodžius ir įsidėk atgal. Tai padės sustiprinti tavo pasiryžimą gyventi toliau visavertiškai, nepaisant nieko. Užsiimk įdomia veikla. Pradėk mokytis ko nors naujo – piešti, važinėti riedlente ar groti būgnais. Sportuok – prisijunk prie kokios nors komandos arba tiesiog išliek savo nusivylimą sporto salėje. Ar tai būtų bėgiojimas, ar plaukimas, ar tenisas: rask tau patinkantį užsiėmimą ir atsiduok jam. Ir kūnas, ir širdis atsigaus.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Viskas, ką reikia žinoti, apie bučinius

2009-02-05 | Patarimai, kaip gerai bučiuotis ir išvengti nereikalingo jaudulio ar nemalonių situacijų iš Links2love.com. Pagrindiniai patarimai geram bučiniui. Geras burnos kvapas. Tai labai svarbu. Prieš pasimatymą stenkis visada išsiplauti dantis. Nėra nieko blogiau nei blogas burnos kvapas. Jeigu per pasimatymą pirmiausia valgysite, pasirūpink mėtine kramtoma guma ar saldainiu, kurį įsidėsi į burną po valgio. Prieš bučiuodamasi nepamiršk kramtomos gumos ar saldainio išsiimti, juk nenori turėti kažką burnoje per pirmą jūsų bučinį. Drėgnos lūpos. Geras jausmas, kai bučiuojantis lūpos būna drėgnos. Prieš bučinį perbrauk jas liežuviu. Skanios lūpos. Būtų tikrai malonu, jei savo bučiavimosi partnerį nustebintum skaniomis lūpomis. Tam naudok vazeliną su skoniu. Tik naudok jį su saiku, kad lūpos netaptų per daug lipnios. Padėtis. Atsistok arti partnerio. Kai jis palenks galvą į vieną pusę, palenk ją į priešingą. Užsimerk. Prieš jūsų lūpoms susiliečiant, užsimerk. Kai kurie žmonės mėgsta bučiuotis atsimerkę, bet geriau visada pirmiausia sužinoti, kaip labiau patinka tavo partneriui. Bučinys pravėrus lūpas. Švelniai praverk lūpas ir priliesk jomis partnerio lūpas. Nepamiršk kvėpuoti per nosį. Bučinys sučiauptomis lūpomis. Toks bučinys tinka pirmą kartą, kad būtų galima pamatyti, kaip į artumą reaguoja partneris. Taip pat tai greitas ir patogus bučinys susitikus arba išsiskiriant. Tai pats populiariausias bučinių tipas, kai liežuviu lieti partnerio liežuvį. Keli patarimai prancūziškam bučiniui.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Neištikimybės labirintuose

2009-02-04 | Neištikimybės faktas yra labai rimtas smūgis poros santykiams. Tai sudėtingas reiškinys, susijęs ne tik ir ne tiek su asmens seksualiniu elgesiu, kiek ir su jo nuostatomis, vertybėmis, emocijomis. Sužinojęs apie antrosios pusės neištikimybę sutuoktinis patiria labai stiprų stresą - jis jaučiasi ne tik atstumtas, bet ir išduotas, apgautas, pažemintas, įskaudintas. Juk paprastai abu sutuoktiniai būna atidavę ne tik laiko, bet ir abipusių pastangų darniems bei laimingiems tarpusavio santykiams kurti. Jie viliasi, kad tos pastangos bus vaisingos ir jų ryšys bei meilė augs ir tobulės, kaip ir jie patys. Bet štai vieną dieną, neretai atsitiktinėmis aplinkybėmis (žinutė, vėlyvas skambutis į mobilųjį ir pan.) atsiskleidžia slepiama tiesa - sutuoktinis (-ė) yra neištikimas (-a). Tai sužinojus apima labai stiprus nesaugumo, o dažnai ir baimės jausmas, susijęs su grėsme šeimos išlikimui. Juk porą sieja ne tik abipusė meilė, bet ir bendri vaikai, turtas, draugai, o neretai ir verslas. Tad šeimyninių santykių pabaiga dažnai asocijuojasi su ligtolinio gyvenimo griūtimi, kuri paliečia nemažą artimų ir brangių žmonių būrį. Beje, neištikimasis labai dažnai kenčia taip pat, kaip ir išduotasis. Kiekvienas iš jų suvokia, kad atėjo laikas naujai įvertinti judviejų bendrą gyvenimą ir tada priimti labai atsakingą sprendimą - stengtis patobulinti santykius ir toliau gyventi kartu arba... Ar galima TO išvengti? Ar galima TAI įveikti?

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Muša iš meilės..?

2009-02-02 | Kiek laiko jau kalbama, kad vyras, pakeliantis ranką prieš žmoną, yra niekšas ir iškrypėlis, o problema vis dar aktuali įvairaus turtinio sluoksnio ir socialinės padėties šeimose. Ne visada moteris gali tuoj pat išsiskirti su žiauriu vyru, todėl kai kurios iš mūsų dėl įvairių priežasčių kenčiame tokį gyvenimą. O kitos… imasi iniciatyvos ir išmoksta savigynos būdų, pavyzdžiui, besti alkūne po šonkauliais, lyg fechtuotoja žaibiškai pulti su kočėlu rankoje ar lengvai pliaukštelėti keptuve užpuolikui per pakaušį. Smalsu, kokią žmonų savivalę kenčia vyrai išsivysčiusiose šalyse, kur pagal ekonomines ir politines jėgas moterys uždirba tiek pat ar net daugiau nei vyrai. Galima įtarti, kad kai kurios šio straipsnio skaitytojos jau turi patirties naudodamos rankas prieš vyrą ar draugą, o kai kurioms dar tik niežti rankas pliaukštelėti “geradariui”. Bet kokiu atveju, jeigu jau problema egzistuoja, senų savigynos būdų metodinės rekomendacijos, kaip kovoti su vyru, niekam nepamaišys. Laikantis jų bus mažiau traumų, kova bus efektyvesnė. Ispanijoje pirmajame kvartale 2005m. į teisėsaugos organus kreipėsi 2480 vyrų su skundais, kad juos nuolat fiziškai kankina jų žmonos ir sugyventinės. Taisyklingai apkulti vyrą – rimtas reikalas, reikalaujantis patikrintų veiksmų. Spręskite pati. Pirma, vidutinis vyras yra stipresnis už vidutinę moterį. Jeigu jis jums atsakys tuo pačiu, mažai nepasirodys.

Lankomumo reitingas

plačiau >>

Populiariausių straipsnių Top-100
   
 
     
Prisijunk prie gerbėjų rato Google Plus! Mūsų jau 500. Skelbk informaciją, dalinkis naujienomis. Būk matomas!